ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 17:00
    Говори сега следобеден блок
  • 18:45
    Спорт ТОТО
  • 19:00
    БНТ на 60
  • 20:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 17:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:30
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
  • 20:00
    "Гласът на България - музикално шоу, с.8
Пълна програма
  • 16:30
    "На фокус с Лора Крумова" - публицистично токшоу
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 19:20
    Темата на NOVA
  • 20:00
    "Забраненото шоу на Рачков" - комедийно шоу, на живо, сезон 2
Пълна програма
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:00
    Boec.BG - предаване за бойни спортове
  • 19:30
    Умно село - авторска колекция портрети
  • 20:30
    Живот в лъжа - сериал, политическа драма
Пълна програма
  • 18:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
  • 19:00
    Смарт час с Живка Попатанасова /п./
  • 19:30
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова
  • 20:00
    Нощта на покера - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 17:30
    Психотерапия; комедия, романтичен, САЩ, 2003
  • 19:40
    S.W.A.T.: Специален отряд; екшън, криминален, САЩ, 2003
  • 22:00
    Специален отряд: Кръстосан огън; екшън, САЩ, 2011
  • 23:50
    Заразно зло: Вендета; екшън, анимация, Япония, 2017
Пълна програма
  • 18:20
    Питбули и бивши затворници: Призрачно куче
  • 19:15
    Зоологическата градина: Сан Диего: Избягали гепарди
  • 20:10
    Истории за големи котки: Царството на хищниците
  • 21:05
    Спасители на ЖИВОТни: Епизод 1
Пълна програма
  • 18:20
    Актуално
  • 19:00
    Новини
  • 19:20
    Актуално
  • 20:00
    Новини
Пълна програма
  • 18:15
    Hit Mix
  • 19:00
    Balkan Movie / Balkan Stories With ...
  • 19:20
    Balkan Party
Пълна програма
  • 18:35
    Банско джаз фестивал 2021: Fortin /Северна Македония/
  • 19:35
    Олтарите на България /БНТ 2 София/
  • 19:50
    Лека нощ, деца! Джунглата разказва: "На гости на слънцето"
  • 20:00
    Любимците на България тв шоу
Пълна програма
  • 18:40
    Pat the Dog - Season 2: Imaginary Friend
  • 19:00
    PURST: Agent Binky - Season 1: Light Fright
  • 19:10
    PURST: Agent Binky - Season 1: Loo on the Loose
  • 19:30
    Grizzy and The Lemmings - Season 2: Rock'N'Lemming
Пълна програма
  • 18:30
    "Коли на мечтите" - автомобилна поредица, еп.1
  • 19:00
    "Ромео трябва да умре" /п./ - екшън, криминален, трилър (САЩ, 2000)
  • 21:00
    bTV Новините
  • 21:45
    bTV Репортерите
Пълна програма
  • 18:30
    "Братята Систърс" - уестърн, криминален, драма (Франция, Испания, Румъния, Белгия, САЩ, 2018), режисьор Жак Одиар, в ролите: Джон С. Райли, Хоакин Финикс, Джейк Джиленхол, Риз Ахмед, Рутгер Хауер и др.
  • 20:50
    "Като на кино" - предаване за кино
  • 21:00
    "Х-Мен: Апокалипсис" - фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2016), режисьор Брайън Сингър, в ролите: Дженифър Лорънс, Евън Питърс, Никълъс Хоулт, Майкъл Фасбендър, Джеймс Макавой, Оскар Айзък, Роуз Бърн, Софи Търнър, Оливия Мън и др.
  • 23:45
    "Най-екзотичният хотел Мариголд 2" - комедия, драма (Великобритания, САЩ, 2015), режисьор Джон Мадън, в ролите: Джуди Денч, Ричард Гиър, Силиа Имри, Дейвид Стратеърн, Бил Най, Маги Смит, Дев Пател и др.
Пълна програма
  • 17:30
    "Анжелика" /п./ - сериал
  • 19:30
    "Покани ме на среща" - риалити, с.11 еп.7
  • 20:30
    "Прелъстен и изоставен" - романтичен, комедия (САЩ, 2008), режисьор Никълъс Столър, в ролите: Джейсън Сигъл, Кристен Бел, Пол Ръд, Мила Кунис, Ръсел Бранд, Бил Хейдър, Джона Хил, Джейсън Бейтман и др.
  • 22:30
    "Супермаркет" - сериал, с.3 еп.21, 22
Пълна програма
  • 18:00
    "Романтични страници" - семеен, комедия, романтичен (тв филм, САЩ, 2015), режисьор Марк Грифитс, в ролите: Ейми Акър, Дилън Брус, Чарлз Дътън, Камил Мичъл, Тами Гилис и др.
