ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 14:00
    Шведските крале /90г. от рождението на Атанас Тасев/ игрален филм /България, 1967г./, режисьор Людмил Кирков, оператор Атанас Тасев, в ролите: Кирил Господинов, Асен Георгиев, Цветана Манева, Хиндо Касимов и др.
  • 15:30
    Религията днес
  • 16:30
    Извън играта
  • 17:00
    Говори сега следобеден блок
Пълна програма
  • 13:00
    "Четири сезона: Лято" - романтичен, драма (Великобритания, Германия, 2008), режисьор Джайлс Фостър, в ролите: Сента Бергер, Франко Неро, Франк Финли, Паула Каленберг, Том Конти, Майкъл Йорк, Пърдита Уийкс и др.
  • 15:00
    "Добрият доктор" - сериал, с.2 еп.8
  • 16:00
    "Мармалад" - токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков
  • 18:00
    "Бригада Нов дом" (2018 г.) - социален проект, с.3
Пълна програма
  • 13:00
    "Драконът, моят приятел" - с уч. на Робърт Редфорд, Брайс Далас Хауърд, Уес Бентли, Карл Ърбан и др. 
  • 15:00
    "Дърти хлапета" - с уч. на Адам Сандлър, Кевин Джеймс, Крис Рок, Дейвид Спейд, Роб Шнайдър, Салма Хайек, Мария Бело, Мая Рудолф, Стив Бушеми и др. 
  • 17:00
    "Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA
  • 18:00
    "Ничия земя" - предаване
Пълна програма
  • 14:00
    Check-in - поредица за пътешествия
  • 14:30
    Промяната - филм
  • 14:45
    Телепазарен прозорец
  • 15:00
    Boec.BG - предаване за бойни спортове /п./
Пълна програма
  • 13:30
    Големите решения - - док. поредица на Bloomberg
  • 14:30
    Менторът - док. поредица на Bloomberg
  • 16:30
    В развитие - блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 18:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 12:15
    Следващото карате хлапе; екшън, драма, САЩ, 1994
  • 14:20
    Първа целувка; комедия, романтичен, Турция, 2017
  • 16:45
    Зохан: Стилист от запаса; комедия, САЩ, 2008
  • 19:00
    Шифърът на Леонардо; мистерия, трилър, САЩ, 2006
Пълна програма
  • 13:45
    В аквариума: Епизод 18
  • 14:40
    В аквариума: Епизод 19
  • 15:35
    Зоологическата градина: Диви кучета на път
  • 16:30
    Зоологическата градина: Стоматолог за тигър
Пълна програма
  • 14:00
    Новини
  • 14:20
    Актуално
  • 14:30
    "Голямата игра" (п)
  • 15:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:00
    Standard TR
  • 14:20
    Hit Mix
  • 14:30
    TV Shop
  • 14:45
    Hit Mix
Пълна програма
  • 13:25
    Играчи игрален филм /Русия, 2007 г./, режисьор Павел Чухрай, в ролите: Сергей Маковецки, Сергей Гармаш, Андрей Мерзликин, Джулиано Ди Капуа и др.
  • 15:00
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/
  • 15:30
    Туризъм.бг
  • 16:00
    Зад кулисите предаване за опера
Пълна програма
  • 14:10
    The Tom and... - Season 3: Hula Whoops
  • 14:25
    The Tom and... - Season 3: A Game of Bones
  • 14:35
    The Tom and... - Season 3: Bull Fight
  • 14:40
    The Tom and... - Season 3: Calorie Count
Пълна програма
  • 13:30
    "Ромео трябва да умре" - екшън, криминален, трилър (САЩ, 2000), режисьор Анджей Бартковяк, в ролите: Джет Ли, Алия, Айзея Уошингтън, Ръсел Уонг, Джон Кит Лий, Делрой Линдо, Едоардо Балерини, Ърл Симънс-DMX и др.
  • 15:30
    "Отвличането на Анджи" - криминален, трилър (САЩ, 2017), режисьор Дани Бойл, в ролите: Тамара Браун, Кели Тибо, Робърт Скот Уилсън, Джоузеф Кълп, Ричард Дойл и др.
  • 17:30
    "Мисия Моят Дом" (2021) /п./ - предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн, еп.4
  • 18:00
    "4х4" - предаване за офроуд автомобили, с.4 еп.12, 13
Пълна програма
  • 12:30
    "Талисманът" - романтичен, драма (САЩ, 2012), режисьор Скот Хикс, в ролите: Зак Ефрон, Тейлър Шилинг, Блайд Данър, Райли Томас Стюарт и др.
  • 14:30
    "Х-Мен" - фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2000), режисьор Брайън Сингър, в ролите: Патрик Стюарт, Хю Джакман, Иън Маккелън, Фамке Янсен, Джеймс Марсдън, Хали Бери, Ана Пакуин и др.
  • 16:30
    "Х-Мен 2" - фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2003), режисьор Брайън Сингър, в ролите: Патрик Стюарт, Хю Джакман, Иън Маккелън, Фамке Янсен, Джеймс Марсдън, Хали Бери, Ана Пакуин и др.
  • 19:00
    "Х-Мен: Последният сблъсък" - фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2006), режисьор Брет Ратнър, в ролите: Патрик Стюарт, Хю Джакман, Хали Бери, Иън Маккелън, Фамке Янсен, Джеймс Марсдън, Ана Пакуин, Ребека Роумийн, Вини Джоунс, Бен Фостър и др.
