ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 05:10
    Още от деня коментарно предаване/п/
  • 05:40
    Телепазарен прозорец
  • 05:55
    Денят започва сутрешен блок с Христина Христова
  • 09:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 04:30
    "Търговски център" - сериал, с.14
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
  • 06:00
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
Пълна програма
  • 05:15
    "Черният списък" - сериал, сезон 6 /п/
  • 06:00
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 05:00
    Новините ON AIR /п./
  • 05:30
    Директно - актуално ток шоу с Димитър Абрашев /п./
  • 06:00
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова
  • 07:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Мария Константинова и Мирослав Димитров
Пълна програма
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п/
  • 08:00
    Иноватори - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 04:50
    Гепи; сезон 2, епизод 7, комедия, криминален, Великобритания, 2018
  • 05:40
    Гепи; сезон 2, епизод 6, комедия, криминален, Великобритания, 2018
  • 06:20
    Тоталкар; сезон 3, епизод 7, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 07:15
    Тоталкар; сезон 3, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Пълна програма
  • 04:45
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Отнесено от бурята
  • 05:30
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Епизод 7
  • 06:15
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Епизод 3
  • 07:00
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Да спасиш мечка
Пълна програма
  • 04:00
    "Добро утро, българи" - (п)
  • 06:00
    Новини
  • 06:20
    "Часът на пенсионера"
  • 07:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
Пълна програма
  • 04:15
    Живот и съдба сериен тв филм /4 епизод/п/
  • 05:30
    Домът на вярата "Силата на благословията" отец Димитър Николов от Шумен /п/
  • 06:00
    Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Варна/п/
  • 06:30
    България в 60 минути с Мариана Векилска
Пълна програма
  • 05:20
    Alice & Lewis - Season 1: Crazy Hide and Seek
  • 05:35
    Alice & Lewis - Season 1: Cutie-Twee Safari
  • 05:45
    Alice & Lewis - Season 1: Ahahaha!
  • 06:00
    Pat the Dog - Season 1: Geocaching
Пълна програма
  • 05:15
    "Чък" - сериал, с.2 еп.12
  • 06:00
    Анимационен блок: "Приключенията на котарака в чизми" - сериал, с.3 еп.5 - 8
  • 08:00
    "Чък" - сериал, с.2 еп.12
  • 09:00
    "Спенсър" - сериал, еп.1
Пълна програма
  • 03:45
    "Бруклин" - драма, романтичен (Ирландия, Великобритания, Канада, 2015), режисьор Джон Кроули, в ролите: Сърша Ронан, Фиона Гласкот, Джим Бродбент, Емори Коен, Айлийн О`Хигинс, Джули Уолтърс, Емили Бет Рикардс, Саманта Мънро, Донъл Глийсън и др.
  • 05:45
    "В кадър" - рубрика
  • 06:00
    "Случаите на Поаро" /п./ - сериал, с.5 еп.1, 2
  • 08:00
    "Х-Мен: Първа вълна" - фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2011), режисьор Матю Вон, в ролите: Джеймс Макавой, Майкъл Фасбендър, Дженифър Лорънс, Кевин Бейкън, Роуз Бърн, Зоуи Кравиц, Алекс Гонзалес, Оливър Плат, Никълъс Хоулт, Джейсън Флеминг, Джеймс Р
Пълна програма
  • 05:00
    "Дивата Нина" /п./ - сериал
  • 06:00
    "Дивата Нина" - сериал, еп.120
  • 07:00
    "Круд" /п./ - сериал
  • 07:30
    "Круд" - сериал, еп.19, 20
Пълна програма
  • 05:00
    "Горещи сърца" - сериал
  • 06:00
    "Влад" - сериал
  • 07:30
    "Опасно изкушение" - сериал, еп.48
  • 08:30
    "Ирония на съдбата" - сериал
Пълна програма
  • 05:20
    Невероятният свят на Гъмбол: Бунтът
  • 05:30
    Невероятният свят на Гъмбол: Бъркотията
  • 05:40
    Невероятният свят на Гъмбол: Притежанието
  • 05:55
    Бен 10: Натрапници на партито
Пълна програма
  • 04:50
    "Крах: Началото", криминална драма, Испания, 2019; реж. Хосе Луис Гарчи, с Карлос Сантос, Мигел Анхел Муньос, Педро Касаблан, Луиза Гаваса, Патрисиа Вико, [12+]
  • 05:30
    "Пили", драма, Великобритания, 2017; реж. Лиан Уелъм, с Бело Рашид, Нкуаби Елиас Нг’Ангасамала, Сесилия Флориан Килимила, Сикиджуа Рашид, Муанаиди Омари Сефи, [12+]
  • 07:00
    "Куесипан", драма, Канада, 2019; реж. Мириам Верро, с Шарън Ишпатао Фонтен, Ями Грегоар, Етиен Галой, Брижит Папар, Седрик Амбруаз, [12+]
  • 08:55
    "Лято с мама", комедия, Великобритания, 2019; реж. Саймън Бърд, с Моника Долан, Ърл Кейв, Роб Брайдън, Тамзин Грейг, Алис Лоу, [12+]
Пълна програма
  • 03:35
    "Работещи момичета", драма, Белгия, 2020; реж. Фредерик Фонтен, Ан Пауличевич, със Сара Форестие, Ноеми Льововски, Анабел Лонгрон, Никола Казале, Жонас Бльоке, [18+]