  • 20:00
    "Ирония на съдбата" - сериал, еп.43, 44
  • 23:00
    Премиера: "Необичаен лекар" - сериал, еп.4
Пълна програма
  • 18:05
    Господин Магу: Кулата Физ
  • 18:45
    Невероятният свят на Гъмбол: Думите
  • 19:00
    Невероятният свят на Гъмбол: Извинението
  • 19:10
    Невероятният свят на Гъмбол: Черепът
Пълна програма
  • 17:55
    "Творба без автор", историческа драма, Германия, 2018; реж. Флориан Хенкел Фон Донерсмарк, с Том Шилинг, Зебастиан Кох, Паула Бир, Зазкиа Розендал, Оливер Мазуки, [15+]
  • 21:00
    "Хищници в мрака", психологически трилър, САЩ, 2016; реж. Том Форд, с Ейми Адамс, Джейк Джилънхол, Майкъл Шанън, Арън Тейлър-Джонсън, Исла Фишър, [15+]
  • 23:00
    "Олег", драма, Латвия, 2019; реж. Юрис Курсиетис, с Валентин Новополски, Давид Огродник, Анна Прачняк, Адам Шишковски, Гуна Зарина, [18+]
Пълна програма
  • 18:05
    "Антигона (2019)", драма, Канада, 2019; реж. Софи Дераспе, с Нахема Ричи, Нур Белхирия, Равед Ел-Зийн, Рашида Усаада, Антоан Десрошер, [12+]
  • 19:50
    "Ще умреш на 20", драма, Судан, 2019; реж. Амджад Абу Алала, с Мустафа Шехата, Ислам Мубарак, Махмуд Елсарадж, Бунна Халид, Талал Афифи, [12+]
  • 21:30
    "Без бащи в Кашмир", драма, Великобритания, 2019; реж. Ашвин Кумар, със Зара Уеб, Шивам Раина, Ашвин Кумар, Кулбхушан Харбанда, Наташа Маго, [12+]
  • 23:20
    "На здрачаване", военна драма’, Литва, 2019; реж. Шарунас Бартас, с Арвадас Дапсис, Мариус Повилас Илияс Мартиненко, Алина Залиукайте-Раманаускиене, Салвиюс Трепулис, Валдас Виргайлис, [15+]
Пълна програма
  • 18:30
    Special: Bond 25
  • 19:00
    CNN Newsroom Saturday: Saturday, October 2, 2021 1PM
  • 20:00
    CNN Newsroom Saturday: Saturday, October 2, 2021 2PM
  • 21:00
    CNN Newsroom Saturday: Saturday, October 2, 2021 3PM
Пълна програма
  • 17:00
    "Назови ме по име" - сериен филм, 2 епизода
  • 20:00
    "Ще се омъжа за принц" - романтична комедия с уч. на Фиона Гюбелман, Торанс Комбс, Кармен дю Сотой, Фиона Бел и др.
  • 21:50
    "Круиз към щастието: Пиемонт" - романтичен филм с уч. на Улрике Блийферт, Макс Фледер, Ян Хартман, Саша Хен и др. /п/
  • 23:40
    "Жената на скалите" - романтична драма с уч. на Мира Бартушек, Хайди Келер, Луц Маккензи, Даниел Бъдър и др. /п/
Пълна програма
  • 17:40
    "Лоши момчета" - с уч. на Уил Смит, Мартин Лорънс, Теа Леони, Чеки Карио, Тереза Рандъл, Мардж Хелгенбергер и др. /п/
  • 20:00
    "Войници на съдбата" - приключенски екшън с уч. на Крисчън Слейтър, Шон Бийн, Винг Реймс, Джеймс Кромуел, Колм Мийни, Доминик Монаган, Фреди Родригес, Чарли Бюли и др.
  • 22:00
    "Карай бясно" - екшън-комедия с уч. на Джон Кюсак, Томас Джейн, Зоуи Вентура, Кристофър Морис и др.
Пълна програма
  • 18:30
    Да продадеш колата си: на път: Мерцедес - втора част
  • 19:00
    Били в Бруклин: Рядка находка
  • 19:30
    Били в Бруклин: Хип-хоп ритми
  • 20:00
    Треска за злато: Легендата за Поркюпайн Крийк
Пълна програма
  • 18:40
    Как се прави...: Епизод 20
  • 19:05
    Как се прави...: Епизод 21
  • 19:30
    Как се прави...: Епизод 22
  • 19:55
    Как се прави...: Епизод 23
Пълна програма
  • 18:30
    ГЕРОИЧНАТА ШЕСТОРКА - СЕРИАЛЪТ
  • 19:00
    Домът на Рейвън
  • 19:30
    Къмпиране
  • 20:00
    Къмпиране
Пълна програма
  • 18:30
    "Уголемена наука"
  • 18:50
    "Научна експлозия"
  • 18:55
    "Научна експлозия"
  • 19:00
    "Направи ме супергерой"
Пълна програма
  • 18:30
    Супер самолети - анимационен сериал
  • 19:00
    Маша и Мечока - анимационен сериал
  • 19:30
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 21:10
    Светът и всичко в него - предаване на Симеон Идакиев
Пълна програма
  • 18:30
    България, която съградихме - документален филм
  • 19:00
    Часът на избора - с адв. Албена Белянова
  • 20:00
    Вечните песни на България - с Владислав Славов
  • 22:00
    Седмичник с Владо Береану - с Владо Береану
Пълна програма
  • 18:30
    Колоездене: Обиколка на Хърватия, шести етап, запис
  • 20:00
    Колоездене: Обиколка на Мюнстерланд, запис
  • 21:00
    Новини
  • 21:05
    Колоездене: Париж - Рубе, мъже , повторение
Пълна програма
  • 18:20
    Супербайк: Световен шампионат, Португалия, второ състезание, запис
  • 19:20
    Суперспорт: Световен шампионат, Португалия, второ състезание, запис
  • 19:50
    Мотокрос: Световен шампионат в Германия, MX2, второ състезание, повторение
  • 20:20
    Мотокрос: Световен шампионат в Германия, MXGP, второ състезание, повторение
Пълна програма
  • 18:35
    Австралийски търсачи на злато, сезон 4, еп. 12
  • 19:35
    Австралийски търсачи на злато, сезон 4, еп. 13
  • 20:30
    Австралийски търсачи на злато, сезон 5, еп. 1
  • 21:25