Пълна програма
  • 14:00
    "Приятели" /п./ - сериал
  • 15:00
    "Селцето" /п./ - сериал
  • 17:30
    "Анжелика" /п./ - сериал
  • 19:30
    "Покани ме на среща" - риалити, с.11 еп.6
Пълна програма
  • 13:30
    "Фермата: Време за пробуждане" - риалити, с.7
  • 15:00
    "Успех" - сериал
  • 16:00
    "Необичаен лекар" - сериал, еп.2
  • 18:00
    "Турски за начинаещи" - приключенски, романтичен, юношески (Германия, 2012), режисьор Бора Дагтекин, в ролите: Йозефин Пройс, Елиас М`Барек, Анна Щиблих, Аднан Марал, Соня Герхард, Гюнтер Кауфман и др.
Пълна програма
  • 14:10
    Невероятният свят на Гъмбол: Паркиране
  • 14:30
    Невероятният свят на Гъмбол: Ъпгрейд
  • 14:40
    Невероятният свят на Гъмбол: Комиксът
  • 15:00
    Пълна Драмарама: Ученикът става учител
Пълна програма
  • 13:10
    "Красив ум", биографична драма, САЩ, 2001; реж. Рон Хауърд, с Ръсел Кроу, Ед Харис, Дженифър Конъли, Пол Бетани, Адам Голдбърг, [12+]
  • 15:25
    "Сурогатът (2020)", драма, САЩ, 2020; реж. Джеръми Хърш, с Джасмин Батчелър, Крис Перфети, Съливан Джоунс, Брук Блум, Тоня Пинкинс, [12+]
  • 17:00
    "Тайният живот на Уолтър Мити", комедия, САЩ, 2013; реж. Бен Стилър, с Бен Стилър, Кристън Уийг, Шърли Маклейн, Шон Пен, Адам Скот, [12+]
  • 18:55
    "Терминатор: Мрачна съдба", екшън - трилър, САЩ, 2019; реж. Тим Милър, с Линда Хамилтън, Арнолд Шварценегер, Макензи Дейвис, Наталия Рейес, Габриел Луна, [15+]
Пълна програма
  • 12:35
    "Мадам Бовари (1991)", романтична драма, Франция, 1991; реж. Клод Шаброл, с Изабел Юпер, Жан-Франсоа Балмер, Кристоф Малавой, Жан Ян, Лука Белво, [12+]
  • 14:55
    "Атландида (2019)", драма, Украйна, 2019; реж. Валентин Васянович, с Андрий Ръймарук, Людмила Билека, Василий Антоняк, Лили Хайд, Игор Титарчук, [15+]
  • 16:40
    "Върба (2019)", драма, Македония, 2019; реж. Милчо Манчевски, със Сара Климоска, Наталия Теодосиева, Камка Тоциновски, Ненад Нацев, Никола Ристески, [15+]
  • 18:20
    "Парфюми", комедийна драма, Франция, 2020; реж. Грегори Магни, с Еманюел Девос, Грегори Монтел, Гюстав Керверн, Серхи Лопес, Зели Риксон, [12+]
Пълна програма
  • 12:00
    New Day
  • 14:30
    World Sport
  • 15:00
    First Move with Julia Chatterley
  • 16:00
    Connect the World: Connect the World
Пълна програма
  • 14:00
    "Круиз към щастието: Норвегия" - романтичен филм с уч. на Ян Хартман, Саша Хен, Ники Вилдер, Ейми Мюсул и др.
  • 16:00
    "Слънчеви момичета" - сериен филм
  • 17:00
    "Назови ме по име" - сериен филм, 2 епизода
  • 20:00
    "С вкус на любов" - семеен филм с уч. на Линдзи Морган, Патрик Фабиан, Шерилин Фен и др.
Пълна програма
  • 13:45
    "Единственият" - екшън с уч. на Джет Ли, Джейсън Стейтъм, Карла Гуджино, Делрой Линдо, Дилан Бруно и др. /п/
  • 15:40
    "Чък: Юмруци от кръв" - биографичен филм с уч. на Лив Шрайбър, Елизабет Мос, Рон Пърлман, Наоми Уотс, Джим Гафиган и др.
  • 17:30
    "Делта Форс" - екшън с уч. на Чък Норис, Лий Марвин, Джо Бишъп, Хана Шигула, Джордж Кенеди, Мартин Болсъм, Робърт Форстър и др. /п/
  • 20:00
    "Тропическа буря" - екшън-комедия с уч. на Бен Стилър, Джак Блек, Робърт Дауни Младши, Джей Баручел, Брандън Джаксън и др.
Пълна програма
  • 14:00
    Ловци на трофеи: Епизод 2
  • 15:00
    Как са го направили?: Епизод 6
  • 15:30
    Как са го направили?: Епизод 19
  • 16:00
    Как са го направили?: Епизод 3
Пълна програма
  • 13:50
    Как са го направили?: Епизод 11
  • 14:14
    Как са го направили?: Епизод 12
  • 14:38
    Как са го направили?: Епизод 13
  • 15:02
    Как са го направили?: Епизод 14
Пълна програма
  • 14:00
    Домът на Рейвън
  • 14:30
    Домът на Рейвън
  • 15:00
    Къмпиране
  • 15:30
    Къмпиране
Пълна програма
  • 14:00
    "Матилда и бандата на Рамзи"
  • 14:15
    "Матилда и бандата на Рамзи"
  • 14:30
    "Научна експлозия"
  • 14:35
    "Операция "Ох!"
