ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 14:30
    Влакът на динозаврите анимационен филм
  • 15:00
    Когато сърцето зове тв филм /2 сезон, 4 епизод/
  • 15:45
    Телепазарен прозорец
  • 16:00
    Бързо, лесно, вкусно
Пълна програма
  • 14:55
    Премиера: "Буря от любов" - сериал, с.12 еп.19
  • 16:00
    Премиера: "Опасни улици" - сериал, с.15 еп.40
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
  • 13:30
    "Изпитанията на живота" (премиера) - сериал
  • 15:00
    "Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:10
    "Пресечна точка" - публицистично шоу
Пълна програма
  • 14:15
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 15:15
    Телепазарен прозорец
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 15:45
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 14:00
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
  • 15:00
    Водещите новини
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
  • 16:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 14:40
    Морски тюлени; сезон 4, епизод 16, екшън, драма, САЩ, 2020
  • 15:35
    Новобранецът; сезон 1, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2018
  • 16:25
    Клетвата; сезон 2, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2019
  • 17:20
    Доктор на мафията; сезон 1, епизод 7, драма, САЩ, 2012
Пълна програма
  • 14:40
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Епизод 3
  • 15:35
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Епизод 4
  • 16:30
    Как живеят ветеринарите: Ураганът Харви
  • 17:25
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Епизод 1
Пълна програма
  • 14:00
    "В окото на бурята" (п)
  • 15:00
    Новини
  • 15:20
    Актуално
  • 15:45
    Телепазар
Пълна програма
  • 14:45
    Hit Mix
  • 17:00
    Music Arena
  • 19:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 14:00
    Култура.БГ
  • 15:00
    С БНТ на училище: На фокус - 7.клас Български език и литература /п/
  • 16:00
    Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 16:30
    Селцето: "Пришълец" 5-сериен тв филм /1980 г./, режисьор Иван Терзиев, в ролите: Велико Стоянов, Меглена Попова, Николай Волев, Стефан Мавродиев, Филип Трифонов и др. /1 епизод/
Пълна програма
  • 14:45
    New Looney Tunes - Season 1: St. Bugs and the Dragon
  • 15:00
    Mr Bean: The Animated Series - Season 1: Egg and Bean
  • 15:10
    Mr Bean: The Animated Series - Season 1: Hopping Mad!
  • 15:30
    Mr Bean: The Animated Series - Season 1: Grand Invitation
Пълна програма
  • 12:00
    "Троя" - екшън, исторически, приключенски (САЩ, Малта, Великобритания, 2004), режисьор Волфганг Петерсен, в ролите: Брад Пит, Ерик Бана, Орландо Блум, Роуз Бърн, Даян Кругър, Шон Бийн, Джон Шрапнел, Гарет Хедлънд, Питър О`Тул, Брайън Кокс, Брендън Глийсън
  • 15:00
    "Чък" - сериал, с.2 еп.10
  • 16:00
    "Готъм" - сериал, с.5 еп.11
  • 17:00
    "Стоте" - сериал, с.5 еп.9
Пълна програма
  • 14:15
    "Братовчедката Рейчъл" - романтичен, драма, мистъри (Великобритания, САЩ, 2017), режисьор Роджър Мичъл, в ролите: Сам Клафлин, Рейчъл Вайс, Холидей Грейнджър, Иън Глен, Андрю Нот, Попи Лий Фрайър, Андрю Хавил и др.
  • 16:15
    "Х-Мен: Апокалипсис" - фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2016), режисьор Брайън Сингър, в ролите: Дженифър Лорънс, Евън Питърс, Никълъс Хоулт, Майкъл Фасбендър, Джеймс Макавой, Оскар Айзък, Роуз Бърн, Софи Търнър, Оливия Мън и др.
  • 19:00
    "Талисманът" - романтичен, драма (САЩ, 2012), режисьор Скот Хикс, в ролите: Зак Ефрон, Тейлър Шилинг, Блайд Данър, Райли Томас Стюарт и др.
