ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 05:00
    Иде нашенската музика /п/
  • 06:00
    Златно сърце детски тв филм /2 серия/
  • 06:55
    Пътеки
  • 07:40
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 05:00
    "COOLt" /п./
  • 06:00
    "Джи Ай Джо: Ренегати" - анимация, сериал, еп.6, 7
  • 07:00
    "Мястото.BG" - туристическо предаване с водещ Яна Грудева
  • 07:30
    "Приятели" - сериал, с.8 еп.5
Пълна програма
  • 05:00
    "Втори шанс" - с уч. на Алисън Суини, Грег Вон, Едуард Аснър, Бенджамин Стокан, Шарлот Лабади и др. /п/
  • 06:30
    "Иконостас"
  • 07:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 19
  • 08:00
    "Събуди се" - предаване
Пълна програма
  • 05:00
    Boec.BG - предаване за бойни спортове /п./
  • 05:30
    Новините ON AIR /п./
  • 06:00
    Money.bg - икономиката, която ни засяга с Георги Минев /п./
  • 07:00
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
Пълна програма
  • 05:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
  • 05:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 06:00
    Колела - автомобилно предаване с Константин Томов /п./
  • 06:30
    Цитати на седмицата
Пълна програма
  • 05:10
    Щитът; сезон 5, епизод 4, драма, криминален, САЩ, 2006
  • 06:00
    Щитът; сезон 5, епизод 5, драма, криминален, САЩ, 2006
  • 07:10
    Тоталкар; сезон 3, епизод 5, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 07:50
    Доктор на мафията; сезон 1, епизод 4, драма, САЩ, 2012
Пълна програма
  • 04:45
    Любители на земноводните: Синьоезичният сцинк Сами
  • 05:30
    Как го правят животните: Епизод 35
  • 05:55
    Как го правят животните: Епизод 36
  • 06:15
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Труден успех
Пълна програма
  • 05:00
    Новини
  • 05:20
    Актуално
  • 06:00
    Новини
  • 06:20
    "Часът на пенсионера"
Пълна програма
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
Пълна програма
  • 04:00
    Оцеляване в дивото игрален филм /п/
  • 05:30
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/избрано/п/
  • 06:00
    Неделни нюанси с водещ Симона Пейчева /избрано/п/
  • 07:00
    Джунглата разказва Чумата /5 епизод/п/
Пълна програма
  • 05:10
    Alice & Lewis - Season 1: Flea Jump
  • 05:20
    Alice & Lewis - Season 1: Someone To Blame
  • 05:35
    Alice & Lewis - Season 1: The Book-Wizard
  • 05:45
    Alice & Lewis - Season 1: Teatime, Again and Again
Пълна програма
  • 04:15
    "Тредстоун" - сериал, еп.9, 10
  • 06:00
    Анимационен блок: "Приключенията на котарака в чизми" - сериал, с.2 еп.24 - 26
  • 07:30
    "Тредстоун" - сериал, еп.8 - 10
  • 10:30
    "Ромео трябва да умре" - екшън, криминален, трилър (САЩ, 2000), режисьор Анджей Бартковяк, в ролите: Джет Ли, Алия, Айзея Уошингтън, Ръсел Уонг, Джон Кит Лий, Делрой Линдо, Едоардо Балерини, Ърл Симънс-DMX и др.
Пълна програма
  • 04:15
    "Шоуто на Роки Хорър" - мюзикъл, комедия, хорър, трилър (тв филм, САЩ, 2016), режисьор Кени Ортега, в ролите: Айви Левън, Виктория Джъстис, Стаз Нер, Кристина Милиън, Тим Къри и др. [14+]
  • 06:00
    "Достигни ме" - комедия, драма, криминален (САЩ, 2014), режисьор Джон Хърсфелд, в ролите: Лоран Кохан, Кира Седжуик, Томас Джейн, Кевин Конъли, Том Сайзмор, Келси Грамър, Том Беринджър, Силвестър Сталоун, Франк Сталоун, Дани Айело, Дани Трехо и др.
  • 08:00
    "Върнете дъщеря ми" - трилър (САЩ, 2020), режисьор Дани Будай, в ролите: Боти Блис, Морган Обенредър, Ребека Маршал, Чад Бранън, Ал Бърк и др.
  • 09:45
    "Двама влюбени" - романтичен, драма, семеен (тв филм, САЩ, 2019), режисьор Лесли Деметриадис, в ролите: Ники Делоуч, Майкъл Рейди, Макейла Ръсел, Зак Тинкър, Хайди Филек и др.
Пълна програма
  • 05:00
    "Дивата Нина" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Дивата Нина" - сериал, еп.120
  • 07:00
    "Круд" - сериал, анимация, еп.11, 12
  • 08:00
    "Анжелика" - сериал, еп.14 - 17
Пълна програма
  • 05:00
    "Втори шанс" - сериал
  • 06:00
    "Красавицата и звяра" /част II/ - романтичен (тв филм, Италия, Испания, 2014), режисьор Фабрицио Коста, в ролите: Бланка Суарес, Алесандро Прециози, Лиа Боско, Джузи Бушеми и др.