    Австралийски търсачи на злато, сезон 5, еп. 2
Пълна програма
  • 18:40
    Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs
  • 19:05
    Sports Adventure
  • 19:30
    Sports Adventure
  • 19:55
    Sports Adventure
Пълна програма
  • 16:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /поздрави на живо/
Пълна програма
  • 18:00
    Невероятната плейлиста на Зои, еп. 10
  • 19:00
    Анатомията на Грей, еп. 15
  • 20:00
    Анатомията на Грей, еп. 16
  • 21:00
    Алиби, еп. 1
Пълна програма
  • 18:05
    Военни престъпления: Ню Орлиънс, еп. 11
  • 19:00
    Убийствени тропици, еп. 6
  • 20:00
    Алекса Кроу, еп. 2
  • 21:00
    Кралицата на Юга, еп. 4
Пълна програма
  • 17:05
    "Милост", биографична драма, САЩ, 2019; реж. Дестин Даниъл Кретън, с Майкъл Б. Джордан, Джейми Фокс, Бри Ларсън, Роб Морган, Тим Блейк Нелсън, [12+]
  • 19:20
    "Другаде (2019)", комедийна драма, САЩ, 2019; реж. Ернан Хименес, с Ейдън Янг, Паркър Поузи, Кен Джеонг, Бо Бриджис, Джаки Уивър, [15+]
  • 21:00
    "Ергенски запой 3", комедия, САЩ, 2013; реж. Тод Филипс, с Брадли Купър, Зак Галифианакис, Ед Хелмс, Джъстин Барта, Кен Джонг, [15+]
  • 22:40
    "В сенките I, 8 еп.", драма, Румъния, 2015; реж. Игор Кобилянски, с Шербан Павлу, Мария Обретин, Андреа Василе, Щефан Велничук, Серджиу Костаче, [18+]
Пълна програма
  • 17:55
    Военни заводи, сезон 1, еп. 7
  • 18:50
    Империя с Майкъл Портильо, сезон 1
  • 19:50
    Мегаполис: Дневници на древния свят, сезон 1, еп. 4
  • 20:55
    Създаването на Испания, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 18:15
    Планинари: Топенето: На пътя на торнадото
  • 19:10
    Спецове в заложната къща: Пазарлък за цигулка
  • 20:05
    Проклятието на остров Оук: Укрепления
  • 21:05
    Най-доброто куче в полицията: Момчета от провинцията и кучета спасители
Пълна програма
  • 18:20
    Риби и такъми - тв поредица, пети сезон, 36 еп.
  • 19:20
    Риболовен филм
  • 20:40
    АВТОХОБИ
  • 21:20
    През планини и морета - тв поредица
Пълна програма
  • 18:25
    "Томас и приятели"
  • 18:45
    "Любопитният Джордж"
  • 19:05
    "Герои на града"
  • 19:35
    "Рики Зум"
Пълна програма
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
  • 20:00
    US Топ
Пълна програма
  • 18:15
    "Малък човек" - комедия, САЩ, 2006, С Британи Даниел, Трейси Морган
  • 19:45
    "Жив или мъртъв" - екшън, 2006, С Холи Валанс, Дейвън Аоки и др.
  • 21:05
    "Сахара" - екшън драма с Брук Шийлдс, Ламберт Уилсън, Хорст Бухолц, Джон Рис-Дейвис, Джон Милс, Стийв Форест.
  • 23:00
    "Мега акула срещу гигантски октопод" - фантастика ужаси, 2009, С Деби Гибсън, Лоренцо Ламас др.
Пълна програма
  • 17:00
    Rock Solid Playlist
  • 19:00
    Little Mix: The Girls' Top 10
  • 20:00
    Mabel: I Want My MTV
  • 20:30
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 17:55
    Чарли и пчелите, сезон 1, еп. 1
  • 18:50
    Речни Чудовища, сезон 3, еп. 2
  • 19:40
    Речни Чудовища, сезон 3, еп. 3
  • 20:35
    Речни Чудовища, сезон 3, еп. 4
Пълна програма
  • 18:00
    Космос: Възможни светове
  • 19:00
    Космос: Възможни светове
  • 20:00
    Гордън Рамзи: Кулинарният изследовател
  • 21:00
    Гордън Рамзи: Кулинарният изследовател
Пълна програма
  • 18:00
    Възраждане на дивата Европа
  • 18:55
    Възраждане на дивата Европа
  • 19:45
    Дивата Португалия
  • 20:40
    Възраждане на дивата Европа
Пълна програма
  • 18:30
    Футбол: Байерн Мюнхен - Айнтрахт Франкфурт Бундеслига (2021-22) директно
  • 20:30
    Футбол: Олимпиакос - Панатинайкос Супер лига на Гърция (2021-22) директно
  • 22:30
    Трофей на Германския туристически шампионат: Състезание Хокенхайм, състезание, ден 2 запис
  • 23:30
    Футбол: Монако - Бордо Лига 1 на Франция запис
Пълна програма
  • 18:30
    "Всичко най-добро" - нов сезон
  • 20:00
    "Време"
  • 21:05
    "Какво? Къде? Кога?" - нов сезон
  • 23:00
    Шоу на Владимир Познер и Иван Урагант
Пълна програма
  • 18:40
    "Плейлист" - музикална програма
  • 19:00
    "Хот" - новите хитове
  • 19:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 20:00
    "Хот" - новите хитове
Пълна програма
  • 18:40
    "Добра среща" - любими песни
  • 19:30
    "Поздрав от България" - музика за ценители
  • 20:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 20:40
    "От извора" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 18:40
    "Плейлист" - музикална програма
  • 19:00
    "Хот" - новите хитове
  • 19:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 20:00
    "Хот" - новите хитове
Пълна програма
  • 18:00
    Съвършенството - най-великите моменти в спорта
  • 19:00
    ПРЯКО, Италия, Фиорентина - Наполи, 7.кр.
