ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 17:00
    Говори сега следобеден блок
  • 19:00
    БНТ на 60
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:30
    Следите остават 2 част
Пълна програма
  • 18:00
    "Бригада Нов дом" (2018 г.) - социален проект, с.3
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:30
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
  • 20:00
    "Фермата: Време за пробуждане" - риалити, с.7
Пълна програма
  • 18:00
    "Ничия земя" - предаване
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 19:20
    "Карай направо" с Диана Найденова
  • 20:00
    "Маскираният певец" (премиера) - музикално шоу, сезон 3
Пълна програма
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:00
    Историите ON AIR с Миглена Георгиева
  • 19:30
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова
  • 20:30
    Живот в лъжа - сериал, политическа драма
Пълна програма
  • 18:30
    Цитати на седмицата
  • 19:00
    ИмоТиТе с Христо Николов /п./
  • 19:30
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова
  • 20:00
    Клуб Investor с Ивайло Лаков
Пълна програма
  • 16:45
    Зохан: Стилист от запаса; комедия, САЩ, 2008
  • 19:00
    Шифърът на Леонардо; мистерия, трилър, САЩ, 2006
  • 22:00
    S.W.A.T.: Специален отряд; екшън, криминален, САЩ, 2003
Пълна програма
  • 18:20
    Неозаглавеният проект на семейство Ъруин: Епизод 7
  • 19:15
    Моята котка от Ада: Катрина връхлита
  • 20:10
    Моята котка от Ада: Оплешивяване
  • 21:05
    На края на Аляска: Епизод 3
Пълна програма
  • 18:20
    Актуално
  • 19:00
    Новини
  • 19:20
    Актуално
  • 20:00
    Новини
Пълна програма
  • 18:15
    Hit Mix
  • 19:00
    Balkan Movie / Balkan Stories With ...
  • 19:20
    Balkan Party
Пълна програма
  • 18:30
    Битката между половете документален филм /САЩ, 2013 г./
  • 19:50
    Лека нощ, деца! Джунглата разказва: "Чумата"
  • 20:00
    Музика безкрай музикално шоу
  • 21:00
    Опакото царство игрален филм /Великобритания, САЩ, 1999 г./, режисьор Майк Лий, в ролите: Джим Броудбент, Рон Кук, Тимъти Спол, Лесли Манвил, Шърли Хендерсън, Дороти Аткинсън, Томи Челквист и др.
Пълна програма
  • 18:30
    Pat the Dog - Season 2: The Perfect Cabin 
  • 18:35
    Pat the Dog - Season 2: A Gift For Lola
  • 18:45
    Pat the Dog - Season 2: Go Pat Go!
  • 19:00
    PURST: Agent Binky - Season 1: Binky Bunny
Пълна програма
  • 18:00
    "4х4" - предаване за офроуд автомобили, с.4 еп.12, 13
  • 19:00
    "Без последна спирка" - екшън, криминален, трилър (Великобритания, САЩ, 2018) режисьор Жауме Колет-Сера, в ролите: Лиъм Нийсън, Вера Фармига, Патрик Уилсън, Джонатан Банкс, Сам Нийл, Елизабет Макгавърн, Клара Лаго, Флорънс Пю и др.
  • 21:00
    bTV Новините
  • 21:45
    bTV Репортерите
Пълна програма
  • 16:30
    "Х-Мен 2" - фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2003), режисьор Брайън Сингър, в ролите: Патрик Стюарт, Хю Джакман, Иън Маккелън, Фамке Янсен, Джеймс Марсдън, Хали Бери, Ана Пакуин и др.
  • 19:00
    "Х-Мен: Последният сблъсък" - фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2006), режисьор Брет Ратнър, в ролите: Патрик Стюарт, Хю Джакман, Хали Бери, Иън Маккелън, Фамке Янсен, Джеймс Марсдън, Ана Пакуин, Ребека Роумийн, Вини Джоунс, Бен Фостър и др.
  • 20:50
    "Като на кино" - предаване за кино
  • 21:00
    "Х-Мен: Дни на отминалото бъдеще" - фантастика, екшън, приключенски (САЩ, Великобритания, 2014), режисьор Брайън Сингър, в ролите: Патрик Стюарт, Иън Маккелън, Хю Джакман, Джеймс Макавой, Майкъл Фасбендър, Дженифър Лорънс, Хали Бери, Никълъс Хоулт и др.
Пълна програма
  • 17:30
    "Анжелика" /п./ - сериал
  • 19:30
    "Покани ме на среща" - риалити, с.11 еп.6
  • 20:30
    "Сам вкъщи 4" - комедия, семеен (САЩ, 2002), режисьор Род Даниел, в ролите: Майкъл Уайнбърг, Джоана Гоинг, Джейсън Бегей, Френч Стюарт, Миси Пайл, Клеър Кери, Барбара Бабкок, Лиса Кинг и др.
  • 22:30
    "Супермаркет" - сериал, с.3 еп.19, 20
Пълна програма
  • 18:00
    "Турски за начинаещи" - приключенски, романтичен, юношески (Германия, 2012), режисьор Бора Дагтекин, в ролите: Йозефин Пройс, Елиас М`Барек, Анна Щиблих, Аднан Марал, Соня Герхард, Гюнтер Кауфман и др.
  • 20:00
    "Ирония на съдбата" - сериал, еп.41, 42
  • 23:00
    Премиера: "Необичаен лекар" - сериал, еп.3
Пълна програма
  • 18:05
    Господин Магу: Искряща белота
  • 18:45
    Невероятният свят на Гъмбол: Таласъмите
  • 19:00
    Невероятният свят на Гъмбол: Н.Д.П.