  • 08:00
    "Успех" - сериал
  • 10:00
    "Моден отряд" - риалити за преобразявания
Пълна програма
  • 05:10
    Невероятният свят на Гъмбол: Кандидатът
  • 05:20
    Невероятният свят на Гъмбол: Всеки един
  • 05:30
    Невероятният свят на Гъмбол: Писателката
  • 05:45
    Невероятният свят на Гъмбол: Миризмата
Пълна програма
  • 04:00
    "Мечтаната земя", драма, Канада, 2019; реж. Саня Живкович, с Миряна Джокович, Нина Кири, Даниел Каш, Ричард Кларкин, Сара Дикинс, [12+]
  • 07:00
    "Творба без автор", историческа драма, Германия, 2018; реж. Флориан Хенкел Фон Донерсмарк, с Том Шилинг, Зебастиан Кох, Паула Бир, Зазкиа Розендал, Оливер Мазуки, [15+]
  • 10:05
    "Последно обаждане (2019)", драма, САЩ, 2019; реж. Гавин Майкъл Буут, с Дейвид Уилкинс, Сара Буут, Мат Маенпаа, [12+]
  • 11:20
    "Белгийският крал", комедийна драма, Белгия, 2016; реж. Питър Бросенс, Джесика Удуърт, с Петер Ван ден Бегин, Люси Дебе, Титус де Воогт, Питер Ван дер Хауен, Нина Николина, Валентин Ганев, [12+]
Пълна програма
  • 04:40
    "Корабокрушенецът", приключенска драма, САЩ, 2000; реж. Робърт Земекис, с Том Ханкс, Хелън Хънт, Ник Сиърси, Дженифър Люис, Крис Нот, [12+]
  • 07:00
    "Върба (2019)", драма, Македония, 2019; реж. Милчо Манчевски, със Сара Климоска, Наталия Теодосиева, Камка Тоциновски, Ненад Нацев, Никола Ристески, [15+]
  • 08:40
    "Ще умреш на 20", драма, Судан, 2019; реж. Амджад Абу Алала, с Мустафа Шехата, Ислам Мубарак, Махмуд Елсарадж, Бунна Халид, Талал Афифи, [12+]
  • 10:20
    "Милион малки парчета", драма, САЩ, 2018; реж. Сам Тейлър-Джонсън, с Аарон Тейлър-Джонсън, Били Боб Торнтън, Одеса Йънг, Джовани Рибизи, Джулиет Люис, [15+]
Пълна програма
  • 04:30
    African Voices Changemakers: African Voices Changemakers 100
  • 06:00
    CNN Newsroom with Michael Holmes
  • 06:15
    Marketplace Africa: Marketplace Africa 538
  • 06:30
    Inside Africa: Inside Africa 572
Пълна програма
  • 03:30
    "Ще се омъжа за принц" - романтична комедия с уч. на Фиона Гюбелман, Торанс Комбс, Кармен дю Сотой, Фиона Бел и др. /п/
  • 06:00
    "Слънчеви момичета" - сериен филм /п/
  • 07:00
    "Остани с мен" - сериен филм, 2 епизода
  • 10:00
    "Намери ме" - сериен филм, 2 епизода
Пълна програма
  • 02:20
    Еротичен телепазар
  • 06:45
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 3, 3 епизода
  • 10:00
    "Полицаите от Чикаго" - сериал, сезон 6
  • 11:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм
Пълна програма
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Епизод 7
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Епизод 12
  • 07:00
    Как се прави...: Космически писалки, рифови аквариуми и метални ковчези
  • 07:30
    Как се прави...: Плоски метални бутилки, картофена салата и водородни горивни клетки
Пълна програма
  • 05:00
    Как са го направили?: Епизод 12
  • 05:24
    Как се прави: автомобили на мечтите: Ламборгини Авентадор
  • 05:48
    Как се прави: автомобили на мечтите: Ягуар Ф-тип
  • 06:12
    Как се прави: автомобили на мечтите: Bentley Continental GT
Пълна програма
  • 05:15
    Сейди Спаркс
  • 05:35
    Сейди Спаркс
  • 06:00
    Момче, Момиче и т.н.
  • 06:10
    Момче, Момиче и т.н.
Пълна програма
  • 05:00
    "Знаеш ли как?"
  • 05:25
    "За ума"
  • 05:30
    "Знаеш ли как?"
