ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 15:00
    Когато сърцето зове тв филм /3 сезон, 10, последен епизод/
  • 15:45
    Телепазарен прозорец
  • 16:00
    Парламентарни избори 2021: Диспути
  • 16:45
    Светът и ние
Пълна програма
  • 14:55
    Премиера: "Буря от любов" - сериал, с.12 еп.36
  • 16:00
    Премиера: "Опасни улици" - сериал, с.15
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
  • 15:00
    "Не ме оставяй" (премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:10
    "Пресечна точка" - публицистично шоу
  • 17:00
    "Намери ме" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 14:45
    Авиошоу с Александър Богоявленски /п./
  • 15:15
    Телепазарен прозорец
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 15:45
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п./
  • 16:00
    Водещите новини
  • 16:05
    Блестящи идеи - док. поредица на Bloomberg
  • 17:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 14:35
    Новобранецът; сезон 2, епизод 14, криминален, драма, САЩ, 2019
  • 15:25
    Новобранецът; сезон 2, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2019
  • 16:20
    Ясновидец; сезон 1, епизод 10, драма, криминален, САЩ, 2016
  • 17:15
    Незабравимо; сезон 2, епизод 6, драма, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 14:40
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Къщичка с гледка към планината
  • 15:35
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Бар в клоните на дърветата за Шакийл О'Нийл
  • 16:30
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Мисия в Южна Дакота
  • 17:25
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Смелото малко куче
Пълна програма
  • 15:00
    Новини
  • 15:20
    Актуално
  • 15:45
    Телепазар
  • 16:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:00
    3 in 1
  • 15:15
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
  • 16:15
    Hit Mix
Пълна програма
  • 15:00
    Книга на книгите анимационен филм /7 и 8 епизод/п/
  • 16:00
    Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Русе/п/
  • 16:30
    Тайфуни с нежни имена 3-сериен игрален филм /България, 1980 г./, режисьор Милен Гетов, в ролите: Коста Цонев, Аня Пенчева, Лиляна Ковачева, Климент Денчев, Стойчо Мазгалов и др. /1 част/
  • 17:35
    Европейци - истории за успеха
Пълна програма
  • 15:00
    The Mr. Bean... - Season 3: Trophy Bean
  • 15:10
    Mr Bean: The Animated Series - Season 1: In the Wild
  • 15:30
    Mr Bean: The Animated Series - Season 1: Missing Teddy
  • 15:40
    Mr Bean: The Animated Series - Season 1: No Parking
Пълна програма
  • 15:00
    "Чък" - сериал, с.3 еп.5
  • 16:00
    "Спенсър" - сериал, еп.16
  • 17:00
    "Стоте" - сериал, с.6 еп.13
  • 18:00
    "Бягство от затвора" - сериал, с.2 еп.15
Пълна програма
  • 14:15
    "Незабравимо" - трилър (САЩ, 2017), режисьор Денис Ди Нови, в ролите: Росарио Доусън, Катрин Хайгъл, Джеф Стълтс, Изабела Кай и др.
  • 16:15
    "Дякон Левски" - драма, исторически, биографичен (България, 2015), режисьори Максим Генчев и Николай Генчев, в ролите: Веселин Плачков, Максим Генчев, Петьо Цеков, Симеон Филипов, Николай Сотиров и др.
  • 18:45
    "Без име" - екшън, психотрилър, драма (Великобритания, Германия, Франция, Канада, Япония, САЩ, 2011), режисьор Жауме Колет-Сера, в ролите: Лиъм Нийсън, Даян Кругър, Дженюъри Джоунс, Ейдън Куин, Бруно Ганц, Франк Лангела, Себастиан Кох, Мидо Хамада, Карл М
  • 20:50
    "Като на кино" - предаване за кино
Пълна програма
  • 15:00
    "Преспав" /п./ - сериал
  • 16:00
    "Внимавай какво говориш" /п./ - сериал
  • 17:00
    "Шоуто на Николаос Цитиридис" - вечерно токшоу
  • 17:30
    "Комиците и приятели" - комедийно шоу (2019)
Пълна програма
  • 15:00
    "Кой кой е" - сериал, еп.14
  • 16:00
    "Силата на желанията" - сериал, еп.103
  • 17:00
    Премиера: "Горещи сърца" - сериал, еп.44
  • 18:00
    "Ослепително слънце" - сериал, еп.32, 33
Пълна програма
  • 15:00
    Крейг край реката: Сръчният брат
  • 15:10
    Крейг край реката: Стажантката Джесика
  • 15:30
    Нинджаго: Голямото плискане
  • 15:40
    Нинджаго: Зов от дълбините
Пълна програма
  • 14:55
    "Гладиатор", историческа драма, САЩ, 2000; реж. Ридли Скот, с Ръсел Кроу, Хоакин Финикс, Кони Нийлсън, Оливър Рийд, Ричард Харис, [15+]