  • 20:50
    "Като на кино" - предаване за кино
Пълна програма
  • 14:00
    "Фитнес" /п./ - сериал
  • 15:00
    "Преспав" /п./ - сериал
  • 15:30
    "Селцето" /п./ - сериал
  • 17:00
    "Шоуто на Николаос Цитиридис" - вечерно токшоу
Пълна програма
  • 13:30
    "Фермата: Време за пробуждане" - риалити, с.7
  • 15:30
    "Моден отряд" - риалити за преобразявания
  • 16:00
    "Силата на желанията" - сериал, еп.86
  • 17:00
    Премиера: "Горещи сърца" - сериал, еп.27
Пълна програма
  • 14:40
    Гъбчовците!: Снежно кълбо
  • 15:00
    Крейг край реката: Пакост край реката
  • 15:30
    Нинджаго: Най-лошото спасяване на света
  • 15:40
    Нинджаго: Двата меча
Пълна програма
  • 13:35
    "Хищници в мрака", психологически трилър, САЩ, 2016; реж. Том Форд, с Ейми Адамс, Джейк Джилънхол, Майкъл Шанън, Арън Тейлър-Джонсън, Исла Фишър, [15+]
  • 15:30
    "Малката от Плацшпиц", драма, Швейцария, 2020; реж. Пиер Монар, с Луна Мвези, Сара Спале, Джери Хофман, Делио Малер, Анук Петри, [15+]
  • 17:15
    "Разговорът", криминален трилър, САЩ, 1974; реж. Франсис Форд Копола, с Джийн Хекман, Джон Казал, Алън Гарфийлд, Фредерик Форест, Синди Уилямс, [12+]
  • 19:10
    "Джоджо Заека", военна комедия - драма, САЩ, 2019; реж. Тейка Уейтити, с Роман Грифин Дейвис, Томасин Макензи, Скарлет Йохансон, Тейка Уейтити, Сам Рокуел, [12+]
Пълна програма
  • 14:30
    "Време за промяна", психологическа драма, Германия, 2020; реж. Сабрина Мертенс, с Мириам Шивек, Фрея Кройцкам, Зелда Еспеншийд, Бернд Волф, [15+]
  • 15:55
    "Само ако...", драма, Италия, 2019; реж. Джиневра Елкан, с Рикардо Скамарчо, Алба Рорвачер, Мило Русел, Еторе Джустиниани, Оро Де Комарк, [12+]
  • 17:35
    "Мисията невъзможна", приключенски екшън, САЩ, 1996; реж. Брайън Де Палма, с Том Круз, Джон Войт, Еманюел Беар, Хенри Черни, Жан Рено, [15+]
  • 19:25
    "Мисията невъзможна 2", шпионски екшън, САЩ, 2000; реж. Джон Ву, с Том Круз, Дъгрей Скот, Танди Нютън, Винг Реймс, Ричард Роксбърг, [15+]
Пълна програма
  • 14:00
    Inside Politics
  • 15:00
    State of the Union with Jake Tapper
  • 16:00
    Fareed Zakaria GPS
  • 17:00
    Reliable Sources
Пълна програма
  • 14:00
    "Нашата история" - сериен филм /п/
  • 15:00
    "Амазонките" - сериaл /п/
  • 16:00
    "Черна роза" - сериен филм
  • 17:00
    "Сияйна луна" - сериал
Пълна програма
  • 14:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 11, 2 епизода
  • 16:00
    "Да се посмеем", 2 епизода
  • 17:00
    "Чък: Юмруци от кръв" - биографичен филм с уч. на Лив Шрайбър, Елизабет Мос, Рон Пърлман, Наоми Уотс, Джим Гафиган и др. /п/
  • 19:00
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 3
Пълна програма
  • 14:00
    Голи и уплашени XL: Ловци или плячка?
  • 15:00
    Голи и уплашени XL: Убийство с голи ръце
  • 16:00
    Голи и уплашени XL: Без затишие след буря
  • 17:00
    Забравени в гаража: Западен Съсекс
Пълна програма
  • 14:38
    Как се прави...: Седалки за автомобили, хартиени цветя, самостоятелни генератори
  • 15:02
    Как се прави...: Изкуствени колянни стави, пружини, лавандулово масло, нитове
  • 15:26
    Тайни под земята: Легенда за нацисткото злато
  • 16:14
    Тайни под земята: Съкровищата на цар Соломон
Пълна програма
  • 14:30
    Къмпиране
  • 15:00
    Домът на Рейвън
  • 15:30
    Домът на Рейвън
  • 16:00
    Мегачудесата на Калинката и Черния котарак
Пълна програма
  • 14:45
    "Когато порасна"
  • 15:00
    "Когато порасна"
  • 15:15
    "Уголемена наука"
  • 15:40
    "Как да правим нещата добре"
Пълна програма
  • 14:40
    Дивите скрийчъри - анимационен сериал
  • 15:40
    Клуб Уинкс- анимационен сериал
  • 17:00
    Супер самолети - анимационен сериал
  • 17:30
    Лексиконче с песнички - детско музикално предаване
Пълна програма
  • 14:15
    Училище за родители - със Стойка Стефанова и Божана Дудева
  • 15:15
    Новини
  • 15:30
    EuroTV Shop
  • 16:00
    Делници - с Николай Колев
Пълна програма
  • 14:30
    Колоездене: Париж - Рубе, жени, повторение
  • 15:30
    Колоездене: Купа Берноки, директно
  • 17:30
    Колоездене: Париж - Рубе, мъже, повторение
  • 18:55
    Колоездене: Обиколка на Хърватия, обзор, магазин
Пълна програма
  • 14:30
    Лека атлетика: Маратон на Лондон, повторение
  • 17:00
    Олимпийски игри: "Зала на славата: Сидни 2000"
  • 18:00
    Снукър: Инглиш оупън, полуфинал, повторение
  • 20:00
    Колоездене: Купа Берноки, повторение
Пълна програма
  • 14:55
    Треска за нефрит, сезон 6, еп. 5
  • 15:25
    Речни Чудовища, сезон 8, еп. 2
  • 16:30
    Огромни инженерни грешки, сезон 3, еп. 5
  • 17:25
    Редки коли и печалба, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 14:55