  • 05:55
    "За ума"
Пълна програма
  • 07:00
    Дивите скрийчъри - анимационен сериал
  • 08:00
    Инфинити Надо - анимационен сериал
  • 09:00
    Маша и Мечока - анимационен сериал
  • 09:30
    Супер самолети - анимационен сериал
Пълна програма
  • 05:00
    Памет без давност - с Горан Благоев
  • 06:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
  • 07:00
    Ekids - Анимация
  • 08:00
    Политика и спорт - с Иван Търпоманов
Пълна програма
  • 05:00
    Колоездене: Париж - Рубе, жени, повторение
  • 06:30
    Олимпийски игри: "Зала на славата - Токио"
  • 07:30
    Триатлон: Суперлига, Малибу, повторение
  • 08:30
    Ски-скокове: Лятна "Гран При" в Клингентал, повторение
Пълна програма
  • 05:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Мотокрос на нациите, , второ състезание, повторение
  • 05:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Мотокрос на нациите, , трето състезание, повторение
  • 06:00
    Снукър: Световен шампионат в Шефилд, финал, повторение
  • 07:30
    Колоездене: Париж - Рубе, жени, повторение
Пълна програма
  • 05:10
    Австралийски търсачи на злато, сезон 6, еп. 2
  • 06:00
    Австралийски търсачи на злато, сезон 6, еп. 3
  • 07:00
    Речни Чудовища, сезон 7, еп. 5
  • 08:00
    Речни Чудовища, сезон 8, еп. 1
Пълна програма
  • 05:10
    Nitro Circus: Crazy Train
  • 06:00
    Nomads Seeking Adventure
  • 06:30
    Nomads Seeking Adventure
  • 07:00
    Grid
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 10:30
    Телепазар
Пълна програма
  • 05:05
    В името на народа, еп. 6
  • 06:00
    Без думи, еп. 17
  • 06:25
    Без думи, еп. 18
  • 06:50
    Без пукната пара, еп. 15
Пълна програма
  • 05:05
    Убийства в Рая, еп. 8
  • 06:00
    Алис Ньовер, еп. 8
  • 06:55
    Ризоли и Айлс: Криминални досиета
  • 07:50
    Ризоли и Айлс: Криминални досиета
Пълна програма
  • 05:15
    "Поредният ергенски запой ", комедия, САЩ, 2011; реж. Тод Филипс, с Брадли Купър, Ед Хелмс, Зак Галифианакис, Джъстин Барта, Кен Джонг, [15+]
  • 07:00
    "Бандата на Оушън", криминален, САЩ, 2001; реж. Стивън Содърбърг, с Джордж Клуни, Мат Деймън, Анди Гарсия, Брад Пит, Джулия Робъртс, [12+]
  • 08:55
    "Пълна промяна", комедия, Германия, 2020; реж. Флориан Рос, с Роман Лохман, Хайко Лохман, Луна Мари Максайнер, Лиза-Мари Корол, Александра Нелдел, [12+]
  • 10:20
    "У дома", анимация, САЩ, 2015; реж. Тим Джонсън, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    Втората световна война в цветове, сезон 1, еп. 6
  • 05:50
    Втората световна война в цветове, сезон 1, еп. 7
  • 07:10
    Древно инженерство, сезон 1, еп. 2
  • 08:00
    Изгубената египетска пирамида, еп. 0
Пълна програма
  • 04:45
    Проклятието на остров Оук: Укрепления
  • 05:30
    Изковани в огъня: Меч "кацбалгер"
  • 06:15
    Извънземни от древността: Магията на боговете
  • 07:00
    Надпревара за находки: Твърде много търгове
Пълна програма
  • 05:20
    През планини и морета - тв поредица
  • 06:40
    АКТУАЛНО - тв поредица, пети сезон, 25 еп.
  • 08:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 09:20
    Киноложка изложба
Пълна програма
  • 04:40
    "Паленца"
  • 05:25
    "Анжделина Балерина"
  • 07:00
    "Дейли и Оли"
  • 07:10
    "Любопитният Джордж"
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 04:55
    "Жив дявол" - трилър, САЩ, 1997, С Брад Пит, Харисън Форд, Маргарет Колин
  • 06:10
    "Звездите отблизо"
  • 07:05
    "Английският пациент" - драма / романтичен / военен филм, САЩ, 1996, с Ралф Файнс, Жулиет Бинош.
  • 09:35
    "Синята лагуна: Пробуждане" - романтичен филм, 2012, С Индиана Ейвънс, Дениз Ричардс и др.
Пълна програма
  • 03:30
    MTV Rewind: 2020
  • 06:00
    Hot Right Now!
  • 08:00
    Rock Solid Playlist
  • 10:00
    MTV Unplugged Melbourne...
Пълна програма
  • 04:25
    Най-дивото оцеляване, сезон 2, еп. 4
  • 06:00
    Смущаващи домашни любимци, сезон 1, еп. 20
  • 06:25
    Йоркширският ветеринар, сезон 9, еп. 6
  • 07:15
    Йоркширският ветеринар, сезон 9, еп. 7
Пълна програма
  • 05:15
    Уличен Гений
  • 05:35
    Произведено за ден
  • 06:00
    Най-удивителните фотографии на Нешънъл Джиографик
  • 06:20
    Претопяване
Пълна програма
  • 04:55
    Невероятни животни компилации
  • 05:20
    Изпитания на дивата природа
  • 05:45
    Невъзможни кучета: Втори шанс
  • 06:00
    Изпитания на дивата природа
Пълна програма
  • 01:30
    Еротичен телепазар
  • 09:15
    Футбол: Ковънтри Сити - Фулъм Чемпиъншип (2021-22) /п/
  • 11:15
    Германски шампионат за туристически автомобили Хокенхайм, квалификация, ден 2 директно
  • 11:50
    Футбол: Стоук Сити - Уест Бромич Албиън Чемпиъншип (2021-22) /п/
Пълна програма
  • 04:10
    "Мъжко / Женско"
  • 07:25
    "Здраве"
  • 08:25
    "Пътни бележки"
  • 09:00
    Новини (със субтитри)
Пълна програма
  • 05:10
    "По ноти" - избрани песни
  • 05:40
    "Плейлист" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:10
    "Класика в жанра" - вечни хитове
Пълна програма
