ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 02:20
    Култура.БГ /п/
  • 03:20
    По света и у нас /п от 20:00 часа/
  • 03:45
    Бързо, лесно, вкусно /п/
  • 04:15
    Частните музеи в Чехия /п/
Пълна програма
  • 02:20
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:30
    "Търговски център" - сериал, с.14
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
  • 06:00
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова
Пълна програма
  • 01:30
    "Нюанси синьо" - сериал, сезон1
  • 02:30
    "Сияйна луна" - сериал
  • 05:15
    "Черният списък" - сериал, сезон 6 /п/
  • 06:00
    "Здравей, България" - сутрешен блок
Пълна програма
  • 01:40
    Ези-тура: Шопинг - поредица за пътешествия и лайфстайл /п./
  • 02:30
    Новините ON AIR /п./
  • 03:15
    Одисей - исторически сериал /п./
  • 04:15
    Порочно правосъдие - криминален сериал /п./
Пълна програма
  • 02:00
    Клуб Investor с Ивайло Лаков/п./
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов /п/
Пълна програма
  • 02:20
    Ударът "Пелам 123"; трилър, САЩ, 2009
  • 04:00
    Морски детективи; сезон 15, епизод 9, криминален, екшън, САЩ, 2017
  • 04:40
    Морски детективи; сезон 15, епизод 10, криминален, екшън, САЩ, 2017
  • 05:05
    Новобранецът; сезон 2, епизод 18, криминален, драма, САЩ, 2019
Пълна програма
  • 01:40
    Тексаски закони: Епизод 12
  • 02:30
    Избавлението на чифлика: Подслон в бурята - Част 2
  • 03:15
    Джереми Уейд: тъмни води: Италианското езерно чудовище
  • 04:00
    Истории за големи котки: Епизод 1
Пълна програма
  • 02:20
    Архивите на Алфа
  • 03:00
    Новини
  • 03:20
    "Голямата игра" с Адриан Асенов (п)
  • 04:00
    Добро утро, българи" - (п)
Пълна програма
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard MK
Пълна програма
  • 02:00
    До Европа и напред /п/
  • 02:30
    №1 Туризмът: Деултум - Край бреговете на времето /БНТ 2 Варна/п/
  • 03:00
    Президентски избори 2021: Диспут /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 04:00
    Пекарят игрален филм /п/ (12)
Пълна програма
  • 02:10
    Mush-Mush And The Mushables - Season 1: Race The Beast
  • 02:25
    Mush-Mush And The Mushables - Season 1: Surprise, It's Spring
  • 02:40
    Mush-Mush And The Mushables - Season 1: The Missing Mushlet
  • 03:00
    Power Players - Season 1: Countdown
Пълна програма
  • 02:15
    "Супергърл" - сериал, с.5 еп.9
  • 03:15
    "Стоте" - сериал, с7, еп.2
  • 04:15
    "Червената линия" - сериал, еп.2
  • 05:00
    "Чък" - сериал, с.3 еп.6
Пълна програма
  • 01:15
    "Незабравимо" - трилър (САЩ, 2017), режисьор Денис Ди Нови, в ролите: Росарио Доусън, Катрин Хайгъл, Джеф Стълтс, Изабела Кай и др.
  • 03:15
    "Убийство по учебник" - криминален, трилър (САЩ, 2002), режисьор: Барбет Шрьодер, в ролите: Сандра Бълок, Бен Чаплин, Райън Гослинг, Майкъл Пит, Агнес Брукнър, Крис Пен и др.
  • 06:00
    "Случаите на Поаро" /п./ - сериал, с.10 еп.1
  • 08:00
    "Ти гониш!" - комедия (САЩ, 2018), режисьор Джеф Томсик, в ролите: Джереми Ренър, Ед Хелмс, Джон Хам, Анабел Уолис, Айла Фишър, Нора Дън, Лесли Биб, Рашида Джоунс, Брайън Денехи и др.