    Sports Adventure
  • 15:20
    Grid
  • 17:00
    Dumball: Idiots In India
  • 17:25
    Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs
Пълна програма
  • 14:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 15:00
    Магията на твоето щастие /Езотерично предаване/
  • 16:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /поздрави на живо/
Пълна програма
  • 14:40
    Без думи, еп. 17
  • 15:10
    Това сме ние
  • 16:05
    Специализантът, еп. 10
  • 17:05
    Как се запознах с майка ви , еп. 19
Пълна програма
  • 14:25
    Полицаите от Чикаго, еп. 19
  • 15:15
    Криминални случаи - Сплит , еп. 5
  • 17:10
    Елементарно, Уотсън, еп. 2
  • 18:05
    Елементарно, Уотсън, еп. 3
Пълна програма
  • 13:35
    "Пътят на срама", комедия, САЩ, 2014; реж. Стивън Брил, с Елизабет Банкс, Джеймс Марсдън, Джилиан Джейкъбс, Сара Райт Олсън, Итън Саплий, [12+]
  • 15:10
    "Костюм за Николас", семеен, Мексико, 2020; реж. Едуардо Риверо, [12+]
  • 16:35
    "Арго ", трилър, САЩ, 2012; реж. Бен Афлек, с Бен Афлек, Брайън Кранстън, Алън Аркин, Джон Гудман, Виктор Гарбър, [12+]
  • 18:35
    "Аквамен", екшън - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Джеймс Уон, с Джейсън Момоа, Амбър Хърд, Уилям Дефо, Патрик Уилсън, Долф Лундгрен, [12+]
Пълна програма
  • 14:55
    Най-великите събития от Втората световна война в цвят, сезон 1, еп. 4
  • 15:55
    Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 10
  • 17:00
    Тайни на нацистката военна машина, сезон 1, еп. 1
  • 17:55
    Жените, които се бореха с Хитлер, еп. 0
Пълна програма
  • 14:30
    Надпревара за находки: Падиан
  • 15:00
    Спецове в заложната къща: Спец срещу Ферари
  • 15:55
    Спецове в заложната къща: Ще захапе ли въдицата?
  • 16:20
    Надпревара за находки: Вълнение заради котенце и агония заради пушено месо
Пълна програма
  • 14:40
    КОНЕТЕ
  • 16:00
    Рейсинг екстрийм - тв поредица, пети сезон, 1 еп.
  • 16:40
    ЗА РИБА - тв поредица, шести сезон, 4 еп.
  • 18:00
    Риболов с Върхара - тв поредица
Пълна програма
  • 14:30
    "Паленца"
  • 15:15
    "Любопитният Джордж"
  • 16:00
    "Конни"
  • 16:20
    "Анджелина Балерина"
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 14:30
    "Кога ще пристигнем?" - комедия, САЩ, 2005, С Айс Кюб, Ниа Лонг
  • 15:55
    "Двоен агент" - игрален филм, копродукция, с Шарън Стоун, Рупърт Еверет.
  • 17:35
    "Любовни приключения" - игрален филм, САЩ, 1998, с Шон Конъри, Анджелина Джоли и др.
  • 19:25
    "Високият рус мъж с черната обувка" - комедия, Франция, 1971, с Пиер Ришар, Жан Рофор и др.
Пълна програма
  • 13:00
    MTV Rewind: 2013
  • 15:00
    High Definition Hits!
  • 17:00
    Rock Solid Playlist
  • 19:00
    Twenty One Pilots X Imagine...
Пълна програма
  • 14:50
    На лов за хипопотамите на Ескобар
  • 15:45
    Доброволци в дивата природа, сезон 1, еп. 5
  • 16:30
    Доброволци в дивата природа, сезон 1, еп. 6
  • 17:20
    Доброволци в дивата природа, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • 14:00
    Гранични войни
  • 15:05
    Фабрика за храна
  • 15:30
    Фабрика за храна
  • 16:00
    Сервиз SOS
Пълна програма
  • 14:40
    Фотосъкровищница: Втори дубъл
  • 15:30
    Тайните на зоопарка: Световни дни на животните
  • 16:20
    Тайните на зоопарка: Световни дни на животните
  • 17:05
    Тайните на зоопарка: Световни дни на животните
Пълна програма
  • 14:10
    Футбол: Олимпиакос - Панатинайкос Супер лига на Гърция (2021-22) /п/
  • 16:20
    Футбол: Обзор на кръга Втора Бундеслига (2021-22) /п/
  • 17:00
    Футбол: Монако - Бордо Лига 1 на Франция /п/
  • 19:00
    Баскетбол: Зенит - Астана ВТБ лига директно
Пълна програма
  • 14:15
    "Хайде да се оженим" - сериал
  • 15:00
    "Мъжко / Женско"
  • 17:00
    Вечерни новини
  • 17:40
    "В действителност"
Пълна програма
  • 14:40
    "Show Time" - музикална програма
  • 15:00
    "Звездни празници" - горещи хитове
  • 15:40
    "Плейлист" - музикална програма
  • 16:00
    "Картини от света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 14:40
    "От извора" - фолклорна програма
  • 15:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 15:40
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 16:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
Пълна програма
  • 14:40
    "Show Time" - музикална програма
  • 15:00
    "Звездни празници" - горещи хитове
  • 15:40
    "Плейлист" - музикална програма
  • 16:00
    "Картини от света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 14:00
    Италия, Серия А: Каляри - Венеция, 7.кр.
  • 16:00
    Италия, Серия А: Болоня - Лацио, 7.кр.
  • 18:00
    Италия, Серия А: Фиорентина - Наполи, 7.кр.