Пълна програма
  • 13:50
    Инфинити Надо - анимационен сериал
  • 14:50
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 16:10
    Маша и Мечока - анимационен сериал
  • 16:40
    Дивите скрийчъри - анимационен сериал
Пълна програма
  • 14:00
    Академия Здравитал - с проф. д-р Христо Деянов, дм
  • 15:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 16:00
    Шпионката на Коко
  • 16:30
    Модна фиеста - с Мариана Аршева
Пълна програма
  • 13:30
    Колоездене: Обиколка на Хърватия, пети етап, директно
  • 15:30
    Колоездене: Световно първенство във Фландрия, общ старт, жени, повторение
  • 16:15
    Колоездене: Париж - Рубе, жени, директно
  • 18:15
    Колоездене: Обиколка на Хърватия, пети етап, повторение
Пълна програма
  • 13:30
    Триатлон: Суперлига, О-в Джързи, повторение
  • 14:30
    Триатлон: Суперлига, Малибу, повторение
  • 15:30
    Супербайк: Световен шампионат, Португалия, суперпол, запис
  • 15:50
    Супербайк: Световен шампионат, Португалия, първо състезание, директно.
Пълна програма
  • 13:30
    От винтидж коли в електромобили, сезон 1, еп. 2
  • 14:25
    Маниакални коли, сезон 2, еп. 1
  • 15:25
    Маниакални коли, сезон 2, еп. 2
  • 16:25
    Редки коли и печалба, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 13:40
    Action Sports World
  • 14:30
    Action Sports World
  • 15:20
    Facing Waves
  • 15:45
    Facing Waves
Пълна програма
  • 13:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 15:00
    Магията на твоето щастие /Езотерично предаване/
  • 16:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /поздрави на живо/
Пълна програма
  • 12:20
    Улични танци, еп. 1
  • 14:15
    Без думи, еп. 17
  • 14:40
    Без думи, еп. 18
  • 15:10
    Ню Амстердам, еп. 3
Пълна програма
  • 13:10
    Алис Ньовер, еп. 8
  • 14:15
    Такси: Бруклин, еп. 10
  • 15:20
    Ризоли и Айлс: Криминални досиета
  • 16:15
    Ризоли и Айлс: Криминални досиета
Пълна програма
  • 13:35
    "Бандата на Оушън", криминален, САЩ, 2001; реж. Стивън Содърбърг, с Джордж Клуни, Мат Деймън, Анди Гарсия, Брад Пит, Джулия Робъртс, [12+]
  • 15:30
    "Балтиморските крале", драма, САЩ, 2020; реж. Анхел Мануел Сото, с Джахи Ди’Ало Уинстън, Мийк Мил, Уилям Катлет, Тейона Парис, Дониел Т. Хансли младши, [15+]
  • 17:30
    "Преди полунощ", романтична драма, САЩ, 2013; реж. Ричард Линклейтър, с Итън Хоук, Джули Делпи, Шиймъс Дейвид-Фицпатрик, Дженифър Прайър, Шарлот Прайър, [15+]
  • 19:20
    "Неразделни", комедия, Франция, 2019; реж. Варанте Суджиян, с Ахмед Сила, Албан Иванов, Джудит Ел Зейн, Орнела Флеури, Амир Ел Касем, [15+]
Пълна програма
  • 13:45
    Древно инженерство, сезон 1, еп. 3
  • 14:45
    Древно инженерство, сезон 1, еп. 4
  • 15:45
    Древно инженерство, сезон 1, еп. 5
  • 16:50
    Древно инженерство, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 13:55
    Надпревара за находки: Ню Йорк: Злато от Ист Ривър
  • 14:25
    На лов за автомобили: Мечти за Джи Ти О
  • 15:25
    Сблъсъкът на боговете: Херкулес
  • 16:20
    Американски антиквари: Голямата надпревара за антики
Пълна програма
  • 13:20
    КОНЕТЕ
  • 14:40
    МОЕТО ХОБИ
  • 16:00
    Риболовен филм
  • 17:20
    В кухнята на баба - тв поредица, 39 еп.
Пълна програма
  • 14:10
    "Рики Зум"
  • 14:20
    "Отряд "Чопм"
  • 14:30
    "Паленца"
  • 15:15
    "Любопитният Джордж"
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 13:50
    "Всяко зло за добро" - игрален филм, САЩ, с Тим Алън, Кърсти Али.
  • 15:40
    "Английският пациент" - драма / романтичен / военен филм, САЩ, 1996, с Ралф Файнс, Жулиет Бинош.
  • 18:15
    "Заветът" - ужаси, 2006, Със Стивън Стрейт, Лаура Рамзи, Тейлър Кич
  • 19:45
    "Супергеройски филм" - екшън филм / комедия, САЩ, с Дрейк Бел, Лесли Нилсен.
Пълна програма
  • 13:00
    MTV Rewind: 2019
  • 15:00
    High Definition Hits!
  • 17:00
    Rock Solid Playlist
  • 19:00
    MTV's Top 20 Tracks Of The 10s!