  • 17:30
    "Тежката съдба в училищния двор", късометражна драма, Швеция, 2017; реж. Мария Ерикссон-Хехт, с Дъглас Щайнер, Оле Фрелин, Ева Меландер, Мела Тесфазион, [12+]
  • 17:50
    "Огън", драма, Испания, 2019; реж. Оливър Лаксе, с Амадор Ариас, Бенедикта Санчес, Инацио Абрао, Елена Фернандес, Давид Де Посо, [12+]
  • 19:20
    "Пари (2020)", драма, Гърция, 2020; реж. Сиамак Етемади, с Мелика Форутан, Шахбаз Ношир, София Кокали, Аргирис Пандазарас, Лена Кицопулу, [15+]
Пълна програма
  • 14:55
    "Мошенички от класа", криминална комедия, САЩ, 2019; реж. Крис Адисън, с Ан Хатауей, Рeбъл Уилсън, Алекс Шарп, Дийн Норис, Ингрид Оливър, [12+]
  • 16:30
    "Последно обаждане (2018)", късометражна драма, Унгария, 2018; реж. Хайни Киш, с Кати Журж, [12+]
  • 17:00
    "На здрачаване", военна драма’, Литва, 2019; реж. Шарунас Бартас, с Арвадас Дапсис, Мариус Повилас Илияс Мартиненко, Алина Залиукайте-Раманаускиене, Салвиюс Трепулис, Валдас Виргайлис, [15+]
  • 19:15
    "Конференция", драма, Русия, 2020; реж. Иван И. Твердовски, с Наталия Павленкова, Олга Лапшина, Ксения Зуева, Олег Феоктистов, Ян Цапник, [12+]
Пълна програма
  • 15:00
    First Move with Julia Chatterley
  • 16:00
    Connect the World: Connect the World
  • 16:45
    World Sport
  • 17:00
    Connect the World: Connect the World
Пълна програма
  • 15:00
    "Амазонките" - сериaл /п/
  • 16:00
    "Черна роза" - сериен филм
  • 17:00
    "Сияйна луна" - сериал
  • 18:00
    "Вятърничав" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • 14:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 14, 2 епизода
  • 16:00
    "Да се посмеем", 2 епизода
  • 17:00
    "Железен орел 2" - екшън с уч. на Луис Госет Младши, Марк Хъмфри, Стюарт Марголин, Мори Чейкин, Колм Феоре и др. /п/
  • 19:00
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 4
Пълна програма
  • 15:00
    Автоработилницата на Гоблините: МК1 Форд Фиеста
  • 16:00
    Автоработилницата на Гоблините: Мини Купър
  • 17:00
    Забравени в гаража: Военни ремаркета
  • 17:30
    Спасители на имущество: Викториански стил
Пълна програма
  • 15:02
    Как се прави: автомобили на мечтите: Ягуар XF
  • 15:26
    Историята под лупа: Изгубеният свят на Колизеума
  • 16:14
    Историята под лупа: Изгубеният град на пустинята
  • 17:02
    НАСА: Неразгадани архиви: Междузвездна златна треска
Пълна програма
  • 15:00
    Домът на Рейвън
  • 15:30
    Домът на Рейвън
  • 16:00
    Мегачудесата на Калинката и Черния котарак
  • 16:30
    Мегачудесата на Калинката и Черния котарак
Пълна програма
  • 15:00
    "Когато порасна"
  • 15:15
    "Уголемена наука"
  • 15:35
    "Да вдигнем ръчичка"
  • 15:40
    "Как да правим нещата добре"
Пълна програма
  • 14:40
    Дивите скрийчъри - анимационен сериал
  • 15:40
    Клуб Уинкс- анимационен сериал
  • 17:00
    Супер самолети - анимационен сериал
  • 17:30
    Инфинити Надо - анимационен сериал
Пълна програма
  • 14:15
    Балотаж - с Мария Мусорлиева
  • 15:15
    Новини
  • 15:30
    EuroTV Shop
  • 16:00
    Делници - с Николай Колев
Пълна програма
  • 13:30
    Снукър: Уелс оупън, финал, повторение
  • 15:30
    Колоездене: Лиеж - Бастон - Лиеж, повторение
  • 17:30
    Автомобилизъм: "Колела и токчета"
  • 18:00
    Автомобилизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, 6 часа на Спа, повторение
Пълна програма
  • 15:00
    Мотокрос: Световен шампионат в Трентино, MX2, второ състезание, повторение
  • 15:30
    Мотокрос: Световен шампионат в Трентино, MXGP, второ състезание, повторение
  • 16:00
    Мотокрос: Световен шампионат в , MX2, второ състезание, директно
  • 17:00
    Мотокрос: Световен шампионат в , MXGP, второ състезание, директно
Пълна програма
  • 14:55
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 9
  • 15:25
    Речни Чудовища, сезон 3, еп. 6
  • 16:25
    Тежкотоварно спасяване: 401, сезон 3, еп. 5
  • 17:20
    Редки коли и печалба, сезон 3, еп. 3
Пълна програма
  • 14:55
    Liquid Edge
  • 15:45
    Liquid Edge
  • 16:35
    Beyond The Beaten Path
  • 17:25
    Nitro Circus: Crazy Train
Пълна програма
  • 15:00
    Магията на твоето щастие /Езотерично предаване/
  • 16:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /поздрави/
Пълна програма
  • 14:15
    Следващият топмодел на Америка, еп. 12
  • 15:10
    Това сме ние, еп. 3