  • 20:00
    УЕФА Шампионска лига: "Играчите" - магазинно предаване
Пълна програма
  • 14:00
    "Студио 18" с водещ Венцислав Тоцев /повторение/
  • 15:30
    "Политиката на прицел" с водещ Ивелин Николов / повторение /
  • 17:00
    Всички на мегдана - поздравителен концерт
  • 18:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ"
Пълна програма
  • 14:30
    Световното фолклорно изкуства
  • 15:30
    Детски свят
  • 16:30
    Новини
  • 17:00
    50 нюанса любов /ИЗБРАНО/ - предаване на Телемедиа сезон 2, епизод 5/
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 14:00
    Многоженецът: Епизод 14
  • 15:00
    Многоженецът: Епизод 15
  • 16:00
    Многоженецът: Епизод 1
  • 17:00
    6 дъщери: Епизод 4
Пълна програма
  • 14:30
    Зелен свят - Клек във Витоша
  • 15:00
    Пътешестия из райската земя - Боженци
  • 15:30
    Магията на Китай - Рай на края на земята
  • 16:00
    Виж България - Берковица, старинна и съвременна
Пълна програма
  • 14:00
    Най-добрите мотоциклетни маршрути (Series 15): Феерични приключения на хърватските острови (Episode 2)
  • 15:00
    Най-добрите мотоциклетни маршрути (Series 15): От Хърватия до Босна (Episode 3)
  • 16:00
    Един мъж и една жена в пустошта (Series 2): Опасности в шотландските планини (Episode 12)
  • 17:00
    Загадки в музея (Series 9): Странен хляб и още (Episode 5)
Пълна програма
  • 14:00
    Най-добрите мотоциклетни маршрути (Series 15): Феерични приключения на хърватските острови (Episode 2)
  • 15:00
    Най-добрите мотоциклетни маршрути (Series 15): От Хърватия до Босна (Episode 3)
  • 16:00
    Един мъж и една жена в пустошта (Series 2): Опасности в шотландските планини (Episode 12)
  • 17:00
    Загадки в музея (Series 9): Странен хляб и още (Episode 5)
Пълна програма
  • 14:35
    Клиентът, САЩ, 1994
  • 17:00
    Чърчил по Холивудски, Великобритания, комедия/военен, 2004
  • 18:40
    Херцогинята, Франция, Италия, Великобритания, драма/исторически, 2008
  • 20:55
    Доказателство, САЩ, драма/мистерии/романтичен, 2005
Пълна програма
  • 14:30
    Новини
  • 15:00
    Новини
  • 15:30
    Новини
  • 16:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:30
    Кулинарно приключение с Къртис Стоун, еп. 2
  • 15:00
    Зеленчуковите специалитети на Джейми, еп. 4
  • 16:00
    Модерна турска кухня с Максут , еп. 5
  • 16:30
    Бон Апети, еп. 6
Пълна програма
  • 12:00
    We Love The 00s!
  • 17:00
    Beyonce: The Hits
  • 18:00
    Hits Don't Lie
  • 22:00
    Chillout Zone
Пълна програма
  • 14:15
    Когато любовта не е достатъчна: Историята на Луиз Уилсън Биографичен, Драма 2010
  • 16:35
    Предимствата да бъдеш аутсайдер Драма, Романтичен 2012
  • 18:45
    Кралско парти Комедия, Драма, Романтичен 2015
  • 20:19
    Сърцеразбивач Комедия, Романтичен 2010
Пълна програма
  • 14:30
    Скорпион, еп. 6
  • 15:20
    Касъл, еп. 19
  • 16:15
    Касъл, еп. 20
  • 17:10
    Семейство Симпсън, еп. 3
Пълна програма
  • 14:55
    FASHION WEEK
  • 15:00
    BRIDAL
  • 15:25
    F-PEOPLE
  • 15:30
    BRIDAL
Пълна програма
  • 14:00
    Totally 10s!
  • 16:00
    Worldwide Hits
  • 18:00
    MTV Euro Top 20
  • 19:00
    Totally 10s!
Пълна програма
  • 14:55
    "На косъм" - 5 еп.
  • 15:20
    "Да замиташ след звездите" - 22 еп.
  • 16:10
    "Съдия Джуди" - 131 и 132 еп.
  • 17:00
    "Паранормални нощни смени" - 1 еп.