Пълна програма
  • 13:30
    Беър: Героят на коалите
  • 14:25
    Болница за слонове, сезон 1, еп. 1
  • 15:10
    Болница за слонове, сезон 1, еп. 2
  • 16:00
    Странните чудеса на света, сезон 2, еп. 8
Пълна програма
  • 14:00
    Сервиз SOS
  • 15:00
    Европа отвисоко
  • 16:00
    Гордън Рамзи: Кулинарният изследовател
  • 17:00
    В дивата пустош с Беър Грилс
Пълна програма
  • 13:55
    Завръщането на димните леопарди
  • 14:40
    Човек срещу лъв
  • 15:30
    Котешки войни: лъв срещу гепард
  • 16:20
    Нападението на големите котки
Пълна програма
  • 14:00
    Студио "Чемпиъншип" директно
  • 14:30
    Футбол: Ковънтри Сити - Фулъм Чемпиъншип (2021-22) директно
  • 16:25
    Студио "Футбол" директно
  • 16:30
    Футбол: Борусия Дортмунд - Аугсбург Бундеслига (2021-22) директно
Пълна програма
  • 13:55
    "Преден пост" - игрален филм
  • 15:55
    "Познай мелодията"
  • 16:50
    "Ледников период" - нов сезон
  • 20:00
    "Време"
Пълна програма
  • 14:10
    "Класика в жанра" - вечни хитове
  • 14:40
    "Show Time" - музикална програма
  • 15:00
    "Звездни празници" - горещи хитове
  • 15:40
    "Плейлист" - музикална програма
Пълна програма
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 14:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 14:40
    "От извора" - фолклорна програма
  • 15:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 14:10
    "Класика в жанра" - вечни хитове
  • 14:40
    "Show Time" - музикална програма
  • 15:00
    "Звездни празници" - горещи хитове
  • 15:40
    "Плейлист" - музикална програма
Пълна програма
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига: Манчестър Юнайтед - Виляреал
  • 16:00
    УЕФА Шампионска лига: Ювентус - Челси
  • 18:00
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 20:00
    ПРЯКО, Португалия, Примейра лига: Порто - Пасош Ферейра, 8.кр
Пълна програма
  • 14:00
    Гледна точка - с водещ Александрина Димитрова /повторение/
  • 15:00
    Калейдоскоп - телевизионна рубрика / повторение/
  • 16:00
    Документален филм на Скат
  • 17:00
    "Паралакс" - публицистично предаване с водещ Теодор Ангелов
Пълна програма
  • 13:00
    Игрален филм
  • 14:30
    50 нюанса любов /ИЗБРАНО/ - предаване на Телемедиа /сезон 2, епизод 5/
  • 15:00
    България - от вчера до днес
  • 15:30
    Детски свят
Пълна програма
  • 13:00
    We Love Music
  • 15:00
    Your Voice
  • 18:00
    New 4 U
  • 18:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 14:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Епизод 7
  • 15:00
    90 дни до сватбата: Епизод 6
  • 17:00
    90 дни до сватбата: Епизод 7
  • 19:00
    90 дни до сватбата: Епизод 8
Пълна програма
  • 14:00
    Българската история - Лозенградската операция, октомври 1912
  • 14:30
    Зелен свят - Природен резерват "Соколата"
  • 15:00
    Импресии - Вода в Рила
  • 15:30
    Пътеводител на пътешественика: Белград
Пълна програма
  • 14:00
    Експедиция в непознатото (Series 2): Златното съкровище на Африка (Episode 11)
  • 15:00
    Експедиция в непознатото (Series 2): Изгубеният град в пустинята Калахари (Episode 12)
  • 16:00
    Експедиция в непознатото (Series 2): Златото на Ямашита (Episode 13)
  • 17:00
    Експедиция в непознатото (Series 2): Изгубеният мексикански град (Episode 16)
Пълна програма
  • 14:00
    Експедиция в непознатото (Series 2): Златното съкровище на Африка (Episode 11)
  • 15:00
    Експедиция в непознатото (Series 2): Изгубеният град в пустинята Калахари (Episode 12)
  • 16:00
    Експедиция в непознатото (Series 2): Златото на Ямашита (Episode 13)
  • 17:00
    Експедиция в непознатото (Series 2): Изгубеният мексикански град (Episode 16)
Пълна програма
  • 13:25
    Горещо кънтри, САЩ, драма/мюзикъл, 2010
  • 15:55
    Ема, Великобритания,САЩ, комедия/драма/романтичен, 1996
  • 18:30
    Алвин и чипоносковците 2, САЩ, приключенски/анимация/комедия, 2009
  • 20:25
    Почти известни, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2000
Пълна програма
  • 14:00
    Новини
  • 14:30
    Новини
  • 15:00
    Новини
  • 15:30
    Новини
Пълна програма
  • 14:00
    В ритъма на Антъни Бурдейн, еп. 8
  • 15:00
    Джейми: Готви и продължи напред, еп. 7
  • 15:30
    Джейми: Готви и продължи напред, еп. 8
  • 16:00
    Вкусотии от буркана с Примож, еп. 4
Пълна програма
  • 14:00
    We Love The 00s!
  • 17:00
    2 4 1 Hits!
  • 18:00
    Hits Don't Lie
  • 22:00
    Rock'N'Roll Anthems!
Пълна програма
  • 14:08
    БСП - Бесни Страшни Пенсии Екшън 2010
  • 16:00
    Седмото джудже Анимация, Приключенски, Комедия 2014
  • 17:28
    Рицарят Ръждивко Еп. 39 Анимация, Семеен 2013
  • 17:41
    Рицарят Ръждивко Еп. 40 Анимация, Семеен 2013
Пълна програма
  • 13:50
    Малкълм, еп. 12
  • 14:20
    Индиана Джоунс и кралството на кристалния череп, еп. 1
  • 16:40
    Семейство Симпсън, еп. 9
  • 17:10
    Кости, еп. 22
Пълна програма
  • 14:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 14:25
    F-PEOPLE
  • 14:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 14:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 14:00
    Weekend Hitlist
  • 18:00
    MTVs 10s Party Zone
  • 19:00
    Party Hits
Пълна програма
  • 13:40
    "Прословути вражди" - 1 еп.
  • 14:30
    "Съдия Джуди" - 15-20 еп.
  • 17:00
    "Лов на неизрядни платци" - 2-5 еп.
  • 18:40
    "Нерешени случаи с Доналд Макинтаяр" - 4 еп.
Пълна програма
  • 14:00
    Новини
  • 14:15
    "В обектива"
  • 14:30
    кратки новини
  • 14:40
    Бъдете здрави
Пълна програма
  • 13:55
    Морская охота
  • 14:20
    Рецепты старого Тифлиса
  • 14:35
    Морская охота
  • 15:00
    Кaкая дичь!
