ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 18:30
    Още от деня коментарно предаване
  • 19:00
    Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:45
    Спортни новини
Пълна програма
  • 18:00
    Премиера: "Татковци" - сериал, еп.12
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:05
    Премиера: "Опасно изкушение" - сериал, еп.56
  • 21:00
    "Фермата: Време за пробуждане" - риалити, с.7
Пълна програма
  • 18:00
    "Семейни войни" (премиера) - телевизионна игра
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
  • 20:00
    "Пътят на честта" (премиера) - сериал, сезон 2
  • 21:00
    "Игри на волята: България" (премиера) - риалити, сезон 3
Пълна програма
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:30
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
  • 20:30
    Ангели в бяло - медицински сериал, драма
  • 21:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 19:30
    Bloomberg TV Bulgaria интервю
  • 20:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков
Пълна програма
  • 18:15
    Доктор на мафията; сезон 1, епизод 10, драма, САЩ, 2012
  • 19:10
    Новобранецът; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2018
  • 20:05
    Новобранецът; сезон 1, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2018
  • 21:00
    Дяволското гърло; сезон 1, епизод 5, криминален, драма, България, 2019
Пълна програма
  • 18:20
    Питбули и бивши затворници: В капан отдолу
  • 19:15
    Питбули и бивши затворници: Точка на кипене
  • 20:10
    Питбули и бивши затворници: Ние сме братя
  • 21:05
    Истории за големи котки: Ивици срещу петна
Пълна програма
  • 18:40
    Актуално
  • 19:00
    Новини
  • 19:20
    Архивите на АЛФА
  • 20:00
    Новини
Пълна програма
  • 17:20
    Hit Mix
  • 19:00
    Balkan Party
  • 22:00
    Balkan Movie / Balkan Stories With ...
  • 22:20
    Balkan Party
Пълна програма
  • 18:30
    Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/
  • 19:00
    Как се прави? Автомобили на мечтите документална поредица /10 и 11 епизод/
  • 19:50
    Лека нощ, деца! Джунглата разказва: "Мишлето и слонът"
  • 20:00
    Пътешествия документална поредица
Пълна програма
  • 18:45
    Pat the Dog - Season 2: Locked in the Museum!
  • 19:00
    PURST: Agent Binky - Season 1: Pets of the Universe
  • 19:10
    PURST: Agent Binky - Season 1: Ready for Space Travel
  • 19:30
    Grizzy and the Lemmings - Season 3: Surprise Deglaciation
Пълна програма
  • 18:00
    "Бягство от затвора" - сериал, еп.21
  • 19:00
    Часът на супергероите: "Супергърл" - сериал, с.4 еп.15
  • 20:00
    Екшън в 8 (премиера): "Южен вятър" - сериал, с.2 еп.8
  • 21:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 17:15
    "Любов, втори дубъл" - романтичен (тв филм, САЩ, 2019), режисьор Алън Хармън, в ролите: Хедър Хеменс, Корнилиъс Смит мл., Тара Ерика Мур, Лиан Лап, Кейси Мандерсън и др.
  • 19:00
    "Най-великият шоумен" - биографичен, музикален, драма (САЩ, 2017), режисьор Майкъл Грейси, в ролите: Хю Джакман, Ребека Фъргюсън, Зак Ефрон, Пол Спаркс, Зендея, Мишел Уилямс и др.
  • 20:50
    "Като на кино" - предаване за кино
  • 21:00
    "Х-Мен началото: Върколак" - фантастика, екшън, приключенски (САЩ, Великобритания, 2009), режисьор Гавин Худ, в ролите: Хю Джакман, Лив Шрайбър, Райън Рейнолдс, Дани Хюстън, Кевин Дюранд, Доминик Монахан, Тейлър Кич и др.
Пълна програма
  • 18:00
    "Приятели" - сериал, с.4 еп.22, 23
  • 19:00
    "Преспав" - сериал, еп.66
  • 19:30
    "Селцето" - сериал, еп.11
  • 21:00
    "Татковци" - сериал, еп.7
Пълна програма
  • 18:00
    "Ослепително слънце" - сериал, еп.3, 4
  • 19:00
    "Хотел на плажа" - сериал, еп.10
  • 20:00
    "Влад" - сериал, еп.5
  • 21:30
    Премиера: "Доктор Чудо" - сериал, еп.82
Пълна програма
  • 18:45
    Невероятният свят на Гъмбол: Сънят
  • 19:00
    Невероятният свят на Гъмбол: Помощникът
  • 19:10
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 19:25
    Невероятният свят на Гъмбол: Снимката
Пълна програма
  • 17:55
    "Сбогом, сине мой", драма, Китай, 2019; реж. Ксаяошуаи Уанг, с Джингчун Уанг, Мей Йонг, Ши Чи, Юан Уанг, Джанг Ду, [12+]
  • 21:00
    "Хищници в мрака", психологически трилър, САЩ, 2016; реж. Том Форд, с Ейми Адамс, Джейк Джилънхол, Майкъл Шанън, Арън Тейлър-Джонсън, Исла Фишър, [15+]
  • 23:00
    "Кръстникът", криминална драма, САЩ, 1972; реж. Франсис Форд Копола, с Марлон Брандо, Ал Пачино, Джеймс Каан, Робърт Дювал, Даян Кийтън, [18+]
Пълна програма
  • 16:45
    "Генезис ", научно - фантастичен екшън, САЩ, 2010; реж. Кристофър Нолан, с Леонардо ДиКаприо, Кен Уатанабе, Джоузеф Гордън-Левит, Марион Котийар, Елън Пейдж, [12+]
  • 19:10
    "Мостът на шпионите", драма - трилър, САЩ, 2015; реж. Стивън Спилбърг, с Том Ханкс, Марк Райланс, Ейми Райън, Алън Алда, Скот Шепърд, [12+]
  • 21:30
    "Великият Гетсби", драма, САЩ, 2013; реж. Баз Лърман, с Леонардо ДиКаприо, Тоби Магуайър, Кери Мълиган, Джойл Едджертън, Айла Фишър, [12+]
  • 23:50