  • 16:05
    Лекарите от Чикаго, еп. 13
  • 17:05
    Как се запознах с майка ви , еп. 5
Пълна програма
  • 14:25
    Полицаите от Чикаго, еп. 14
  • 15:15
    Закон и ред: Организирана престъпност, еп. 4
  • 16:15
    Военни престъпления: Ню Орлиънс, еп. 21
  • 17:10
    Елементарно, Уотсън, еп. 12
Пълна програма
  • 14:55
    "Небето ще почака", романтична драма, Германия, 2020; реж. Андре Еркау, със Синйе Ирслингер, Макс Хубахер, Хайке Макач, Тил Швайгер, Юрген Фогел, [12+]
  • 16:35
    "Черният рицар: Възраждане", фентъзи - екшън, САЩ, 2012; реж. Кристофър Нолан, с Крисчън Бейл, Майкъл Кейн, Гари Олдман, Ан Хатауей, Том Харди, [12+]
  • 19:20
    "Ергенски запой ", комедия, САЩ, 2009; реж. Тод Филипс, с Брадли Купър, Ед Хелмс, Зак Галифианакис, Джъстин Барта, Хедър Греъм, [15+]
  • 21:00
    "Интерстелар", научна фантастика, САЩ, 2014; реж. Кристофър Нолан, с Матю МакKонъхи, Ан Хатауей, Джесика Частейн, Майкъл Кейн, Елън Бърстин, [12+]
Пълна програма
  • 14:50
    Ханибал: Новото доказателство, еп. 0
  • 15:50
    Възход и падение: Повратните точки на Втората световна война, сезон 1, еп. 6
  • 16:50
    Фронтови линии, сезон 1, еп. 6
  • 17:55
    Оръжейният инженер на Хитлер
Пълна програма
  • 15:00
    Спецове в заложната къща: Шпионинът залага
  • 15:55
    Спецове в заложната къща: Колтове и викинги
  • 16:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Да караш г-ца Бари
  • 16:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Нека да вали, момиче
Пълна програма
  • 14:40
    Традиции и обичаи
  • 16:00
    Поглед към природата
  • 16:40
    Подводен риболов
  • 18:00
    НАСЛУКА - тв поредица, девети сезон, 28 еп.
Пълна програма
  • 14:30
    "Паленца"
  • 15:15
    "Любопитният Джордж"
  • 16:00
    "Конни"
  • 16:20
    "Анджелина Балерина"
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 13:20
    "Ескадрилата" - драма / екшън / приключенски филм, с Джеймс Франко, Жан Рено.
  • 15:30
    "Човекът с отговорите" - комедия / романтичен филм с Джеф Даниелс, Лорън Греъм.
  • 17:00
    "Беоулф" - фентъзи, 1999, С Кристофър Ламбер, Лайла Робъртс и др.
  • 18:25
    "Бегълците" - криминална комедия, 1986, С Жерар Депардийо, Пиер Ришар и др.
Пълна програма
  • 15:00
    High Definition Hits!
  • 17:00
    Rock Solid Playlist
  • 19:00
    Ava Max's Maximum Pop Top 20
  • 20:30
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 14:55
    Речни Чудовища, сезон 3, еп. 3
  • 15:50
    Австралийски мегазоопарк, сезон 1, еп. 7
  • 16:35
    Йоркширският ветеринар, сезон 3, еп. 12
  • 17:20
    Доброволци в дивата природа, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 15:05
    Фабрика за храна САЩ
  • 15:30
    Фабрика за храна САЩ
  • 16:00
    Сервиз SOS
  • 17:05
    Теория на глупостта
Пълна програма
  • 14:40
    Върховната животинска класация
  • 15:30
    Върховната животинска класация
  • 16:20
    Невероятният д-р Пол
  • 17:05
    Животински боен клуб
Пълна програма
  • 15:05
    Футбол: Бабелсберг - Рб Лайпциг Купа на Германия, 1/16-финали /п/
  • 17:00
    Футбол: Майнц - Арминия Билефелд Купа на Германия, 1/16-финали /п/
  • 19:00
    "Пета четвърт" обзорно предаване за испански баскетбол (2021-22)
  • 19:30
    Футбол: Кардиф Сити - Мидълзбро Чемпиъншип (2021-22) /п/
Пълна програма
  • 15:00
    "Мъжко / Женско"
  • 17:00
    Вечерни новини
  • 17:40
    "В действителност"
  • 18:45
    "Нека да говорят"
Пълна програма
  • 15:00
    "Звездни празници" - горещи хитове
  • 15:40
    "Плейлист" - музикална програма
  • 16:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 16:10
    "По ноти" - избрани песни
Пълна програма
  • 14:40
    "От извора" - фолклорна програма
  • 15:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 15:40
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 16:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
Пълна програма
  • 15:00
    "Звездни празници" - горещи хитове
  • 15:40
    "Плейлист" - музикална програма
  • 16:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 16:10
    "По ноти" - избрани песни
Пълна програма
  • 15:00
    Италия, Серия А - обзор на 9.кр
  • 15:30
    Италия, Серия А: Аталанта - Удинезе, 9.кр
  • 17:30
    Италия, Серия А: Специя - Дженоа, 10.кр.
  • 19:30
    ПРЯКО, Италия, Серия А: Ювентус - Сасуоло, 10.кр.