Пълна програма
  • 13:10
    "Сватбен марш: Нещо старо, нещо ново" - романтичен филм с уч. на Джак Уагнър, Мерит Патерсън, Джоузи Бисе, Андрю Уокър и др.
  • 15:00
    "Снайперист" - екшън с уч. на Марк Уолбърг, Майкъл Пеня, Дани Глоувър, Кейт Мара, Елиас Котеас, Рона Митра, Джонатан Уокър, Джъстин Луис, Елиза Бенет и др. /п/
  • 17:30
    "Капан за родители" - комедия с уч. на Линдзи Лоън, Денис Куейд, Наташа Ричардсън, Илейн Хендрикс и др.
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 15
Пълна програма
  • 14:05
    Турнир на бисквитени къщи (Series 2): Ловци на духове (Episode 1)
  • 14:50
    Засада в супермаркета (Series 2): Пикник на паркинга (Episode 1)
  • 15:30
    Човек, огън, храна (Series 5): Уникат (Episode 11)
  • 15:50
    Човек, огън, храна (Series 5): Горещи пържоли (Episode 12)
Пълна програма
  • 13:50
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 14:15
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 14:45
    Опасният Хенри
  • 15:15
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 13:30
    Колоездене: Обиколка на Хърватия, пети етап, директно
  • 15:30
    Колоездене: Световно първенство във Фландрия, общ старт, жени, повторение
  • 16:15
    Колоездене: Париж - Рубе, жени, директно
  • 18:15
    Колоездене: Обиколка на Хърватия, пети етап, повторение
Пълна програма
  • 13:35
    "Бандата на Оушън", криминален, САЩ, 2001; реж. Стивън Содърбърг, с Джордж Клуни, Мат Деймън, Анди Гарсия, Брад Пит, Джулия Робъртс, [12+]
  • 15:30
    "Балтиморските крале", драма, САЩ, 2020; реж. Анхел Мануел Сото, с Джахи Ди’Ало Уинстън, Мийк Мил, Уилям Катлет, Тейона Парис, Дониел Т. Хансли младши, [15+]
  • 17:30
    "Преди полунощ", романтична драма, САЩ, 2013; реж. Ричард Линклейтър, с Итън Хоук, Джули Делпи, Шиймъс Дейвид-Фицпатрик, Дженифър Прайър, Шарлот Прайър, [15+]
  • 19:20
    "Неразделни", комедия, Франция, 2019; реж. Варанте Суджиян, с Ахмед Сила, Албан Иванов, Джудит Ел Зейн, Орнела Флеури, Амир Ел Касем, [15+]
Пълна програма
  • 11:30
    Playlist of BG
  • 17:00
    Urban TV
  • 17:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 14:00
    T.O.T.S.
  • 14:30
    T.O.T.S.
  • 15:00
    T.O.T.S.
  • 15:30
    T.O.T.S.
Пълна програма
  • 13:50
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 14:15
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 14:45
    Опасният Хенри
  • 15:15
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 14:00
    Предателства: Еднопосочен билет
  • 15:00
    Гробовни тайни: Тайните на пустинята
  • 16:00
    Гробовни тайни: Тайните на майка ?
  • 17:00
    Сенките на смъртта: Обещанието
Пълна програма
  • 14:05
    The Road to Wembley: France
  • 14:30
    Football Stars: Olivier Giroud
  • 15:00
    Angela Lee: Angela Lee
  • 15:25
    Clubland: Chapecoense
Пълна програма
  • 13:55
    Надпревара за находки: Ню Йорк: Злато от Ист Ривър
  • 14:25
    На лов за автомобили: Мечти за Джи Ти О
  • 15:25
    Сблъсъкът на боговете: Херкулес
  • 16:20
    Американски антиквари: Голямата надпревара за антики
Пълна програма
  • 14:00
    Европа отвисоко
  • 15:00
    Гордън Рамзи: Кулинарният изследовател
  • 16:00
    В дивата пустош с Беър Грилс
  • 17:00
    В дивата пустош с Беър Грилс
Пълна програма
  • 13:00
    "Четири сезона: Лято" - романтичен, драма (Великобритания, Германия, 2008), режисьор Джайлс Фостър, в ролите: Сента Бергер, Франко Неро, Франк Финли, Паула Каленберг, Том Конти, Майкъл Йорк, Пърдита Уийкс и др.
  • 15:00
    "Добрият доктор" - сериал, с.2 еп.8
  • 16:00
    "Мармалад" - токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков
  • 18:00
    "Бригада Нов дом" (2018 г.) - социален проект, с.3
Пълна програма
  • 14:00
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 2, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 14:35
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 3, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 15:15
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 4, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 15:50
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 5, спорт, риалити, Финландия, 2012
Пълна програма
  • 13:30
    Провокатор; сезон 1, епизод 2, драма, Русия, 2019
  • 14:40
    Провокатор; сезон 1, епизод 3, драма, Русия, 2019
  • 15:45
    Престъплението; сезон 1, епизод 2, драма, криминален, Полша, 2014
  • 16:40
    Престъплението; сезон 1, епизод 3, драма, криминален, Полша, 2014
Пълна програма
  • 13:55
    Ловци на духове: Отново на лов - Специално издание за сезон 1
  • 14:50
    Ловци на духове: Училищен дух
  • 15:40
    Ловци на духове: Дамата на прозореца
  • 16:35
    Камера в съда: Епизод 22
Пълна програма
  • 12:30
    Въображаема приятелка
  • 14:20
    Ние, които останахме
  • 16:00
    Господарите на Бруклин
  • 18:15
    Хаберман
Пълна програма
  • 13:40
    "Спасение в космосе". Фильм 1-й (12+)
  • 14:50
    Премьера. "Спасение в космосе". Фильм 2-й (12+)
  • 15:55
    "Белка и Стрелка. Карибская тайна". Анимационный фильм (6+)
  • 17:30
    "Ледниковый период". Новый сезон (0+)
Пълна програма
  • 13:20
    Доктор Мясников
  • 14:15
    Взгляд из вечности
  • 18:05
    Привет, Андрей!