    "Ще се лее кръв", драма, САЩ, 2007; реж. Пол Томас Андерсън, с Даниъл Дей - Люис, Пол Дано, Кевин О’Конър, Сайърън Хaйндс, Том Дойл, Дейвид Уилис, [18+]
Пълна програма
  • 18:45
    Marketplace Africa: Marketplace Africa 538
  • 19:00
    Amanpour
  • 20:00
    Hala Gorani Tonight
  • 21:00
    Quest Means Business
Пълна програма
  • 18:00
    "Вятърничав" - сериен филм /п/
  • 19:00
    "Приказка за Бодрум" - сериен филм
  • 20:00
    "Амазонките" (премиера) - сериaл
  • 21:00
    "Нашата история" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 17:00
    "Без убежище" - екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Розана Аркет, Кийран Кълкин, Тед Ливайн и др. /п/
  • 19:00
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 3
  • 20:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 3, 2 епизода
  • 22:00
    "Кървав спорт" - екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Форест Уитакър, Доналд Гиб и др.
Пълна програма
  • 18:30
    Спасители на имущество: Спасяване на имущество в Норфолк
  • 19:00
    Как се прави...: Алуминиеви канута дървени купи, ванове с достъп за инвалиди, маримба
  • 19:30
    Как се прави...: Екипировка за хокей/Бронзови обувки/ Бягаща пътечка
  • 20:00
    Да продадеш колата си: AMC Pacer - Калифорния
Пълна програма
  • 18:40
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Мисли ли океанът?
  • 19:30
    Как се прави...: Ъглошлайфи, щайги за плодове
  • 19:55
    Как се прави...: Бръснарски ножчета, шоколадово-бананови рула
  • 20:20
    Как се прави...: Ултра тънко стъкло, демонтажни уреди за палети
Пълна програма
  • 18:30
    Рицар по неволя
  • 19:00
    Рицар по неволя
  • 19:30
    Къмпиране
  • 20:00
    Къмпиране
Пълна програма
  • 18:50
    "Когато порасна"
  • 19:05
    "Матилда и бандата на Рамзи"
  • 19:20
    "Матилда и бандата на Рамзи"
  • 19:40
    "Сияя: Елате с нас в дивата природа "
Пълна програма
  • 18:30
    Маша и Мечока - анимационен сериал
  • 19:00
    Дивите скрийчъри - анимационен сериал
  • 20:00
    Супер самолети - анимационен сериал
  • 20:30
    Маша и Мечока - анимационен сериал
Пълна програма
  • 16:00
    Делници - с Николай Колев
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    Часът на избора - с адв. Албена Белянова
  • 21:00
    Документален филм
Пълна програма
  • 18:00
    Колоездене: Париж - Рубе, жени, повторение
  • 19:00
    Колоездене на писта: Европейско първенство в Гренхен, първи ден, директно
  • 21:00
    Колоездене: Женски тур, втори етап, магазин
  • 22:00
    Новини
Пълна програма
  • 18:00
    Снукър: Инглиш оупън, финал, повторение
  • 20:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, MX2, първо състезание, повторение
  • 20:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, MX2, второ състезание, повторение
  • 21:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Латвия, MXGP, първо състезание, повторение
Пълна програма
  • 18:20
    Австралийски търсачи на злато, сезон 5, еп. 5
  • 19:15
    Австралийски търсачи на злато, сезон 5, еп. 6
  • 20:10
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 9
  • 21:10
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 10
Пълна програма
  • 18:40
    Facing Waves
  • 19:05
    Sports Adventure
  • 19:35
    Fighting Fit
  • 20:45
    Extreme Fighting Championship
Пълна програма
  • 16:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /поздрави/
Пълна програма
  • 18:00
    Пожарникарите от Чикаго, еп. 17
  • 19:00
    Отчаяни съпруги, еп. 15
  • 20:00
    Отчаяни съпруги, еп. 16
  • 21:00
    Династия, еп. 15
Пълна програма
  • 18:05
    Елементарно, Уотсън, еп. 5
  • 19:05
    Убийства в Мидсъмър, еп. 4
  • 21:05
    Бул, еп. 10
  • 22:00
    Закон и ред: Организирана престъпност, еп. 1
Пълна програма
  • 18:35
    "Под прикритие в Москва", комедия, Швейцария, 2020; реж. Миха Левински, с Филип Грабер, Мириам Щайн, Майк Мюлер, Махаел Мертенс, Щефан Шьонхолцер, [15+]
  • 20:15
    "Академия за убийци I, 5 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Адам Кейн, с Бенедикт Уонг, Бенджамин Уодсуърт, Лана Кондор, Мария Габриела Де Фария, Люк Тени, [18+]
  • 21:00
    "Историята на прислужницата ІV, 9 еп.", драма - фантастика, САЩ, 2021; реж. Елизабет Мос, с Елизабет Мос, Джоузеф Файнс, Ивон Страховски, Алексис Бледъл, Мадлин Брюър, [18+]
  • 21:55
    "Белият лотос I, 1 еп.", комедия - сатира, САЩ, 2021; реж. Майк Уайт, с Мъри Бартлет, Кони Бритън, Дженифър Кулидж, Александра Дадарио, Фред Хечингъ, [15+]
Пълна програма
  • 18:00
    Кървави пари: Икономиката на нацистите, сезон 1, еп. 1
  • 19:00
    Смъртоносни столици, сезон 1
  • 20:00
    Ан Болейн: Арест, процес, екзекуция, сезон 1
  • 20:55
    Древно инженерство, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 18:15
    Проклятието на остров Оук: Нещо в тъмнината
  • 19:10
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Най-горещият следобед
  • 19:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Аз съм най-важният тук сега
  • 20:05
    Изковани в огъня: Нож макрака
Пълна програма
  • 18:40
    С въдица в ръка - тв поредица, седми сезон, 2 еп.