  • 05:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 05:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 05:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 05:10
    "По ноти" - избрани песни
  • 05:40
    "Плейлист" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:10
    "Класика в жанра" - вечни хитове
Пълна програма
  • 05:00
    Дивата муха - екстремни спортове
  • 06:00
    Клубни истории - предаване за историята на спортните клубове по света
  • 08:00
    Национални икони - предаване за известни личности от света на спорта
  • 10:00
    Отблизо с... - поредица, която ни среща с известни личности от света на спорта
Пълна програма
  • 05:00
    Паралакс - публицистично предаване с водещ Теодор Ангелов /повторение/
  • 06:00
    Документална поредица на Дискавъри
  • 07:00
    Новини. Другата история
  • 07:30
    Ако зажалиш - стари градски песни с Бони Милчева / повторение/
Пълна програма
  • 00:30
    Избрано от архива на Телемедиа
  • 06:00
    Фолклорна трапеза
  • 07:00
    Детски свят
  • 08:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 04:40
    Шестзнаците вкъщи: 30000 мръсни памперса
  • 05:30
    Детски конкурси за красота: Сблъсъкът на отборите: Конкурсът за звезда на Юга "Страна на чудесата"
  • 06:30
    Кралят на кухнята: Епизод 1
  • 07:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Големият ден: Пати-Ан
Пълна програма
  • 05:00
    Професия турист - Румъния, еп.2
  • 05:30
    Пътешествия из райската земя - Приказка за Балчик
  • 06:00
    Импресии - Вода
  • 06:30
    Пътешествия из райската земя - Писмо до Жеравна
Пълна програма
  • 05:00
    Загадки в музея (Series 16): Сама в Арктика и други истории (Episode 1)
  • 06:00
    Експедиция в непознатото (Series 2): Изгубеният мексикански град (Episode 16)
  • 07:00
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 9): Пътуване по магистралата покрай тихоокеанското крайбрежие (Episode 6)
  • 08:00
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 9): Величествената река Мисисипи (Episode 7)
Пълна програма
  • 05:00
    Загадки в музея (Series 16): Сама в Арктика и други истории (Episode 1)
  • 06:00
    Експедиция в непознатото (Series 2): Изгубеният мексикански град (Episode 16)
  • 07:00
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 9): Пътуване по магистралата покрай тихоокеанското крайбрежие (Episode 6)
  • 08:00
    Странни храни с Андрю Цимерн (Series 9): Величествената река Мисисипи (Episode 7)
Пълна програма
  • 04:20
    Макс, Канада,Унгария,Великобритания, драма/военен, 2002
  • 05:25
    Баба, САЩ, комедия/драма, 2015
  • 07:05
    Ема, Великобритания,САЩ, комедия/драма/романтичен, 1996
  • 09:05
    Горещо кънтри, САЩ, драма/мюзикъл, 2010
Пълна програма
  • 04:30
    "Работно време: Водеща плейбек-театър" - забавно-информационно предаване
  • 05:30
    Тенис: Елена Габриела Русе - Андреа Петкович (Hamburg European Open, Хамбург; WTA 250 - финал, повторение)
  • 08:00
    "Работно време: Най-доброто" - 13 еп., забавно-информационно предаване
  • 08:30
    "Духът на думите: Иван Вазов" - VI част, документална поредица
Пълна програма
  • 05:10
    Бондай Харвест с Гай Търланд, еп. 1
  • 05:40
    Бондай Харвест с Гай Търланд, еп. 2
  • 06:05
    Мексиканска кухня с Пати, еп. 9
  • 06:35
    Мексиканска кухня с Пати, еп. 10
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Nostalgia
  • 07:00
    Non-Stop Nostalgia
  • 11:00
    Class Of 2008
  • 12:00
    We Love The 00s!
Пълна програма
  • 03:49
    Шотландска мида Комедия 2015
  • 06:36
    Две опашчици Анимация, Приключенски 2018
  • 07:51
    Снежната Кралица 2 Анимация, Приключенски, Комедия 2014
  • 09:10
    Ой, къде изчезна Ной! Анимация, Приключенски, Комедия 2015
Пълна програма
  • 05:15
    Кости, еп. 23
  • 06:00
    Необикновените, еп. 2
  • 06:45
    Черният списък, еп. 15
  • 07:35
    Черният списък, еп. 16
Пълна програма
  • 05:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 05:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 05:55
    F-PARTIES
  • 06:00
    RUSSIA'S FAVOURITE
Пълна програма
  • 05:00
    MTV Euro Top 20
  • 06:00
    Non-Stop Hits
  • 09:00
    10s Stars Of MTV
  • 10:00
    Weekend Hitlist
Пълна програма
  • 05:00
    "Прословути вражди" - 1 еп.
  • 05:50
    "Нерешени случаи с Доналд Макинтаяр" - 4 еп.
  • 06:35
    "Съдия Джуди" - 79 еп.
  • 07:00
    "Съдия Джуди" - 21-24 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    кратки новини
  • 10:15
    Спорт и Времето
Пълна програма
  • 05:00
    Морская охота
  • 05:25
    Рецепты Древней Колхиды
  • 05:40
    Кaкая дичь!
  • 05:55
    Морская охота
Пълна програма
  • 00:15
    "Мизъри" - трилър с уч. на Джеймс Каан, Кати Бейтс, Ричард Фарнсуърт, Франсис Стърнхаген, Лорън Бакол, Греъм Джарвис, Джери Потър, Томас Брунел и др.
  • 06:00
    "Пазителите на Арктика " - анимационен филм
  • 08:00
    "Следващото карате хлапe" - екшън с уч. Пат Морита, Хилари Суонк, Майкъл Айрънсайд, Констанс Тоуърс, Крис Конрад и др.