  • 19:10
    Невероятният свят на Гъмбол: Агентът
Пълна програма
  • 17:00
    "Тайният живот на Уолтър Мити", комедия, САЩ, 2013; реж. Бен Стилър, с Бен Стилър, Кристън Уийг, Шърли Маклейн, Шон Пен, Адам Скот, [12+]
  • 18:55
    "Терминатор: Мрачна съдба", екшън - трилър, САЩ, 2019; реж. Тим Милър, с Линда Хамилтън, Арнолд Шварценегер, Макензи Дейвис, Наталия Рейес, Габриел Луна, [15+]
  • 21:00
    "Пазителите", екшън, САЩ, 2009; реж. Зак Снайдър, с Малин Акерман, Били Кръдъп, Матю Гуд, Карла Гуджино, Джаки Ърл Хейли, [18+]
  • 23:40
    "Белгийският крал", комедийна драма, Белгия, 2016; реж. Питър Бросенс, Джесика Удуърт, с Петер Ван ден Бегин, Люси Дебе, Титус де Воогт, Питер Ван дер Хауен, Нина Николина, Валентин Ганев, [12+]
Пълна програма
  • 18:20
    "Парфюми", комедийна драма, Франция, 2020; реж. Грегори Магни, с Еманюел Девос, Грегори Монтел, Гюстав Керверн, Серхи Лопес, Зели Риксон, [12+]
  • 20:00
    "Г-жа Лаури и син", биографична драма, Великобритания, 2019; реж. Ейдриън Ноубъл, с Ванеса Редгрейв, Тимъти Спол, Стивън Лорд, Уенди Морган, Дейвид Шаал, [12+]
  • 21:30
    "Милион малки парчета", драма, САЩ, 2018; реж. Сам Тейлър-Джонсън, с Аарон Тейлър-Джонсън, Били Боб Торнтън, Одеса Йънг, Джовани Рибизи, Джулиет Люис, [15+]
  • 23:25
    "Антигона (2019)", драма, Канада, 2019; реж. Софи Дераспе, с Нахема Ричи, Нур Белхирия, Равед Ел-Зийн, Рашида Усаада, Антоан Десрошер, [12+]
Пълна програма
  • 18:00
    One World with Zain Asher
  • 18:45
    Inside Africa: Inside Africa 571
  • 19:00
    Amanpour
  • 20:00
    Hala Gorani Tonight
Пълна програма
  • 17:00
    "Назови ме по име" - сериен филм, 2 епизода
  • 20:00
    "С вкус на любов" - семеен филм с уч. на Линдзи Морган, Патрик Фабиан, Шерилин Фен и др.
  • 21:50
    "Круиз към щастието: Норвегия" - романтичен филм с уч. на Ян Хартман, Саша Хен, Ники Вилдер, Ейми Мюсул и др. /п/
  • 23:40
    "Змии в Рая" - романтична драма с уч. на Мюриел Баумайстер, Уши Глас, Макс Урлахер, Ралф Линдерман, Ана Юлия Капфелшпергер, Габриел Раб и др. /п/
Пълна програма
  • 17:30
    "Делта Форс" - екшън с уч. на Чък Норис, Лий Марвин, Джо Бишъп, Хана Шигула, Джордж Кенеди, Мартин Болсъм, Робърт Форстър и др. /п/
  • 20:00
    "Тропическа буря" - екшън-комедия с уч. на Бен Стилър, Джак Блек, Робърт Дауни Младши, Джей Баручел, Брандън Джаксън и др.
  • 22:10
    "Игрите на глада: Сойка-присмехулка - Част 1" - приключенска фантастика с уч. на Дженифър Лорънс, Джош Хътчерсън, Лиам Хемсуърт, Джулиан Мур, Елизабет Банкс, Уди Харелсън, Стенли Тучи, Филип Сиймур Хофман и др.
Пълна програма
  • 18:00
    Ловци на трофеи: Реставраторите: Епизод 2
  • 19:00
    Ловци на трофеи: Класически автомобили: Епизод 1
  • 20:00
    Ловци на трофеи: Епизод 8
  • 21:00
    Били в Бруклин: От винтидж към викториански стил
Пълна програма
  • 17:50
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Ще изчезне ли интимността?