  • 06:40
    "Лице в лице", късометражен, Испания, 2020; реж. Хавиер Марко, със Соня Алмарча, Маноло Соло, [12+]
  • 07:00
    "Игра с огъня (2019)", криминален трилър, САЩ, 2019; реж. Майк Ган, с Тилда Кобъм-Хърви, Джош Хътчърсън, Суки Уотърхаус, Хари Шъм - младши, Шайло Фернандес, [15+]
  • 08:30
    "Жюлиет", комедийна драма, Канада, 2019; реж. Ан Емон, с Алексан Джеймисън, Леан Десилет, Габриел Боде, Антоан Дероше, Робин Обер, [12+]
Пълна програма
  • 04:00
    Don Lemon Tonight
  • 06:00
    CNN Newsroom with John Vause
  • 06:45
    World Sport: Wednesday, October 6, 2021
  • 07:00
    CNN Newsroom with John Vause
Пълна програма
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:40
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 07:40
    "Сияйна луна" - сериал /п/
  • 08:40
    "Вкусотиите на Оливър" - кулинарно предаване /п/
Пълна програма
  • 01:40
    Еротичен телепазар
  • 06:15
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 3 /п/
  • 07:10
    "Да се посмеем"
  • 07:45
    "Скорпион" - сериал, сезон 1 /п/
Пълна програма
  • 05:00
    Да продадеш колата си: MGA - Калифорния
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Додж Рам SRT-10 от 2004 г.
  • 07:00
    Да продадеш колата си: Мазерати 3200 GT
  • 08:00
    Да продадеш колата си: Алфа Ромео 164L от 1991 г.
Пълна програма
  • 04:36
    Тайни под земята: Скритият калифорнийски апокалипсис
  • 05:24
    Как са го направили?: епизод 17
  • 05:48
    Как са го направили?: епизод 18
  • 06:12
    Как са го направили?: епизод 19
Пълна програма
  • 05:15
    Сейди Спаркс
  • 05:35
    Сейди Спаркс
  • 06:00
    Момче, Момиче и т.н.
  • 06:10
    Момче, Момиче и т.н.
Пълна програма
  • 05:00
    "Знаеш ли как?"
  • 05:25
    "За ума"
  • 05:30
    "Знаеш ли как?"
  • 05:55
    "За ума"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:50
    Маша и Мечока - анимационен сериал
  • 08:20
    Супер самолети - анимационен сериал
  • 08:50
    Инфинити Надо - анимационен сериал
Пълна програма
  • 04:30
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
  • 06:30
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 11:00
    EuroTV Shop
Пълна програма
  • 04:00
    Снукър: "Шотландия оупън", полуфинал, повторение
  • 06:00
    Колоездене на писта: Европейско първенство в Гренхен, втори ден, повторение
  • 08:00
    Снукър: "Северна Ирландия оупън", финал, повторение
  • 09:30
    Олимпийски игри: Олимпийският съдия
Пълна програма
  • 05:00
    Колоездене: Милано - Торино, повторение
  • 06:00
    Снукър: "Северна Ирландия оупън", финал, повторение
  • 08:00
    Колоездене: "Колоездачно шоу"
  • 08:30
    Колоездене: Милано - Торино, повторение
Пълна програма
  • 05:00
    Огромни инженерни грешки, сезон 2, еп. 12
  • 05:50
    Огромни инженерни грешки, сезон 1, еп. 1
  • 06:35
    Треска за нефрит, сезон 6, еп. 1
  • 07:00
    Треска за нефрит, сезон 6, еп. 7
Пълна програма
  • 04:20
    Fighting Fit
  • 05:35
    Nitro Circus Live
  • 06:00
    Nomads Seeking Adventure
  • 06:30
    Nomads Seeking Adventure
Пълна програма
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:30
    Телепазар
  • 10:45
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 05:10
    Следващият топмодел на Америка, еп. 12
  • 06:00
    Бон Апети, еп. 1
  • 06:25
    Бон Апети, еп. 2
  • 06:50
    Това сме ние
Пълна програма
  • 04:20
    Убийства в Мидсъмър, еп. 1
  • 06:00
    Елементарно, Уотсън, еп. 6
  • 06:45
    Елементарно, Уотсън, еп. 7
  • 07:35
    Хароу, еп. 9
Пълна програма
  • 04:20
    "Неразделни", комедия, Франция, 2019; реж. Варанте Суджиян, с Ахмед Сила, Албан Иванов, Джудит Ел Зейн, Орнела Флеури, Амир Ел Касем, [15+]
  • 06:00
    "Специална Коледа от Кери Ъндърууд", концерт, САЩ, 2020; реж. Сандра Рестрепо, с Кери Ъндърууд, Джон Леджънд, [0+]
  • 07:00
    "Глутницата", драма, Чехия, 2020; реж. Томаш Поленски, с Томаш Далецки, Томаш Мрвик, Анастазие Хохолата, Дениса Бискупова, Властина Сваткова, [15+]
  • 08:35
    "Ивон Орджи: Мамо, успях!", комедия, САЩ, 2020; реж. Крис Робинсън, с Ивон Орджи, [15+]
Пълна програма
  • 05:05
    Местопрестъпление: Античност, сезон 1
  • 06:00
    Загадки в музея, сезон 12, еп. 3
  • 07:05
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 2
  • 07:35
    Древно инженерство, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 04:45
    Спецове в заложната къща: Радост за очите
  • 05:30
    Извънземни от древността: Извънземни и звездни порти
  • 06:15
    Спецове в заложната къща: Рик и Сърцеразбивачите
  • 07:00
    Изковани в огъня: Томахавки
Пълна програма
  • 05:20
    Риби и такъми - тв поредица, пети сезон, 36 еп.