Пълна програма
  • 14:45
    Топ шоп
  • 15:00
    Новини
  • 15:15
    Телепазар
  • 15:30
    кратки новини
Пълна програма
  • 14:30
    В поисках хорошего клева
  • 15:00
    Научи меня рыбачить
  • 15:25
    Нож-помощник
  • 15:40
    Охотничьи традиции и этика
Пълна програма
  • 13:30
    "Драконът, моят приятел" - приключенски филм с уч. на Робърт Редфорт, Брайс Далас Хауърд, Уес Бентли, Карл Ърбан и др. /п/
  • 15:40
    "Дърти хлапета" - комедия с уч. на Адам Сандлър, Кевин Джеймс, Крис Рок, Дейвид Спейд, Роб Шнайдър, Салма Хайек, Мария Бело, Мая Рудолф, Стив Бушеми и др. /п/
  • 17:40
    "Да изчезнеш за 60 секунди" - екшън с уч. на Никълъс Кейдж, Анджелина Джоли, Робърт Дювал, Джовани Рибизи, Вини Джоунс, Скот Каан, Делрой Линдо, Уил Патън, Уилям Лий Скот и др. /п/
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 15
Пълна програма
  • 14:50
    Режи! (Series 26): Бързо хранене (Episode 8)
  • 15:30
    Гражданка в ранчото (Series 26): Текс-мекс (Episode 12)
  • 15:50
    Гражданка в ранчото (Series 26): Любими храни (Episode 13)
  • 16:15
    Турнир на бисквитени къщи (Series 1): Купонът на чудовищата (Episode 3)
Пълна програма
  • 14:45
    Опасна сила
  • 15:10
    Ловци на работа
  • 15:40
    Геймърки
  • 16:00
    Алвин и Катеричоците
Пълна програма
  • 14:30
    Колоездене: Париж - Рубе, жени, повторение
  • 15:30
    Колоездене: Купа Берноки, директно
  • 17:30
    Колоездене: Париж - Рубе, мъже, повторение
  • 18:55
    Колоездене: Обиколка на Хърватия, обзор, магазин
Пълна програма
  • 13:35
    "Пътят на срама", комедия, САЩ, 2014; реж. Стивън Брил, с Елизабет Банкс, Джеймс Марсдън, Джилиан Джейкъбс, Сара Райт Олсън, Итън Саплий, [12+]
  • 15:10
    "Костюм за Николас", семеен, Мексико, 2020; реж. Едуардо Риверо, [12+]
  • 16:35
    "Арго ", трилър, САЩ, 2012; реж. Бен Афлек, с Бен Афлек, Брайън Кранстън, Алън Аркин, Джон Гудман, Виктор Гарбър, [12+]
  • 18:35
    "Аквамен", екшън - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Джеймс Уон, с Джейсън Момоа, Амбър Хърд, Уилям Дефо, Патрик Уилсън, Долф Лундгрен, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 14:50
    Bluey
  • 15:00
    T.O.T.S.
  • 15:30
    T.O.T.S.
  • 16:00
    Puppy Dog Pals
Пълна програма
  • 14:45
    Опасна сила
  • 15:10
    Ловци на работа
  • 15:40
    Геймърки
  • 16:00
    Алвин и Катеричоците
Пълна програма
  • 14:30
    За кого съм се оженил?: Въздух под налягане
  • 15:00
    Да разкриеш убийство: Удушвачът от Хонолулу
  • 17:00
    Спорни убийства: Трагедия в предградията
  • 18:00
    Спорни убийства: Отчаяната дъщеря
Пълна програма
  • 12:11
    Oktagon: Episode 6
  • 15:00
    Fight Stars: Tyson Fury
  • 15:25
    Clubland: Chelsea
  • 15:55
    The Burning Issue: Basketball
Пълна програма
  • 14:30
    Надпревара за находки: Падиан
  • 15:00
    Спецове в заложната къща: Спец срещу Ферари
  • 15:55
    Спецове в заложната къща: Ще захапе ли въдицата?
  • 16:20
    Надпревара за находки: Вълнение заради котенце и агония заради пушено месо
Пълна програма
  • 14:30
    Фабрика за храна
  • 15:00
    Сервиз SOS
  • 16:05
    Теория на глупостта
  • 16:30
    Теория на глупостта
Пълна програма
  • 14:55
    Премиера: "Буря от любов" - сериал, с.12 еп.19
  • 16:00
    Премиера: "Опасни улици" - сериал, с.15 еп.40
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
  • 14:30
    Тоталкар; сезон 7, епизод 5, риалити, спорт, Унгария, 2021
  • 15:05
    Праведен; сезон 3, епизод 12, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 15:55
    Праведен; сезон 3, епизод 13, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 16:50
    В тъмното: Настоящият президент; ужаси, трилър, САЩ, 2020
Пълна програма
  • 14:40
    Профилиране; сезон 8, епизод 3, криминален, драма, Франция, 2018
  • 15:55
    Профилиране; сезон 8, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2018
  • 17:00
    Добрият доктор; сезон 3, епизод 11, драма, САЩ, 2019
  • 17:55
    Добрият доктор; сезон 3, епизод 12, драма, САЩ, 2019
Пълна програма
  • 14:50
    Първите 48 часа: Отнет живот
  • 15:40
    Първите 48 часа: Изчезнал по време на акция
  • 16:35
    Часовете преди убийство: Мир, любов и убийство
  • 17:30
    Убийци на круизни кораби: Сали
Пълна програма
  • 13:50
    Слушай сърцето си
  • 15:50
    5 долара на ден
  • 17:45
    Давам им година
  • 19:40
    Пустош
Пълна програма
  • 14:30
    SpongeBob SquarePants
  • 15:00
    Ridiculousness
  • 15:30
    Ridiculousness
  • 16:00
    Punk'd
Пълна програма
  • 14:50
    Музикална пауза
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    БРЮКСЕЛ В ПРЕВОД - повторение
  • 15:55
    Музикална пауза
Пълна програма
  • 14:00
    Европейските крайбрежия от птичи поглед
  • 15:00
    Силата на морето
  • 16:00
    Като за картичка
  • 17:00
    Надпреварата до Марс
Пълна програма
  • 08:00
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
Пълна програма
  • 14:30
    We Are One Ocean
  • 15:00
    Drive Thru New Zealand
  • 15:30
    Drive Thru New Zealand
  • 16:00
    The Adventures of Danny & The Dingo
Пълна програма
  • 14:15
    Biggest & Baddest (Series 2): Jungle Venom (Episode 6)
  • 15:05
    River Monsters (Series 8): Razorhead (Episode 3)
  • 15:55
    Aussie Mega Zoo (Series 1): 110 (Episode 10)
  • 16:40
    Inside Taronga Zoo (Series 1): Kibali (Episode 1)
Пълна програма
  • 14:30
    "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
  • 16:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 16:30
    "Viva la Musica!"