  • 19:20
    АВТОХОБИ - тв поредица
  • 20:00
    Риболовни страсти - тв поредица
  • 21:20
    През планини и морета - тв поредица
Пълна програма
  • 18:45
    "Любопитният Джордж"
  • 19:05
    "Герои на града"
  • 19:35
    "Рики Зум"
  • 19:55
    "Приключенията на Чък и приятели"
Пълна програма
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
Пълна програма
  • 18:00
    "Синята лагуна: Пробуждане" - романтичен филм, 2012, С Индиана Ейвънс, Дениз Ричардс и др.
  • 19:30
    "Сахара" - екшън драма с Брук Шийлдс, Ламберт Уилсън, Хорст Бухолц, Джон Рис-Дейвис, Джон Милс, Стийв Форест.
  • 21:25
    "Гаджето на най-добрия ми приятел" - романтична комедия, 2008, с Дейн Кук, Кейт Хъдсън.
  • 23:00
    "Знам какво направи миналото лято" - ужаси, 1997, с Дженифър Лав Хюйт, Фреди Принц Мл.
Пълна програма
  • 17:00
    Rock Solid Playlist
  • 19:00
    MTV's Top 20 Tracks Of The 10s!
  • 20:30
    Hot Right Now!
  • 21:00
    MTV Asks: Doja Cat
Пълна програма
  • 18:15
    Найджъл Марвин: Дивата Централна Америка, сезон 2, еп. 1
  • 19:10
    Речни Чудовища, сезон 3, еп. 1
  • 20:00
    Хищни домашни любимци, сезон 1, еп. 2
  • 20:45
    Изчезващите крале - Лъвовете на Намиб
Пълна програма
  • 18:30
    Жив или Мъртъв
  • 19:05
    Фабрика за храна
  • 19:30
    Фабрика за храна
  • 20:00
    Екстремни климатични явления
Пълна програма
  • 18:55
    Силата на нежния пол
  • 19:45
    Чудовищни змии удушвачи
  • 20:40
    Върховен язовец
  • 21:35
    Невероятният д-р Пол
Пълна програма
  • 18:15
    Трофей на Германския туристически шампионат: Състезание Хокенхайм, състезание, ден 2 /п/
  • 19:15
    Футбол: Ковънтри Сити - Фулъм Чемпиъншип (2021-22) /п/
  • 21:15
    Новини /п/
  • 21:20
    Футбол: Борусия Дортмунд - Аугсбург Бундеслига (2021-22) /п/
Пълна програма
  • 18:45
    "Нека да говорят"
  • 20:00
    "Време"
  • 20:30
    "Доктор Преображенски" - сериал
  • 21:30
    "Док-ток" - сериал
Пълна програма
  • 18:40
    "Плейлист" - музикална програма
  • 19:00
    "Хот" - новите хитове
  • 19:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 20:00
    "Хот" - новите хитове
Пълна програма
  • 18:40
    "Добра среща" - любими песни
  • 19:30
    "Това е България" - тв пътешествие
  • 20:00
    "Поздрав от България" - музика за ценители
  • 20:30
    "Фолк хит" - вечни песни
Пълна програма
  • 18:40
    "Плейлист" - музикална програма
  • 19:00
    "Хот" - новите хитове
  • 19:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 20:00
    "Хот" - новите хитове
Пълна програма
  • 18:00
    УЕФА Шампионска лига: Ливърпул - Милан
  • 20:00
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 21:00
    Отбизо с ... - поредица, която ни среща с известни личности от света на спорта
  • 22:00
    Бойни вечери: Bellator
Пълна програма
  • 18:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ"
  • 19:00
    Край Босфора с Любомир Желев / повторение /
  • 19:45
    Документална поредица на Дискавъри
  • 20:30
    Дискусионно студио" - публицистично предаване с водещ Стоян Иванов
Пълна програма
  • 18:00
    Пазарджик - документален филм
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Скорост /премиера/- автомобилно предаване
  • 20:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
  • 19:25
    Deja Voice
  • 20:02
    Your Voice
Пълна програма
  • 18:00
    Моето 300-килограмово тяло: Епизод 20
  • 20:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Безпокойство след мамография
  • 21:00