  • 20:00
    Вести в субботу
Пълна програма
  • 14:00
    SpongeBob SquarePants
  • 14:30
    SpongeBob SquarePants
  • 15:00
    Punk'd
  • 15:30
    Punk'd
Пълна програма
  • 14:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 14:15
    Динамика на основните 5
  • 14:20
    Агрокоментар
  • 14:25
    Агротема
Пълна програма
  • 14:00
    Мегаполиси
  • 14:30
    Всичко за животните, еп.8
  • 15:00
    Всичко за животните, еп.9
  • 15:30
    Синьото царство
Пълна програма
  • 03:25
    Makowski FC Tournament - Zielona Gora, Poland 02.10.2021
  • 23:00
    Makowski FC Tournament - Zielona Gora, Poland 02.10.2021
Пълна програма
  • 14:00
    Camp Woodward 8
  • 14:30
    Camp Woodward 8
  • 15:00
    Rad Season
  • 16:00
    Catch Up with Kevin Nikulski & Dustyn Alt
Пълна програма
  • 13:45
    World's Most Toxic Animals (Series 1): Deserts and Oceans (Episode 1)
  • 14:40
    Big Cat Country (Series 1): The Invasion Begins (Episode 1)
  • 15:30
    Big Cat Country (Series 1): Strength in Sisterhood (Episode 2)
  • 16:20
    Big Cat Country (Series 1): Punks on the Run (Episode 3)
Пълна програма
  • 13:30
    "Пътят" - най-доброто от изминалия сезон
  • 14:30
    "Балетните пантофки"/ Българска популярна музика
  • 15:00
    "Животът на звездите" - документална поредица
  • 16:00
    "Съботно настроение"
Пълна програма
  • 13:30
    Aida by Verdi at the Salzburg Festival
  • 16:14
    InterMezzo
  • 17:00
    Richard Galliano & Ron Carter duo - Bielska Zadymka Jazzowa
  • 17:41
    Harold Lopez Nussa Trio - Jazz ? Porquerolles Festival
Пълна програма
  • 13:15
    Втора професионална лига: Обзор предаване за български футбол (2021-22) /п/
  • 14:15
    Футбол: Лудогорец - Ботев Враца класика от efbet Лига (2019-20) /п/
  • 14:45
    Студио "Футбол" директно
  • 15:15
    Футбол: Ботев Враца - Локомотив София efbet Лига (2021-22) директно
Пълна програма
  • 14:00
    Студио "Висша лига" директно
  • 14:30
    Футбол: Манчестър Юнайтед - Евертън Висша лига директно
  • 16:30
    Студио "Висша лига" директно
  • 17:00
    Футбол: Челси - Саутхямптън Висша лига директно
Пълна програма
  • 14:00
    Предателства: Еднопосочен билет
  • 15:00
    Гробовни тайни: Тайните на пустинята
  • 16:00
    Гробовни тайни: Тайните на майка ?
  • 17:00
    Сенките на смъртта: Обещанието
Пълна програма
  • 13:40
    "Синдромът на Баумбахер", комедийна драма, Германия, 2019; реж. Грегори Кирхоф, с Тобиас Морети, Елит Искан, Ленц Морети, Ингвилд Дейла, Рихард Самел, [12+]
  • 15:05
    "Сцени от един семеен живот I, 3 еп.", драма, САЩ, 2021; реж. Хагай Ливай, с Оскар Айзък, Джесика Частейн, Никол Бехари, Кори Стол, Това Фелдшу, [15+]
  • 16:05
    "Роки", спортна драма, САЩ, 1976; реж. Джон Авилдсън, със Силвестър Сталоун, Талия Шайър, Бърт Йънг, Карл Уедърс, Бърджис Мередит, [12+]
  • 18:00
    "Роки II", спортна драма, САЩ, 1979; реж. Силвестър Сталоун, със Силвестър Сталоун, Талия Шайър, Бърт Йънг, Карл Уедърс, Бърджис Мередит, [12+]
Пълна програма
  • 13:40
    "Малки сладки лъжкини: Перфекционистите І, 3 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Гери МакЛауд, със Саша Питърс, Джанел Париш, София Карсън, Кели Ръдърфорд, Сидни Парк, [12+]
  • 14:25
    "Приятели X, 16 еп.", комедия, САЩ, 2004; реж. Гари Халвърсън, Дейвид Крейн, Марта Кауфман, с Дженифър Анистън, Кортни Кокс, Лиса Кудроу, Мат Лебланк, Матю Пери, [12+]
  • 14:50
    "Приятели X, 17 еп.", комедия, САЩ, 2004; реж. Кевин С. Брайт, Дейвид Крейн, Марта Кауфман, с Дженифър Анистън, Кортни Кокс, Лиса Кудроу, Мат Лебланк, Матю Пери, [12+]
  • 15:40
    "Голяма риба", комедийна драма, САЩ, 2003; реж. Тим Бъртън, с Юън Макгрегър, Албърт Фини, Били Кръдъп, Джесика Ланг, Хелена Бонъм Картър, [12+]
Пълна програма
  • 14:00
    Пламъчко и Машините
  • 14:30
    Пламъчко и Машините
  • 14:55
    Ай, ай, Сантяго
  • 15:25
    Рибки Гупи
Пълна програма
  • 13:45
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 3, еп. 1, Канада, 2019
  • 14:30
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 3, еп. 2, Канада, 2019
  • 15:10
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 3, еп. 3, Канада, 2019
  • 15:55