  • 06:40
    МОЕТО ХОБИ
  • 08:00
    ЗА РИБА - тв поредица, седми сезон, 28 еп.
  • 09:20
    Моето хоби: Моделите
Пълна програма
  • 04:40
    "Паленца"
  • 05:25
    "Анжделина Балерина"
  • 07:00
    "Дейли и Оли"
  • 07:10
    "Любопитният Джордж"
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 03:55
    "Дони Браско" - криминална драма, САЩ, 1997, С Джони Деп, Ал Пачино
  • 06:05
    "Звездите отблизо"
  • 07:10
    "Звездите отблизо"
  • 07:40
    "Любовни приключения" - игрален филм, САЩ, 1998, с Шон Конъри, Анджелина Джоли и др.
Пълна програма
  • 03:30
    MTV Rewind: 2016
  • 06:00
    Hot Right Now!
  • 08:00
    Rock Solid Playlist
  • 10:00
    MTV Asks: Doja Cat
Пълна програма
  • 05:00
    Йоркширският ветеринар, сезон 1, еп. 3
  • 06:05
    Кучешки отряд - Училище за кученца, сезон 1, еп. 3
  • 06:35
    В зоопарк "Таронга", сезон 2, еп. 6
  • 07:20
    Австралийски мегазоопарк, сезон 1, еп. 8
Пълна програма
  • 05:15
    Уличен Гений
  • 05:35
    Не знаех това
  • 06:00
    Шифърът на злополуките
  • 06:20
    Претопяване
Пълна програма
  • 05:20
    Изпитания на дивата природа
  • 05:45
    Владенията на прерийните кучета
  • 06:00
    Дивите кътчета на Америка
  • 06:25
    Дивите кътчета на Америка
Пълна програма
  • 01:10
    Еротичен телепазар
  • 10:00
    Хокей на лед: Автомобилист - Йокерит Континентална хокейна лига /п/
  • 12:00
    Футбол: Борусия Дортмунд - Аугсбург Бундеслига (2021-22) /п/
  • 14:00
    Футбол: Монако - Бордо Лига 1 на Франция /п/
Пълна програма
  • 05:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 08:00
    Новини
  • 08:25
    Телеканал "Добро утро"
  • 09:00
    "Живей здравословно!"
Пълна програма
  • 05:10
    "По ноти" - избрани песни
  • 05:40
    "Плейлист" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:10
    "Ретро" - вечни хитове
Пълна програма
  • 05:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 05:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 05:40
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 05:10
    "По ноти" - избрани песни
  • 05:40
    "Плейлист" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:10
    "Ретро" - вечни хитове
Пълна програма
  • 05:00
    Дивата муха - екстремни спортове
  • 06:00
    Клубни истории - предаване за историята на спортните клубове по света
  • 08:00
    УЕФА Лига Европа: ПСВ Айндховен - Реал Сосиедад
  • 10:00
    УЕФА Лига Европа: Лестър - Наполи
Пълна програма
  • 04:00
    Политиката на прицел / повторение/
  • 05:30
    Църквата на мълчанието - повторение
  • 06:30
    Всички на мегдана - поздравителен концерт /повторение /
  • 07:30
    Новини
Пълна програма
  • 01:00
    Избрано от архива на Телемедиа
  • 06:00
    Фолклорна трапеза
  • 07:30
    Детски свят
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 04:40
    Медиумът от Лонг Айлънд: ЯМР за Лари
  • 05:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Критичните придружители
  • 06:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Да покажем достойнствата
  • 06:30
    Кралят на кухнята: Бистро "Валентин" в домашни условия
Пълна програма
  • 05:00
    Пътешествия из райската земя - Водопадите
  • 05:30
    Магията на Китай - Модерното изкуство на Китай
  • 06:00
    Пътеводител на пътешественика: Сахара - Забранената цивилизация, част 2
  • 06:30
    Изкуство и култура - Слънчева палитра
Пълна програма
  • 05:00