  • 21:00
    Отблизо с... - поредица, която ни среща с известни личности от света на спорта
  • 22:30
    ПРЯКО, Португалия, Примейра лига: Брага - Боавища, 8.кр
Пълна програма
  • 18:00
    "Студио 18" с водещ Венцислав Тоцев
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ"
  • 20:00
    Алтернативи - с водещ Георги Колев
  • 21:00
    Документален филм на СКАТ
Пълна програма
  • 18:00
    Драгиновски реализъм - Дива реалност - театрална постановка
  • 19:00
    Час пик - предаване на Телмедиа
  • 19:20
    Акценти - предаване на Телемедиа
  • 20:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 18:25
    Deja Voice
  • 19:00
    Airplay Chart
  • 21:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 17:00
    90 дни до сватбата: Епизод 9
  • 19:00
    90 дни до сватбата: Епизод 10
  • 21:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Епизод 2
  • 22:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Епизод 8
Пълна програма
  • 18:30
    Професия турист - Тетевен, част 1
  • 19:00
    Пътеводител на пътешественика - Коста Рика
  • 19:30
    Пътеводител на пътешественика: Червено море - свещените води на избраните
  • 20:00
    Българската история - 10-те най-малки града в България
Пълна програма
  • 18:00
    Да откриеш извънземни (Series 1): Голямата конспирация (Episode 3)
  • 19:00
    Призрачна нация (Series 2): Фабрика за страх (Episode 11)
  • 20:00
    Призрачна нация (Series 2): Стълбище към ада (Episode 12)
  • 21:00
    НАСА: Неразгадани архиви (Series 1): Извънземен лъч на смъртта (Episode 2)
Пълна програма
  • 18:00
    Да откриеш извънземни (Series 1): Голямата конспирация (Episode 3)
  • 19:00
    Призрачна нация (Series 2): Фабрика за страх (Episode 11)
  • 20:00
    Призрачна нация (Series 2): Стълбище към ада (Episode 12)
  • 21:00
    НАСА: Неразгадани архиви (Series 1): Извънземен лъч на смъртта (Episode 2)
Пълна програма
  • 17:00
    Алвин и чипоносковците 3: Чипо-Крушение, САЩ, приключенски/анимация/комедия, 2011
  • 18:45
    Облачно с кюфтета, САЩ, приключенски/анимационен/комедия/семеен, 2009
  • 20:40
    Съмърсби, Франция,САЩ, драма/мистерии/романтичен, 1993
  • 23:00
    Пещерата 2, Великобритания, приключенски/ужаси/трилър, 2009
Пълна програма
  • 18:30
    Новини
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    Новини
Пълна програма
  • 18:30
    Сладкишите на Франсишко Морейра, еп. 20
  • 19:00
    Карибската кухня на Ейнсли, еп. 10
  • 20:00
    Бондай Харвест с Гай Търланд, еп. 3
  • 20:30
    Бондай Харвест с Гай Търланд, еп. 4
Пълна програма
  • 18:00
    Hits Don't Lie
  • 22:00
    Crazy In Love!
  • 23:00
    Class Of 2008
Пълна програма
  • 18:35
    Рицарят Ръждивко Еп. 48 Анимация, Семеен 2013
  • 18:49
    Правосъдието на Гуднайт Уестърн 2011
  • 20:16
    Адел и проклятието на пирамидите Екшън, Приключение, Фентъзи 2010
  • 21:59
    Семейни реликви Драма 2015
Пълна програма
  • 18:05
    Кости, еп. 2
  • 19:00
    Кости, еп. 3
  • 20:00
    Закрилникът, еп. 1
  • 21:00
    Отломки, еп. 2
Пълна програма
  • 18:30
    GISELE BUNDCHEN STORY
  • 18:55
    FASHION WEEK
  • 19:00
    MADE IN SINGAPORE
  • 19:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 18:00
    MTV Euro Top 20
  • 19:00
    Worldwide Hits
  • 22:00
    Non-Stop Hits
Пълна програма
  • 18:40
    "Нерешени случаи с Доналд Макинтаяр" - 5 еп.
  • 19:30
    "Дог и Бет: на лов" - 1 еп.
  • 20:20
    "Отряд за сложни спасителни операции" - 10 еп.
  • 21:10
    "Призрачни досиета" - 5 еп.
Пълна програма
  • 18:30
    Новини
  • 19:10
    "Европространство с Даниела Наумова"
  • 19:30
    кратки новини
  • 19:40
    Евромакс
Пълна програма
  • 18:35
    Рыболовная школа для взрослых
  • 19:00
    Карпфишеры
  • 19:25
    Спиннинг сегодня
  • 19:55
    Давай зарубимся!
Пълна програма
  • 18:00
    "Баща похитител" - комедия с уч. на Патрик Суейзи, Холи Бери, Майкъл Айрънсайд, Боб Гънтън, Брайън Бонсал, Сабрина Лойд и др.
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 15
  • 21:00
    "Легендата за Зоро" - приключенски екшън с уч. на Антонио Бандерас, Катрин Зита-Джоунс, Руфъс Сюъл, Ник Чинлънд, Хулио Оскар Мечосо, Шулър Хенсли, Майкъл Емерсън, Ейдриън Алонсо и др.