    Дарси и Стейси: Заслепени от любовта
  • 22:00
    Дарси и Стейси: Откровени разговори: Заслепени от любовта
Пълна програма
  • 18:30
    Регионите на България - Сапарева баня: Легенда за Пазар дере
  • 19:00
    Българската история: Легендите оживяват - село Търничене - с.2, еп.1
  • 19:30
    Наблюдения от Травъл ТВ - Късноантична вила "Мировяне"
  • 20:00
    Българската история - Кратък филм за възстановяването на музея на Кольо Фичето в Дряново 1 част
Пълна програма
  • 18:00
    Загадки в музея (Series 8): Да разпознаеш фалшификат (Episode 11)
  • 19:00
    По стъпките на Голямата Стъпка (Series 2): Индонезийската малка Голяма стъпка (Episode 18)
  • 20:00
    Експедиция в непознатото (Series 2): Изгубеният мексикански град (Episode 16)
  • 21:00
    Призраци в лудницата (Series 2): Форт Делауеър (Episode 13)
Пълна програма
  • 18:00
    Загадки в музея (Series 8): Да разпознаеш фалшификат (Episode 11)
  • 19:00
    По стъпките на Голямата Стъпка (Series 2): Индонезийската малка Голяма стъпка (Episode 18)
  • 20:00
    Експедиция в непознатото (Series 2): Изгубеният мексикански град (Episode 16)
  • 21:00
    Призраци в лудницата (Series 2): Форт Делауеър (Episode 13)
Пълна програма
  • 17:55
    Робинзон Крузо, САЩ, приключенски/драма, 1997
  • 19:55
    Мандела: Дългият път към свободата, Франция,Южна Африка,Великобритания, биографичен/драма/исторически, 2013
  • 23:00
    Кралицата на прокълнатите, Австралия, САЩ, драма/фентъзи/ужаси, 2002
Пълна програма
  • 18:30
    Новини
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Новини
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
Пълна програма
  • 18:55
    Рецепта на деня с Найджъл Слейтър, еп. 1
  • 19:30
    Рецепта на деня с Найджъл Слейтър, еп. 2
  • 20:00
    Адриатическа Италия с Джино Д'Акампо, еп. 5
  • 20:30
    Адриатическа Италия с Джино Д'Акампо, еп. 6
Пълна програма
  • 18:00
    Hits Don't Lie
  • 22:00
    Classic Collabs!
  • 23:00
    Class Of 2009
Пълна програма
  • 18:45
    Ямакаши Eкшън, Драма, Криминален 2001
  • 20:13
    Помпей Екшън, Приключенски, Драма 2014
  • 22:00
    Гарванът на спасението Екшън, Криминален, Фентъзи 2000
  • 23:38
    3 дни да убиеш Екшън, Драма, Трилър 2014
Пълна програма
  • 18:05
    Кости, еп. 19
  • 19:00
    Кости, еп. 20
  • 20:00
    Магнум, еп. 2
  • 21:00
    Светкавицата, еп. 12
Пълна програма
  • 18:55
    FASHION WEEK
  • 19:00
    MADE IN AUSTRALIA
  • 19:25
    F-PEOPLE
  • 19:30
    MADE IN AUSTRALIA
Пълна програма
  • 18:00
    Today's Top Hits
  • 19:00
    Totally 10s!
  • 20:00
    Worldwide Hits
  • 22:00
    MTV Euro Top 20
Пълна програма
  • 18:40
    "Лов на неизрядни платци" - 13 eп.
  • 19:05
    "Дог и Бет: на лов" - 4 еп.
  • 19:55
    "Съдия Джуди" - 134-136 еп.
  • 21:10
    "В бойна готовност" - 7 еп.
Пълна програма
  • 18:30
    Новини
  • 19:15
    Бизнес дейли
  • 19:30
    кратки новини
  • 19:40
    Бизнес дейли
Пълна програма
  • 18:35
    Особенности охоты на Руси
  • 19:00
    На охотничьей тропе с Сергеем Астаховым
  • 19:25
    Охота в Восточной Пруссии
  • 19:55
    Оружейный клуб
Пълна програма
  • 17:30
    "Легендата за Зоро" - приключенски екшън с уч. на Антонио Бандерас, Катрин Зита-Джоунс, Руфъс Сюъл, Ник Чинлънд, Хулио Оскар Мечосо, Шулър Хенсли, Майкъл Емерсън, Ейдриън Алонсо и др. /п/
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 15
  • 21:00
    "Закрилникът" - трилър с уч. на Дензъл Уошингтън, Мартон Чокаш, Клоуи Грейс Морец, Дейвид Харбър, Бил Пулман и др.