    Загадки в музея (Series 16): Тайната на мълчанието и други загадки (Episode 5)
  • 06:00
    Експедиция в непознатото (Series 2): Изгубеният мексикански град (Episode 16)
  • 07:00
    Загадки в музея (Series 8): Да разпознаеш фалшификат (Episode 11)
  • 08:00
    Златотърсачките от Аляска (Series 1): След медения месец (Episode 2)
Пълна програма
  • 05:00
    Загадки в музея (Series 16): Тайната на мълчанието и други загадки (Episode 5)
  • 06:00
    Експедиция в непознатото (Series 2): Изгубеният мексикански град (Episode 16)
  • 07:00
    Загадки в музея (Series 8): Да разпознаеш фалшификат (Episode 11)
  • 08:00
    Златотърсачките от Аляска (Series 1): След медения месец (Episode 2)
Пълна програма
  • 03:05
    Реставрация, Великобритания,САЩ, биографичен/драма/история, 1995
  • 06:15
    Голямото замръзване, САЩ, комедия/драма, 1983
  • 08:00
    Поздрави от Холивуд, САЩ, комедия/драма, 1990
  • 09:40
    Херцогинята, Франция, Италия, Великобритания, драма/исторически, 2008
Пълна програма
  • 05:00
    Тенис: Тереза Мартинцова - Барбора Крейчикова (Livesport Prague Open 2021, Прага; WTA 250 - финал и награждаване, повторение)
  • 06:30
    "Светът на женския тенис" - 4 еп., документална поредица
  • 07:00
    "Тракийските гробници в Казанлъшката котловина" - II част, документален филм
  • 07:30
    Новини
Пълна програма
  • 05:15
    Зеленчуковите специалитети на Джейми, еп. 6
  • 06:05
    Моята кухня е най-добрата - Австралия, еп. 24
  • 07:00
    Кулинарно приключение с Къртис Стоун, еп. 5
  • 07:30
    Кулинарно приключение с Къртис Стоун, еп. 6
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Nostalgia
  • 06:00
    Non-Stop Nostalgia
  • 07:00
    Non-Stop Nostalgia
  • 11:00
    Class Of 2000!
Пълна програма
  • 05:13
    Нико и пътят към звездите Анимация, Приключенски, Семеен 2008
  • 06:34
    Ой, къде изчезна Ной! Анимация, Приключенски, Комедия 2015
  • 08:01
    Рицарят Ръждивко Анимация, Комедия 2014
  • 09:30
    Фантастичното пътешествие до Оз Анимация, Приключенски, Семеен 2017
Пълна програма
  • 04:45
    Касъл, еп. 2
  • 05:30
    Всичко е под контрол , еп. 4
  • 06:00
    Всичко е под контрол , еп. 5
  • 06:20
    Кости, еп. 21
Пълна програма
  • 05:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 05:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 05:55
    F-PARTIES
  • 06:00
    RUSSIA'S FAVOURITE
Пълна програма
  • 05:00
    Non-Stop Hits
  • 09:00
    Today's Top Hits
  • 10:00
    Totally 10s!
  • 13:00
    MTV Euro Top 20
Пълна програма
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 75-77 еп.
  • 05:25
    "В бойна готовност" - 8 еп.
  • 06:10
    "Отряд за сложни спасителни операции" - 8 еп.
  • 07:00
    "Съдия Джуди" - 136 и 137 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:00
    Сутрешен информационен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Темите - публицистика
Пълна програма
  • 05:15
    Мой мир - рыбалка
  • 05:40
    Камера, мотор... рыба!
  • 06:10
    Рыбалка на малых реках Удмуртии
  • 06:35
    Универсальный фидер
Пълна програма
  • 06:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 12 /п/
  • 06:50
    "Свещените земи" - комедия с уч. на Джеймс Каан Том Холандър, Розана Аркет, Джонатан Рийс Майерс и др.
  • 08:50
    "Мистериите на Ема Фийлдинг: По-горчиво от смъртта" - мистери с уч. на Кортни Торн-Смит, Джеймс Тъпър, Адам ДиМарко и др.