  • 18:00
    "ДЕМОКРАЦИЯ" - на живо от студиото на ТВ1
Пълна програма
  • 13:30
    Wiener Philharmoniker, Herbert Blomstedt: Honegger, Brahms - Salzburg Festival
  • 15:11
    Les Si?cles and Fran?ois-Xavier Roth: Beethoven, Berlioz
  • 16:09
    InterMezzo
  • 17:25
    Aida by Verdi at the Salzburg Festival
Пълна програма
  • 14:30
    Втора професионална лига: Обзор предаване за български футбол (2021-22) /п/
  • 15:30
    Студио "Втора професионална лига" директно
  • 16:00
    Футбол: Миньор Перник - Струмска Слава Втора професионална лига (2021-22) директно
  • 17:55
    Студио "Втора професионална лига" директно
Пълна програма
  • 13:00
    Футбол: Бърнли - Норич Сити Висша лига запис
  • 15:00
    Футбол: Лийдс Юнайтед - Уотфорд Висша лига запис
  • 17:00
    Хокей на лед: Трактор - Йокерит Континентална хокейна лига директно
  • 19:30
    "Неделен обзор на кръга: Лига 1" предаване за френски футбол (2021-22)
Пълна програма
  • 14:30
    За кого съм се оженил?: Въздух под налягане
  • 15:00
    Да разкриеш убийство: Удушвачът от Хонолулу
  • 17:00
    Спорни убийства: Трагедия в предградията
  • 18:00
    Спорни убийства: Отчаяната дъщеря
Пълна програма
  • 13:35
    "Денят на независимостта: Нова заплаха", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Роланд Емерих, с Лиъм Хемсуърт, Джеф Голдблум, Бил Пулман, Майка Монро, Травис Тоуп, [12+]
  • 15:35
    "Властелинът на пръстените: Задругата на пръстена", приключенски - фенъзи, Нова Зеландия, 2001; реж. Питър Джаксън, с Илайджа Ууд, Йън МакКелън, Виго Мортенсен, Шон Остин, Лив Тайлър, [12+]
  • 18:30
    "Спускане (2020)", комедийна драма, САЩ, 2020; реж. Нат Факсън, Джим Раш, с Джулия Луис-Драйфус, Уил Ферел, Зак Уудс, Зоуи Чао, Миранда Ото, [12+]
  • 20:00
    "Небременна", драма, САЩ, 2020; реж. Рейчъл Лий Голдънбърг, с Хейли Лу Ричардсън, Барби Ферейра, Шугър Лин Беард, Алекс Макникъл, Рамона Йънг, [15+]
Пълна програма
  • 14:45
    "Напред", анимация, САЩ, 2020; реж. Дан Сканлън, [7+]
  • 16:30
    "Дан в реалния живот", романтична драма, САЩ, 2007; реж. Питър Хеджис, със Стив Карел, Жулиет Бинош, Дейн Кук, Алисън Хап, Брит Робъртсън, [12+]
  • 18:10
    "Скуби-Ду!", анимационна комедия, САЩ, 2020; реж. Тони Сервон, [7+]
  • 19:45
    "Розуел, Ню Мексико ІІІ, 3 еп.", романтична драма, САЩ, 2021; реж. Ейприл Уини, с Джанин Мейсън, Нейтън Парсънс, Майкъл Вламис, Лили Каулс, Тайлър Блекбърн, [12+]
Пълна програма
  • 14:55
    Ай, ай, Сантяго
  • 15:25
    Рибки Гупи
  • 15:55
    Пес патрул
  • 16:20
    Пес патрул
Пълна програма
  • 14:25
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 3, еп. 1, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
  • 15:15
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 3, еп. 2, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
  • 16:00
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 3, еп. 3, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
  • 16:50
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 3, еп. 4, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
Пълна програма
  • 13:25
    Метеор, част 1 Фантастичен, Драма САЩ 2008
  • 15:00
    Метеор, част 2 Екшън САЩ 2008
  • 16:35
    Пирати от Грейт Солт Лейк Приключенски, Комедия САЩ 2006
  • 18:00
    Решението с фъстъченото масло Семеен Канада 1985
Пълна програма
  • 14:05
    Гуидо суперзвездата Комедия Канада 2010
  • 15:30
    Нотите на любовта Драма Канада 2007
  • 17:00
    Крокодилите 2 Приключенски Германия 2010
  • 18:30
    Маре - нашата любовна история Биографичен Бразилия 2007
Пълна програма
  • 14:00
    Спасяването на Линкълн Биографичен САЩ 2013
  • 15:40
    Кречетало Комедия САЩ 2009
