ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 05:10
    Още от деня коментарно предаване/п/
  • 05:40
    Телепазарен прозорец
  • 05:55
    Денят започва сутрешен блок с Христина Христова
  • 09:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 04:30
    "Търговски център" - сериал, с.14
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
  • 06:00
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
Пълна програма
  • 05:15
    "Черният списък" - сериал, сезон 6 /п/
  • 06:00
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 05:00
    Новините ON AIR /п./
  • 05:30
    Директно - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
  • 06:00
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
  • 07:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Мария Константинова и Мирослав Димитров
Пълна програма
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п/
  • 08:00
    Иноватори - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 04:55
    Гепи; сезон 2, епизод 5, комедия, криминален, Великобритания, 2018
  • 05:30
    Гепи; сезон 2, епизод 3, комедия, криминален, Великобритания, 2018
  • 06:15
    Тоталкар; сезон 3, епизод 6, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 07:10
    Тоталкар; сезон 3, епизод 7, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Пълна програма
  • 04:45
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Смелото малко куче
  • 05:30
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Епизод 5
  • 06:15
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Епизод 2
  • 07:00
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Епизод 3
Пълна програма
  • 04:00
    "Добро утро, българи" - (п)
  • 06:00
    Новини
  • 06:20
    "Часът на пенсионера"
  • 07:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
Пълна програма
  • 04:00
    Живот и съдба сериен тв филм /3 епизод/п/
  • 05:30
    Арт стрийм предаване за културните събития в Пловдив /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 06:00
    Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/п/
  • 06:30
    България в 60 минути с Мариана Векилска
Пълна програма
  • 05:10
    Alice & Lewis - Season 1: Bubble Mania
  • 05:20
    Alice & Lewis - Season 1: The Little Queen
  • 05:35
    Alice & Lewis - Season 1: A Journey Through Night Land
  • 05:45
    Alice & Lewis - Season 1: Fighting Back
Пълна програма
  • 05:00
    "Чък" - сериал, с.2 еп.11
  • 06:00
    Анимационен блок: "Приключенията на котарака в чизми" - сериал, с.3 еп.3 - 6
  • 08:00
    "Чък" - сериал, с.2 еп.11
  • 09:00
    "Готъм" - сериал, с.5 еп.12
Пълна програма
  • 04:00
    "Малките часове" - романтичен, комедия (САЩ, Канада, 2017), режисьор Джеф Баена, в ролите: Алисън Брий, Дейв Франко, Кейт Микучи, Обри Плаза, Джон С. Райли, Моли Шанън и др. [14+]
  • 05:45
    "В кадър" - рубрика
  • 06:00
    "Случаите на Поаро" /п./ - сериал, с.4 еп.3
  • 08:00
    "Х-Мен: Последният сблъсък" - фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2006), режисьор Брет Ратнър, в ролите: Патрик Стюарт, Хю Джакман, Хали Бери, Иън Маккелън, Фамке Янсен, Джеймс Марсдън, Ана Пакуин, Ребека Роумийн, Вини Джоунс, Бен Фостър и др.
Пълна програма
  • 05:00
    "Дивата Нина" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Дивата Нина" - сериал, еп.119
  • 07:00
    "Круд" /п./ - сериал
  • 07:30
    "Круд" - сериал, еп.17, 18
Пълна програма
  • 05:00
    "Горещи сърца" - сериал
  • 06:00
    "Влад" - сериал
  • 07:30
    "Опасно изкушение" - сериал, еп.47
  • 08:30
    "Ирония на съдбата" - сериал
Пълна програма
  • 05:10
    Невероятният свят на Гъмбол: Драмата
  • 05:20
    Невероятният свят на Гъмбол: Майсторът
  • 05:30
    Невероятният свят на Гъмбол: Мълчанието
  • 05:45
    Невероятният свят на Гъмбол: Бъдещето
Пълна програма
  • 04:00
    "Безтегловност", драма, Германия, 2019; реж. Даниел Бертрам, с Лиза Хагмайстер, Алисия Валенсия Полекс, Гюнтер Хардер, Беатрис Фрай, Хендрик Масуте, [12+]
  • 05:30
    "Голи животни", драма, Германия, 2020; реж. Мелани Веелде, с Мари Трагусти, Сами Шьорицел, Микеланджело Фортуци, Луна Шалер, Пол Михаел Стийлер, [12+]