  • 10:00
    "Ограбеният крадец" - комедия с уч. на Джеки Чан, Тереса Карпио, Терънс Ин, Янян Гао и др. /п/
Пълна програма
  • 05:00
    Правилата на фермата (Series 3): Край лагерния огън (Episode 2)
  • 05:20
    Правилата на фермата (Series 3): Сладкарска разпродажба (Episode 3)
  • 05:40
    Правилата на фермата (Series 3): Изобилие за общността (Episode 4)
  • 06:00
    Правилата на фермата (Series 3): Леля е в града (Episode 5)
Пълна програма
  • 05:10
    Геймърки
  • 05:35
    44 котки
  • 05:45
    44 котки
  • 06:00
    Рибки Гупи
Пълна програма
  • 05:00
    Колоездене: Париж - Рубе, жени, повторение
  • 06:30
    Олимпийски игри: "Зала на славата - Токио"
  • 07:30
    Триатлон: Суперлига, Малибу, повторение
  • 08:30
    Ски-скокове: Лятна "Гран При" в Клингентал, повторение
Пълна програма
  • 05:15
    "Поредният ергенски запой ", комедия, САЩ, 2011; реж. Тод Филипс, с Брадли Купър, Ед Хелмс, Зак Галифианакис, Джъстин Барта, Кен Джонг, [15+]
  • 07:00
    "Бандата на Оушън", криминален, САЩ, 2001; реж. Стивън Содърбърг, с Джордж Клуни, Мат Деймън, Анди Гарсия, Брад Пит, Джулия Робъртс, [12+]
  • 08:55
    "Пълна промяна", комедия, Германия, 2020; реж. Флориан Рос, с Роман Лохман, Хайко Лохман, Луна Мари Максайнер, Лиза-Мари Корол, Александра Нелдел, [12+]
  • 10:20
    "У дома", анимация, САЩ, 2015; реж. Тим Джонсън, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    Urban TV
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
Пълна програма
  • 05:10
    Gigantosaurus
  • 05:35
    Henry Hugglemonster
  • 06:00
    Henry Hugglemonster
  • 06:30
    Henry Hugglemonster
Пълна програма
  • 05:10
    Геймърки
  • 05:35
    44 котки
  • 05:45
    44 котки
  • 06:00
    Рибки Гупи
Пълна програма
  • 05:00
    Да разкриеш убийство: Убийство в рая
  • 06:00
    Предателства: Другото момиче на Модесто
  • 07:00
    Изчезнали: Толкова близо до дома
  • 08:00
    Изчезнали: Бягството
Пълна програма
  • 04:55
    Clubland: Chapecoense
  • 05:20
    Fight Stars: Nicola Adams
  • 05:50
    Oktagon: Episode 6
  • 08:35
    Football Stars: Paul Pogba
Пълна програма
  • 04:45
    Проклятието на остров Оук: Укрепления
  • 05:30
    Изковани в огъня: Меч "кацбалгер"
  • 06:15
    Извънземни от древността: Магията на боговете
  • 07:00
    Надпревара за находки: Твърде много търгове
Пълна програма
  • 05:00
    Най-удивителните фотографии на Нешънъл Джиографик
  • 05:20
    Претопяване
  • 05:45
    Господари на войната
  • 06:05
    Мръсна работа
Пълна програма
  • 05:00
    "COOLt" /п./
  • 06:00
    "Джи Ай Джо: Ренегати" - анимация, сериал, еп.6, 7
  • 07:00
    "Мястото.BG" - туристическо предаване с водещ Яна Грудева
  • 07:30
    "Приятели" - сериал, с.8 еп.5
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Тоталкар Екстра; сезон 3, епизод 4, Унгария, 2017
  • 10:10
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 3, спорт, риалити, Финландия, 2012
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Морски детективи; сезон 14, епизод 23, екшън, криминален, САЩ, 2016
  • 13:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 04:25
    Убийства в студа: Уест
  • 05:20
    Какво е нужно за убийство: Садистът от Сан Луис Обиспо
  • 05:45
    Какво е нужно за убийство: Бегачът с протеза
  • 06:10
    Какво е нужно за убийство: Презряна жена
Пълна програма
  • 04:00
    Моят баща, мишената
  • 06:25
    Емил
  • 08:15
    Малкият принц
  • 10:20
    Какво направихме през ваканцията
Пълна програма
  • 04:50
    "Давай поженимся!" (16+)
  • 05:30
    Любовь Толкалина, Александр Лазарев в многосерийном фильме "Поздний срок" (16+)
  • 06:00
    Новости
  • 06:10
    "Поздний срок" (16+)
Пълна програма
  • 04:35
    Когда все дома с Тимуром Кизяковым
  • 05:45
    По секрету всему свету
  • 06:10
    Ночное происшествие
  • 07:45
    Диалоги о животных
Пълна програма
  • 05:05
    Jackass
  • 05:30
    SpongeBob SquarePants
  • 06:00
    SpongeBob SquarePants
  • 06:30
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 05:00
    Номади
  • 05:30
    Световната медицина
  • 06:00
    Световната медицина
  • 06:30
    Далечни брегове
Пълна програма
  • 06:15
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
  • 06:30
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
  • 06:45
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
  • 07:00
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
Пълна програма
  • 05:15
    Custom 4
  • 05:30
    Custom 4
  • 05:45
    Custom 4
  • 06:00
    Riding Portugal
Пълна програма
  • 04:25
    Treasures Decoded (Series 2): The Easter Island Heads (Episode 2)
  • 05:35
    Mysteries Decoded (Series 1): The Montauk Experiments (Episode 4)
  • 06:20
    Mysteries Decoded (Series 1): Area 51 (Episode 5)
  • 07:10
    Rock The Park (Series 4): Best of Caves (Episode 15)
Пълна програма
  • 04:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 06:00
    "Viva la Musica!"