  • 18:40
    Как се прави...: Епизод 14
  • 19:05
    Как се прави...: Калъпи за обувки по поръчка, глинени мишени
  • 19:30
    Как се прави...: Зъболекарски скоби, портокалов сок
Пълна програма
  • 18:30
    ГЕРОИЧНАТА ШЕСТОРКА - СЕРИАЛЪТ
  • 19:00
    Домът на Рейвън
  • 19:30
    Домът на Рейвън
  • 20:00
    Къмпиране
Пълна програма
  • 18:30
    "Уголемена наука"
  • 18:50
    "Научна експлозия"
  • 18:55
    "Научна експлозия"
  • 19:00
    "Направи ме супергерой"
Пълна програма
  • 18:30
    Супер самолети - анимационен сериал
  • 19:00
    Маша и Мечока - анимационен сериал
  • 19:30
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 21:10
    Светът и всичко в него - предаване на Симеон Идакиев
Пълна програма
  • 18:30
    България, която съградихме - документален филм
  • 19:00
    Памет без давност - с Горан Благоев
  • 20:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
  • 21:00
    Шоуто на Мавриков - с Васко Мавриков
Пълна програма
  • 18:15
    Колоездене: Обиколка на Хърватия, пети етап, повторение
  • 19:00
    Колоездене: Париж - Рубе, жени, повторение
  • 20:00
    Новини
  • 20:05
    Ски-скокове: Лятна "Гран При" в Клингентал, повторение
Пълна програма
  • 18:00
    Олимпийски игри: "Зала на славата - Токио"
  • 19:00
    Ски-скокове: Лятна "Гран При" в Клингентал, запис
  • 20:00
    Колоездене: Париж - Рубе, жени, повторение
  • 21:00
    Новини
Пълна програма
  • 18:15
    Огромни инженерни грешки, сезон 3, еп. 5
  • 19:10
    Тежкотоварно спасяване: 401, сезон 1, еп. 1
  • 20:10
    Треска за нефрит, сезон 7, еп. 3
  • 21:05
    Австралийски търсачи на злато, сезон 6, еп. 7
Пълна програма
  • 18:15
    Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs
  • 18:40
    Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs
  • 19:05
    Nitro World Games: All Access
  • 19:30
    Nitro World Games: All Access
Пълна програма
  • 16:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /поздрави на живо/
Пълна програма
  • 18:00
    Невероятната плейлиста на Зои, еп. 9
  • 19:00
    Анатомията на Грей, еп. 13
  • 20:00
    Анатомията на Грей, еп. 14
  • 21:00
    Мъж за милиони, еп. 1
Пълна програма
  • 18:05
    Военни престъпления: Ню Орлиънс, еп. 9
  • 19:00
    Убийствени тропици, еп. 5
  • 20:00
    Хъдсън и Рекс, еп. 16
  • 21:00
    Кръгът Блечли, еп. 1
Пълна програма
  • 17:30
    "Преди полунощ", романтична драма, САЩ, 2013; реж. Ричард Линклейтър, с Итън Хоук, Джули Делпи, Шиймъс Дейвид-Фицпатрик, Дженифър Прайър, Шарлот Прайър, [15+]
  • 19:20
    "Неразделни", комедия, Франция, 2019; реж. Варанте Суджиян, с Ахмед Сила, Албан Иванов, Джудит Ел Зейн, Орнела Флеури, Амир Ел Касем, [15+]
  • 21:00
    "Поредният ергенски запой ", комедия, САЩ, 2011; реж. Тод Филипс, с Брадли Купър, Ед Хелмс, Зак Галифианакис, Джъстин Барта, Кен Джонг, [15+]
  • 22:40
    "Тенет", екшън - трилър, САЩ, 2020; реж. Кристофър Нолан, с Джон Дейвид Уошингтън, Робърт Патинсън, Елизабет Дебики, Димпъл Кападия, Майкъл Кейн, [15+]
Пълна програма
  • 17:50
    Древно инженерство, сезон 1, еп. 7
  • 18:50
    Новите тайни на Теракотената армия, еп. 0
  • 20:00
    Историческата истина, сезон 2, еп. 4
  • 21:05
    Жената в железния ковчег, еп. 0
Пълна програма
  • 18:15
    Изгубеното злато на Втората световна война: Не сме сами
  • 19:10
    Извънземни от древността: Светът в зората на времето
  • 20:05
    Спецове в заложната къща: Шоу за нищо
  • 21:05
    Спецове в заложната къща: Пазарлък за цигулка
Пълна програма
  • 18:00
    Риболовни страсти - тв поредица
  • 19:20
    Туризъм
  • 20:00
    Риболовен филм
  • 21:20
    КОНЕТЕ
Пълна програма
  • 18:25
    "Томас и приятели"
  • 18:45
    "Любопитният Джордж"
  • 19:05
    "Герои на града"
  • 19:35
    "Рики Зум"
Пълна програма
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
Пълна програма
  • 18:15
    "Заветът" - ужаси, 2006, Със Стивън Стрейт, Лаура Рамзи, Тейлър Кич
  • 19:45
    "Супергеройски филм" - екшън филм / комедия, САЩ, с Дрейк Бел, Лесли Нилсен.
  • 21:00
    "Вълк" - ужаси, САЩ, 1994, С Джак Никълсън, Мишел Пфайфър, Джеймс Спейдър
  • 23:00
    "Изкуството на войната" - криминален трилър, САЩ / Канада, 2000, с Уесли Снайпс, Ан Арчър.
Пълна програма
  • 17:00
    Rock Solid Playlist
  • 19:00
    MTV's Top 20 Tracks Of The 10s!
  • 20:30
    Hot Right Now!