  • 07:00
    "Версията на Браунинг", драма, Великобритания, 1994; реж. Майк Фиджис, с Албърт Фини, Грета Скаки, Матю Модин, Джулиан Сандс, Майкъл Гамбън, [12+]
  • 08:35
    "Рикошет (2020)", драма, Мексико, 2020; реж. Родриго Фиалега, с Мартин Куипер, Андрес Алмейда, Язуа Лариос, Клаудия Фриас, Хосе Мануел Пончелис, [12+]
Пълна програма
  • 04:50
    "Кралят на боулинга", комедия, САЩ, 1996; реж. Боби Фарели, Питър Фарели, с Уди Харелсън, Ранди Куейд, Ванеса Ейнджъл, Бил Мъри, Крис Елиът, [12+]
  • 05:40
    "Лус", хорър - мистерия, Германия, 2018; реж. Тилман Зингер, с Луана Велис, Ян Блутхард, Наджа Щюбигер, Йоханес Бенеке, Юлия Рийдлер, [15+]
  • 07:00
    "Съюзени", шпионски трилър, САЩ, 2016; реж. Робърт Земекис, с Брад Пит, Марион Котийар, Лизи Каплан, Джарeд Харис, Саймън МакБърни, [15+]
  • 09:00
    "Дарбата (2019)", музикална драма, Канада, 2019; реж. Клод Лалонд, с Патрик Стюарт, Кейти Холмс, Джанкарло Еспозито, Дрю Дейвис, Катрин Сен Лоран, [12+]
Пълна програма
  • 04:00
    Don Lemon Tonight
  • 06:00
    CNN Newsroom with John Vause
  • 06:45
    World Sport: Tuesday, October 5, 2021
  • 07:00
    CNN Newsroom with John Vause
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:40
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 07:40
    "Сияйна луна" - сериал /п/
  • 08:40
    "Вкусотиите на Оливър" - кулинарно предаване /п/
Пълна програма
  • 02:50
    "Професионална борба: "Първична сила", 93 епизод /п/
  • 06:15
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 3 /п/
  • 07:10
    "Да се посмеем"
  • 07:45
    "Скорпион" - сериал, сезон 1 /п/
Пълна програма
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Форд F100 - Сиатъл
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Шевролет Камаро от 1973
  • 07:00
    Да продадеш колата си: Ситроен 2CV
  • 08:00
    Да продадеш колата си: Шевролет Корвет C5 Z06 от 2002 г.
Пълна програма
  • 04:36
    Тайни под земята: Погребаното американско клане
  • 05:24
    Как са го направили?: Епизод 11
  • 05:48
    Как са го направили?: Епизод 12
  • 06:12
    Как са го направили?: Епизод 13
Пълна програма
  • 05:15
    Сейди Спаркс
  • 05:35
    Сейди Спаркс
  • 06:00
    Момче, Момиче и т.н.
  • 06:10
    Момче, Момиче и т.н.
Пълна програма
  • 05:00
    "Знаеш ли как?"
  • 05:25
    "За ума"
  • 05:30
    "Знаеш ли как?"
  • 05:55
    "За ума"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:50
    Маша и Мечока - анимационен сериал
  • 08:20
    Супер самолети - анимационен сериал
  • 08:50
    Лексиконче с песнички - детско музикално предаване
Пълна програма
  • 04:30
    Честно казано - с Люба Кулезич
  • 05:30
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 06:30
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Академия Здравитал - с проф. д-р Христо Деянов, дм
Пълна програма
  • 04:00
    Снукър: "Северна Ирландия оупън", финал, повторение
  • 06:00
    Колоездене на писта: Европейско първенство в Гренхен, първи ден, повторение
  • 08:00
    Снукър: "Северна Ирландия оупън", полуфинал, повторение
  • 09:30
    Конен спорт: Купа на нациите в Барселона, повторение
Пълна програма
  • 05:00
    Колоездене: Бинш - Чимей - Бинш, повторение
  • 06:00
    Снукър: "Северна Ирландия оупън", полуфинал, повторение
  • 08:00
    Колоездене: Бинш - Чимей - Бинш, повторение
  • 09:00
    Колоездене на писта: Европейско първенство в Гренхен, първи ден, повторение
Пълна програма
  • 05:10
    Речни Чудовища, сезон 8, еп. 3
  • 06:00
    Речни Чудовища, сезон 8, еп. 4
  • 07:20
    Треска за нефрит, сезон 6, еп. 1
  • 07:50
    Редки коли и печалба, сезон 2, еп. 1
Пълна програма
  • 05:10
    Nitro Circus: Crazy Train
  • 06:00
    Nomads Seeking Adventure
  • 06:30
    Nomads Seeking Adventure
  • 07:00
    Nitro World Games: All Access
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 10:30
    Телепазар
Пълна програма
  • 05:10
    Следващият топмодел на Америка, еп. 11
  • 06:00
    Бон Апети, еп. 19
  • 06:25
    Бон Апети, еп. 20
  • 06:50
    Това сме ние