  • 07:00
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
  • 07:30
    "Петолиния" - музикален микс
Пълна програма
  • 04:46
    Mark Guiliana Jazz Quartet - Festival International de Jazz de Montr?al
  • 06:07
    Mark Guiliana Beat Music with Bigyuki - Festival International de Jazz de Montr?al
  • 07:20
    Eric Legnini with Friends - Monte-Carlo Jazz Festival
  • 08:13
    Richard Galliano - 50 years - Salle Gaveau
Пълна програма
  • 01:45
    Програмна пауза
  • 08:00
    Футбол: Славия - Пирин efbet Лига (2021-22) /п/
  • 10:00
    Футбол: Арда - Черно море efbet Лига (2021-22) /п/
  • 12:00
    "Формула 1 Токшоу" предаване за Формула 1 (2021) /п/
Пълна програма
  • 04:00
    Програмна пауза
  • 08:00
    Футбол: Челси - Саутхямптън Висша лига /п/
  • 10:00
    Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Арсенал Висша лига /п/
  • 12:00
    Футбол: Тотнъм Хотспър - Астън Вила класика от Висшата лига (2007-08) /п/
Пълна програма
  • 05:00
    Да разкриеш убийство: Убийство в рая
  • 06:00
    Предателства: Другото момиче на Модесто
  • 07:00
    Изчезнали: Толкова близо до дома
  • 08:00
    Изчезнали: Бягството
Пълна програма
  • 04:35
    "Денят на независимостта: Нова заплаха", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Роланд Емерих, с Лиъм Хемсуърт, Джеф Голдблум, Бил Пулман, Майка Монро, Травис Тоуп, [12+]
  • 07:00
    "Овцата Шон: Кратки епизоди от фермата "Моси Батъм"", анимация, Великобритания, 2012, [0+]
  • 07:15
    "Луси на небето", фантастика - драма, САЩ, 2019; реж. Ноа Хоули, с Натали Портман, Джон Хам, Зази Бийтс, Дан Стивънс, Елън Бърстин, [15+]
  • 09:20
    "Дяволът носи "Прада"", комедийна драма, САЩ, 2006; реж. Дейвид Франкъл, с Мерил Стрийп, Ан Хатауей, Стенли Тучи, Саймън Бейкър, Ейдриън Грение, Емили Блънт, [12+]
Пълна програма
  • 04:40
    "Кухият човек", хорър - мистерия, САЩ, 2020; реж. Дейвид Прайър, с Джеймс Бадж Дейл, Марин Айрланд, Стивън Рут, Рон Канада, Робърт Арамейо, [15+]
  • 05:25
    "Наследници І, 10 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Марк Майлъд, Джеси Армстронг, с Брайън Кокс, Джеръми Стронг, Хиам Абас, Сара Снук, Кийран Кълкин, [15+]
  • 06:30
    "В кадър ХVІІІ, 35 еп.", документален, Франция, 2021, [12+]
  • 07:00
    "Голяма риба", комедийна драма, САЩ, 2003; реж. Тим Бъртън, с Юън Макгрегър, Албърт Фини, Били Кръдъп, Джесика Ланг, Хелена Бонъм Картър, [12+]
Пълна програма
  • 05:15
    Рибки Гупи
  • 05:35
    Рибки Гупи
  • 06:00
    Пламъчко и Машините
  • 06:20
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 04:35
    Мис Скарлет и херцогът, сезон 1, еп. 4, САЩ, 2020
  • 05:40
    Ендевър, сезон 1, еп. 2, Великобритания, криминален/мистерии, 2012
  • 07:10
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 3, еп. 1, Канада, 2019
  • 07:55
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 3, еп. 2, Канада, 2019
Пълна програма
  • 04:15
    Търговия с плът, част 2 Трилър САЩ 2005
  • 06:15
    Винсент и аз Семеен Канада, Франция 1990
  • 07:55
    Доскоро, Червена шапчице! Семеен Канада, Унгария 1989
  • 09:30
    Матусалем Семеен Канада 1993
Пълна програма
  • 05:00
    Изгубени във Флоренция Приключенски, Романтичен Италия, САЩ 2017
  • 06:40
    Писмо до краля Приключенски Холандия 2008
  • 08:30
    Смотанякът Макс Комедия, Семеен Дания 2008
  • 10:10
    Маре - нашата любовна история Биографичен Бразилия 2007
Пълна програма
  • 04:50
    Тормоз в мрежата Драма, Мистерия, Трилър Великобритания 2015
  • 06:05
    Ураган от категория 7: Краят на света, част 1 Мини-сериал, Екшън САЩ 2005
  • 07:30
    Жаби и жабчета Семеен Холандия 2009
  • 08:45
    Гноми и тролове Анимация, Семеен, Фентъзи Швеция 2008
Пълна програма
  • 03:55
    Live Recap FISE Montpellier, France 2019
  • 06:25
    Racing The World 2021
  • 07:00
    Sailing To Tokyo 2020
  • 07:35
    Madrid Urban Series 2020
Пълна програма
  • 04:10