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 3, еп. 4, Канада, 2019
Пълна програма
  • 12:55
    Момичето Семеен Швеция 2009
  • 14:35
    Всичко започна с погребението на една змия Семеен Израел 1994
  • 16:00
    Синя птица Семеен Холандия 2004
  • 17:20
    Рейн военен, Биографичен САЩ 2001
Пълна програма
  • 12:50
    Гуидо суперзвездата Комедия Канада 2010
  • 14:15
    10.5 по Рихтер: Апокалипсис, част 1 Мини-сериал, Екшън САЩ 2005
  • 15:40
    10.5 по Рихтер: Апокалипсис, част 2 Мини-сериал, Екшън САЩ 2005
  • 17:05
    Необвързаност Драма Германия, Италия, Израел, Франция 2007
Пълна програма
  • 13:25
    В галоп с Торнадо Драма САЩ 2008
  • 15:20
    Товар за Африка Семеен Канада 2009
  • 16:50
    Лято без пропуски Драма, Спортен Канада 2008
  • 18:35
    Диско Комедия Франция 2008
Пълна програма
  • 13:50
    EFISE 2020
  • 14:55
    Racing The World 2021
  • 15:30
    Sailing To Tokyo 2021
  • 16:05
    Sailing Arabia The Tour 2020
Пълна програма
  • 13:15
    Световно първенство по футзал: полуфинална среща
  • 14:50
    Спортни новини
  • 15:00
    Картинг: 24-часово отборно състезание за издръжливост пряко предаване от Хасково
  • 15:15
    Мотоспорт Екстра
Пълна програма
  • 14:00
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/
  • 14:30
    Захари Жандов - опит за портрет /110 години от рождението на режисьора/ документален филм /1981 г./
  • 15:20
    50 години БНТ 2 Пловдив "Бояджана" документален филм /БНТ 2 Пловдив/
  • 16:00
    Любимците на България тв шоу /п/
Пълна програма
  • 13:45
    ATP 250: Сан Диего Трети четвъртфинал повторение
  • 15:45
    ATP 250: Сан Диего Четвърти четвъртфинал повторение
  • 17:50
    Moto GP: Втора тренировка за Голямата награда на Америка Втора тренировка за Голямата награда на Америка на живо
  • 19:00
    "Скорост на МАХ" Токшоу повторение
Пълна програма
  • 14:00
    Голф: Ryder Cup Озбор на турнира повторение
  • 15:00
    Голф: Alfred Dunhill Links Championship на живо
  • 19:00
    Световен рали шампионат: Финландия SS13 Arvaja 2 запис
  • 20:00
    Световен рали шампионат: Финландия SS15 Harju 2 на живо
Пълна програма
  • 13:00
    Лига Европа: Наполи - Спартак Москва Втора среща от груповата фаза повторение
  • 15:00
    Серия А: "Преди кръга" повторение
  • 15:30
    Студио "Футбол" на живо
  • 16:00
    Серия А: Салернитана - Дженоа на живо
Пълна програма
  • 14:00
    Ла Лига: "Преди кръга" повторение
  • 14:30
    Студио "Футбол" на живо
  • 15:00
    Ла Лига: Осасуна - Райо Валекано на живо
  • 17:00
    Студио "Футбол" на живо
Пълна програма
  • 13:10
    "Квартирный Вопрос"
  • 14:15
    "Своя Игра"
  • 16:00
    "Сегодня"
  • 16:25
    "Следствие Вели..."
Пълна програма
  • 13:10
    Mafia Undercover вЂ" Season 1 Episode 2
  • 14:50
    Mafia Undercover вЂ" Season 1 Episode 3
  • 16:30
    Mafia Undercover вЂ" Season 1 Episode 4
  • 18:10
    Heart to Heart - Episode 1
Пълна програма
  • 13:25
    ДНК 228
  • 14:25
    ЗНАКИ СУДЬБЫ. ВТОРОЙ СЕЗОН 13
  • 15:10
    ЗНАКИ СУДЬБЫ. ВТОРОЙ СЕЗОН 14
  • 15:55
    МЕДИЦИНСКИЕ ТАЙНЫ 13
Пълна програма
  • 13:45
    КАЗАКИ серия 13
  • 14:35
    КАЗАКИ серия 14
  • 15:25
    КАЗАКИ серия 15
  • 16:10
    КАЗАКИ серия 16
Пълна програма
  • 13:30
    ДАЧНЫЙ ОТВЕТ 293
  • 14:20
    ДАЧНЫЙ ОТВЕТ 294
  • 15:35
    УМНЫЙ ДОМ 5
  • 16:00
    ДАЧНЫЙ ОТВЕТ - 506
Пълна програма
  • 14:05
    Шоуто на сценаристите (П)
  • 15:00
    Вечерта на Ку-Ку Бенд (П)
  • 15:55
    Телепазар
  • 16:10
    Вечерното шоу на Слави Трифонов (П)
Пълна програма
  • 13:55
    Алвин и Катеричоците
  • 14:15
    Приключенията на Опасното Хлапе
  • 14:45
    Приключенията на Опасното Хлапе
  • 15:10
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
  • 14:00
    Тенис: Майар Шериф - Андреа Петкович (Winners Open, Клуж-Напока; WTA 250 - финал, повторение)
  • 15:15
    Тенис: Astana Open, Нур-Султан - IV четвъртфинал (WTA 250 - повторение)
  • 17:00
    Тенис: Astana Open, Нур-Султан - полуфинали (WTA 250 - повторение)
  • 21:00
    Пряко: Тенис: Chicago Fall Tennis Classic, Чикаго - полуфинали (WTA 500)
Пълна програма
  • 11:00
    Gold! Greatest Hits Of The 80s
  • 15:00
    I Want My MTV 80s!