Пълна програма
  • 04:20
    Убийства в Мидсъмър, еп. 5
  • 06:00
    Елементарно, Уотсън, еп. 4
  • 06:45
    Елементарно, Уотсън, еп. 5
  • 07:35
    Хароу, еп. 8
Пълна програма
  • 04:20
    "Ергенски запой 3", комедия, САЩ, 2013; реж. Тод Филипс, с Брадли Купър, Зак Галифианакис, Ед Хелмс, Джъстин Барта, Кен Джонг, [15+]
  • 05:35
    "Легендите на ъндърграунда", документален, САЩ, 2021; реж. Нека Онуора, Жизел Бейли, [15+]
  • 07:00
    "Якаб, Мими и говорещите кучета", анимация, Латвия, 2019; реж. Едмундс Янсонс, [7+]
  • 08:10
    "Отново в играта (2020)", комедия, САЩ, 2020; реж. Джейми Бабит, с Дрю Баримор, Майкъл Зигън, Ти Джей Милър, Холанд Тейлър, Ели Кемпър, [12+]
Пълна програма
  • 05:10
    Местопрестъпление: Античност, сезон 1, еп. 2
  • 06:00
    Загадки в музея, сезон 10, еп. 2
  • 07:00
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 6
  • 07:30
    Жените, които се бореха с Хитлер, еп. 0
Пълна програма
  • 04:45
    Спецове в заложната къща: Заложна експлозия
  • 05:30
    Изгубеното злато на Втората световна война: Задънени улици и ново начало
  • 06:15
    Спецове в заложната къща: Пазарлък за цигулка
  • 07:00
    Изковани в огъня: Назад към Средновековието
Пълна програма
  • 04:00
    Риболовен филм
  • 05:20
    Риболов с Върхара - тв поредица, трети сезон
  • 06:40
    Традиции и обичаи
  • 08:00
    Поглед към природата
Пълна програма
  • 04:40
    "Паленца"
  • 05:25
    "Анжделина Балерина"
  • 07:00
    "Дейли и Оли"
  • 07:10
    "Любопитният Джордж"
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 04:00
    "Ерин Брокович" - драма, САЩ, 2000, С Джулия Робъртс, Албърт Фини, Ерин Брокович и др.
  • 05:20
    "Москва 2017" - фантастичен трилър, 2012, С Джейми Брадшоу, Ед Стопард
  • 07:05
    "Звездите отблизо"
  • 08:10
    "Божествено оръжие" - игрален филм, САЩ, 2008, с Ан Сун Ки, Хан Еун Юн и др.
Пълна програма
  • 03:30
    MTV Rewind: 2016
  • 06:00
    Hot Right Now!
  • 08:00
    Rock Solid Playlist
  • 10:00
    MTV Unplugged Melbourne...
Пълна програма
  • 05:00
    Йоркширският ветеринар, сезон 1, еп. 2
  • 06:05
    Кучешки отряд - Училище за кученца, сезон 1, еп. 2
  • 06:30
    В зоопарк "Таронга", сезон 2, еп. 5
  • 07:20
    Австралийски мегазоопарк, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • 05:15
    Уличен Гений
  • 05:35
    Не знаех това
  • 06:00
    Шифърът на злополуките
  • 06:20
    Претопяване
Пълна програма
  • 04:55
    Изпитания на дивата природа
  • 05:20
    Изпитания на дивата природа
  • 05:45
    Владенията на прерийните кучета
  • 06:00
    Изпитания на дивата природа
Пълна програма
  • 01:10
    Еротичен телепазар
  • 10:00
    Футбол: Олимпиакос - Панатинайкос Супер лига на Гърция (2021-22) /п/
  • 12:00
    Футбол: Байерн Мюнхен - Айнтрахт Франкфурт Бундеслига (2021-22) /п/
  • 14:00
    "Пета четвърт" обзорно предаване за испански баскетбол (2020-21) /п/
Пълна програма
  • 05:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 08:00
    Новини
  • 08:25
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:00
    "Живей здравословно!"
Пълна програма
  • 05:10
    "По ноти" - избрани песни
  • 05:40
    "Плейлист" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:10
    "Златните хитове на Пайнер" - вечни хитове
Пълна програма
  • 05:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 05:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 05:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 05:10
    "По ноти" - избрани песни
  • 05:40
    "Плейлист" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:10
    "Златните хитове на Пайнер" - вечни хитове
Пълна програма
  • 05:00
    Дивата муха - екстремни спортове
  • 06:00
    Клубни истории - предаване за историята на спортните клубове по света
  • 08:00
    УЕФА Шампионска лига: Зенит - Малмьо
  • 10:00
    УЕФА Шампионска лига: Аталанта - Йънг Бойс
Пълна програма
  • 04:00
    Политиката на прицел - повторение
  • 05:30
    Нови хоризонти / повторение /
  • 06:30
    Всички на мегдана - поздравителен концерт /повторение/
  • 07:30
    Новини