  • 21:00
    MTV Asks: Doja Cat
Пълна програма
  • 17:40
    Чарли и пчелите, сезон 1, еп. 5
  • 18:35
    Чарли и пчелите, сезон 1, еп. 6
  • 19:30
    Чарли и пчелите, сезон 1, еп. 7
  • 20:25
    Странна Земя, сезон 1, еп. 8
Пълна програма
  • 18:00
    В дивата пустош с Беър Грилс
  • 19:00
    По следите на културното наследство
  • 20:00
    Баку: Разкриване на тайни градове
  • 21:00
    ПРОМЯНА с Гал Гадот
Пълна програма
  • 18:00
    Лъвовете: На лов за оцеляване
  • 18:55
    Преброяване на тигрите
  • 19:45
    Замръзналото царство на снежния леопард
  • 20:40
    Лъвовете: На лов за оцеляване
Пълна програма
  • 18:25
    Студио "Бундеслига" директно
  • 18:35
    "Пета четвърт" обзорно предаване за испански баскетбол (2020-21)
  • 19:05
    Футбол: Уест Хям Юнайтед - Манчестър Сити класика от Висшата лига (1995-1996) /п/
  • 19:30
    Футбол: Рб Лайпциг - Бохум Бундеслига (2021-22) директно
Пълна програма
  • 16:50
    "Ледников период" - нов сезон
  • 20:00
    "Време"
  • 20:20
    "Тази вечер"
  • 21:50
    "Метро" - игрален филм
Пълна програма
  • 18:00
    "Звездни празници" - горещи хитове
  • 18:40
    "Плейлист" - музикална програма
  • 19:00
    "Хот" - новите хитове
  • 19:10
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 18:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 18:40
    "Добра среща" - любими песни
  • 19:30
    "Поздрав от България" - музика за ценители
  • 20:30
    "Фолк хит" - вечни песни
Пълна програма
  • 18:00
    "Звездни празници" - горещи хитове
  • 18:40
    "Плейлист" - музикална програма
  • 19:00
    "Хот" - новите хитове
  • 19:10
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 18:00
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 20:00
    ПРЯКО, Португалия, Примейра лига: Порто - Пасош Ферейра, 8.кр
  • 22:00
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 22:30
    ПРЯКО, Португалия, Примейра лига: Арука - Спортинг Лисабон, 8.кр
Пълна програма
  • 18:00
    "Студио 18" с водещ Венцислав Тоцев
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ"
  • 19:50
    Другата история
  • 20:00
    "От българско, по- българско" - с Галя Асенова
Пълна програма
  • 17:30
    Годишен концерт на Vocal Academy
  • 19:00
    Регионите отблизо - предаване на Телемедиа
  • 20:00
    Скорост - автомобилно предаване
  • 20:30
    Игрален филм
Пълна програма
  • 18:25
    Deja Voice
  • 19:00
    Closeup
  • 20:00
    We Love Music
  • 22:00
    Voice Party
Пълна програма
  • 17:00
    90 дни до сватбата: Епизод 7
  • 19:00
    90 дни до сватбата: Епизод 8
  • 21:00
    90 дни до сватбата: животът ни като необвързани: Запечатано с обида
  • 22:00
    90 дни до сватбата: животът ни като необвързани: Откровени разговори: Запечатано с обида
Пълна програма
  • 18:30
    Професия турист - Враца
  • 19:00
    Пътеводител на пътешественика - Картаген
  • 19:30
    Пътеводител на пътешественика - Тунис, Сус
  • 20:00
    Българската история - Легенедите оживяват - село Ясен
Пълна програма
  • 18:00
    Призрачна нация (Series 2): Полтъргайстът на затвора (Episode 3)
  • 19:00
    Загадки в музея (Series 7): Бунтът в Зап (Episode 2)
  • 20:00
    Загадки в музея (Series 7): Играч на голф в територията на врага (Episode 3)
  • 21:00
    НАСА: Неразгадани архиви (Series 1): Епизод 1 (Episode 1)
Пълна програма
  • 18:00
    Призрачна нация (Series 2): Полтъргайстът на затвора (Episode 3)
  • 19:00
    Загадки в музея (Series 7): Бунтът в Зап (Episode 2)
  • 20:00
    Загадки в музея (Series 7): Играч на голф в територията на врага (Episode 3)
  • 21:00
    НАСА: Неразгадани архиви (Series 1): Епизод 1 (Episode 1)
Пълна програма
  • 18:30
    Алвин и чипоносковците 2, САЩ, приключенски/анимация/комедия, 2009
  • 20:25
    Почти известни, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2000
  • 23:00
    Пещерата, Великобритания, приключенски/ужаси/трилър, 2005
Пълна програма
  • 18:30
    Новини
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    Новини
Пълна програма
  • 18:30
    Сладкишите на Франсишко Морейра, еп. 18
  • 19:00
    Карибската кухня на Ейнсли, еп. 9
  • 20:00
    Бондай Харвест с Гай Търланд, еп. 1
  • 20:30
    Бондай Харвест с Гай Търланд, еп. 2
Пълна програма
  • 18:00
    Hits Don't Lie
  • 22:00
    Rock'N'Roll Anthems!
  • 23:00
    Get The Party Started!
Пълна програма
  • 18:19
    Рицарят Ръждивко Еп. 43 Анимация, Семеен 2013
  • 18:31
    Рицарят Ръждивко Еп. 44 Анимация, Семеен 2013
  • 18:44
    Рицарят Ръждивко Еп. 45 Анимация, Семеен 2013
  • 18:56
    Правосъдието на Гуднайт : Мярка за човек Уестърн 2012
Пълна програма
  • 18:05
    Кости, еп. 23
  • 19:00
    Кости, еп. 24
  • 20:00
    Уокър, еп. 3
  • 21:00
    Кларис, еп. 4
Пълна програма
  • 18:30
    JOURDAN DUNN STORY
  • 18:55
    FASHION WEEK
  • 19:00
    MADE IN AMERICA
  • 19:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 18:00
    MTVs 10s Party Zone
  • 19:00
    Party Hits
Пълна програма
  • 17:00
    "Лов на неизрядни платци" - 2-5 еп.
  • 18:40
    "Нерешени случаи с Доналд Макинтаяр" - 4 еп.
  • 19:30
    "Дог и Бет: на лов" - 19 еп.
  • 20:20
    "Отряд за сложни спасителни операции" - 9 еп.