    Световно първенство по футзал: финал
  • 06:00
    Аз съм…
  • 06:10
    Футбол: България - Литва, квалификационна среща за световно първенство
  • 08:00
    The Grid - предаване за автомобилни спортове магазинно предаване /9 епизод/
Пълна програма
  • 04:55
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
  • 05:50
    Малки истории
  • 06:50
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
  • 07:20
    50 години БНТ 2 Пловдив "Бояджана" /БНТ 2 Пловдив/п/
Пълна програма
  • 05:00
    "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете повторение
  • 05:30
    Спидуей 2021г.: Първо полуфинално състезание за Купата Нациите Първо полуфинално състезание за Купата Нациите повторение
  • 08:00
    Евролига: УНИКС - Зенит повторение
  • 10:00
    "Скорост на МАХ" Токшоу повторение
Пълна програма
  • 05:00
    Голф: Alfred Dunhill Links Championship повторение
  • 08:30
    Световен рали шампионат: Финландия SS15 Harju 2 повторение
  • 09:30
    Световен рали шампионат: Финландия SS17 Ruuhimaki 1 на живо
  • 10:30
    Лека атлетика: "Атлетикс" Магазинно предаване повторение
Пълна програма
  • 04:00
    Копа Либертадорес: Барселона - Фламенго Втори полуфинал повторение
  • 06:00
    Серия А: Торино - Ювентус повторение
  • 08:00
    Серия А: Сасуоло - Интер повторение
  • 10:00
    Мейджър Лийг Сокър: Орландо Сити - Ди Си Юнайтед Орландо Сити - Ди Си Юнайтед повторение
Пълна програма
  • 03:05
    Мейджър Лийг Сокър: Лос Анджелис Галакси - Лос Анджелис ФК Лос Анджелис Галакси - Лос Анджелис ФК на живо
  • 06:30
    Копа Судамерикана: Либертад - Брагантино Втори полуфинал повторение
  • 08:30
    Ла Лига: Атлетик Билбао - Алавес повторение
  • 10:30
    Ла Лига: Кадис - Валенсия повторение
Пълна програма
  • 02:20
    Яков Шамшин, Кирилл Полухин, Вячеслав Аркунов, Иван Васильев В Детективном Сериале "Дознаватель". "Жара", "Награда", "Огонь", "Игра"
  • 05:35
    "Александр Журбин. Мелодии На Память"
  • 06:05
    "У Нас Выигрывают!". Лотерейное Шоу
  • 08:00
    "Сегодня"
Пълна програма
  • 04:15
    The Awakening вЂ" Episode 2
  • 05:20
    Strike Force Season 4 Episode 1
  • 06:10
    Strike Force Season 4 Episode 2
  • 07:00
    Broken Promise
Пълна програма
  • 05:10
    ХМУРОВ (ПЛОХОЙ МЕНТ) 13
  • 06:00
    ХМУРОВ (ПЛОХОЙ МЕНТ) 14
  • 06:50
    СУД ПРИСЯЖНЫХ. ОКОНЧАТЕЛЬНЫЙ ВЕРДИКТ 231
  • 07:40
    ДНК 228
Пълна програма
  • 04:25
    КАЗАКИ серия 16
  • 05:40
    ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 601
  • 06:30
    ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 602
  • 07:20
    ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 603
Пълна програма
  • 04:35
    ДВОЙНЫЕ СТАНДАРТЫ - 21
  • 05:20
    УМНЫЙ ДОМ 5
  • 06:00
    НАШПОТРЕБНАДЗОР - 163
  • 06:40
    НАШПОТРЕБНАДЗОР - 165
Пълна програма
  • 02:00
    Музикална програма
  • 07:00
    Mate kitchen weekend (П)
  • 08:00
    Вечерта на Ку-Ку Бенд (П)
  • 09:00
    Вечерното шоу на Слави Трифонов (П)
Пълна програма
  • 05:15
    Костенурките Нинджа
  • 05:35
    Кунг фу панда - Легенди за страхотния боец
  • 06:00
    Санджей и Крейг
  • 06:20
    Санджей и Крейг
Пълна програма
  • 03:00
    Тенис: Катерина Синякова - Анет Контавейт (Tennis in the Land, Кливланд; WTA 250 - IV четвъртфинал, повторение)
  • 09:30
    "Светът на женския тенис" - 5 еп., документална поредица
  • 10:00
    Тенис: Chicago Fall Tennis Classic, Чикаго - полуфинали (WTA 500 - повторение)
  • 14:30
    Тенис: Astana Open, Нур-Султан - полуфинали (WTA 250 - повторение)
Пълна програма
  • 00:00
    ... So 80s!
  • 06:00
    ... So 80s!
  • 07:00
    Non-Stop 80s Hits!
  • 11:00
    Top 50 Feelgood 80s Anthems!
Пълна програма
  • 01:00
    Ultimate 90s Playlist!
  • 06:00
    Ultimate 90s Playlist!
  • 09:00
    Mmm Bop! Perfect 90s Pop
  • 13:00
    Saved By The 90s!
Пълна програма
  • 05:00
    Non-Stop Bangerz!
  • 10:00
    Reload! Club Classics
  • 11:00
    Big Weekend Tunes!