  • 23:30
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 15 /п/
Пълна програма
  • 18:20
    Сладкарски шампионат за Хелоуин (Series 6): Тормозът с почерпка или номер (Episode 2)
  • 19:05
    Трапезата на Сиба (Series 4): Вкусни вечери (Episode 5)
  • 19:25
    Засада в супермаркета (Series 2): Сладки залози (Episode 2)
  • 20:05
    Вкуснотиите на Кардиа Браун (Series 1): Семейна среща (Episode 6)
Пълна програма
  • 18:20
    Къщата на Шумникови
  • 18:45
    Опасният Хенри
  • 19:10
    Опасният Хенри
  • 19:40
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 18:30
    Колоездене: Обиколка на Хърватия, шести етап, запис
  • 20:00
    Колоездене: Обиколка на Мюнстерланд, запис
  • 21:00
    Новини
  • 21:05
    Колоездене: Париж - Рубе, мъже , повторение
Пълна програма
  • 17:05
    "Милост", биографична драма, САЩ, 2019; реж. Дестин Даниъл Кретън, с Майкъл Б. Джордан, Джейми Фокс, Бри Ларсън, Роб Морган, Тим Блейк Нелсън, [12+]
  • 19:20
    "Другаде (2019)", комедийна драма, САЩ, 2019; реж. Ернан Хименес, с Ейдън Янг, Паркър Поузи, Кен Джеонг, Бо Бриджис, Джаки Уивър, [15+]
  • 21:00
    "Ергенски запой 3", комедия, САЩ, 2013; реж. Тод Филипс, с Брадли Купър, Зак Галифианакис, Ед Хелмс, Джъстин Барта, Кен Джонг, [15+]
  • 22:40
    "В сенките I, 8 еп.", драма, Румъния, 2015; реж. Игор Кобилянски, с Шербан Павлу, Мария Обретин, Андреа Василе, Щефан Велничук, Серджиу Костаче, [18+]
Пълна програма
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 18:00
    Welcome to McStuffinsville
  • 19:00
    Sofia The First
  • 19:30
    Sofia The First
  • 20:00
    Sofia The First
Пълна програма
  • 18:20
    Къщата на Шумникови
  • 18:45
    Опасният Хенри
  • 19:10
    Опасният Хенри
  • 19:40
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 18:00
    Диаболично: Мания за контрол
  • 19:00
    Записи от разследвания на убийства: Епизод 10
  • 20:00
    Записи от разследвания на убийства: Той няма да спре
  • 21:00
    Тук живее злото: сенките на смъртта: Епизод 6
Пълна програма
  • 18:40
    Sport Stars Uncovered: Boxing Women
  • 19:05
    The Short List: Most Likeable Fighters
  • 19:35
    Angela Lee: Angela Lee
  • 20:00
    Sport Stars Uncovered: Mario Balotelli
Пълна програма
  • 18:15
    Планинари: Топенето: На пътя на торнадото
  • 19:10
    Спецове в заложната къща: Пазарлък за цигулка
  • 20:05
    Проклятието на остров Оук: Укрепления
  • 21:05
    Най-доброто куче в полицията: Момчета от провинцията и кучета спасители
Пълна програма
  • 18:00
    Космос: Възможни светове
  • 19:00
    Гордън Рамзи: Кулинарният изследовател
  • 20:00
    Гордън Рамзи: Кулинарният изследовател
  • 21:00
    Европа отвисоко
Пълна програма
  • 17:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:30
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
  • 20:00
    "Гласът на България - музикално шоу, с.8
Пълна програма
  • 17:50
    Щитът; сезон 2, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2003
  • 18:50
    Щитът; сезон 2, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2003
  • 19:50
    Смъртоносен клас; сезон 1, епизод 9, екшън, приключенски, САЩ, 2019
  • 20:45
    Смъртоносен клас; сезон 1, епизод 10, екшън, приключенски, САЩ, 2019
Пълна програма
  • 18:15
    Провокатор; сезон 1, епизод 2, драма, Русия, 2019
  • 19:20
    Провокатор; сезон 1, епизод 3, драма, Русия, 2019
  • 20:30
    Престъплението; сезон 1, епизод 2, драма, криминален, Полша, 2014
  • 21:25
    Престъплението; сезон 1, епизод 3, драма, криминален, Полша, 2014
Пълна програма
  • 18:25
    Убийци на круизни кораби: Дарла
  • 19:15
    Убийци на круизни кораби: Лиам
  • 20:10
    Запознанство, брак, убийство: Чаз Хигс
  • 21:05
    Камера в съда: Епизод 20
Пълна програма
  • 18:25
    Убийствено съмнение
  • 20:25
    Тайната от Фолс Крийк
  • 22:15
    Пустош
Пълна програма
  • 17:35
    "Три аккорда" (16+)
  • 19:20
    Шоу Максима Галкина "Лучше всех!". Новый сезон (0+)
  • 21:00
    "Время"
  • 22:00
    Премьера. "Вызов. Первые в космосе" (12+)
Пълна програма
  • 18:15
    Ты мой свет
  • 20:00
    Вести недели
  • 22:00
    Москва. Кремль. Путин
  • 22:40
    Воскресный вечер с Владимиром Соловьевым
Пълна програма
  • 18:30
    Punk'd
  • 19:00
    Punk'd
  • 19:30
    SpongeBob SquarePants
  • 20:00
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 18:40
    Динамика на основните 5 - повт.