  • 23:40
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 15 /п/
Пълна програма
  • 18:40
    Джада у дома (Series 5): Рецепти за важни събития (Episode 4)
  • 19:05
    Фермерско меню (Series 3): Пролетен пир (Episode 3)
  • 19:25
    Надпревара в супермаркета (Series 11): Надпревара в супермаркета: финал (Episode 13)
  • 20:05
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 32): Изненади във Филаделфия (Episode 9)
Пълна програма
  • 18:45
    Опасна сила
  • 19:10
    Опасният Хенри
  • 19:35
    Опасният Хенри
  • 20:00
    Ловци на работа
Пълна програма
  • 18:00
    Колоездене: Париж - Рубе, жени, повторение
  • 19:00
    Колоездене на писта: Европейско първенство в Гренхен, първи ден, директно
  • 21:00
    Колоездене: Женски тур, втори етап, магазин
  • 22:00
    Новини
Пълна програма
  • 18:35
    "Под прикритие в Москва", комедия, Швейцария, 2020; реж. Миха Левински, с Филип Грабер, Мириам Щайн, Майк Мюлер, Махаел Мертенс, Щефан Шьонхолцер, [15+]
  • 20:15
    "Академия за убийци I, 5 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Адам Кейн, с Бенедикт Уонг, Бенджамин Уодсуърт, Лана Кондор, Мария Габриела Де Фария, Люк Тени, [18+]
  • 21:00
    "Историята на прислужницата ІV, 9 еп.", драма - фантастика, САЩ, 2021; реж. Елизабет Мос, с Елизабет Мос, Джоузеф Файнс, Ивон Страховски, Алексис Бледъл, Мадлин Брюър, [18+]
  • 21:55
    "Белият лотос I, 1 еп.", комедия - сатира, САЩ, 2021; реж. Майк Уайт, с Мъри Бартлет, Кони Бритън, Дженифър Кулидж, Александра Дадарио, Фред Хечингъ, [15+]
Пълна програма
  • 18:00
    Mickey Mouse Clubhouse Space...
  • 19:00
    Bluey
  • 19:10
    Bluey
  • 19:20
    Bluey
Пълна програма
  • 18:45
    Опасна сила
  • 19:10
    Опасният Хенри
  • 19:35
    Опасният Хенри
  • 20:00
    Ловци на работа
Пълна програма
  • 18:00
    Записи от разследвания на убийства: Великият Дон Луис
  • 19:00
    Новодошлият не оцеля: Пътят към ада
  • 20:00
    Новодошлият не оцеля: Рокендрол кошмар
  • 21:00
    Тайните на убийствата: Момичето в кутията
Пълна програма
  • 18:40
    Untold Stories: Jermaine Gonzales
  • 19:05
    Dream Teams: Track and Field
  • 19:35
    Fight Stars: Tyson Fury
  • 20:00
    Star Attraction: Martina Hingis
Пълна програма
  • 18:15
    Проклятието на остров Оук: Нещо в тъмнината
  • 19:10
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Най-горещият следобед
  • 19:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Аз съм най-важният тук сега
  • 20:05
    Изковани в огъня: Нож макрака
Пълна програма
  • 18:30
    Фабрика за храна
  • 19:00
    Екстремни климатични явления
  • 20:00
    Хинденбург: Нови доказателства
  • 21:00
    Последната битка на Хитлер
Пълна програма
  • 18:00
    Премиера: "Татковци" - сериал, еп.12
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:05
    Премиера: "Опасно изкушение" - сериал, еп.56
  • 21:00
    "Фермата: Време за пробуждане" - риалити, с.7
Пълна програма
  • 18:45
    Animax Musix 2019 Kobe Day 1 (digest); концерт, Япония, 2019
  • 19:55
    Праведен; сезон 4, епизод 3, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 20:55
    Праведен; сезон 4, епизод 4, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 21:50
    Лед; сезон 1, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 18:55
    Профилиране; сезон 8, епизод 7, криминален, драма, Франция, 2018
  • 20:05
    Профилиране; сезон 8, епизод 8, криминален, драма, Франция, 2018
  • 21:10
    Добрият доктор; сезон 3, епизод 15, драма, САЩ, 2019
  • 22:05
    Добрият доктор; сезон 3, епизод 16, драма, САЩ, 2019
Пълна програма
  • 18:50
    Какво е нужно за убийство: За безверието и смъртта
  • 19:15
    Неразрешени случаи: Търговците/Зърнат случайно
  • 20:10
    Запознанство, брак, убийство: Иън Лоурънс
  • 21:05
    Първите 48 часа: Детска игра; Лоши намерения
Пълна програма
  • 18:50
    Кодексът на наемниците
  • 20:45
    Клоувхич - убиецът с възлите
  • 22:50
    Безизходица
Пълна програма
  • 18:30
    Instant Mom
  • 19:00
    Punk'd
  • 19:30
    Punk'd
  • 20:00
    Punk'd
Пълна програма
  • 18:55
    История на храните - повт.
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 19:15
    Борсова информация
Пълна програма
  • 18:00
    Да споделим Земята
  • 19:00
    Извисяване
  • 19:30
    Любов към пътешествията
  • 20:00
    Любов към пътешествията
Пълна програма
  • 16:35
    WGP Kickboxing Brazil, Ep. 14
Пълна програма
  • 18:40
    La Poma
  • 19:00
    Life is Just a Ride
  • 20:00
    MXGP: Against All Odds
  • 20:30
    Catch Up with Kevin Peraza
Пълна програма
  • 18:10
    Big Beasts: Last of the Giants (Series 1): The Americas (Episode 1)
  • 19:00
    Ancient Egypt's Darkest Hour (Series 1): 102 (Episode 2)
  • 19:50
    Secrets of the Nazi War Machine (Series 1): The Panzers (Episode 2)
  • 20:40
    Queen Victoria and Her Nine Children (Series 1): 103 (Episode 3)
Пълна програма
  • 18:00
    "Ключ сол" - час за класика
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
  • 21:00
    "Viva la Musica!"
