ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 14:20
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
  • 16:15
    Hit Mix
  • 17:00
    Standard MNG
Пълна програма
  • 15:00
    Магията на твоето щастие /Езотерично предаване/
  • 16:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /поздрави/
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 15:00
    High Definition Hits!
  • 17:00
    Rock Solid Playlist
  • 19:00
    MTV's Top 20 Tracks Of The 10s!
  • 20:30
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 15:00
    "Звездни празници" - горещи хитове
  • 15:40
    "Плейлист" - музикална програма
  • 16:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 16:10
    "По ноти" - избрани песни
Пълна програма
  • 14:40
    "От извора" - фолклорна програма
  • 15:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 15:40
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 16:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
Пълна програма
  • 15:00
    "Звездни празници" - горещи хитове
  • 15:40
    "Плейлист" - музикална програма
  • 16:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 16:10
    "По ноти" - избрани песни
Пълна програма
  • 14:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 14:00
    Totally 10s!
  • 16:00
    Worldwide Hits
  • 18:00
    Today's Top Hits
  • 19:00
    Totally 10s!
Пълна програма

Сериали

Viasat History 15:35
Втората световна война в цветове, сезон 1, еп. 3
e-kids 15:40
Клуб Уинкс- анимационен сериал
Viasat Nature 15:40
Йоркширският ветеринар, сезон 3, еп. 2
EPIC Drama 15:50
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 11, еп. 4, Великобритания, криминален/мистерии, 2017
bTV 16:00
Премиера: "Опасни улици" - сериал, с.15

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 15:25
ЧУЖОЙ РАЙОН-3 серия 1
Ring.BG 15:30
Италия, Серия А: Аталанта - Венеция, 15.кр.
Eurosport 2 16:00
Северна комбинация: Световна купа в Рука, 10 км, мъже, повторение
Diema Sport 3 16:00
"Бундеслига Токшоу" предаване за германски футбол (2021-22)

Всички предавания

Филми

Kino Nova 15:30
"Истина ли е..." - романтична комедия с уч. на Рийз Уидърспун, Марк Ръфало, Джон Хедър, Донал Лог, Дина Уотърс, Бен Шенкман и др.
Telekabel 15:30
Детски свят
TV1 15:30
"Петолиния" - музикален микс
HBO3 15:40
"Ел връзки: Поколение отвъд етикета ІІ, 8 еп.", драма, САЩ, 2020; реж. Хайфаа Ал-Мансур, с Дженифър Бийлс, Катрин Мониг, Лейша Хейли, Ариен Манди, Сепидех Моафи, [15+]
Cinemax 15:50
"Семейство Адамс (2019)", анимация, САЩ, 2019; реж. Конрад Върнън, Грег Тиернън, [7+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}