  • 11:00
    "Следващото карате хлапe" - екшън с уч. Пат Морита, Хилари Суонк, Майкъл Айрънсайд, Констанс Тоуърс, Крис Конрад и др. /п/
Пълна програма
  • 05:00
    Режи! (Series 35): Странни форми и вкусове (Episode 17)
  • 05:40
    Режи! (Series 35): Дай алигатора насам (Episode 18)
  • 06:20
    Режи, Джуниър! (Series 4): Изпитание с гнезда (Episode 6)
  • 07:00
    Пътешествие с Донал до Виетнам (Series 1): Ханой (Episode 1)
Пълна програма
  • 05:10
    Геймърки
  • 05:35
    44 котки
  • 05:45
    44 котки
  • 06:00
    Загадките на Блу
Пълна програма
  • 04:00
    Снукър: "Шотландия оупън", полуфинал, повторение
  • 06:00
    Колоездене на писта: Европейско първенство в Гренхен, втори ден, повторение
  • 08:00
    Снукър: "Северна Ирландия оупън", финал, повторение
  • 09:30
    Олимпийски игри: Олимпийският съдия
Пълна програма
  • 04:20
    "Неразделни", комедия, Франция, 2019; реж. Варанте Суджиян, с Ахмед Сила, Албан Иванов, Джудит Ел Зейн, Орнела Флеури, Амир Ел Касем, [15+]
  • 06:00
    "Специална Коледа от Кери Ъндърууд", концерт, САЩ, 2020; реж. Сандра Рестрепо, с Кери Ъндърууд, Джон Леджънд, [0+]
  • 07:00
    "Глутницата", драма, Чехия, 2020; реж. Томаш Поленски, с Томаш Далецки, Томаш Мрвик, Анастазие Хохолата, Дениса Бискупова, Властина Сваткова, [15+]
  • 08:35
    "Ивон Орджи: Мамо, успях!", комедия, САЩ, 2020; реж. Крис Робинсън, с Ивон Орджи, [15+]
Пълна програма
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
Пълна програма
  • 05:10
    Gigantosaurus
  • 05:35
    Henry Hugglemonster
  • 06:00
    Henry Hugglemonster
  • 06:30
    Henry Hugglemonster
Пълна програма
  • 05:10
    Геймърки
  • 05:35
    44 котки
  • 05:45
    44 котки
  • 06:00
    Загадките на Блу
Пълна програма
  • 05:00
    Изчезнали: Далеч от очите
  • 06:00
    Изчезнали: Моментът на истината
  • 07:00
    Почти ми се размина: Пластична хирургия
  • 08:00
    Почти ми се размина: Готови за стрелба
Пълна програма
  • 05:20
    Fight Stars: Floyd Mayweather
  • 05:50
    The Truth About: Board Sports
  • 06:15
    The Challenge: Board Sports
  • 06:45
    Planet Champion: USA Boarders vs European Adrenaline
Пълна програма
  • 04:45
    Спецове в заложната къща: Радост за очите
  • 05:30
    Извънземни от древността: Извънземни и звездни порти
  • 06:15
    Спецове в заложната къща: Рик и Сърцеразбивачите
  • 07:00
    Изковани в огъня: Томахавки
Пълна програма
  • 05:20
    Претопяване
  • 05:45
    Господари на войната
  • 06:05
    Морски вълци: Северът срещу Юга
  • 07:00
    Спасителен отряд в ада
Пълна програма
  • 04:30
    "Търговски център" - сериал, с.14
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
  • 06:00
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:10
    Zoom In-2020; сезон 1, епизод 13, 2020
  • 10:20
    Тоталкар; сезон 7, епизод 4, риалити, спорт, Унгария, 2021
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Кандис Реноар; сезон 8, епизод 7, комедия, криминален, Франция, 2020
  • 13:15
    Телешоп
Пълна програма
  • 05:20
    Първите 48 часа: По тъмен коридор
  • 06:10
    Часовете преди убийство: Познатото зло
  • 07:00
    Първите 48 часа: По тъмен коридор
  • 08:00
    Първите 48 часа: Жестоки намерения
Пълна програма
  • 03:15
    Наемна убийца
  • 05:40
    Майки и дъщери
  • 07:30
    Да спасиш Флора
  • 09:25
    Ми-ши: Тайната на дълбините
Пълна програма
  • 05:05
    SpongeBob SquarePants
  • 05:30
    SpongeBob SquarePants
  • 06:00
    SpongeBob SquarePants
  • 06:30
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 05:00
    Авиатори
  • 06:00
    ДА ОТИДЕМ НА ОСТРОВ... МАЛДИВИТЕ
  • 07:00
    Метаморфозата на една делта
  • 08:00
    Номади
Пълна програма
  • 07:15
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
  • 07:30
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
  • 07:45
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
  • 08:00
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
Пълна програма
  • 05:00
    Life is Just a Ride
  • 06:00
    MXGP: Against All Odds
  • 06:30
    Catch Up with Kevin Peraza
  • 07:00
    O Filme Brasil do Surfe: The Unprecedented Rise of Modern Brazilian Surfing
Пълна програма
  • 04:45
    Mysteries at the Museum (Series 10): Arrow Stork (Episode 4)
  • 05:30
    Mysteries at the Museum (Series 10): Yellow Fever Fiend (Episode 3)
  • 06:10
    Wicked Inventions (Series 2): 203 (Episode 3)
  • 06:35
    Wicked Inventions (Series 2): 204 (Episode 4)
Пълна програма
  • 05:00
    "Петолиния" - музикален микс
  • 05:30
    Документален филм
  • 06:00
    "Viva la Musica!"