Пълна програма
  • 14:00
    "От българско, по-българско" / повторение/
  • 16:00
    "Паралакс" / повторение /
  • 17:00
    Всички на мегдана - поздравителен концерт
  • 18:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ"
Пълна програма
  • 14:30
    На Фокус - предаване на Телемедиа
  • 15:30
    Детски свят
  • 16:30
    Новини
  • 17:00
    50 нюанса любов /ИЗБРАНО/ - предаване на Телемедиа /сезон 1, епизод 15/
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 15:00
    Различни хора, различни сватби - Америка: Гръцката богиня и гигантската рокля
  • 16:00
    Различни хора, различни сватби - Америка: Лошите шаферки
  • 17:00
    Д-р Пъпкотрепач: Американска опашка
  • 18:00
    Д-р Пъпкотрепач: Последният еднорог
Пълна програма
  • 15:00
    Пътешествия из райската земя - Рила
  • 15:30
    Магията на Китай - Древните постройки в Хонджоу
  • 16:00
    Виж България - Варна, шикозната столица
  • 16:30
    Виж България - Берковица, старинна и съвременна
Пълна програма
  • 15:00
    Най-добрите мотоциклетни маршрути (Series 14): Австралийските Бедлендс - от Холс Крийк до Дарвин (Episode 5)
  • 16:00
    На края на Аляска (Series 1): Опазване на границата (Episode 11)
  • 17:00
    Загадки в музея (Series 10): Обирът на хилядолетието и още (Episode 10)
  • 18:00
    Загадки в музея (Series 8): Да разпознаеш фалшификат (Episode 11)
Пълна програма
  • 15:00
    Най-добрите мотоциклетни маршрути (Series 14): Австралийските Бедлендс - от Холс Крийк до Дарвин (Episode 5)
  • 16:00
    На края на Аляска (Series 1): Опазване на границата (Episode 11)
  • 17:00
    Загадки в музея (Series 10): Обирът на хилядолетието и още (Episode 10)
  • 18:00
    Загадки в музея (Series 8): Да разпознаеш фалшификат (Episode 11)
Пълна програма
  • 14:10
    Телепорт, Канада,САЩ, екшън/приключенски/научна фантастика, 2008
  • 15:55
    Как да си дресираш дракон, САЩ, екшън/приключенски/анимация, 2010
  • 18:00
    Легенда, Великобритания,САЩ, приключенски/фентъзи/романтичен, 1985
  • 20:10
    Ной, САЩ, екшън/приключенски/драма, 2014
Пълна програма
  • 15:00
    Супер храни с Джейми, еп. 1
  • 16:00
    Модерна турска кухня с Максут , еп. 22
  • 16:30
    Бон Апети, еп. 23
  • 17:00
    Печивата на Милушка, еп. 18
Пълна програма
  • 12:00
    We Love The 00s!
  • 17:00
    2 4 1 Hits!
  • 18:00
    Hits Don't Lie
  • 22:00
    Can't Fight The Pop Ballads!
Пълна програма
  • 13:58
    Пяната на времето Фентъзи, Романтичен, Приключенски 2013
  • 16:35
    Бис Комедия 2015
  • 18:27
    Вечната Аделайн Драма, Фентъзи, Романтичен 2015
  • 20:16
    Американска Идилия Криминален, Драма 2016
Пълна програма
  • 14:25
    Скорпион, еп. 23
  • 15:20
    Касъл, еп. 6
  • 16:15
    Касъл, еп. 7
  • 17:10
    Семейство Симпсън, еп. 15
Пълна програма
  • 15:00
    BRIDAL
  • 15:25
    F-PEOPLE
  • 15:30
    BRIDAL
  • 15:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 14:00
    Totally 10s!
  • 16:00
    Worldwide Hits
  • 18:00
    MTV Euro Top 20
  • 19:00
    Totally 10s!
Пълна програма
  • 14:55
    "На косъм" - 2 еп.
  • 15:20
    "Звезди в катастрофи" - 4 еп.
  • 16:10
    "Съдия Джуди" - 165 и 166 еп.
  • 17:00
    "Моят паранормален кошмар" - 3 еп.