  • 17:00
    Кметицата-кексче Комедия, Семеен, Драма САЩ 2011
  • 18:25
    Театър "Шансония" Музикален, Драма Франция, Германия, Чехия 2008
Пълна програма
  • 12:35
    Live Recap WRX eSports Invitational: WRX DiRT Rall
  • 15:40
    Live Recap FIM Super Enduro 2019
  • 17:55
    Live Recap DTM eSports Championship
  • 20:10
    Live Recap Crankworx Summer Series 2020
Пълна програма
  • 13:10
    Световно първенство по футзал: финал
  • 15:00
    Спортни новини
  • 15:05
    УЕФА Лига на нациите магазинно предаване
  • 15:30
    Арена спорт
Пълна програма
  • 14:30
    Пътеки
  • 15:15
    Светът на жестовете /п/
  • 15:30
    Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
  • 16:30
    10 000 крачки /БНТ 2 София/
Пълна програма
  • 11:30
    Nascar Cup Series: Състезание в Алабама Състезание в Алабама повторение
  • 15:30
    ATP 250: Сан Диего Финал повторение
  • 18:00
    Нидерландска Ередивизи: Обзор 8 кръг Обзор 8 кръг
  • 19:00
    "Брейкпойнт" Тенис токшоу
Пълна програма
  • 14:15
    Moto GP: Състезание за Голямата награда на Америка Състезание за Голямата награда на Америка повторение
  • 15:45
    NFL: Далас Каубойс - Каролина Пантърс повторение
  • 18:45
    Национална баскетболна лига: Левски Лукойл - Рилски Спортист Среща за Суперкупата на България на живо
  • 21:00
    Nascar Cup Series: Състезание в Алабама Състезание в Алабама повторение
Пълна програма
  • 14:00
    Серия А: Торино - Ювентус повторение
  • 16:00
    Шампионска лига: Реал Мадрид - Шериф Втора среща от груповата фаза повторение
  • 18:00
    Серия А: Аталанта - Милан повторение
  • 20:00
    Серия А: Обзор 7 кръг
Пълна програма
  • 14:00
    Мейджър Лийг Сокър: Лос Анджелис Галакси - Лос Анджелис ФК Лос Анджелис Галакси - Лос Анджелис ФК повторение
  • 16:00
    Ла Лига: Атлетико Мадрид - Барселона повторение
  • 18:00
    Ла Лига: Обзор 8 кръг
  • 19:00
    Ла Лига 2: Обзор 8 кръг Обзор
Пълна програма
  • 14:00
    "Место Встречи"
  • 16:00
    "Сегодня"
  • 16:30
    "За Гранью"
  • 17:35
    "Днк"
Пълна програма
  • 13:35
    The Money Trail
  • 15:20
    Time of Honor
  • 17:15
    Revenge
  • 18:50
    The Legend of Rita
Пълна програма
  • 14:55
    СУД ПРИСЯЖНЫХ 876
  • 15:45
    МЕДИЦИНСКИЕ ТАЙНЫ 14
  • 16:15
    СЛЕДСТВИЕ ВЕЛИ... 183
  • 17:00
    ОБЗОР. ЧРЕЗВЫЧАЙНОЕ ПРОИСШЕСТВИЕ
Пълна програма
  • 14:35
    КАЗАКИ серия 16
  • 15:25
    ДРУГОЙ МАЙОР СОКОЛОВ серия 5
  • 16:10
    ДРУГОЙ МАЙОР СОКОЛОВ серия 6
  • 17:00
    ГОРЮНОВ серия 17
Пълна програма
  • 14:15
    КВАРТИРНЫЙ ВОПРОС - 331
  • 15:20
    МАЛЬЦЕВА - 68
  • 16:00
    КВАРТИРНЫЙ ВОПРОС - 364
  • 16:45
    КВАРТИРНЫЙ ВОПРОС - 328
Пълна програма
  • 14:00
    Студио Хъ (П)
  • 15:00
    Вечерта на Ку-Ку Бенд (П)
  • 16:00
    Вечерното шоу на Слави Трифонов (П)
  • 17:00
    Шоуто на сценаристите (П)
Пълна програма
  • 14:40
    Кръстници вълшебници
  • 15:06
    Това е Пони
  • 15:35
    Това е Пони
  • 16:00
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
  • 13:00
    Тенис: Chicago Fall Tennis Classic, Чикаго (WTA 500 - повторение)
  • 20:00
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 21:30
    Тенис: Даниел Колинс - Елена-Габриела Русе (Hamburg European Open, Хамбург; WTA 250 - I четвъртфинал, повторение)
Пълна програма
  • 11:00
    Gold! Greatest Hits Of The 80s
  • 15:00
    I Want My MTV 80s!
  • 19:00
    Forever 80s
  • 21:00
    Who's That 80s Girl?
Пълна програма
  • 13:00
    Saved By The 90s!
  • 16:00
    Girl Power Hour!
  • 17:00
    Never Forget The 90s!
  • 20:00
    90s Mixtape!
Пълна програма
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Ultimate Rap & RnB
  • 17:00
    Non-Stop Bangerz!