  • 07:00
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
Пълна програма
  • 04:04
    Mark Guiliana Beat Music with Bigyuki - Festival International de Jazz de Montr?al
  • 05:26
    Eric Legnini with Friends - Monte-Carlo Jazz Festival
  • 06:19
    Richard Galliano & the NOSPR - Bielska Zadymka Jazzowa
  • 07:05
    InterMezzo
Пълна програма
  • 01:30
    Програмна пауза
  • 08:00
    Футбол: Рен - Пари Сен Жермен Лига 1 на Франция /п/
  • 10:00
    Футбол: Царско село - ЦСКА efbet Лига (2021-22) /п/
  • 12:00
    "Домът на футбола" предаване за български футбол (2021-22) /п/
Пълна програма
  • 02:30
    Програмна пауза
  • 07:30
    Футбол: Манчестър Юнайтед - Евертън Висша лига /п/
  • 09:30
    Футбол: Тотнъм Хотспър - Астън Вила Висша лига /п/
  • 11:30
    Футбол: Ливърпул - Манчестър Сити Висша лига /п/
Пълна програма
  • 05:00
    Изчезнали: Далеч от очите
  • 06:00
    Изчезнали: Моментът на истината
  • 07:00
    Почти ми се размина: Пластична хирургия
  • 08:00
    Почти ми се размина: Готови за стрелба
Пълна програма
  • 05:05
    "Утвърждаване", драма, САЩ, 2016; реж. Рик Фамуийва, с Кери Уошингтън, Уендъл Пиърс, Грег Киниър, Дилън Бейкър, Грейс Гъмър, [15+]
  • 07:00
    "Коледа от 9 до 5", романтика, САЩ, 2019; реж. Джил Картър, с Тия Съркар, Джо Диникол, Джордж Уенд, Лара Джин Чоростецки, Шийла Маккарти, [12+]
  • 08:30
    "Бил и Тед покоряват сцената", комедия - фантастика, САЩ, 2020; реж. Дийн Парисот, с Киану Рийвс, Алекс Уинтър, Кристен Шаал, Самара Уивинг, Брижит Ланди-Пейн, [12+]
  • 10:00
    "Овцата Шон: Овчи шампионати", анимация, Великобритания, 2013, [0+]
Пълна програма
  • 04:25
    "Ел връзки: Поколение отвъд етикета ІІ, 1 еп.", драма, САЩ, 2020; реж. Марджа-Люис Райън, с Дженифър Бийлс, Катрин Мониг, Лейша Хейли, Ариен Манди, Сепидех Моафи, [15+]
  • 07:00
    "Горски вестник", анимация, Нидерландия, 2018; реж. Йенс Мьолер, Фрик Картие, [0+]
  • 08:25
    "Разум и чувство и снежни човеци", романтика, Канада, 2019; реж. Дейвид Уининг, с Ерин Краков, Люк Макфарлейн, Кимбърли Състад, Джейсън Макинън, Анна Ван Хофт, [12+]
  • 09:55
    "С кънтри в сърцето", романтична драма, САЩ, 2020; реж. Брадли Уолш, с Джеси Шрам, Найл Матър, Лукас Брайънт, Тед Уитал, Зак Смаду, [12+]
Пълна програма
  • 05:15
    Рибки Гупи
  • 05:35
    Рибки Гупи
  • 06:00
    Пламъчко и Машините
  • 06:20
    Пламъчко и Машините
Пълна програма
  • 04:35
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 8, еп. 9, Великобритания, криминален/мистерии, 2014
  • 06:25
    Криминалните случаи на г-ца Марпъл, сезон 1, еп. 2, Великобритания, 2004
  • 08:00
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 12, еп. 15, Великобритания, криминален/мистерии, 2016
  • 08:45
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 8, еп. 7, Великобритания, криминален/мистерии, 2014
Пълна програма
  • 05:10
    Шака Зулу: Цитаделата, част 2 Драма САЩ 2001
  • 06:40
    Бах и Ботин Семеен Франция 1986
  • 08:20
    Лиза и саблезъбият тигър Семеен Австрия 1996
  • 09:45
    Монти Уолш - последният каубой Семеен, Уестърн САЩ 2003
Пълна програма
  • 04:20
    Перипетии Комедия, Романтичен Русия 2011
  • 06:30
    Кметицата-кексче Комедия, Семеен, Драма САЩ 2011
  • 07:55
    Тяло за двама Комедия Франция 2008
  • 09:20
    Архитектът Драма САЩ 2006
Пълна програма
  • 03:25
    Адът на 63-та Спортен Холандия 2009
  • 06:05
    Най-голямата женска надежда Комедия Франция 2000
  • 07:45
    Пистата Комедия Ирландия, Люксембург 2010
  • 09:15
    Сниф участва във войната Семеен Холандия 2008
Пълна програма
  • 04:35
    Epic Trails S1
  • 05:40
    Inside Sailing 2020
  • 06:15
    Epic Trails S1
  • 06:50
    Custom 2021
Пълна програма
  • 05:10
    Колоездачна обиколка на Германия обзор
  • 06:00
    Суперлига по триатлон: Джързи
  • 06:45