Пълна програма
  • 01:00
    Избрано от архива на Телемедиа
  • 06:00
    Фолклорна трапеза
  • 07:30
    Детски свят
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 04:40
    Медиумът от Лонг Айлънд: Завръщането на биопсията
  • 05:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Взискателните примадони
  • 06:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Мама знае най-добре
  • 06:30
    Кралят на кухнята: Изобилие от птици
Пълна програма
  • 05:00
    Пътешествия из райската земя - Неизвървените пътеки на Пирин
  • 05:30
    Магията на Китай - Историята на Джинуичи
  • 06:00
    Пътеводител на пътешественика: Сахара - Забранената цивилизация, част 1
  • 06:30
    Изкуство и култура - Моят Чирпан
Пълна програма
  • 05:00
    Загадки в музея (Series 16): Проект "Вортекс" и други истории (Episode 4)
  • 06:00
    Експедиция в непознатото (Series 2): Златото на Ямашита (Episode 13)
  • 07:00
    Загадки в музея (Series 8): Алигатори в канализацията (Episode 10)
  • 08:00
    Златотърсачките от Аляска (Series 1): Работа за миньори (Episode 1)
Пълна програма
  • 05:00
    Загадки в музея (Series 16): Проект "Вортекс" и други истории (Episode 4)
  • 06:00
    Експедиция в непознатото (Series 2): Златото на Ямашита (Episode 13)
  • 07:00
    Загадки в музея (Series 8): Алигатори в канализацията (Episode 10)
  • 08:00
    Златотърсачките от Аляска (Series 1): Работа за миньори (Episode 1)
Пълна програма
  • 05:15
    Квадратът, Австралия, криминален/драма/трилър, 2008
  • 07:00
    Съмърсби, Франция,САЩ, драма/мистерии/романтичен, 1993
  • 08:55
    Доказателство, САЩ, драма/мистерии/романтичен, 2005
  • 10:50
    Голямото замръзване, САЩ, комедия/драма, 1983
Пълна програма
  • 05:00
    Тенис: Катерина Синякова - Барбора Крейчикова (Livesport Prague Open 2021, Прага; WTA 250 - IV четвъртфинал, повторение)
  • 06:30
    "Светът на женския тенис" - 3 еп., документална поредица
  • 07:00
    "Форумът на античния Филипопол" - документален филм
  • 07:30
    Новини
Пълна програма
  • 05:15
    Зеленчуковите специалитети на Джейми, еп. 5
  • 06:05
    Моята кухня е най-добрата - Австралия, еп. 23
  • 07:00
    Кулинарно приключение с Къртис Стоун, еп. 3
  • 07:30
    Кулинарно приключение с Къртис Стоун, еп. 4
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Nostalgia
  • 06:00
    Non-Stop Nostalgia
  • 07:00
    Non-Stop Nostalgia
  • 11:00
    2 4 1 Hits!
Пълна програма
  • 05:08
    Рицарят Ръждивко Еп. 09 Анимация, Семеен 2013
  • 05:20
    Рицарят Ръждивко Еп. 10 Анимация, Семеен 2013
  • 05:33
    Рицарят Ръждивко Еп. 11 Анимация, Семеен 2013
  • 05:45
    Рицарят Ръждивко Еп. 12 Анимация, Семеен 2013
Пълна програма
  • 04:45
    Касъл, еп. 24
  • 05:30
    Всичко е под контрол , еп. 3
  • 06:00
    Всичко е под контрол , еп. 4
  • 06:20
    Кости, еп. 19
Пълна програма
  • 05:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 05:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 05:55
    F-PARTIES
  • 06:00
    RUSSIA'S FAVOURITE
Пълна програма
  • 05:00
    Non-Stop Hits
  • 09:00
    MTV Euro Top 20
  • 10:00
    Totally 10s!
  • 13:00
    Today's Top Hits
Пълна програма
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 72-74 еп.
  • 05:25
    "В бойна готовност" - 7 еп.
  • 06:10
    "Отряд за сложни спасителни операции" - 7 еп.
  • 07:00
    "Съдия Джуди" - 134 и 135 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:00
    Сутрешен информационен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Темите - публицистика
Пълна програма
  • 04:50
    Охотничьи меридианы
  • 05:20
    Самогон
  • 05:35
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья
  • 06:05
    Оружейные дома Европы
Пълна програма
  • 06:15
    "По-силни" - биографична драма с уч. на Джейк Гиленхал, Миранда Ричардсън, Татяна Маслани и др.
  • 08:45
    "Пазителите на Арктика " - анимационен филм /п/
  • 11:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 12, 2 епизода
  • 13:00
    "Живот на ръба" - приключенски филм с уч. на Джоузеф Гордън-Левит, Бен Кингсли, Шарлот ле Бон и др.