  • 17:00
    Ultimate Rap & RnB
Пълна програма
  • 05:15
    Етно фолк /музикално-развлекателен блок/
  • 05:30
    По ранни зори /сутрешен блок/
  • 06:00
    Дръж се, земьо /музикално-развлекателен блок с участието на самодейни танцови състави от България/
  • 06:15
    По ранни зори /сутрешен блок/
Пълна програма
  • 05:00
    "See The Music" - музикална програма
  • 05:30
    "Action" - музикална програма
  • 06:00
    "Showtime" - музикална мозайка
  • 06:30
    "This Is Bulgaria" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:00
    Меси
  • 06:00
    "Сестричка
  • 08:00
    Танц със саби
  • 10:00
    Великият диктатор
Пълна програма
  • 04:50
    Другото лице
  • 05:35
    Другото лице
  • 06:00
    Пулс /п/
  • 06:30
    Денят на живо /п/
Пълна програма
  • 04:50
    Удивителни животински приятелства 1
  • 05:40
    Дивото лице на Нова Зеландия 1
  • 06:30
    Дивото лице на Нова Зеландия 1
  • 07:20
    Дивото лице на Нова Зеландия 1
Пълна програма
  • 04:00
    Малки драми
  • 06:00
    Зенит
  • 08:00
    Кавказка пленница
  • 10:00
    Исус ме обича
Пълна програма
  • 05:00
    Nite Sides
  • 06:00
    Totally Indie
  • 07:00
    Morning Spin
  • 08:00
    Morning Spin
Пълна програма
  • 05:00
    WILD SPIRIT - S17, EP 8
  • 05:30
    WILD SPIRIT - S17, EP 9
  • 06:00
    WILD SPIRIT - S17, EP 25
  • 06:30
    WILD SPIRIT - S17, EP 26
Пълна програма
  • 04:58
    Ed Sheeran - Live at iTunes Festival
  • 05:47
    Tony Bennett - iConcerts Hits
  • 05:59
    Michael Bubl? - Caught In The Act
  • 07:28
    Dusty Springfield - Live At The Royal Albert Hall 1979
Пълна програма
  • 05:15
    InterMezzo
  • 07:00
    El Comit? - Jazz in Marciac
  • 08:00
    The Rosenberg Family Project - Jazz in Marciac
  • 09:01
    Roberto Fonseca - Jazz in Marciac
Пълна програма
  • 05:05
    Нешлифовани диаманти (Series 1): Изненадващ ремонт (Episode 9)
  • 05:50
    Кралете на басейните (Series 4): Без отклонения (Episode 10)
  • 06:15
    Кралете на басейните (Series 4): Изчистени линии и класически дизайн в Корона (Episode 11)
  • 06:35
    Живот на остров (Series 11): Тишина и спокойствие на Бас Айлънд (Episode 11)
Пълна програма
  • 04:40
    The General USA 1926
  • 05:45
    I'll Hide You Seek USA 2018
  • 05:55
    End of Program
  • 06:00
    The Tenth Victim Italy, France 1965
Пълна програма
  • 04:00
    Stream Nation - The Last of Us 2
  • 05:40
    Stream Nation - Hearthstone
  • 07:40
    Stream Nation - Journey to the Savage Planet
  • 09:40
    Stream Nation - Unravel 2
Пълна програма
  • 04:55
    Украина на самом деле
  • 05:45
    5 вопросов на злобу дня
  • 05:55
    Музыкальные клипы
  • 07:00
    Новости
Пълна програма
  • 04:25
    Програмна пауза
  • 07:00
    Тенис: Мач 1 Sofia Open 2021, полуфинал /п/
  • 09:00
    Тенис: Мач 2 Sofia Open 2021, полуфинал /п/
  • 11:00
    Футбол: Фортуна Дюселдорф - Падерборн Втора Бундеслига (2021-22) запис
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 05:30
Треска за тюркоаз, сезон 1, еп. 5
AXN 05:40
Профилиране; сезон 3, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2011
Viasat History 05:50
Митовете: Великите мистерии на човечеството, сезон 1, еп. 1
Kino Nova 05:50
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 6 /п/
bTV Action 06:00
Анимационен блок: "Трансформърс: Академия Рескю Ботс" - сериал, еп.9 - 16

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 05:30
Северна комбинация: Световна купа в Лилехамер, голяма шанца, мъже, повторение
National Geographic HD 05:20
Строителна зона
Film Plus HD 05:30
Тенис: Жасмин Паолини - Симона Халеп (Upper Austria Ladies Linz, Линц; WTA 250 - III четвъртфинал, повторение)
НТВ Сериал 05:30
ДИКИЙ-3 серия 22

Всички предавания

Филми

HBO 05:20
"Транспортер", криминален екшън, Франция, 2002; реж. Луис Летериер, Кори Юен, с Джейсън Статъм, Ки Шу, Мат Шулце, Франсоа Берлен, Рик Йънг, [12+]
HBO HD 05:20
"Транспортер", криминален екшън, Франция, 2002; реж. Луис Летериер, Кори Юен, с Джейсън Статъм, Ки Шу, Мат Шулце, Франсоа Берлен, Рик Йънг, [12+]
TVPlus 05:30
"Родопски отражения" - документален филм
AXN 05:40
Профилиране; сезон 3, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2011
Nostalgia 06:00
Лице в лице драма, фентъзи Швеция 1976

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}