  • 22:30
    "На стената" - шоу на Светослав Митев
Пълна програма
  • 18:00
    Prima la musica by Salieri and Der Schauspieldirektor by Mozart at the Teatro Malibran
  • 20:20
    Joyce DiDonato at the Bayreuth Baroque Opera Festival
  • 21:30
    Le Parc by Angelin Preljocaj at the Op?ra national de Paris
  • 23:00
    Tribute to Jerome Robbins, Op?ra national de Paris
Пълна програма
  • 18:00
    Футбол: Славия - Пирин efbet Лига (2021-22) /п/
  • 20:00
    Втора професионална лига: Обзор предаване за български футбол (2021-22)
  • 21:00
    Футбол: Левски - Лудогорец efbet Лига (2021-22) /п/
  • 23:00
    Футбол: Берое - Локомотив Пловдив efbet Лига (2021-22) /п/
Пълна програма
  • 18:00
    Висша лига: Неделен обзор предаване за английски футбол (2021-22) /п/
  • 19:00
    "Премиър лийг Токшоу" предаване за английски футбол (2021-22) директно
  • 20:00
    Футбол: Манчестър Юнайтед - Евертън Висша лига /п/
  • 22:00
    "Неделен обзор на кръга: Лига 1" предаване за френски футбол (2021-22) /п/
Пълна програма
  • 18:00
    Записи от разследвания на убийства: Великият Дон Луис
  • 19:00
    Новодошлият не оцеля: Пътят към ада
  • 20:00
    Новодошлият не оцеля: Рокендрол кошмар
  • 21:00
    Тайните на убийствата: Момичето в кутията
Пълна програма
  • 18:00
    "Осло", драма, САЩ, 2021; реж. Бартлет Шер, с Рут Уилсън, Андрю Скот, Джеф Уилбъш, Салим Дау, Уалид Зуайтър, [15+]
  • 20:00
    "Локдаун", романтична комедия, Великобритания, 2021; реж. Дъг Лаймън, с Ан Хатауей, Чиуетел Еджиофор, Стивън Мърчант, Минди Калинг, Люси Бойнтън, [15+]
  • 22:00
    "Доктор Сън", мистерия - хорър, САЩ, 2019; реж. Майк Фланаган, с Юън Макгрегър, Ребека Фъргюсън, Кайли Къран, Клиф Къртис, Зан МакКларнън, [18+]
Пълна програма
  • 17:40
    "Извън играта", спортна драма, САЩ, 2020; реж. Гавин О’Конър, с Бен Афлек, Ал Мадригал, Джанина Гаванкар, Микаела Уоткинс, Брандън Уилсън, [12+]
  • 19:25
    "Последният круиз", документален, САЩ, 2021; реж. Хана Олсън, [15+]
  • 20:10
    "Милиарди ІV, 1 еп.", драма, САЩ, 2019; реж. Колин Бъкси, Брайън Копелман, Дейвид Левиен, Андрю Рос Соркин, с Пол Джиамати, Деймиън Люис, Маги Сиф, Малин Акерман, Тоби Ленард Мур, [15+]
  • 21:05
    "Големите малки лъжи II, 2 еп.", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Андреа Арнолд, с Рийз Уидърспуун, Никол Кидман, Шейлийн Уудли, Лора Дърн, Зоуи Кравиц, [15+]
Пълна програма
  • 18:35
    Рогат отряд
  • 19:00
    Рогат отряд
  • 19:15
    Пес патрул
  • 19:45
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 18:20
    Случаите на Франки Дрейк, сезон 2, еп. 3, Канада, 2018
  • 19:05
    Проект Синя книга, сезон 1, еп. 1, Канада,САЩ, 2019
  • 19:45
    Проект Синя книга, сезон 1, еп. 2, Канада,САЩ, 2019
  • 20:30
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 12, еп. 13, Великобритания, криминален/мистерии, 2016
Пълна програма
  • 17:40
    Вчерашни деца Биографичен САЩ 2000
  • 19:10
    Копнеещи сърца Изкуство Дания 2009
  • 21:10
    Айнщайн комедия, криминален Германия 2019
  • 22:00
    Лятното вино драма САЩ 2013
Пълна програма
  • 18:50
    Специална доставка Комедия САЩ 2008
  • 20:25
    Магьосникът и бялата змия Екшън, Фентъзи Китай, Хонконг 2011
  • 22:00
    Множествен сарказъм драма САЩ 2010
  • 23:35
    Залезът на тамплиерите екшън, приключенски, драма САЩ 2019
Пълна програма
  • 17:15
    Актриси Комедия, Драма Франция 2007
  • 19:00
    Животното комедия САЩ 2001
  • 20:20
    Момичето Семеен Швеция 2009
  • 22:00
    Бобче-убиец завинаги Анимационен, Екшън, Криминален, Мистерия САЩ 2009
Пълна програма
  • 17:50
    Freeride World Tour 2021
  • 19:55
    Live Recap FIM CEV Repsol 2021
  • 21:20
    Live Recap DTM eSports Championship
  • 23:30
    Custom 2021
Пълна програма
  • 18:35
    The Grid - предаване за автомобилни спортове магазинно предаване /9 епизод/
  • 19:00
    Световно първенство по борба /свободен стил и жени, финали/ пряко предаване от Осло
  • 21:50
    Спортни новини
  • 22:00