Пълна програма
  • 05:00
    Режи! (Series 35): Див лук (Episode 15)
  • 05:40
    Режи! (Series 35): Нещо синьо и нещо сварено (Episode 16)
  • 06:20
    Режи, Джуниър! (Series 4): Вкусотии с лос (Episode 5)
  • 07:00
    Пътешествие с Донал (Series 2): Европейска кухня: Част 1 (Episode 11)
Пълна програма
  • 05:10
    Геймърки
  • 05:35
    44 котки
  • 05:45
    44 котки
  • 06:00
    Загадките на Блу
Пълна програма
  • 04:00
    Снукър: "Северна Ирландия оупън", финал, повторение
  • 06:00
    Колоездене на писта: Европейско първенство в Гренхен, първи ден, повторение
  • 08:00
    Снукър: "Северна Ирландия оупън", полуфинал, повторение
  • 09:30
    Конен спорт: Купа на нациите в Барселона, повторение
Пълна програма
  • 04:20
    "Ергенски запой 3", комедия, САЩ, 2013; реж. Тод Филипс, с Брадли Купър, Зак Галифианакис, Ед Хелмс, Джъстин Барта, Кен Джонг, [15+]
  • 05:35
    "Легендите на ъндърграунда", документален, САЩ, 2021; реж. Нека Онуора, Жизел Бейли, [15+]
  • 07:00
    "Якаб, Мими и говорещите кучета", анимация, Латвия, 2019; реж. Едмундс Янсонс, [7+]
  • 08:10
    "Отново в играта (2020)", комедия, САЩ, 2020; реж. Джейми Бабит, с Дрю Баримор, Майкъл Зигън, Ти Джей Милър, Холанд Тейлър, Ели Кемпър, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    Urban TV
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
Пълна програма
  • 05:10
    Gigantosaurus
  • 05:35
    Henry Hugglemonster
  • 06:00
    Henry Hugglemonster
  • 06:30
    Henry Hugglemonster
Пълна програма
  • 05:10
    Геймърки
  • 05:35
    44 котки
  • 05:45
    44 котки
  • 06:00
    Загадките на Блу
Пълна програма
  • 05:00
    Съседът-убиец: Епизод 3
  • 06:00
    Съседът-убиец: Той ще го причини на дъщеря ти
  • 07:00
    Предателства: Удушена от любов
  • 08:00
    Предателства: Епизод 4
Пълна програма
  • 04:55
    Clubland: Boca Juniors
  • 05:20
    Fight Stars: Tyson Fury
  • 05:50
    National Icons: Felix vs Johnson
  • 06:15
    The Immortals: Usain Bolt
Пълна програма
  • 04:45
    Спецове в заложната къща: Заложна експлозия
  • 05:30
    Изгубеното злато на Втората световна война: Задънени улици и ново начало
  • 06:15
    Спецове в заложната къща: Пазарлък за цигулка
  • 07:00
    Изковани в огъня: Назад към Средновековието
Пълна програма
  • 05:00
    Шифърът на злополуките
  • 05:20
    Претопяване
  • 05:45
    Господари на войната
  • 06:05
    Морски вълци: Северът срещу Юга
Пълна програма
  • 04:30
    "Търговски център" - сериал, с.14
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
  • 06:00
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:10
    Zoom In-2020; сезон 1, епизод 12, 2020
  • 10:20
    Тоталкар; сезон 7, епизод 3, риалити, спорт, Унгария, 2021
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Кандис Реноар; сезон 8, епизод 5, комедия, криминален, Франция, 2020
  • 13:15
    Телешоп
Пълна програма
  • 04:25
    Първите 48 часа: Жестоки намерения
  • 05:20
    Първите 48 часа: Кръв на улица "Бърбън"
  • 06:10
    Часовете преди убийство: Око за око
  • 07:00
    Първите 48 часа: Кръв на улица "Бърбън"
Пълна програма
  • 03:55
    Наемникът
  • 06:20
    Състезанието на Вирджиния
  • 08:25
    Голямата каменна бездна
  • 10:25
    Последната целувка
Пълна програма
  • 05:05
    SpongeBob SquarePants
  • 05:30
    SpongeBob SquarePants
  • 06:00
    SpongeBob SquarePants
  • 06:30
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Говори България - повторение
  • 06:55
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 05:00
    Авиатори
  • 05:30
    Далечни брегове
  • 06:00
    Далечни брегове
  • 07:00
    Изчезващите ледове на Нунавик
Пълна програма
  • 04:40
    La Poma
  • 06:00
    Deeply: Home Missions
  • 06:20
    Discovering Ribeira Grande: Surf
  • 06:40
    Flow State
Пълна програма
  • 04:50
    Mysteries at the Museum (Series 10): The Man Who Saved the World (Episode 2)
  • 05:25
    Mysteries at the Museum (Series 10): Dancing Plague (Episode 1)
  • 06:10
    Wicked Inventions (Series 2): 202 (Episode 2)
  • 06:35
    Wicked Inventions (Series 2): 203 (Episode 3)
Пълна програма
  • 04:30
    "Моята улица" - поредица на ТВ1 (п.)
  • 05:30
    "Петолиния" - музикални фрагменти
  • 06:00
    "Viva la Musica!"