Пълна програма
  • 15:00
    Новини
  • 15:15
    Телепазар
  • 15:30
    кратки новини
  • 15:45
    Телепазар
Пълна програма
  • 15:00
    На охотничьей тропе
  • 15:25
    Как охотились наши деды
  • 15:55
    Оружейный клуб
  • 16:20
    Нахлыст без границ
Пълна програма
  • 13:45
    "Хотел за кучета" - семейна комедия с уч. на Ема Робъртс, Джейк Остин, Лиса Кудроу, Трой Джентъл, Кевин Дилън и др. /п/
  • 15:45
    "С вкус на любов" - семеен филм с уч. на Линдзи Морган, Патрик Фабиан, Шерилин Фен и др. /п/
  • 17:30
    "Индиана Джоунс и кралството на кристалния череп" - приключенски екшън с уч. на Харисън Форд, Кейт Бланшет, Шая Лебьоф, Джон Хърт, Рей Уинстоун, Джим Броудбент и др. /п/
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 4
Пълна програма
  • 14:50
    Режи! (Series 28): Победителите в Режи!: Битка 4 (Episode 4)
  • 15:30
    Гражданка в ранчото (Series 12): Лесни ястия (Episode 7)
  • 15:50
    Гражданка в ранчото (Series 12): В чест на Пийт (Episode 8)
  • 16:15
    Хелоуински войни (Series 9): Роякът (Episode 3)
Пълна програма
  • 14:45
    Опасна сила
  • 15:10
    Ловци на работа
  • 15:40
    Геймърки
  • 16:00
    Алвин и Катеричоците
Пълна програма
  • 13:30
    Снукър: Уелс оупън, финал, повторение
  • 15:30
    Колоездене: Лиеж - Бастон - Лиеж, повторение
  • 17:30
    Автомобилизъм: "Колела и токчета"
  • 18:00
    Автомобилизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, 6 часа на Спа, повторение
Пълна програма
  • 14:55
    "Небето ще почака", романтична драма, Германия, 2020; реж. Андре Еркау, със Синйе Ирслингер, Макс Хубахер, Хайке Макач, Тил Швайгер, Юрген Фогел, [12+]
  • 16:35
    "Черният рицар: Възраждане", фентъзи - екшън, САЩ, 2012; реж. Кристофър Нолан, с Крисчън Бейл, Майкъл Кейн, Гари Олдман, Ан Хатауей, Том Харди, [12+]
  • 19:20
    "Ергенски запой ", комедия, САЩ, 2009; реж. Тод Филипс, с Брадли Купър, Ед Хелмс, Зак Галифианакис, Джъстин Барта, Хедър Греъм, [15+]
  • 21:00
    "Интерстелар", научна фантастика, САЩ, 2014; реж. Кристофър Нолан, с Матю МакKонъхи, Ан Хатауей, Джесика Частейн, Майкъл Кейн, Елън Бърстин, [12+]
Пълна програма
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 15:00
    Chicken Squad
  • 15:30
    T.O.T.S.
  • 16:00
    Puppy Dog Pals
  • 16:30
    Puppy Dog Pals
Пълна програма
  • 14:45
    Опасна сила
  • 15:10
    Ловци на работа
  • 15:40
    Геймърки
  • 16:00
    Алвин и Катеричоците
Пълна програма
  • 15:00
    Почти ми се размина: Легендарен туристически автобус
  • 16:00
    Почти ми се размина: Непознат приятел
  • 17:00
    Убийствата сами ме избраха: Ефектът на доминото
  • 18:00
    Убийствата сами ме избраха: Моето първо убийство
Пълна програма
  • 15:00
    Fight Stars: Wladimir Klitschko
  • 15:25
    Clubland: Manchester United
  • 15:55
    The Burning Issue: Olympics
  • 16:20
    Football Stars: Mesut ?zil
Пълна програма
  • 15:00
    Спецове в заложната къща: Шпионинът залага
  • 15:55
    Спецове в заложната къща: Колтове и викинги
  • 16:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Да караш г-ца Бари
  • 16:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Нека да вали, момиче
Пълна програма
  • 15:00
    Сервиз SOS
  • 16:05
    Теория на глупостта
  • 16:30
    Теория на глупостта
  • 17:00
    Най-опасните ситуации в света
Пълна програма
  • 14:55
    Премиера: "Буря от любов" - сериал, с.12 еп.36
  • 16:00
    Премиера: "Опасни улици" - сериал, с.15
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
  • 14:55
    Ултравиолет; сезон 1, епизод 7, криминален, Полша, 2017
  • 16:05
    Ултравиолет; сезон 1, епизод 8, криминален, Полша, 2017
  • 17:00
    Определен да оцелее; сезон 2, епизод 2, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 17:55
    Определен да оцелее; сезон 2, епизод 3, екшън, драма, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 14:55
    Тежката истина; сезон 2, епизод 2, драма, Канада, 2019
  • 15:55
    Картър; сезон 2, епизод 2, криминален, комедия, Канада, 2019
  • 16:50
    Картър; сезон 2, епизод 3, криминален, комедия, Канада, 2019
  • 17:40
    Тежката истина; сезон 2, епизод 3, драма, Канада, 2019
Пълна програма
  • 14:50
    Първите 48 часа: Стари рани
  • 15:40
    Първите 48 часа: Фатална случайност; Огнен ад
  • 16:35