Пълна програма
  • 18:30
    Новини
  • 19:10
    "Ексклузивно" с водещ Ани Балджиян
  • 20:00
    Новини
  • 20:20
    Спорт
Пълна програма
  • 18:20
    Рецепты старого Тифлиса
  • 18:35
    Морская охота
  • 19:00
    Кaкая дичь!
  • 19:15
    Морская охота
Пълна програма
  • 17:30
    "Капан за родители" - комедия с уч. на Линдзи Лоън, Денис Куейд, Наташа Ричардсън, Илейн Хендрикс и др.
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 15
  • 21:00
    "Форест Гъмп" - драма с уч. на Том Ханкс, Робин Райт, Гари Синиз, Миклети Уилямсън, Сали Фийлд, Боб Пени и др.
  • 23:40
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 15 /п/
Пълна програма
  • 18:20
    Режи сладкиши (Series 2): Няма пикник (Episode 3)
  • 19:05
    Трапезата на Сиба (Series 4): В крачка (Episode 4)
  • 19:25
    Засада в супермаркета (Series 2): Пикник на паркинга (Episode 1)
  • 20:05
    Невъзможен ресторант (Series 17): Продължаваме напред в Монтана (Episode 5)
Пълна програма
  • 18:20
    Къщата на Шумникови
  • 18:45
    Опасният Хенри
  • 19:10
    Опасният Хенри
  • 19:40
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 18:15
    Колоездене: Обиколка на Хърватия, пети етап, повторение
  • 19:00
    Колоездене: Париж - Рубе, жени, повторение
  • 20:00
    Новини
  • 20:05
    Ски-скокове: Лятна "Гран При" в Клингентал, повторение
Пълна програма
  • 17:30
    "Преди полунощ", романтична драма, САЩ, 2013; реж. Ричард Линклейтър, с Итън Хоук, Джули Делпи, Шиймъс Дейвид-Фицпатрик, Дженифър Прайър, Шарлот Прайър, [15+]
  • 19:20
    "Неразделни", комедия, Франция, 2019; реж. Варанте Суджиян, с Ахмед Сила, Албан Иванов, Джудит Ел Зейн, Орнела Флеури, Амир Ел Касем, [15+]
  • 21:00
    "Поредният ергенски запой ", комедия, САЩ, 2011; реж. Тод Филипс, с Брадли Купър, Ед Хелмс, Зак Галифианакис, Джъстин Барта, Кен Джонг, [15+]
  • 22:40
    "Тенет", екшън - трилър, САЩ, 2020; реж. Кристофър Нолан, с Джон Дейвид Уошингтън, Робърт Патинсън, Елизабет Дебики, Димпъл Кападия, Майкъл Кейн, [15+]
Пълна програма
  • 18:00
    First Responders to the Rescue
  • 19:00
    The Lion Guard
  • 19:30
    The Lion Guard
  • 20:00
    The Lion Guard
Пълна програма
  • 18:20
    Къщата на Шумникови
  • 18:45
    Опасният Хенри
  • 19:10
    Опасният Хенри
  • 19:40
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 18:00
    Сенките на смъртта: Обещанието
  • 19:00
    Американско чудовище: Остани с мен
  • 20:00
    Американско чудовище: Виждали ли сте тази жена?
  • 21:00
    Американски детектив с лейтенант Джо Кенда: Предупредителни сигнали
Пълна програма
  • 16:50
    Oktagon: Episode 6
  • 19:35
    Fight Stars: Nicola Adams
  • 20:00
    Sport Stars Uncovered: Rafael Nadal
  • 20:30
    Clubland: Gremio
Пълна програма
  • 18:15
    Изгубеното злато на Втората световна война: Не сме сами
  • 19:10
    Извънземни от древността: Светът в зората на времето
  • 20:05
    Спецове в заложната къща: Шоу за нищо
  • 21:05
    Спецове в заложната къща: Пазарлък за цигулка
Пълна програма
  • 18:00
    По следите на културното наследство
  • 19:00
    Баку: Разкриване на тайни градове
  • 20:00
    ПРОМЯНА с Гал Гадот
  • 21:35
    Необятната планета
Пълна програма
  • 18:00
    "Бригада Нов дом" (2018 г.) - социален проект, с.3
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:30
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
  • 20:00
    "Фермата: Време за пробуждане" - риалити, с.7
Пълна програма
  • 18:25
    Специален отряд; сезон 2, епизод 1, екшън, приключенски, САЩ, 2018
  • 19:15
    Специален отряд; сезон 2, епизод 2, екшън, приключенски, САЩ, 2018
  • 20:10
    Щитът; сезон 2, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2003
  • 21:10
    Щитът; сезон 2, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2003
Пълна програма
  • 17:40
    Морски детективи; сезон 14, епизод 23, екшън, криминален, САЩ, 2016
  • 18:35
    Морски детективи; сезон 14, епизод 24, екшън, криминален, САЩ, 2016
  • 19:30
    Новобранецът; сезон 1, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2018
  • 20:30
    Новобранецът; сезон 1, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2018
Пълна програма
  • 18:25
    Първите 48 часа: Тайни и лъжи
  • 19:15
    Първите 48 часа: Убийство на "Мейдън лейн"
  • 20:10
    Първите 48 часа: Решаващи минути: Случаят, който не ми дава покой - 4
  • 21:05
    Неразрешени случаи: Гласът от езерото
Пълна програма
  • 18:15
    Хаберман
  • 20:20
    Зората на спасението
  • 22:45
    Примирие
Пълна програма
  • 17:30
    "Ледниковый период". Новый сезон (0+)
  • 21:00
    "Время"
  • 21:20
    "Клуб Веселых и Находчивых". Высшая лига (16+)
  • 23:25
    Елена Яковлева, Михал Жебровский, Ольга Красько, Аглая Шиловская, Виктор Сухоруков в фильме Станислава Говорухина "...в стиле JAZZ" (16+)
Пълна програма
  • 18:05
    Привет, Андрей!