  • 07:00
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
Пълна програма
  • 05:09
    Eric Legnini with Friends - Monte-Carlo Jazz Festival
  • 06:02
    Richard Galliano - 50 years - Salle Gaveau
  • 06:57
    Mark Guiliana Beat Music with Bigyuki - Festival International de Jazz de Montr?al
  • 08:10
    InterMezzo
Пълна програма
  • 01:30
    Програмна пауза
  • 08:00
    Футбол: Ботев Пловдив - ЦСКА 1948 efbet Лига (2021-22) /п/
  • 10:00
    Футбол: Славия - Пирин efbet Лига (2021-22) /п/
  • 12:00
    Втора професионална лига: Обзор предаване за български футбол (2021-22) /п/
Пълна програма
  • 02:00
    Програмна пауза
  • 08:00
    Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс - Нюкасъл Юнайтед Висша лига /п/
  • 10:00
    Футбол: Ница - Брест Лига 1 на Франция /п/
  • 12:00
    Футбол: Лил - Марсилия Лига 1 на Франция /п/
Пълна програма
  • 05:00
    Съседът-убиец: Епизод 3
  • 06:00
    Съседът-убиец: Той ще го причини на дъщеря ти
  • 07:00
    Предателства: Удушена от любов
  • 08:00
    Предателства: Епизод 4
Пълна програма
  • 05:00
    "Локдаун", романтична комедия, Великобритания, 2021; реж. Дъг Лаймън, с Ан Хатауей, Чиуетел Еджиофор, Стивън Мърчант, Минди Калинг, Люси Бойнтън, [15+]
  • 07:00
    "Осло", драма, САЩ, 2021; реж. Бартлет Шер, с Рут Уилсън, Андрю Скот, Джеф Уилбъш, Салим Дау, Уалид Зуайтър, [15+]
  • 08:55
    "Овцата Шон III, 17 - 20 еп.", анимация, Великобритания, 2013; реж. Кристофър Садлър, [0+]
  • 09:25
    "Хобит: Пущинакът на Смог", екшън - драма - фентъзи, Нова Зеландия, 2013; реж. Питър Джаксън, с Мартин Фрийман, Иън МакКелен, Ричард Армитидж, Кен Стот, Греъм МакТавиш, [12+]
Пълна програма
  • 04:20
    "Австралия ", приключенска драма, Австралия, 2008; реж. Баз Лърман, с Никол Кидман, Хю Джакман, Дейвид Уенам, Брайън Браун, Джак Томпсън, [12+]
  • 05:25
    "Кибервойната в американските избори", документален, САЩ, 2020; реж. Саймън Ардизоун, Ръсел Майкълс, Сара Тийл, [15+]
  • 07:00
    "Извън играта", спортна драма, САЩ, 2020; реж. Гавин О’Конър, с Бен Афлек, Ал Мадригал, Джанина Гаванкар, Микаела Уоткинс, Брандън Уилсън, [12+]
  • 08:45
    "Стар Трек", научна фантастика, САЩ, 2009; реж. Джефри Джейкъб "Джей Джей" Ейбрамс, с Крис Пайн, Закари Куинто, Лионард Нимой, Ерик Бана, Брус Грийнууд, [12+]
Пълна програма
  • 05:15
    Рибки Гупи
  • 05:35
    Рибки Гупи
  • 06:00
    Пламъчко и Машините
  • 06:20
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 04:50
    Криминалните случаи на г-ца Марпъл, сезон 1, еп. 1, Великобритания, 2004
  • 05:25
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 3, еп. 2, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
  • 06:10
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 3, еп. 3, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
  • 07:00
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 3, еп. 4, Великобритания, криминален/мистерии, 2007
Пълна програма
  • 03:35
    Шака Зулу: Цитаделата, част 1 Драма САЩ 2001
  • 06:20
    Макс Мински и аз Семеен Германия 2007
  • 08:00
    Даниел и суперкучетата Семеен Канада 2004
  • 09:45
    Бандата от Шугър Крийк: Голямата риба-кану Семеен САЩ 2004
Пълна програма
  • 04:50
    Изчезването драма Франция 2011
  • 06:45
    Индианецът Семеен Холандия 2009
  • 08:05
    Марко Поло, част 1 Драма САЩ 2006
  • 09:35
    Марко Поло, част 2 Драма САЩ 2006
Пълна програма
  • 04:00
    Суперзвезда комедия, Драма, романтичен САЩ 2002
  • 06:45
    Г-н Батиньол Комедия Франция 2002
  • 08:25
    Магическо сребро 2: Големият студ Семеен Норвегия 2011
  • 09:50
    Сниф залавя крадеца Семеен Холандия 2010
Пълна програма
  • 04:15
    Live Recap FIM CEV Repsol 2021
  • 05:35
    Madrid Urban Series 2020
  • 06:00
    Live Recap FIM Super Enduro 2019
  • 08:20
    XTERRA Adventure Series 2019