    Световна купа по плажен футбол, финал
  • 08:00
    Електрическа Одисея магазинно предаване за шампионата за електромобили "Екстрийм Е" /12 епизод/
Пълна програма
  • 04:30
    Култура.БГ /п/
  • 05:25
    Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Русе/п/
  • 05:55
    Денят започва сутрешен блок с Христина Христова
  • 09:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 05:00
    Trans World Sport повторение
  • 06:00
    ATP 250: Астана Куон Сун-уу - Джеймс Дъкуърт , финал повторение
  • 08:00
    Moto 3: Състезание за Голямата награда на Америка Състезание за Голямата награда на Америка повторение
  • 09:20
    Moto 2: Състезание за Голямата награда на Америка Състезание за Голямата награда на Америка повторение
Пълна програма
  • 03:30
    UFC Fight Night: Сантос срещу Уокър Тиаго Сантос срещу Джони Уокър повторение
  • 07:30
    Trans World Sport повторение
  • 08:00
    NFL: Далас Каубойс - Каролина Пантърс повторение
  • 11:00
    Спидуей 2021г.: Първо състезание за Голямата награда на Торун, Полша Първо състезание за Голямата награда на Торун, Полша повторение
Пълна програма
  • 04:00
    Мейджър Лийг Сокър: Лос Анджелис Галакси - Лос Анджелис ФК Лос Анджелис Галакси - Лос Анджелис ФК повторение
  • 06:00
    Нидерландска Ередивизи: Аякс - Утрехт повторение
  • 08:00
    Серия А: Аталанта - Милан повторение
  • 10:00
    Серия А: Торино - Ювентус повторение
Пълна програма
  • 04:00
    Копа Либертадорес: Атлетико Минейро - Палмейрас Втори полуфинал повторение
  • 06:00
    Ла Лига 2: Жирона - Алмерия повторение
  • 08:00
    Копа Либертадорес: Барселона - Фламенго Втори полуфинал повторение
  • 10:00
    Мейджър Лийг Сокър: Лос Анджелис Галакси - Лос Анджелис ФК Лос Анджелис Галакси - Лос Анджелис ФК повторение
Пълна програма
  • 04:00
    Яков Шамшин, Кирилл Полухин, Вячеслав Аркунов, Иван Васильев В Детективном Сериале "Дознаватель". "Ярость", "Хитрец"
  • 05:35
    "Их Нравы"
  • 06:00
    "Утро. Самое Лучшее"
  • 07:25
    "Чрезвычайное Происшествие"
Пълна програма
  • 04:05
    Manon Lescaut
  • 05:50
    Fallen Empire - Part 1
  • 07:00
    Fallen Empire - Part 2
  • 08:20
    The Mine Inferno - Part 1
Пълна програма
  • 05:00
    ОБЗОР. ЧРЕЗВЫЧАЙНОЕ ПРОИСШЕСТВИЕ
  • 05:25
    ПРОКУРОРСКАЯ ПРОВЕРКА 245
  • 06:20
    СУД ПРИСЯЖНЫХ. ОКОНЧАТЕЛЬНЫЙ ВЕРДИКТ 235
  • 07:20
    ДНК 232
Пълна програма
  • 04:55
    ДРУГОЙ МАЙОР СОКОЛОВ серия 14
  • 05:45
    ГОРЮНОВ серия 19
  • 06:30
    ГОРЮНОВ серия 20
  • 07:20
    ПОД ПРИЦЕЛОМ серия 3
Пълна програма
  • 05:15
    КРЕМЛЁВСКАЯ РУЛЕТКА
  • 06:00
    ЧУДО ТЕХНИКИ - 294
  • 06:35
    ЧУДО ТЕХНИКИ 180
  • 07:15
    ЧУДО ТЕХНИКИ 181
Пълна програма
  • 03:00
    Музикална програма
  • 07:00
    Шоуто на сценаристите (П)
  • 07:30
    Крум Савов LIVE - токшоу (П)
  • 08:30
    Студио Хъ (П)
Пълна програма
  • 05:20
    Кръстници вълшебници
  • 05:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 06:00
    Санджей и Крейг
  • 06:20
    Санджей и Крейг
Пълна програма
  • 05:00
    Тенис: Тереза Мартинцова - Греет Минен (Livesport Prague Open 2021, Прага; WTA 250 - I полуфинал, повторение)
  • 06:40
    Тенис: Тереза Мартинцова - Барбора Крейчикова (Livesport Prague Open 2021, Прага; WTA 250 - финал, повторение)
  • 08:00
    Тенис: Алисън Риск - Фиона Феро (J&T Banka Ostrava Open, Острава; WTA 500 - повторение)
  • 10:30
    Тенис: Анастасия Потапова - Петра Квитова (J&T Banka Ostrava Open, Острава; WTA 500 - повторение)
Пълна програма
  • 05:00
    ... So 80s!
  • 07:00
    Non-Stop 80s Hits!
  • 11:00
    Gold! Greatest Hits Of The 80s
  • 15:00
    I Want My MTV 80s!
Пълна програма
  • 05:00
    Ultimate 90s Playlist!
  • 06:00
    Ultimate 90s Playlist!
  • 09:00
    Mmm Bop! Perfect 90s Pop
  • 13:00
    Saved By The 90s!
Пълна програма
  • 05:00
    Non-Stop Bangerz!