    Пианистката игрален филм /копродукция, 2001 г/, режисьор Михаел Ханеке, в ролите: Изабел Юпер, Ани Жирардо, Беноа Мажимел, Сюзан Лотар и др. (16)
Пълна програма
  • 18:30
    Още от деня коментарно предаване
  • 19:00
    Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Варна/
  • 19:30
    Бързо, лесно, вкусно
  • 20:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 18:30
    "ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
  • 19:00
    Moto GP: Обзор на състезанието за Голямата награда на Америка Moto GP: Обзор на състезанието за Голямата награда на Америка
  • 20:00
    Nascar Cup Series: Обзор на състезанието в Алабама Обзор на състезанието в Алабама
  • 21:00
    Нидерландска Ередивизи: ПСВ Айндховен - Спарта Ротердам повторение
Пълна програма
  • 18:45
    Евролига: Олимпиакос - Баскония повторение
  • 20:45
    Евролига: Обзор на 1 кръг Обзор повторение
  • 21:15
    Национална баскетболна лига: Левски Лукойл - Рилски Спортист Среща за Суперкупата на България повторение
  • 23:30
    Moto 3: Състезание за Голямата награда на Америка Състезание за Голямата награда на Америка повторение
Пълна програма
  • 18:00
    "УЕФА Лига Европа и Лига на Конференциите" Магазинно предаване повторение
  • 19:00
    Серия А: Торино - Ювентус повторение
  • 21:00
    Шампионска лига: Пари Сен Жермен - Манчестър Сити повторение
  • 23:00
    Серия А: Аталанта - Милан повторение
Пълна програма
  • 18:30
    Копа Судамерикана: Обзор на кръга
  • 19:00
    Копа Либертадорес: Обзор на кръга
  • 19:30
    Ла Лига: Еспаньол - Реал Мадрид повторение
  • 21:30
    Ла Лига: Атлетико Мадрид - Барселона повторение
Пълна програма
  • 18:40
    Олег Штефанко, Анна Большова, Алексей Булдаков, Нина Гогаева В Детективном Сериале "Лесник. Своя Земля". "Афганский След" (Начало)
  • 19:00
    "Сегодня"
  • 19:45
    Сериал. "Лесник. Своя Земля". "Афганский След" (Продолжение)
  • 21:40
    Кирилл Кяро, Максим Дрозд, Анна Носатова, Филипп Котов В Детективном Сериале "Консультант. Лихие Времена" 3-Я С., 4-Я С.
Пълна програма
  • 17:35
    The Informant вЂ" Episode 2
  • 19:00
    The Informant вЂ" Episode 3
  • 20:20
    Strike Force Season 4 Episode 3: The assignment
  • 21:10
    Strike Force Season 4 Episode 4: Corrupted
Пълна програма
  • 18:20
    СУД ПРИСЯЖНЫХ. ОКОНЧАТЕЛЬНЫЙ ВЕРДИКТ 237
  • 19:20
    ДНК 229
  • 20:10
    СРЕДЬ БЕЛА ДНЯ (РАНЬШЕ ВСЕХ) 34
  • 20:55
    СУД ПРИСЯЖНЫХ 877
Пълна програма
  • 18:35
    ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 609
  • 19:25
    ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 610
  • 20:15
    ПОД ПРИЦЕЛОМ серия 3
  • 21:00
    ПОД ПРИЦЕЛОМ серия 4
Пълна програма
  • 18:55
    ГОТОВИМ С АЛЕКСЕЕМ ЗИМИНЫМ 177
  • 19:25
    ГОТОВИМ С АЛЕКСЕЕМ ЗИМИНЫМ 178
  • 19:50
    ГОТОВИМ С АЛЕКСЕЕМ ЗИМИНЫМ 179
  • 20:15
    Я ХУДЕЮ 8
Пълна програма
  • 18:30
    Mate kitchen - кулинарно предаване (П)
  • 19:00
    Крум Савов LIVE - токшоу
  • 20:00
    Студио Хъ - публицистично предаване на Хаджи Тошко Йорданов
  • 21:00
    Вечерта на Иван Кулеков - авторско предаване
Пълна програма
  • 18:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 19:10
    The Smurfs
  • 19:35
    Това е Пони
  • 20:00
    Къщата на Шумникови
Пълна програма
  • 17:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 19:00
    Тенис: Даниел Колинс - Астра Шарма (32nd Palermo Ladies Open, Палермо; WTA 250 - IV четвъртфинал, повторение)
  • 20:00
    "Спорт+" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 21:00
    Тенис: Даяна Ястремска - Елена Габриела Русе (Hamburg European Open, Хамбург; WTA 250 - I полуфинал, повторение)
Пълна програма
  • 15:00
    I Want My MTV 80s!
  • 19:00
    Forever 80s
  • 21:00
    Electric 80s!
  • 23:00
    Greatest 80s Rock: Play It Loud!
Пълна програма
  • 17:00
    Never Forget The 90s!
  • 20:00
    90s Mixtape!
  • 21:00
    90s Biggest Ballads!
  • 23:00
    Alternative 90s Anthems!
Пълна програма
  • 17:00
    Non-Stop Bangerz!