    Часовете преди убийство: Семейна афера
  • 17:30
    Убийци на круизни кораби: Теди
Пълна програма
  • 14:50
    Срещи в парка
  • 17:00
    На мушка
  • 18:50
    Хенри V
  • 21:25
    Подземен свят: Еволюция
Пълна програма
  • 15:00
    Ridiculousness
  • 15:30
    Ridiculousness
  • 16:00
    Punk'd
  • 16:25
    Punk'd
Пълна програма
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    БРЮКСЕЛ В ПРЕВОД - повторение
  • 15:50
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 15:55
    Музикална пауза
Пълна програма
  • 15:00
    Мегаполиси
  • 15:30
    Траектория
  • 16:00
    Сафари в Гаронга: Един чилиец в саваната
  • 17:00
    Между земята и небето
Пълна програма
  • 08:00
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
Пълна програма
  • 14:40
    HELride 2019
  • 15:30
    Learning by Braille
  • 16:00
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 16:30
    The Adventures of Danny & The Dingo
Пълна програма
  • 14:55
    River Monsters (Series 3): Jungle Killer (Episode 7)
  • 15:45
    Work On The Wild Side (Series 1): 117 (Episode 17)
  • 16:35
    Aussie Mega Zoo (Series 1): 108 (Episode 8)
  • 17:20
    The Yorkshire Vet (Series 3): 301 (Episode 1)
Пълна програма
  • 15:00
    Българско документално кино
  • 15:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 16:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 16:30
    "Петолиния" - музикален микс
Пълна програма
  • 14:56
    Orchestre Philharmonique Royal de Li?ge, Christian Arming: Mendelssohn, Shostakovich
  • 16:48
    InterMezzo
  • 17:30
    Mozart's Idomeneo at the Teatro Real
  • 20:19
    Joyce DiDonato at the Bayreuth Baroque Opera Festival
Пълна програма
  • 14:30
    Втора професионална лига: Обзор предаване за български футбол (2021-22) /п/
  • 15:30
    Студио "Купа на България" директно
  • 16:00
    Футбол: Славия - Пирин Купа на България, 1/8 финали директно
  • 17:55
    Студио "Купа на България" директно
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Евертън - Уотфорд Висша лига /п/
  • 16:00
    "Премиър лийг Токшоу" предаване за английски футбол (2021-22) /п/
  • 17:00
    Футбол: Арсенал - Астън Вила Висша лига /п/
  • 19:00
    "Да скъсаш мрежата" предаване за английски футбол (2021-22)
Пълна програма
  • 15:00
    Почти ми се размина: Легендарен туристически автобус
  • 16:00
    Почти ми се размина: Непознат приятел
  • 17:00
    Убийствата сами ме избраха: Ефектът на доминото
  • 18:00
    Убийствата сами ме избраха: Моето първо убийство
Пълна програма
  • 14:25
    "007 Координати: Скайфол", шпионски екшън, Великобритания, 2012; реж. Сам Мендес, с Даниъл Крейг, Джуди Денч, Хавиер Бардем, Ралф Файнс, Наоми Харис, [12+]
  • 16:45
    "Дан в реалния живот", романтична драма, САЩ, 2007; реж. Питър Хеджис, със Стив Карел, Жулиет Бинош, Дейн Кук, Алисън Хап, Брит Робъртсън, [12+]
  • 18:25
    "Тайфата на Моника: Връзки", семейна комедия, Бразилия, 2019; реж. Даниъл Резенде, с Джулия Бените, Кевин Вечиато, Лора Раусео, Габриел Морейра, Родриго Санторо, [7+]
  • 20:00
    "Маите, Южна Калифорния ІІІ, 5 еп.", криминална драма, САЩ, 2021; реж. Елгин Джеймс, с Джейди Пардо, Клейтън Карденас, Майкъл Ърби, Карла Барата, Раул Макс Трухильо, [18+]
Пълна програма
  • 14:45
    "Намери ме в Париж ІІІ, 17 еп.", семейна драма, Франция, 2020; реж. Мат Блум, с Джесика Лорд, Хана Дод, Юба Акълейд, Касъл Рок, Кристи О’Донъл, [7+]
  • 15:10
    "Намери ме в Париж ІІІ, 18 еп.", семейна драма, Франция, 2020; реж. Мат Блум, с Джесика Лорд, Хана Дод, Юба Акълейд, Касъл Рок, Кристи О’Донъл, [7+]
  • 15:40
    "Шоуто на Джон Оливър VIII, 10 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2021; реж. Тим Карвел, Джеймс Тейлър, Джон Тодай, с Джон Оливър, [12+]
  • 16:15
    "Ел връзки: Поколение отвъд етикета ІІ, 3 еп.", драма, САЩ, 2020; реж. Марджа-Люис Райън, с Дженифър Бийлс, Катрин Мониг, Лейша Хейли, Ариен Манди, Сепидех Моафи, [15+]
Пълна програма
  • 14:55
    Ай, ай, Сантяго
  • 15:25
    Рибки Гупи
  • 15:55
    Baby Shark's Big Show
  • 16:05
    Пес патрул
Пълна програма
  • 14:40
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 9, еп. 9, Великобритания, криминален/мистерии, 2015
  • 15:25
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 9, еп. 10, Великобритания, криминален/мистерии, 2015