  • 18:45
    Агрокоментар
  • 18:50
    Агротема
  • 19:00
    Документален филм - повторение
Пълна програма
  • 18:00
    Мозъчни възприятия
  • 19:00
    Синьото царство
  • 20:30
    Патентовани играчи
  • 21:00
    Световната медицина
Пълна програма
  • 10:30
    NEW Only the Strongest 2017
Пълна програма
  • 18:00
    Rad Season
  • 19:00
    Catch Up with Kevin Nikulski & Dustyn Alt
  • 19:22
    Catch Up with Justine Dupont
  • 19:44
    Catch Up with Adolf Silva
Пълна програма
  • 17:55
    The Pacific (Series 1): The Deep (Episode 4)
  • 19:00
    The Making of Spain (Series 1): Nation (Episode 3)
  • 19:50
    The Nile: 5000 Years of History (Series 1): 101 (Episode 1)
  • 20:40
    The Last Journey of the Vikings (Series 1): The Emigrants (Episode 1)
Пълна програма
  • 18:30
    "Ключ сол" - час за класика
  • 19:30
    "Галерия" - в света на изкуството с ТВ1 (п.)
  • 20:00
    "Viva la Musica!"
  • 22:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
  • 18:30
    20th Leeds International Piano Competition - Finals
  • 20:00
    20th Leeds International Piano Competition - Finals
  • 21:30
    Simon Rattle and the London Symphony Orchestra: Birtwistle, Holst, Turnage, Britten
  • 22:56
    Royal Concertgebouw Orchestra, Daniel Harding, Leonidas Kavakos: Wagner, Korngold, Strauss
Пълна програма
  • 17:45
    Футбол: Царско село - ЦСКА efbet Лига (2021-22) директно
  • 19:40
    Студио "Футбол" директно
  • 20:15
    Футбол: Левски - Лудогорец efbet Лига (2021-22) директно
  • 22:10
    Студио "Футбол" директно
Пълна програма
  • 18:30
    Футбол: Ливърпул - Манчестър Сити Висша лига директно
  • 20:25
    Студио "Висша лига" директно
  • 21:20
    Студио "Лига 1" директно
  • 21:45
    Футбол: Сент Етиен - Лион Лига 1 на Франция директно
Пълна програма
  • 18:00
    Диаболично: Мания за контрол
  • 19:00
    Записи от разследвания на убийства: Епизод 10
  • 20:00
    Записи от разследвания на убийства: Той няма да спре
  • 21:00
    Тук живее злото: сенките на смъртта: Епизод 6
Пълна програма
  • 17:55
    "Луси на небето", фантастика - драма, САЩ, 2019; реж. Ноа Хоули, с Натали Портман, Джон Хам, Зази Бийтс, Дан Стивънс, Елън Бърстин, [15+]
  • 20:00
    "Жената чудо", екшън - фентъзи, Великобритания, 2017; реж. Пати Дженкинс, с Гал Гадот, Крис Пайн, Робин Райт, Дани Хюстън, Дейвид Тюлис, [12+]
  • 22:20
    "Капан за Пепеляшка ", драма, Великобритания, 2012; реж. Иън Софтли, с Тапънс Мидълтън, Александра Роуч, Кери Фокс, Анюрин Барнард, Алекс Дженингс, [15+]
Пълна програма
  • 17:55
    "Милиарди V, 3 еп.", драма, САЩ, 2020; реж. Джон Дал, Брайън Копелман, Дейвид Левиен, Андрю Рос Соркин, с Пол Джиамати, Деймиън Люис, Маги Сиф, Дейвид Костабил, Кондола Рашад, [15+]
  • 18:55
    "Мер от Ийсттаун І, 7 еп.", криминална драма, САЩ, 2021; реж. Крейг Зобъл, с Кейт Уинслет, Джулиан Никълсън, Джийн Смарт, Ангури Райс, Евън Питърсън, [15+]
  • 20:00
    "Историята на прислужницата ІV, 8 еп.", драма - фантастика, САЩ, 2021; реж. Елизабет Мос, с Елизабет Мос, Джоузеф Файнс, Ивон Страховски, Алексис Бледъл, Мадлин Брюър, [18+]
  • 21:00
    "Сцени от един семеен живот I, 3 еп.", драма, САЩ, 2021; реж. Хагай Ливай, с Оскар Айзък, Джесика Частейн, Никол Бехари, Кори Стол, Това Фелдшу, [15+]
Пълна програма
  • 18:35
    Рогат отряд
  • 19:00
    Рогат отряд
  • 19:15
    Пес патрул
  • 19:45
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 18:10
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 4, еп. 6, Канада, 2020
  • 19:00
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 4, еп. 7, Канада, 2020
  • 19:45
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 4, еп. 8, Канада, 2020
  • 20:30
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 4, еп. 9, Канада, 2020
Пълна програма
  • 17:20
    Ураган от категория 6: Денят на разрушението, част 2 Мини-сериал, Екшън САЩ 2004
  • 18:45
    Гол: Хокеен мюзикъл Музикален Канада 2010
  • 20:15
    Експлозията Бийтълс Документален САЩ 2008
  • 22:00
    Парламентьорът екшън, трилър САЩ 2005
Пълна програма
  • 18:20
    Железопътни тигри Екшън, Комедия, Военен Китай 2016
  • 20:20
    Последният легион Екшън, Приключенски Франция, Великобритания, САЩ 2006
  • 22:00
    Арбитраж Драма, Трилър САЩ, Полша 2012
  • 23:45
    Перлите в короната Драма Швеция 2011
Пълна програма
  • 17:35
    Историята на един роман комедия, драма, романтичен САЩ 2011
  • 19:05
    Коледна целувка Комедия, Романтичен САЩ 2010
  • 20:35
    Тратория Комедия САЩ 2012
  • 22:00
    Поредният кръговрат Драма САЩ 2010
Пълна програма
  • 18:15
    Simple Session 2020
  • 20:25
    Racing The World 2021
  • 21:00
    Sailing To Tokyo 2021
  • 21:40
    ICEolation
Пълна програма
  • 17:55
    Световно първенство по футзал: среща за 3-4 място пряко предаване от Каунас /Литва/
  • 19:30
    Зала на славата: Иво Ангелов
  • 19:55
    Световно първенство по футзал: финал пряко предаване от Каунас /Литва/
  • 21:50
    Спортни новини
Пълна програма
  • 17:00
    Говори сега следобеден блок
  • 18:45
    Колобър тв филм /2001 г./, режисьор Сотир Гелев, в ролите: Борислав Чучков, Виктория Терзийска, Иван Ласкин, Валентин Ганел, Михаил Мутафов, Валентин Танев, Кирил Ефремов, Марта Кондова и др.