  • 21:00
    Reload! Club Classics
Пълна програма
  • 14:00
    Портал към щастието с помощта на Сара /езотерично предаване/
  • 15:00
    Да пеем и свирим от сърце и душа /музикално-развлекателен блок с участие на самодейни състави от България/
  • 15:15
    Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
  • 17:00
    Дръж се, земьо /музикално-развлекателен блок с участието на самодейни танцови състави от България/
Пълна програма
  • 14:40
    "2 in 1" - музикална колаборация
  • 15:00
    "Showtime" - музикална мозайка
  • 15:30
    "Hot" - новите хитове
  • 15:40
    "Stars" - хитовете на звездите
Пълна програма
  • 14:00
    Раздяла
  • 16:00
    Болшой
  • 18:00
    Оптимистите 1 3, 4 драма Русия 2017 Андрей Попогребский Владимир Вдовиченков, Северия Янушкаускайте, Артьом Бистров
  • 20:00
    Мьобиус
Пълна програма
  • 14:30
    Без резервация
  • 15:00
    Новините на NOVA NEWS
  • 15:20
    Социална мрежа
  • 16:00
    Новините на NOVA NEWS
Пълна програма
  • 14:10
    Една година в африканската природа 1
  • 15:00
    Училище за орангутани 1
  • 15:50
    Звезди на дивата природа 1
  • 16:40
    Звезди на дивата природа 1
Пълна програма
  • 14:00
    Прекрасна страна
  • 16:00
    Светлините на града
  • 18:00
    Истината за любовта
  • 20:00
    Папа Хемингуей в Куба
Пълна програма
  • 14:00
    Artist Breakout
  • 15:00
    Music Bash
  • 16:00
    Music Bash
  • 17:00
    Ultra Mix
Пълна програма
  • 14:30
    RACEMAX MOTORSPORTS, EP 32
  • 15:00
    XTERRA ADVENTURES 2019/2020 EP 4
  • 15:30
    XTERRA ADVENTURES 2019/2020 EP 5
  • 16:00
    CAPE EPIC 2019, EP 6
Пълна програма
  • 14:24
    Scorpions - Moment Of Glory
  • 15:55
    Thirty Seconds to Mars - Sesiones - Alejandro Franco: Thirty Seconds to Mars
  • 16:42
    Imagine Dragons - iConcerts Hits
  • 17:00
    The Struts - Main Square Festival 2016
Пълна програма
  • 14:00
    Orchestre symphonique de Montr?al, Rafael Payare: Ravel, Mercure, Shotakovich
  • 15:30
    Piotr Anderszewski plays Bach
  • 16:23
    InterMezzo
  • 18:00
    El Comit? - Jazz in Marciac
Пълна програма
  • 14:30
    Къща от лотарията (Series 7): Богатство във Форт Уърт (Episode 5)
  • 15:00
    Живот на Бахамите (Series 2): Епизод 14 (Episode 14)
  • 15:30
    Живот на Бахамите (Series 3): Време за мен (Episode 1)
  • 16:00
    Живот на Бахамите (Series 1): Нова любов и нов дом (Episode 3)
Пълна програма
  • 14:25
    The Lady Without Camelias Italy, France 1953
  • 16:05
    I Was Crying Out at Life or for It France 2009
  • 16:15
    October Russia 1927
  • 17:55
    New Voices in an Old Flower Ethiopia, Spain, UK 2017
Пълна програма
  • 14:25
    Platformers
  • 15:30
    Stream Nation - Cuphead
  • 17:00
    Stream Nation - Guacamelee! 2
  • 18:20
    Esports Balkan League
Пълна програма
  • 14:10
    30 лет Независимости
  • 15:00
    Новости
  • 15:10
    Ночь в музее
  • 15:20
    Метро
Пълна програма
  • 13:00
    Футбол: Байерн Мюнхен - Айнтрахт Франкфурт Бундеслига (2021-22) /п/
  • 15:00
    Футбол: Майнц - Унион Берлин Бундеслига (2021-22) /п/
  • 17:00
    Футбол: Херта Берлин - Фрайбург Бундеслига (2021-22) запис
  • 19:00
    Футбол: Щутгарт - Хофенхайм Бундеслига (2021-22) запис
Пълна програма

Сериали

bTV 14:55
Премиера: "Буря от любов" - сериал, с.12 еп.61
bTV HD 14:55
Премиера: "Буря от любов" - сериал, с.12 еп.61
БНТ 15:00
Когато сърцето зове тв филм /5 сезон, 10 епизод/
BNT2 15:00
Книга на книгите анимационен филм /2 сезон, 4 и 5 епизод/п/
bTV Action 15:00
"Чък" - сериал, с.4 еп.11

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 15:00
Футбол: Локомотив Пловдив - Черно море efbet Лига (2021-22) директно
Film Plus HD 15:00
Тенис: Анастасия Потапова - Петра Квитова (J&T Banka Ostrava Open, Острава; WTA 500 - повторение)
MAX Sport 3 15:00
Серия А: Верона - Каляри повторение
Ring.BG 15:00
Италия, Серия А: Милан - Сасуоло, 14.кр
TVPlus 15:00
Тенис: Akron WTA Finals Guadalajara, Гуадалахара (WTA Finals - финал, повторение)

Всички предавания

Филми

HBO 2 14:55
"Приятели IV, 4 еп.", комедия, САЩ, 1997; реж. Гейл Манкузо, Дейвид Крейн, Марта Кауфман , с Дженифър Анистън, Кортни Кокс, Лиса Кудроу, Мат Лебланк, Матю Пери, [12+]
БНТ 15:00
Когато сърцето зове тв филм /5 сезон, 10 епизод/
BNT2 15:00
Книга на книгите анимационен филм /2 сезон, 4 и 5 епизод/п/
Nova TV 15:00
"Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
Cinemax 2 15:05
"Прозорец към морето", драма, Испания, 2019; реж. Мигел Анхел Хименес, с Ема Суарес, Акилас Каразисис, Гаизка Угарт, Катерина Зафейропулу, Костас Петру , [12+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}