  • 21:00
    Reload! Club Classics
  • 22:00
    Ultimate Rap & RnB
  • 23:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 18:30
    Любимите песни на България /музикално-развлекателен блок/
  • 23:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 23:30
    Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
Пълна програма
  • 18:40
    "Desire" - музикално предизвикателство
  • 19:00
    "Hot" - новите хитове
  • 19:10
    "Show" - музикална програма
  • 19:30
    "Hot" - новите хитове
Пълна програма
  • 18:00
    Оптимистите 1 5, 6 драма Русия 2017 Андрей Попогребский Владимир Вдовиченков, Северия Янушкаускайте, Артьом Бистров
  • 20:00
    Диви истории
  • 22:00
    "Заповед: да се унищожи
Пълна програма
  • 18:30
    В добра форма
  • 19:00
    Новините на NOVA NEWS
  • 19:15
    Пресечна точка /п/
  • 20:00
    Новините на NOVA NEWS
Пълна програма
  • 18:50
    Водният свят на Африка 1
  • 19:40
    Звезди на дивата природа 1
  • 20:30
    Звезди на дивата природа 1
  • 21:20
    Ловците на Африка 1
Пълна програма
  • 18:00
    Бяла гвардия
  • 20:00
    Милош Форман: Това което не те убива...
  • 22:00
    Край на залаганията
Пълна програма
  • 18:00
    Ultra Mix
  • 19:00
    Ultra Mix
  • 20:00
    Ultra Mix
  • 21:00
    Music Bash
Пълна програма
  • 18:30
    HISPANIA RALLY 2020
  • 19:00
    CAPE EPIC 2019, EP 6
  • 19:30
    CAPE EPIC 2019, EP 7
  • 20:00
    GP RACING 2019, EP 29
Пълна програма
  • 18:45
    Steve Aoki - Steve Aoki
  • 19:52
    Justin Timberlake - iConcerts Hits
  • 20:01
    Life - Echoes Series: Life
  • 20:30
    Guns N' Roses - Live From The O2 Arena London
Пълна програма
  • 18:00
    Un Ballo in maschera by Verdi at the Bayerische Staatsoper
  • 20:29
    InterMezzo
  • 22:00
    The Czech Philharmonic and Semyon Bychkov: Berio, Dvo??k
  • 23:42
    Renaud Capu?on and the Orchestre de Chambre de Lausanne: P?rt, Bach, Mendelssohn
Пълна програма
  • 18:00
    Новото старо имение (Series 3): Епизод 11 (Episode 11)
  • 19:00
    Нагоре с краката (Series 1): Къща за меден месец (Episode 4)
  • 20:00
    Кралете на басейните (Series 9): Три реки и басейн (Episode 4)
  • 20:30
    Кралете на басейните (Series 9): Карибско спа (Episode 5)
Пълна програма
  • 17:40
    Jail Caesar UK, South Africa, Canada 2012
  • 19:10
    The Blue Angel Germany 1930
  • 21:00
    The War is Over Switzerland, Macedonia 2010
  • 22:45
    Nostalgia Italy, Soviet Union 1983
Пълна програма
  • 18:40
    Stream Nation - Assasin's Creed Odyssey
  • 20:40
    Stream Nation - Hellblade Senua's Sacrifice
  • 22:30
    Stream Nation - God of War
  • 23:40
    Stream Nation - The Resident Evil 2
Пълна програма
  • 18:45
    Изменившие мир
  • 19:00
    Древо
  • 19:15
    Ночь в музее
  • 19:25
    Города и веси
Пълна програма
  • 18:00
    Футбол: Волфсбург - Борусия Мьонхенгладбах Бундеслига (2021-22) /п/
  • 20:00
    Футбол: Обзор на кръга Втора Бундеслига (2021-22)
  • 20:30
    Футбол: Кьолн - Гройтер Фюрт Бундеслига (2021-22) /п/
  • 22:30
    Футбол: Херта Берлин - Фрайбург Бундеслига (2021-22) /п/
Пълна програма

Сериали

Viasat History 19:00
Разгадани мистерии, сезон 1, еп. 4
bTV Action 19:00
Часът на супергероите: "Супергърл" - сериал, с.5 еп.7
bTV Comedy 19:00
"Преспав" - сериал, еп.82
bTV Lady 19:00
"Имението Даунтън" - сериал, с.2 еп.7
Diema 19:00
"Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 4

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 19:00
Футбол: Берое - Черно море Купа на България, 1/8 финали директно
Diema Sport 2 19:00
"Да скъсаш мрежата" предаване за английски футбол (2021-22)
Eurosport 19:00
Олимпийски игри: "Зала на славата: Пьонгчанг 2018, екстремни ски"
Eurosport HD 19:00
Олимпийски игри: "Зала на славата: Пьонгчанг 2018, екстремни ски"
MAX Sport 3 19:00
Студио "Футбол" на живо

Всички предавания

Филми

BNT2 19:00
Птицечовка - най-странното животно в света документален филм /Австралия, 2003 г./
Diema Family 19:00
"Приказка за Бодрум" - сериен филм
AXN 19:05
Новобранецът; сезон 2, епизод 16, криминален, драма, САЩ, 2019
Cinemax 2 19:15
"Конференция", драма, Русия, 2020; реж. Иван И. Твердовски, с Наталия Павленкова, Олга Лапшина, Ксения Зуева, Олег Феоктистов, Ян Цапник, [12+]
Cinemax 19:20
"Пари (2020)", драма, Гърция, 2020; реж. Сиамак Етемади, с Мелика Форутан, Шахбаз Ношир, София Кокали, Аргирис Пандазарас, Лена Кицопулу, [15+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}