Пълна програма
  • 04:20
    Рали ТАРГА Големият бариерен риф обзор
  • 06:00
    Световно първенство по футзал: среща за 3-4 място
  • 07:30
    The Grid - предаване за автомобилни спортове магазинно предаване /9 епизод/
  • 08:00
    Пътят към Катар 2022 магазинно предаване /8 епизод/
Пълна програма
  • 04:30
    Култура.БГ /п/
  • 05:25
    Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Варна/п/
  • 05:55
    Денят започва сутрешен блок с Христина Христова
  • 09:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 03:00
    Нидерландска Ередивизи: ПСВ Айндховен - Спарта Ротердам повторение
  • 06:15
    ATP 250: Мец, Франция Хуберт Хуркач - Пабло Кареньо Буста, финал повторение
  • 08:00
    Световен рали шампионат: Финландия SS1 Harju 1 повторение
  • 09:00
    Световен рали шампионат: Финландия SS2 Harju 2 повторение
Пълна програма
  • 04:45
    Cage Warriors 129: Галавечер от Лондон повторение
  • 07:00
    Nascar Cup Series: Обзор на състезанието в Алабама Обзор на състезанието в Алабама повторение
  • 08:00
    Евролига: Олимпиакос - Баскония повторение
  • 10:00
    Nascar Cup Series: Състезание в Алабама Състезание в Алабама повторение
Пълна програма
  • 04:00
    Мейджър Лийг Сокър: Торонто - Чикаго Файър Торонто - Чикаго Файър повторение
  • 06:00
    Серия А: Салернитана - Дженоа повторение
  • 08:00
    Серия А: Верона - Специя повторение
  • 10:00
    Мейджър Лийг Сокър: Орландо Сити - Ди Си Юнайтед Орландо Сити - Ди Си Юнайтед повторение
Пълна програма
  • 04:00
    Ла Лига: Елче - Селта повторение
  • 05:30
    Мейджър Лийг Сокър: Обзор на кръга повторение
  • 06:00
    Ла Лига: Атлетик Билбао - Алавес повторение
  • 08:00
    Копа Либертадорес: Атлетико Минейро - Палмейрас Втори полуфинал повторение
Пълна програма
  • 03:05
    Яков Шамшин, Кирилл Полухин, Вячеслав Аркунов, Иван Васильев В Детективном Сериале "Дознаватель". "Истина", "Стрелок", "Кино"
  • 05:30
    "Бывает Же Такое!"
  • 06:00
    "Утро. Самое Лучшее"
  • 07:25
    "Чрезвычайное Происшествие"
Пълна програма
  • 04:55
    The Awakening вЂ" Episode 2
  • 05:40
    Unlocked
  • 07:00
    Full Disclosure - Season 1 Episode 1
  • 08:35
    Full Disclosure - Season 1 Episode 2
Пълна програма
  • 05:00
    ОБЗОР. ЧРЕЗВЫЧАЙНОЕ ПРОИСШЕСТВИЕ
  • 05:25
    ПРОКУРОРСКАЯ ПРОВЕРКА 244
  • 06:20
    СУД ПРИСЯЖНЫХ. ОКОНЧАТЕЛЬНЫЙ ВЕРДИКТ 234
  • 07:20
    ДНК 231
Пълна програма
  • 04:55
    ДРУГОЙ МАЙОР СОКОЛОВ серия 12
  • 05:45
    ГОРЮНОВ серия 17
  • 06:30
    ГОРЮНОВ серия 18
  • 07:20
    ПОД ПРИЦЕЛОМ серия 1
Пълна програма
  • 05:10
    ГОТОВИМ С АЛЕКСЕЕМ ЗИМИНЫМ 177
  • 05:35
    ГОТОВИМ С АЛЕКСЕЕМ ЗИМИНЫМ 178
  • 06:00
    ПЕРВАЯ ПЕРЕДАЧА - 385
  • 06:15
    ПЕРВАЯ ПЕРЕДАЧА - 386
Пълна програма
  • 03:00
    Музикална програма
  • 07:00
    Шоуто на сценаристите (П)
  • 07:30
    Крум Савов LIVE - токшоу (П)
  • 08:30
    Студио Хъ (П)
Пълна програма
  • 05:00
    Кръстници вълшебници
  • 05:20
    Кръстници вълшебници
  • 05:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 06:00
    Санджей и Крейг
Пълна програма
  • 05:00
    Тенис: Катерина Синякова - Барбора Крейчикова (Livesport Prague Open 2021, Прага; WTA 250 - IV четвъртфинал, повторение)
  • 06:20
    Тенис: Шиню Ванг - Барбора Крейчикова (Livesport Prague Open 2021, Прага; WTA 250 - II полуфинал, повторение)
  • 07:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 09:00
    Тенис: Astana Open, Нур-Султан - финал (WTA 250 - повторение)
Пълна програма
  • 05:00
    ... So 80s!
  • 07:00
    Non-Stop 80s Hits!
  • 11:00
    Gold! Greatest Hits Of The 80s
  • 15:00
    Top 50 Best 80s Debuts!
Пълна програма
  • 05:00
    Ultimate 90s Playlist!
  • 06:00
    Ultimate 90s Playlist!
  • 09:00
    Mmm Bop! Perfect 90s Pop
  • 13:00
    Saved By The 90s!
Пълна програма
  • 05:00
    Non-Stop Bangerz!