  • 16:10
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 9, еп. 11, Великобритания, криминален/мистерии, 2015
  • 16:55
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 9, еп. 12, Великобритания, криминален/мистерии, 2015
Пълна програма
  • 14:20
    План 9 от Космоса Ужаси, Фантастичен САЩ 1959
  • 15:40
    Марко Поло, част 1 Драма САЩ 2007
  • 17:10
    Марко Поло, част 2 Драма САЩ 2007
  • 18:35
    Скритата крепост Семеен Канада 2001
Пълна програма
  • 13:40
    Подаръкът на Св. Никола Семеен Холандия 2005
  • 15:15
    Необвързаност Драма Германия, Италия, Израел, Франция 2007
  • 17:05
    Гуидо суперзвездата Комедия Канада 2010
  • 18:30
    Железопътни тигри Екшън, Комедия, Военен Китай 2016
Пълна програма
  • 15:05
    Чичо Нино Комедия, Драма, Семеен САЩ 2003
  • 16:45
    Венецианският търговец Драма САЩ, Италия, Люксембург, Великобритания 2004
  • 18:55
    Детегледачът-футболист Комедия, Семеен САЩ 2010
  • 20:30
    Суперзвезда комедия, Драма, романтичен САЩ 2002
Пълна програма
  • 14:10
    Live Recap Crankworx Summer Series 2020
  • 16:30
    Live Recap Red Bull Moto GP Rookies Cup 2021
  • 17:45
    Live Recap Extreme Barcelona 2020
  • 18:30
    Live Recap Dew Tour 2021
Пълна програма
  • 15:00
    Пътят към Катар 2022 магазинно предаване /9 епизод/
  • 15:30
    Електрическа Одисея магазинно предаване за шампионата за електромобили "Екстрийм Е" /13 епизод/
  • 16:00
    Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
  • 17:00
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 14:30
    История.bg Константин Стоилов. Европеецът /избрано/
  • 15:30
    Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу
  • 16:30
    10 000 крачки /БНТ 2 Русе/
  • 16:45
    Светът и ние
Пълна програма
  • 15:00
    ATP 500: Турнир във Виена на живо
  • 17:00
    ATP 500: Турнир във Виена на живо
  • 19:00
    ATP 500: Турнир във Виена на живо
  • 21:00
    ATP 500: Турнир във Виена на живо
Пълна програма
  • 15:00
    ATP 250: Турнир в Санкт Петербург на живо
  • 17:00
    ATP 250: Турнир в Санкт Петербург на живо
  • 19:00
    Moto GP: Обзор на състезанието за Голямата награда на Италия Обзор на състезанието за Голямата награда на Италия повторение
  • 20:00
    Евролига: Зенит - Реал Мадрид на живо
Пълна програма
  • 15:00
    Шампионска лига: Шахтьор - Реал Мадрид Трета среща от груповата фаза повторение
  • 17:00
    Шампионска лига: Атлетико Мадрид - Ливърпул Трета среща от груповата фаза повторение
  • 19:00
    Студио "Футбол" на живо
  • 19:30
    Серия А: Удинезе - Верона на живо
Пълна програма
  • 13:30
    Ла Лига: Виляреал - Кадис повторение
  • 15:30
    Ла Лига: Алавес - Елче повторение
  • 17:15
    Ла Лига: Еспаньол - Атлетик Билбао повторение
  • 19:00
    Ла Лига: "Светът на Ла Лига"
Пълна програма
  • 14:00
    "Место Встречи"
  • 16:00
    "Сегодня"
  • 16:30
    "За Гранью"
  • 17:35
    "Днк"
Пълна програма
  • 14:15
    Fallen Empire - Part 2
  • 15:35
    Dogs Five-Star Hotel
  • 17:20
    Suspicion
  • 18:50
    Revenge
Пълна програма
  • 14:55
    СУД ПРИСЯЖНЫХ 893
  • 15:45
    МЕДИЦИНСКИЕ ТАЙНЫ 31
  • 16:15
    СЛЕДСТВИЕ ВЕЛИ... 200
  • 17:00
    ОБЗОР. ЧРЕЗВЫЧАЙНОЕ ПРОИСШЕСТВИЕ
Пълна програма
  • 14:30
    ДЕМОНЫ серия 6
  • 15:25
    ЧУЖОЙ РАЙОН серия 7
  • 16:10
    ЧУЖОЙ РАЙОН серия 8
  • 17:00
    ДИКИЙ серия 15
Пълна програма
  • 14:35
    КРУТЫЕ НУЛЕВЫЕ - 03
  • 15:15
    КРУТЫЕ НУЛЕВЫЕ - 04
  • 16:00
    ПЕРВАЯ ПЕРЕДАЧА - 411
  • 16:25
    ПЕРВАЯ ПЕРЕДАЧА (2020) - 01
Пълна програма
  • 15:00
    Вечерта на Северозапада (П)
  • 16:00
    Вечерното шоу на Слави Трифонов (П)
  • 16:55
    Шоуто на сценаристите (П)
  • 17:50
    Телепазар
Пълна програма
  • 15:05
    Това е Пони
  • 15:35
    Това е Пони
  • 16:00
    Къщата на Шумникови
  • 16:30
    Семейство Касагранде
Пълна програма
  • 15:00
    Top 50 Best 80s Debuts!
  • 19:00
    Forever 80s
  • 21:00
    The Power Of 80s Love!
  • 23:00
    Greatest 80s Rock: Play It Loud!
Пълна програма
  • 13:00
    Saved By The 90s!
  • 16:00
    Girl Power Hour!
  • 17:00
    Never Forget The 90s!
  • 20:00
    90s Mixtape!
Пълна програма
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Ultimate Rap & RnB
  • 17:00
    Non-Stop Bangerz!