  • 19:45
    Натисни F1 образователна поредица за дигитална култура с водещ Никола Димитров - Nikicha1 /избрано/п/
  • 20:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 18:00
    Trans World Sport повторение
  • 19:00
    Moto 3: Състезание за Голямата награда на Америка Състезание за Голямата награда на Америка на живо
  • 20:20
    Moto 2: Състезание за Голямата награда на Америка Състезание за Голямата награда на Америка на живо
  • 22:00
    Moto GP: Състезание за Голямата награда на Америка Състезание за Голямата награда на Америка на живо
Пълна програма
  • 14:30
    Голф: Alfred Dunhill Links Championship на живо
  • 19:00
    Евролига: Обзор на 1 кръг Обзор
  • 19:30
    NFL: Обзор 3 кръг Обзор 3 кръг повторение
  • 20:00
    NFL: на живо
Пълна програма
  • 18:30
    Студио "Футбол" на живо
  • 19:00
    Серия А: Рома - Емполи на живо
  • 21:00
    Студио "Футбол" на живо
  • 21:45
    Серия А: Аталанта - Милан на живо
Пълна програма
  • 17:15
    Ла Лига: Еспаньол - Реал Мадрид на живо
  • 19:15
    Студио "Футбол" на живо
  • 19:30
    Ла Лига: Виляреал - Бетис на живо
  • 21:30
    Студио "Футбол" на живо
Пълна програма
  • 18:00
    "Новые Русские Сенсации"
  • 19:00
    "Итоги Недели" С Ирадой Зейналовой
  • 20:10
    Премьера. "Ты Супер"
  • 23:00
    "Секрет На Миллион"
Пълна програма
  • 18:40
    Love Swing - Episode 1
  • 19:30
    Love Swing - Episode 2
  • 20:20
    Heart to Heart - Episode 1
  • 21:10
    Heart to Heart - Episode 2
Пълна програма
  • 17:55
    ХМУРОВ (ПЛОХОЙ МЕНТ) 16
  • 18:45
    СУД ПРИСЯЖНЫХ. ОКОНЧАТЕЛЬНЫЙ ВЕРДИКТ 235
  • 19:45
    ДНК 227
  • 20:35
    ЗНАКИ СУДЬБЫ. ВТОРОЙ СЕЗОН 15
Пълна програма
  • 18:30
    ГОРЮНОВ серия 13
  • 19:15
    ГОРЮНОВ серия 14
  • 20:00
    ГОРЮНОВ серия 15
  • 20:45
    ГОРЮНОВ серия 16
Пълна програма
  • 18:05
    ЕДА ЖИВАЯ И МЕРТВАЯ - 164
  • 18:45
    ДВОЙНЫЕ СТАНДАРТЫ - 21
  • 19:35
    КРУТАЯ ИСТОРИЯ С ТАТЬЯНОЙ МИТКОВОЙ 9
  • 20:20
    КРУТАЯ ИСТОРИЯ С ТАТЬЯНОЙ МИТКОВОЙ 10
Пълна програма
  • 18:05
    Tonight with Шкумбата (П)
  • 19:00
    Вечерното шоу на Слави Трифонов (П)
  • 20:00
    Шоуто на сценаристите (П)
  • 21:00
    Вечерта на Иван Кулеков (П)
Пълна програма
  • 18:25
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 18:55
    Кръстници вълшебници
  • 19:20
    Кръстници вълшебници
  • 20:00
    The Barbarian and the Troll
Пълна програма
  • 18:30
    Тенис: Astana Open, Нур-Султан - финал (WTA 250 - повторение)
  • 21:00
    Пряко: Тенис: Chicago Fall Tennis Classic, Чикаго - финал (WTA 500)
  • 23:30
    Тенис: Ирина Бегу - Александра Саснович (Tennis in the Land, Кливланд; WTA 250 - I четвъртфинал, повторение)
Пълна програма
  • 15:00
    I Want My MTV 80s!
  • 19:00
    Forever 80s
  • 21:00
    80s Power Ballad Heaven!
Пълна програма
  • 16:00
    Never Forget The 90s!
  • 20:00
    90s Mixtape!
  • 21:00
    Truly, Madly, Deeply... 90s Love!
Пълна програма
  • 18:00
    Non-Stop Bangerz!