  • 20:00
    Вести в субботу
  • 21:00
    Все как у людей
Пълна програма
  • 18:30
    Punk'd
  • 19:00
    Punk'd
  • 19:30
    SpongeBob SquarePants
  • 20:00
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 18:25
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 18:35
    Борсова информация
  • 18:40
    Агрокоментар
  • 18:45
    Агротема
Пълна програма
  • 18:00
    Световната медицина
  • 19:00
    Скиорски хижи и устойчиво развитие
  • 20:00
    Планински цветя
  • 20:30
    Музикален пътешественик
Пълна програма
  • 08:00
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
  • 22:00
    Makowski FC Tournament - Zielona Gora, Poland 02.10.2021 - LIVE
Пълна програма
  • 18:00
    Many Classic Moments
  • 20:00
    Occ-Cast
  • 21:00
    Rad Season
  • 22:00
    Riding Portugal
Пълна програма
  • 18:10
    Weird Wonders of the World (Series 2): 208 (Episode 8)
  • 19:00
    History Uncovered (Series 2): Ronald Reagan: An Unqualified President? (Episode 5)
  • 19:55
    The Secret Story of the Knights Templar (Series 1): The Templars and the Devil? (Episode 2)
  • 20:45
    The Pyramids: Solving the Mystery (Series 1): The Last Secrets Of Giza (Episode 5)
Пълна програма
  • 18:30
    "Ключ Сол" - час за класика
  • 20:00
    "Петолиния" - музикални фрагменти
  • 20:30
    "Анфас" - най-доброто от изминалия сезон
  • 21:30
    "Петолиния" - музикален микс
Пълна програма
  • 17:41
    Harold Lopez Nussa Trio - Jazz ? Porquerolles Festival
  • 18:35
    Mark Guiliana Beat Music with Bigyuki - Festival International de Jazz de Montr?al
  • 19:48
    InterMezzo
  • 20:00
    Franco Fagioli sings Vinci - Bayreuth Baroque Festival 2021
Пълна програма
  • 17:45
    Футбол: Славия - Пирин efbet Лига (2021-22) директно
  • 19:40
    Студио "Футбол" директно
  • 20:00
    Футбол: Арда - Черно море efbet Лига (2021-22) директно
  • 21:55
    Студио "Футбол" директно
Пълна програма
  • 17:00
    Футбол: Челси - Саутхямптън Висша лига директно
  • 18:55
    Студио "Висша лига" директно
  • 19:30
    Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Арсенал Висша лига директно
  • 21:45
    Баскетбол: Сарагоса - Валенсия Лига Ендеса директно
Пълна програма
  • 18:00
    Сенките на смъртта: Обещанието
  • 19:00
    Американско чудовище: Остани с мен
  • 20:00
    Американско чудовище: Виждали ли сте тази жена?
  • 21:00
    Американски детектив с лейтенант Джо Кенда: Предупредителни сигнали
Пълна програма
  • 18:00
    "Роки II", спортна драма, САЩ, 1979; реж. Силвестър Сталоун, със Силвестър Сталоун, Талия Шайър, Бърт Йънг, Карл Уедърс, Бърджис Мередит, [12+]
  • 20:00
    "Роки III", спортна драма, САЩ, 1982; реж. Силвестър Сталоун, със Силвестър Сталоун, Талия Шайър, Бърт Йънг, Карл Уедърс, Бърджис Мередит, [12+]
  • 21:40
    "Роки IV", спортна драма, САЩ, 1985; реж. Силвестър Сталоун, със Силвестър Сталоун, Талия Шайър, Бърт Йънг, Карл Уедърс, Брижит Нилсен, [12+]
  • 23:10
    "Непредсказуемият: Падението на едно кречетало", документален, САЩ, 2020; реж. Мартин Дън, Мари Макгавърн, [15+]
Пълна програма
  • 17:45
    "Вратарят на Галактиката", екшън - фентъзи, Русия, 2020; реж. Джаник Файзиев, с Евгений Романцов, Виктория Агалакова, Мария Лисовая, Иван Иванович, Елизавета Тайченачева, [12+]
  • 19:45
    "Черен понеделник ІIІ, 7 еп.", комедия, САЩ, 2021; реж. Пейман Бенц, с Дон Чийдъл, Андрю Ранълс, Пол Шийр, Реджина Хол, Кейси Уилсън, [18+]
  • 20:15
    "По американски ІІІ, 19 еп.", спортна драма, САЩ, 2021; реж. Майкъл Шулц, с Даниъл Езра, Брей-Зет, Грета Ониегоу, Саманта Логан, Майкъл Еванс Белинг, [12+]
  • 21:00
    "Наследници І, 1 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Адам МаКкей, Джеси Армстронг, с Брайън Кокс, Джеръми Стронг, Хиам Абас, Сара Снук, Кийран Кълкин, [15+]
Пълна програма
  • 18:05
    Барбароните
  • 18:35
    Рогат отряд
  • 19:00
    Рогат отряд
  • 19:15
    Пес патрул
Пълна програма
  • 18:05
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 3, еп. 7, Канада, 2019
  • 18:50
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 3, еп. 8, Канада, 2019
  • 19:35