  • 21:00
    Reload! Club Classics
Пълна програма
  • 15:00
    Да пеем и свирим от сърце и душа /музикално-развлекателен блок с участие на самодейни състави от България/
  • 15:15
    Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
  • 17:00
    Дръж се, земьо /музикално-развлекателен блок с участието на самодейни танцови състави от България/
  • 17:15
    Пъстра плетеница /музикално-развлекателен блок/
Пълна програма
  • 15:00
    "Showtime" - музикална мозайка
  • 15:30
    "Hot" - новите хитове
  • 15:40
    "Stars" - хитовете на звездите
  • 16:00
    "Showtime" - музикална мозайка
Пълна програма
  • 14:00
    "Марина
  • 16:00
    "Две жени
  • 18:00
    "Пепел
  • 20:00
    Търговският пътник
Пълна програма
  • 15:00
    Новините на NOVA NEWS
  • 15:20
    Социална мрежа
  • 16:00
    Новините на NOVA NEWS
  • 16:15
    Социална мрежа
Пълна програма
  • 15:00
    Дивите пейзажи на Африка 2
  • 15:50
    Диви замъци 1
  • 16:40
    Диви замъци 1
  • 17:30
    Сетивата при животните 1
Пълна програма
  • 14:00
    Брак по италиански
  • 16:00
    Полет
  • 18:00
    1942
  • 20:00
    Карнавална нощ
Пълна програма
  • 15:00
    Street Buzz
  • 16:00
    Street Buzz
  • 17:00
    Ultra Mix
  • 18:00
    Ultra Mix
Пълна програма
  • 15:00
    XTERRA ADVENTURES 2019/2020 EP 4
  • 15:30
    XTERRA ADVENTURES 2019/2020 EP 5
  • 16:00
    WORLD OF FREESPORTS 2019, EP 33
  • 16:30
    WORLD OF FREESPORTS 2019, EP 34
Пълна програма
  • 13:45
    Radiohead - Live at Glastonbury Festival?
  • 15:55
    My Morning Jacket - Sesiones - Alejandro Franco
  • 16:42
    Eagles of Death Metal - iConcerts Hits
  • 17:00
    Portugal. The Man - Sesiones - Alejandro Franco
Пълна програма
  • 14:00
    Oedipe by Enescu at the Op?ra national de Paris
  • 17:00
    InterMezzo
  • 18:00
    Renaud Capu?on and the Orchestre de Chambre de Lausanne: P?rt, Bach, Mendelssohn
  • 19:30
    The Czech Philharmonic and Semyon Bychkov: Smetana, Martin?, Dvo??k
Пълна програма
  • 15:00
    Живот в Мексико (Series 4): Нови приятели в Мексико (Episode 7)
  • 15:30
    Живот в Мексико (Series 4): Ваканцията се превръща в дом (Episode 8)
  • 16:00
    Ремонти в нашия град (Series 5): Ново начало (Episode 1)
  • 17:00
    Ремонт на фермерски къщи (Series 1): Къща във ферма за коне (Episode 6)
Пълна програма
  • 14:50
    The Immigrant USA 1917
  • 15:15
    Metropolis Germany 1927
  • 17:40
    Schengen France 2012
  • 17:50
    Stalker Soviet Union 1979
Пълна програма
  • 13:40
    Stream Nation - Unravel 2
  • 16:30
    Stream Nation - GRIS
  • 18:50
    Esports Balkan League
  • 22:25
    Stream Nation - Apex
Пълна програма
  • 15:00
    Новости
  • 15:10
    Документальный фильм
  • 15:40
    Generation.UA
  • 15:55
    Метро
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Байерн Мюнхен - Хофенхайм Бундеслига (2021-22) /п/
  • 16:00
    Футбол: Обзор на кръга Втора Бундеслига (2021-22) /п/
  • 16:30
    Футбол: Майнц - Аугсбург Бундеслига (2021-22) /п/
  • 18:30
    "Бундеслига Токшоу" предаване за германски футбол (2021-22)
Пълна програма

Сериали

AXN Black 15:10
Щитът; сезон 3, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2004
AXN 15:15
Специален отряд; сезон 2, епизод 9, екшън, приключенски, САЩ, 2018
AXN White 15:15
Закрилникът; сезон 2, епизод 22, драма, САЩ, 2002
Viasat Explorer 15:15
Ледени викинги, сезон 1, еп. 1
Viasat History 15:35
Втората световна война в цветове, сезон 1, еп. 3

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 15:25
ЧУЖОЙ РАЙОН-3 серия 1
Ring.BG 15:30
Италия, Серия А: Аталанта - Венеция, 15.кр.
Eurosport 2 16:00
Северна комбинация: Световна купа в Рука, 10 км, мъже, повторение
Diema Sport 3 16:00
"Бундеслига Токшоу" предаване за германски футбол (2021-22)

Всички предавания

Филми

AXN Black 15:10
Щитът; сезон 3, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2004
AXN 15:15
Специален отряд; сезон 2, епизод 9, екшън, приключенски, САЩ, 2018
AXN White 15:15
Закрилникът; сезон 2, епизод 22, драма, САЩ, 2002
bTV Cinema 15:15
"Тел - крадецът" - криминален, екшън (САЩ, 2014), режисьор Джей Ем Ар Луна, в ролите: Майло Вентимиля, Кейти Сакхоф, Джейсън Лий, Робърт Патрик, Алън Тудик, Фейзон Лав и др.
HBO 2 15:20
"Аквамен", екшън - фентъзи, САЩ, 2018; реж. Джеймс Уон, с Джейсън Момоа, Амбър Хърд, Уилям Дефо, Патрик Уилсън, Долф Лундгрен, [12+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}