  • 10:00
    Reload! Club Classics
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Ultimate Rap & RnB
Пълна програма
  • 05:15
    Години, години /музикалко-развлекателен блок с обичани стари градски песни/
  • 05:30
    По ранни зори /сутрешен блок/
  • 06:00
    Дръж се, земьо /музикално-развлекателен блок с участието на самодейни танцови състави от България/
  • 06:15
    По ранни зори /сутрешен блок/
Пълна програма
  • 05:00
    "See The Music" - музикална програма
  • 05:30
    "Action" - музикална програма
  • 06:00
    "Showtime" - музикална мозайка
  • 06:30
    "This Is Bulgaria" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:00
    Мустанг
  • 06:00
    "Кланът
  • 08:00
    Идеалният
  • 10:00
    Оптимистите 1 7, 8 драма Русия 2017 Андрей Попогребский Владимир Вдовиченков, Северия Янушкаускайте, Артьом Бистров
Пълна програма
  • 04:50
    Ничия земя /п/
  • 05:30
    Другото лице /п/
  • 06:00
    Денят на живо /п/
  • 06:30
    Пресечна точка /п/
Пълна програма
  • 04:50
    Спасители на диви животни в Малави 1
  • 05:40
    Вулканични одисеи 2
  • 06:30
    Вулканични одисеи 2
  • 07:20
    Животински империи 1
Пълна програма
  • 04:00
    Един особен ден
  • 06:00
    Грозни, мъсни и зли
  • 08:00
    Алтамира
  • 10:00
    Бяла гвардия
Пълна програма
  • 05:00
    Nite Sides
  • 06:00
    Flow
  • 07:00
    Morning Spin
  • 08:00
    Morning Spin
Пълна програма
  • 05:00
    WINTER GAMES 2019, EP 6
  • 05:30
    WINTER GAMES 2019, EP 7
  • 06:00
    XTERRA ADVENTURES 2019/2020 EP 12
  • 06:30
    XTERRA ADVENTURES 2019/2020 EP 13
Пълна програма
  • 05:02
    Imagine Dragons - Live at the iTunes Festival
  • 06:08
    Portugal. The Man - Sesiones - Alejandro Franco
  • 06:53
    Justin Timberlake - iTunes Festival: Live at Roundhouse, London
  • 07:54
    Jack Johnson - iConcerts Hits
Пълна програма
  • 04:57
    InterMezzo
  • 05:30
    InterMezzo
  • 07:00
    The Little Mermaid by Jan Kodet, Czech National Ballet
  • 08:39
    The Nutcracker and the Cuddly Mouse with the Czech National Ballet
Пълна програма
  • 05:05
    Изгодни къщи на плажа - реновиране (Series 2): Нови спомени в Мериленд (Episode 2)
  • 05:50
    Кралете на басейните (Series 5): Плъзгане у дома (Episode 6)
  • 06:15
    Кралете на басейните (Series 5): Лустро до залива (Episode 7)
  • 06:35
    Живот на остров (Series 12): Адвокати от Ню Йорк в Лонг Бийч (Episode 1)
Пълна програма
  • 03:50
    The Lower Depths Japan 1957
  • 05:55
    End of Program
  • 06:00
    Dirty Linen to the Sun Chile 2014
  • 06:15
    Stalker Soviet Union 1979
Пълна програма
  • 04:40
    Stream Nation - Fortnite
  • 05:55
    Stream Nation - Spyro
  • 07:55
    Stream Nation - Guacamelee! 2
  • 09:40
    Stream Nation - Journey to the Savage Planet
Пълна програма
  • 04:55
    Украина на самом деле
  • 05:45
    5 вопросов на злобу дня
  • 05:55
    Имею право
  • 06:00
    Музыкальные клипы
Пълна програма
  • 02:15
    Програмна пауза
  • 08:00
    Футбол: Волфсбург - Борусия Мьонхенгладбах Бундеслига (2021-22) /п/
  • 10:00
    Футбол: Рб Лайпциг - Бохум Бундеслига (2021-22) /п/
  • 12:00
    Футбол: Борусия Дортмунд - Аугсбург Бундеслига (2021-22) /п/
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 05:30
Треска за тюркоаз, сезон 1, еп. 5
AXN 05:40
Профилиране; сезон 3, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2011
Viasat History 05:50
Митовете: Великите мистерии на човечеството, сезон 1, еп. 1
Kino Nova 05:50
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 6 /п/
bTV Action 06:00
Анимационен блок: "Трансформърс: Академия Рескю Ботс" - сериал, еп.9 - 16

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 05:30
Северна комбинация: Световна купа в Лилехамер, голяма шанца, мъже, повторение
Film Plus HD 05:30
Тенис: Жасмин Паолини - Симона Халеп (Upper Austria Ladies Linz, Линц; WTA 250 - III четвъртфинал, повторение)
НТВ Сериал 05:30
ДИКИЙ-3 серия 22
National Geographic HD 05:45
Строителна зона
Eurosport 06:00
Северна комбинация: Световна купа в Лилехамер, голяма шанца, мъже, повторение

Всички предавания

Филми

TVPlus 05:30
"Родопски отражения" - документален филм
AXN 05:40
Профилиране; сезон 3, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2011
Nostalgia 06:00
Лице в лице драма, фентъзи Швеция 1976
FilmBox Basic 06:05
Симарон Стрип Уестърн САЩ 1967
FilmBox Plus 06:20
Проклятието на Тутанкамон, част 2 Мини-сериал, Приключенски, Фентъзи, Ужаси САЩ 2005

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}