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 3, еп. 9, Канада, 2019
  • 20:15
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 3, еп. 10, Канада, 2019
Пълна програма
  • 17:20
    Рейн военен, Биографичен САЩ 2001
  • 18:50
    Регина Семеен Исландия, Канада, Норвегия, Германия 2001
  • 20:20
    Кунфуистка Криминален, Екшън Дания, Швеция 2007
  • 22:00
    Момчета на повикване комедия Белгия 2016
Пълна програма
  • 17:05
    Необвързаност Драма Германия, Италия, Израел, Франция 2007
  • 18:55
    Обущарят Комедия, Фентъзи САЩ 2014
  • 20:30
    Преди да кажеш "Да" Комедия, Драма САЩ 2009
  • 22:00
    Бащи в излишък 2 комедия САЩ 2017
Пълна програма
  • 16:50
    Лято без пропуски Драма, Спортен Канада 2008
  • 18:35
    Диско Комедия Франция 2008
  • 20:15
    Маре - нашата любовна история Биографичен Бразилия 2007
  • 22:00
    Джакпот Комедия Норвегия 2011
Пълна програма
  • 18:30
    Kite Masters 2021
  • 19:10
    Live Recap Crankworx Summer Series 2020
  • 21:35
    Live Recap Dew Tour 2021
Пълна програма
  • 18:10
    Футбол: България - Литва, квалификационна среща за световно първенство
  • 20:00
    Време за губене
  • 20:30
    Туризъм.бг
  • 21:00
    Картинг: 24-часово отборно състезание за издръжливост пряко предаване от Хасково
Пълна програма
  • 17:00
    Говори сега следобеден блок
  • 19:00
    Виновно време тв театър /1989 г./, режисьор Хараламби Младенов, в ролите: Любомир Бъчваров, Иван Кутевски, Мая Владигерова, Мая Бабурска, Неда Пелитева и др.
  • 19:50
    10 000 крачки /БНТ 2 Русе/
  • 20:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 17:50
    Moto GP: Втора тренировка за Голямата награда на Америка Втора тренировка за Голямата награда на Америка на живо
  • 19:00
    "Скорост на МАХ" Токшоу повторение
  • 20:00
    Лека атлетика: "Атлетикс" Магазинно предаване повторение
  • 20:30
    Moto GP: Квалификация за Голямата награда на Америка Квалификация за Голямата награда на Америка на живо
Пълна програма
  • 15:00
    Голф: Alfred Dunhill Links Championship на живо
  • 19:00
    Световен рали шампионат: Финландия SS13 Arvaja 2 запис
  • 20:00
    Световен рали шампионат: Финландия SS15 Harju 2 на живо
  • 21:00
    Евролига: УНИКС - Зенит повторение
Пълна програма
  • 18:30
    Студио "Футбол" на живо
  • 19:00
    Серия А: Торино - Ювентус на живо
  • 21:00
    Студио "Футбол" на живо
  • 21:45
    Серия А: Сасуоло - Интер на живо
Пълна програма
  • 17:15
    Ла Лига: Майорка - Леванте на живо
  • 19:15
    Студио "Футбол" на живо
  • 19:30
    Ла Лига: Кадис - Валенсия на живо
  • 21:30
    Студио "Футбол" на живо
Пълна програма
  • 18:00
    "По Следу Монстра"
  • 20:25
    Премьера. "Шоумаскгоон"
  • 23:00
    "Ты Не Поверишь!"
Пълна програма
  • 18:10
    Heart to Heart - Episode 1
  • 19:00
    Heart to Heart - Episode 2
  • 19:50
    Strike Force Season 4 Episode 1
  • 20:40
    Strike Force Season 4 Episode 2
Пълна програма
  • 17:55
    ХМУРОВ (ПЛОХОЙ МЕНТ) 14
  • 18:45
    СУД ПРИСЯЖНЫХ. ОКОНЧАТЕЛЬНЫЙ ВЕРДИКТ 234
  • 19:45
    ДНК 226
  • 20:35
    ЗНАКИ СУДЬБЫ. ВТОРОЙ СЕЗОН 13
Пълна програма
  • 17:45
    ГОРЮНОВ серия 8
  • 18:35
    ГОРЮНОВ серия 9
  • 19:20
    ГОРЮНОВ серия 10
  • 20:10
    ГОРЮНОВ серия 11
Пълна програма
  • 18:30
    ДАЧНЫЙ ОТВЕТ 293
  • 19:30
    ДАЧНЫЙ ОТВЕТ 294
  • 20:35
    УМНЫЙ ДОМ 5
  • 21:00
    ДАЧНЫЙ ОТВЕТ - 506
Пълна програма
  • 18:15
    Вечерта на… (П)
  • 19:05
    Вечерното шоу на Слави Трифонов (П)
  • 20:00
    Шоуто на сценаристите (П)
  • 21:00
    Вечерта на Северозапада (П)
Пълна програма
  • 18:25
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 18:55
    Кръстници вълшебници
  • 19:20
    Кръстници вълшебници
  • 20:00
    The Barbarian and the Troll
Пълна програма
  • 17:00
    Тенис: Astana Open, Нур-Султан - полуфинали (WTA 250 - повторение)
  • 21:00
    Пряко: Тенис: Chicago Fall Tennis Classic, Чикаго - полуфинали (WTA 500)
Пълна програма
  • 15:00
    I Want My MTV 80s!
  • 19:00
    Forever 80s
  • 21:00
    No Solo: Only 80s Groups! Top 50
Пълна програма
  • 17:00
    Never Forget The 90s!