  • 19:00
    Forever 80s
  • 21:00
    No Solo: Only 80s Groups! Top 50
Пълна програма
  • 13:00
    Saved By The 90s!
  • 16:00
    Girl Power Hour!
  • 17:00
    Never Forget The 90s!
  • 20:00
    90s Mixtape!
Пълна програма
  • 11:00
    Big Weekend Tunes!
  • 17:00
    Ultimate Rap & RnB
  • 18:00
    Club Caliente!
  • 20:00
    Big Weekend Tunes!
Пълна програма
  • 14:00
    Портал към щастието с помощта на Сара /езотерично предаване/
  • 15:00
    Да пеем и свирим от сърце и душа /музикално-развлекателен блок с участие на самодейни състави от България/
  • 15:15
    Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
  • 17:00
    Дръж се, земьо /музикално-развлекателен блок с участието на самодейни танцови състави от България/
Пълна програма
  • 14:00
    "Showtime" - музикална мозайка
  • 14:30
    "Voyage" - музикално пътешествие
  • 14:40
    "3x3" - музикална колаборация
  • 15:00
    "Showtime" - музикална мозайка
Пълна програма
  • 14:00
    Разделени светове
  • 16:00
    "Човешки капитал
  • 18:00
    "Сестричка
  • 20:00
    Танц със саби
Пълна програма
  • 14:00
    Новините на NOVA NEWS
  • 14:30
    Шоубизнес
  • 15:00
    Новините на NOVA NEWS
  • 15:30
    Само смелите живеят вечен живот
Пълна програма
  • 14:10
    Спасители на диви животни в Малави 1
  • 15:00
    Завръщане в природата 1
  • 15:50
    Завръщане в природата 1
  • 16:40
    Завръщане в природата 1
Пълна програма
  • 14:00
    Вчера, днес, утре
  • 16:00
    Джордано Бруно
  • 18:00
    Зенит
  • 20:00
    Исус ме обича
Пълна програма
  • 14:00
    Artist Breakout
  • 15:00
    Flow
  • 16:00
    Flow
  • 17:00
    Ultra Mix
Пълна програма
  • 14:00
    GP RACING 2019, EP 30
  • 14:30
    GP RACING 2019, EP 31
  • 15:00
    SPORTS ADVENTURE
  • 15:30
    SPORTS ADVENTURE
Пълна програма
  • 13:57
    The Struts - Main Square Festival 2016
  • 14:52
    Interpol - iConcerts Hits
  • 15:01
    Lindsey Buckingham - Songs From Small Machine: Live in L.A.
  • 16:29
    Duran Duran - The Reunion Tour: Live at Wembley
Пълна програма
  • 14:00
    El Comit? - Jazz in Marciac
  • 15:00
    The Rosenberg Family Project - Jazz in Marciac
  • 16:01
    Roberto Fonseca - Jazz in Marciac
  • 17:04
    InterMezzo
Пълна програма
  • 14:00
    Новото старо имение (Series 3): Епизод 10 (Episode 10)
  • 15:00
    Живот на Бахамите (Series 1): Любимият дом в Абако (Episode 1)
  • 15:30
    Живот на Бахамите (Series 1): От Бариерния риф на Бахамите (Episode 2)
  • 16:00
    Живот в Мексико (Series 5): Потапяне в Тулум (Episode 14)
Пълна програма
  • 12:45
    A Children's Story Italy 2004
  • 14:20
    Rashomon Japan 1950
  • 15:45
    The World Netherlands 2013
  • 17:10
    Mclintock! USA 1963
Пълна програма
  • 12:40
    Stream Nation - Spiderman
  • 14:40
    Epic Indie
  • 15:45
    Stream Nation - Ori and the Will of the Wisps
  • 17:55
    Esports Balkan League
Пълна програма
  • 14:10
    Метро
  • 14:25
    Художественный фильм
  • 15:30
    Неофициальный разговор
  • 16:00
    Жизнь дома
Пълна програма
  • 14:00
    Тенис: Мач 1 Sofia Open 2021, полуфинал, двойки директно
  • 16:00
    Тенис: Мач 1 Sofia Open 2021, полуфинал директно
  • 18:00
    Тенис: Мач 2 Sofia Open 2021, полуфинал директно
  • 20:00
    "Формула 1 Токшоу" предаване за Формула 1 (2021) /п/
Пълна програма

Сериали

AXN White 14:15
Закрилникът; сезон 2, епизод 21, драма, САЩ, 2002
ORT 14:15
"Хайде да се оженим" - сериал
EPIC Drama 14:20
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 11, еп. 2, Великобритания, криминален/мистерии, 2017
AXN 14:20
Специален отряд; сезон 2, епизод 8, екшън, приключенски, САЩ, 2018
Viasat Explorer 14:20
Безпощадни превозвачи, сезон 1, еп. 1

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 15:00
Футбол: Локомотив Пловдив - Черно море efbet Лига (2021-22) директно
AXN Black 14:35
Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 10, спорт, риалити, Финландия, 2012
Eurosport 2 14:35
Ски бягане: Световна купа в Рука, преследване на 15 км, мъже, повторение
НТВ Сериал 14:35
МЕЧ-2 серия 8

Всички предавания

Филми

AXN White 14:15
Закрилникът; сезон 2, епизод 21, драма, САЩ, 2002
БНТ 14:15
Приключенията на Чоко и жабока Боко анимационен филм
AXN 14:20
Специален отряд; сезон 2, епизод 8, екшън, приключенски, САЩ, 2018
FilmBox Plus 14:20
Историята на един роман комедия, драма, романтичен САЩ 2011
FilmBox Extra 14:25
Железопътни тигри Екшън, Комедия, Военен Китай 2016

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}