  • 10:00
    Reload! Club Classics
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Ultimate Rap & RnB
Пълна програма
  • 04:15
    Нощен блок
  • 05:30
    По ранни зори /сутрешен блок/
  • 06:00
    Дръж се, земьо /музикално-развлекателен блок с участието на самодейни танцови състави от България/
  • 06:15
    По ранни зори /сутрешен блок/
Пълна програма
  • 05:00
    "See The Music" - музикална програма
  • 05:30
    "Story" - музикална история
  • 06:00
    "Showtime" - музикална мозайка
  • 06:30
    "This Is Bulgaria" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:00
    Исус ме обича
  • 06:00
    Диви истории
  • 08:00
    "Заповед: да се унищожи
  • 10:00
    Оптимистите 1 5, 6 драма Русия 2017 Андрей Попогребский Владимир Вдовиченков, Северия Янушкаускайте, Артьом Бистров
Пълна програма
  • 04:50
    Ничия земя /п/
  • 05:30
    Другото лице /п/
  • 06:00
    Денят на живо /п/
  • 06:30
    Пресечна точка /п/
Пълна програма
  • 04:50
    Големите африкански паркове 1
  • 05:40
    Звезди на дивата природа 1
  • 06:30
    Звезди на дивата природа 1
  • 07:20
    Борба за превъзходство
Пълна програма
  • 04:00
    Афоня
  • 06:00
    Милош Форман: Това което не те убива...
  • 08:00
    Край на залаганията
  • 10:00
    Бяла гвардия
Пълна програма
  • 05:00
    Nite Sides
  • 06:00
    Bounce & Fun
  • 07:00
    Morning Spin
  • 08:00
    Morning Spin
Пълна програма
  • 05:00
    WILD SPIRIT - S17, EP 5
  • 05:30
    WILD SPIRIT - S17, EP 6
  • 06:00
    WILD SPIRIT - S17, EP 22
  • 06:30
    WILD SPIRIT - S17, EP 23
Пълна програма
  • 05:01
    Rihanna - Live at Made in America
  • 06:32
    Billie Eilish - Glastonbury Festival
  • 07:02
    The 1975 - Musiques en stock
  • 07:54
    Genesis - iConcerts Hits
Пълна програма
  • 04:00
    Orchestre symphonique de Montr?al, Rafael Payare: Ravel, Mercure, Shotakovich
  • 06:21
    InterMezzo
  • 14:00
    Janacek's Jenufa at the Staatsoper Berlin
  • 16:15
    InterMezzo
Пълна програма
  • 05:05
    Изгодни къщи на плажа - реновиране (Series 2): Къща за риболов (Episode 1)
  • 05:50
    Кралете на басейните (Series 5): Епизод 4 (Episode 4)
  • 06:15
    Кралете на басейните (Series 5): Време е (Episode 5)
  • 06:35
    Живот на остров (Series 11): Съкровище на Емералд Айл (Episode 14)
Пълна програма
  • 04:25
    Drunken Angel Japan 1948
  • 05:55
    End of Program
  • 06:00
    Charade USA 1963
  • 07:50
    The Outsider Italy 2016
Пълна програма
  • 03:55
    Esports - Hearthstone
  • 05:35
    Gamanoid World
  • 07:10
    Esports - Hearthstone
  • 09:10
    Stream Nation - Spiderman
Пълна програма
  • 04:55
    Украина на самом деле
  • 05:45
    5 вопросов на злобу дня
  • 05:55
    Имею право
  • 06:00
    Музыкальные клипы
Пълна програма
  • 01:00
    Програмна пауза
  • 08:00
    Футбол: Санкт Паули - Динамо Дрезден Втора Бундеслига (2021-22) /п/
  • 10:00
    Футбол: Нюрнберг - Хановер Втора Бундеслига (2021-22) /п/
  • 12:00
    Футбол: Фортуна Дюселдорф - Падерборн Втора Бундеслига (2021-22) /п/
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 05:30
Треска за тюркоаз, сезон 1, еп. 5
AXN 05:40
Профилиране; сезон 3, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2011
Viasat History 05:50
Митовете: Великите мистерии на човечеството, сезон 1, еп. 1
Kino Nova 05:50
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 6 /п/
bTV Action 06:00
Анимационен блок: "Трансформърс: Академия Рескю Ботс" - сериал, еп.9 - 16

Всички предавания

Спорт

National Geographic HD 05:45
Строителна зона
Eurosport 2 05:30
Северна комбинация: Световна купа в Лилехамер, голяма шанца, мъже, повторение
Film Plus HD 05:30
Тенис: Жасмин Паолини - Симона Халеп (Upper Austria Ladies Linz, Линц; WTA 250 - III четвъртфинал, повторение)
НТВ Сериал 05:30
ДИКИЙ-3 серия 22

Всички предавания

Филми

HBO 05:20
"Транспортер", криминален екшън, Франция, 2002; реж. Луис Летериер, Кори Юен, с Джейсън Статъм, Ки Шу, Мат Шулце, Франсоа Берлен, Рик Йънг, [12+]
HBO HD 05:20
"Транспортер", криминален екшън, Франция, 2002; реж. Луис Летериер, Кори Юен, с Джейсън Статъм, Ки Шу, Мат Шулце, Франсоа Берлен, Рик Йънг, [12+]
TVPlus 05:30
"Родопски отражения" - документален филм
AXN 05:40
Профилиране; сезон 3, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2011
Nostalgia 06:00
Лице в лице драма, фентъзи Швеция 1976

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}