  • 20:00
    90s Mixtape!
  • 21:00
    90s Dance Anthems!
Пълна програма
  • 18:00
    Club Caliente!
  • 20:00
    Big Weekend Tunes!
  • 23:00
    Reload! Club Classics
Пълна програма
  • 18:30
    Любимите песни на България /музикално-развлекателен блок/
  • 23:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 23:30
    Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
Пълна програма
  • 18:30
    "Hot" - новите хитове
  • 18:40
    "Temptation" - музикално изкушение
  • 19:00
    "Hot" - новите хитове
  • 19:10
    "Planeta Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 18:00
    "Сестричка
  • 20:00
    Танц със саби
  • 22:00
    История на любовта
Пълна програма
  • 16:00
    Офанзива с Любо Огнянов
  • 19:00
    Новините на NOVA NEWS
  • 19:15
    Ничия земя /п/
  • 20:00
    Новините на NOVA NEWS
Пълна програма
  • 18:00
    Дивите птици на Австралия 1
  • 18:50
    Борба за превъзходство
  • 19:15
    Борба за превъзходство
  • 19:40
    Борба за превъзходство
Пълна програма
  • 18:00
    Зенит
  • 20:00
    Исус ме обича
  • 22:00
    Кавказка пленница
Пълна програма
  • 18:00
    Ultra Mix
  • 19:00
    Ultra Mix
  • 20:00
    Ultra Mix
  • 21:00
    Bounce & Fun
Пълна програма
  • 18:00
    SPORTS MAX, EP 48
  • 19:00
    XTERRA ADVENTURES 2019/2020 EP 11
  • 19:30
    XTERRA ADVENTURES 2019/2020 EP 12
  • 20:00
    XTERRA ADVENTURES 2019/2020 EP 6
Пълна програма
  • 17:56
    Enrique Iglesias - Live from Odyssey Arena
  • 19:00
    Pearl Jam - Let's Play Two
  • 21:02
    Jack White - Live at iTunes Festival
  • 22:47
    Texas - iConcerts Hits
Пълна програма
  • 18:00
    Puccini's Madama Butterfly at the Op?ra Royal de Wallonie-Li?ge
  • 20:16
    InterMezzo
  • 22:00
    The CzechPhilharmonic and John Eliot Gardiner: Vo???ek, Jan??ek, Martin?
  • 23:00
    Semyon Bychkov and the Czech Philharmonic: Kabel??, Shostakovich
Пълна програма
  • 18:00
    Звезден подарък (Series 2): Епизод 9 (Episode 9)
  • 19:00
    Майстори на ножицата (Series 1): Земята и градът (Episode 2)
  • 20:00
    Изгодни къщи на плажа (Series 15): От Турция в Ню Джърси (Episode 7)
  • 20:30
    Изгодни къщи на плажа (Series 15): У дома в Хамптън Бийч (Episode 8)
Пълна програма
  • 17:10
    Mclintock! USA 1963
  • 19:15
    Charade USA 1963
  • 21:05
    Tangible Colombia 2017
  • 21:15
    Early Summer Japan 1951
Пълна програма
  • 17:55
    Esports Balkan League
  • 19:15
    Esports - CS:GO Gametoon Challenge
  • 21:05
    Stream Nation - God of War
  • 21:50
    Stream Nation - Assasin's Creed Odyssey
Пълна програма
  • 18:20
    Ночь в музее
  • 18:40
    Изменившие мир
  • 18:55
    Древо
  • 19:10
    Метро
Пълна програма
  • 18:00
    Тенис: Мач 2 Sofia Open 2021, полуфинал директно
  • 20:00
    "Формула 1 Токшоу" предаване за Формула 1 (2021) /п/
  • 21:00
    Тенис: Дневник на Sofia Open предаване за тенис (2021) директно
  • 22:00
    Футбол: Ница - Брест Лига 1 на Франция директно
Пълна програма

Сериали

Охота и рыбалка 18:35
Сезон охоты
AXN White 18:40
Тежката истина; сезон 2, епизод 4, драма, Канада, 2019
AXN Black 18:50
Определен да оцелее; сезон 2, епизод 4, екшън, драма, САЩ, 2017
Viasat History 19:00
Разгадани мистерии, сезон 1, еп. 4
bTV Action 19:00
Часът на супергероите: "Супергърл" - сериал, с.5 еп.7

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 18:40
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 641
BNT 3 18:50
Баскетбол: Рилски спортист - Киев баскет, среща от турнира за Купата на ФИБА Европа пряко предаване от "Арена Самоков"
Diema Sport 19:00
Футбол: Берое - Черно море Купа на България, 1/8 финали директно
Diema Sport 2 19:00
"Да скъсаш мрежата" предаване за английски футбол (2021-22)
Eurosport 19:00
Олимпийски игри: "Зала на славата: Пьонгчанг 2018, екстремни ски"

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 18:27
Вечната Аделайн Драма, Фентъзи, Романтичен 2015
FilmBox Extra 18:30
Железопътни тигри Екшън, Комедия, Военен Китай 2016
MCM 18:30
Драконова топка Z (анимация)
AXN White 18:40
Тежката истина; сезон 2, епизод 4, драма, Канада, 2019
HBO3 18:45
"Мистерии в "Дъ Кроникъл": Обвъзрзащо лозе", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Дейвид Уивър, с Алисън Суини, Бенджамин Айрес, Дейв Колет, Оливия Стийл Фолкънър, Ребека Стааб, [12+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}