  • 22:00
    Reload! Club Classics
  • 23:00
    Ultimate Rap & RnB
Пълна програма
  • 18:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 20:00
    Най-доброто от Гласът на Родопите с Хамид Имамски /музикално-развлекателно предаване/
  • 20:45
    Любимите песни на България /музикално-развлекателен блок/
  • 23:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
Пълна програма
  • 18:40
    "Satisfaction" - музикална програма
  • 19:00
    "Hot" - новите хитове
  • 19:10
    "Planeta Live" - музикална програма
  • 19:30
    "Hot" - новите хитове
Пълна програма
  • 18:00
    Хлапето
  • 20:00
    Крадецът на скутери
  • 22:00
    "Батарея номер едно
Пълна програма
  • 16:30
    На фокус с Лора Крумова
  • 19:00
    Новините на NOVA NEWS
  • 19:15
    Ничия земя /п/
  • 20:00
    Новините на NOVA NEWS
Пълна програма
  • 18:00
    Дивите птици на Австралия 1
  • 18:50
    Училище за орангутани 1
  • 19:40
    Училище за орангутани 1
  • 20:30
    Училище за орангутани 1
Пълна програма
  • 18:00
    Раздяла
  • 20:00
    Парад
  • 22:00
    Малки драми
Пълна програма
  • 18:00
    Ultra Mix
  • 19:00
    Ultra Mix
  • 20:00
    Ultra Mix
  • 21:00
    Flow
Пълна програма
  • 18:30
    WILD SPIRIT - S17, EP 16
  • 19:00
    GP RACING 2019, EP 19
  • 19:30
    GP RACING 2019, EP 20
  • 20:00
    WORLD OF FREESPORTS 2019, EP 51
Пълна програма
  • 18:39
    Sonic Youth - Live at Eurock?ennes 2005
  • 19:59
    Gwen Stefani - This is What The Truth Feels Like Tour 2016
  • 21:43
    Korn - Live at Montreux
  • 23:00
    Genesis - Three Sides Live
Пълна програма
  • 18:00
    The Little Mermaid by Jan Kodet, Czech National Ballet
  • 19:39
    The Nutcracker and the Cuddly Mouse with the Czech National Ballet
  • 22:00
    Un Ballo in maschera by Verdi at the Bayerische Staatsoper
Пълна програма
  • 18:00
    Непродаваеми къщи (Series 2): Ремонт със събрани пари (Episode 5)
  • 19:00
    Кристина на крайбрежието (Series 3): Епизод 7 (Episode 7)
  • 20:00
    Изгодни къщи на плажа (Series 15): Без проблеми на остров Палмс (Episode 9)
  • 20:30
    Изгодни къщи на плажа (Series 15): Напрегнати моменти в Мелбърн Бийч (Episode 10)
Пълна програма
  • 16:50
    Old and New Russia 1928
  • 18:55
    The Quiet Man USA 1952
  • 21:00
    The Girlfriends Italy 1955
  • 22:40
    Andrei Rublev Soviet Union 1966
Пълна програма
  • 18:20
    Esports Balkan League
  • 22:00
    Stream Nation - Call of Duty
Пълна програма
  • 18:30
    Изменившие мир
  • 18:45
    Художественный фильм
  • 20:10
    Художественный фильм
  • 21:30
    Новости
Пълна програма
  • 16:30
    Тенис: Мач 1 Sofia Open 2021, финал директно
  • 19:00
    Студио "Тенис" директно
  • 19:30
    Тенис: Дневник на Sofia Open предаване за тенис (2021) директно
  • 20:30
    Футбол: Арминия Билефелд - Байер Леверкузен Бундеслига (2021-22) директно
Пълна програма

Сериали

AXN Black 18:50
Определен да оцелее; сезон 2, епизод 4, екшън, драма, САЩ, 2017
Viasat History 19:00
Разгадани мистерии, сезон 1, еп. 4
bTV Action 19:00
Часът на супергероите: "Супергърл" - сериал, с.5 еп.7
bTV Comedy 19:00
"Преспав" - сериал, еп.82
bTV Lady 19:00
"Имението Даунтън" - сериал, с.2 еп.7

Всички предавания

Спорт

BNT 3 18:50
Баскетбол: Рилски спортист - Киев баскет, среща от турнира за Купата на ФИБА Европа пряко предаване от "Арена Самоков"
Diema Sport 19:00
Футбол: Берое - Черно море Купа на България, 1/8 финали директно
Diema Sport 2 19:00
"Да скъсаш мрежата" предаване за английски футбол (2021-22)
Eurosport 19:00
Олимпийски игри: "Зала на славата: Пьонгчанг 2018, екстремни ски"
Eurosport HD 19:00
Олимпийски игри: "Зала на славата: Пьонгчанг 2018, екстремни ски"

Всички предавания

Филми

HBO3 18:45
"Мистерии в "Дъ Кроникъл": Обвъзрзащо лозе", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Дейвид Уивър, с Алисън Суини, Бенджамин Айрес, Дейв Колет, Оливия Стийл Фолкънър, Ребека Стааб, [12+]
bTV Cinema 18:45
"Без име" - екшън, психотрилър, драма (Великобритания, Германия, Франция, Канада, Япония, САЩ, 2011), режисьор Жауме Колет-Сера, в ролите: Лиъм Нийсън, Даян Кругър, Дженюъри Джоунс, Ейдън Куин, Бруно Ганц, Франк Лангела, Себастиан Кох, Мидо Хамада, Карл М
AXN Black 18:50
Определен да оцелее; сезон 2, епизод 4, екшън, драма, САЩ, 2017
FilmBox Plus 18:55
Детегледачът-футболист Комедия, Семеен САЩ 2010
BNT2 19:00
Птицечовка - най-странното животно в света документален филм /Австралия, 2003 г./

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}