Пълна програма
  • 02:00
    "Модерно семейство" /п./ - сериал
  • 03:00
    "Шоуто на Николаос Цитиридис" /п./
  • 03:30
    "Комиците и приятели" /п./
  • 04:00
    "Шитс Крийк" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 02:00
    "Имението Даунтън" - сериал
  • 02:50
    "Шест сестри" - сериал
  • 03:30
    "Силата на желанията" - сериал
  • 04:20
    "Кой кой е" - сериал
Пълна програма
  • 02:15
    Невероятният свят на Гъмбол: Компилацията
  • 02:30
    Невероятният свят на Гъмбол: Катастрофата
  • 02:40
    Невероятният свят на Гъмбол: Повторението
  • 02:50
    Невероятният свят на Гъмбол: Историите
Пълна програма
  • 01:25
    "Финикс, Орегон", комедия, САЩ, 2019; реж. Гари Лундгрен, с Джеймс Льо Гро, Джеси Борего, Лиса Едълстийн, Дидрих Бадер, Кевин Кориган, [12+]
  • 03:15
    "Ангелска долина", криминален трилър, Унгария, 2019; реж. Бела Богота, с Чаба Кристик, Андраш Хатази, Габор Толаш, Юлия Няко, Ласло Матрай, [18+]
  • 04:55
    "Песен без име", драма, Перу, 2019; реж. Мелина Леон, с Памела Мендоса, Томи Парага, Лусио Рохас, Майкол Ернандес, Лидия Кипсе, [12+]
  • 05:40
    "Руско момче", военна драма, Русия, 2019; реж. Александър Золотухин, с Владимир Королев, Михаил Бутурлов, Артьом Лещик, Данил Тябин, Сергей Гончаренко, [12+]
Пълна програма
  • 02:10
    "Разбойнически ръце", драма, Германия, 2020; реж. Ълкър Чатак, с Емил фон Шьонфелс, Мекиас Мулугета, Изабела Бартдорф, Аднан Девран, Годехард Гизе, [18+]
  • 03:40
    "Незапомнено", драма, Бразилия, 2018; реж. Флавия Кастро, с Жан Будие, Уго Абранш, Артур Виейра Рейно, Сара Антунес, Елиан Джардини, [12+]
  • 05:45
    "Далече", приключенска анимация, Латвия, 2019; реж. Гинтс Зилбалодис, [7+]
  • 07:00
    "Атландида (2019)", драма, Украйна, 2019; реж. Валентин Васянович, с Андрий Ръймарук, Людмила Билека, Василий Антоняк, Лили Хайд, Игор Титарчук, [15+]
Пълна програма
  • 02:00
    Anderson Cooper 360
  • 03:00
    Cuomo Prime Time
  • 04:00
    Don Lemon Tonight
  • 06:00
    CNN Newsroom with John Vause
Пълна програма
  • 02:00
    "Да сготвим с Марта Стюарт" - кулинарно предаване
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:40
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 07:40
    "Сияйна луна" - сериал /п/
Пълна програма
  • 00:50
    "Фрактура" - предаване за рок музика
  • 03:00
    Еротичен телепазар
  • 06:15
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 3 /п/
  • 07:15
    "Да се посмеем" /п/
Пълна програма
  • 02:00
    Експедиция: Завръщане в бъдещето: Приключението на живота на Джош
  • 03:00
    Експедиция Хикс: Кълба светлина
  • 04:00
    Злато в Берингово море: Епизод 8
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Noble M12 GTO 2.5
Пълна програма
  • 02:10
    НАСА: Неразгадани архиви: Топ секретен ужас
  • 03:00
    НАСА: Неразгадани архиви: Смъртоносни оръжия
  • 03:48
    Историята под лупа: Изгубените храмове на джунглата
  • 04:36
    Историята под лупа: В търсене за замъка на крал Артур
Пълна програма
  • 02:00
    Виолета
  • 02:40
    Бини и призракът
  • 03:05
    Сейди Спаркс
  • 03:25
    Сейди Спаркс
Пълна програма
  • 02:00
    "Природни сили"
  • 02:50
    "Футурис"
  • 02:55
    "Футурис"
  • 03:00
    "Знаеш ли как?"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:50
    Маша и Мечока - анимационен сериал
  • 08:20
    Супер самолети - анимационен сериал
  • 08:50
    Инфинити Надо - анимационен сериал
Пълна програма
  • 01:30
    EuroTV Shop
  • 03:30
    Интересно със Славчо Тошев - със Славчо Тошев
  • 04:00
    ЕвроДикоФ - със Сашо Диков
  • 05:30
    Политика и спорт - с Иван Търпоманов
Пълна програма
  • 01:00
    Снукър: Световен шампионат в Шефилд, финал, повторение.
  • 02:30
    Автомобилизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, 6 часа на Монца, повторение
  • 04:00
    Снукър: Бритиш оупън, финал, повторение
  • 06:00
    Автомобилизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, 6 часа на Монца, повторение
Пълна програма
  • 01:00
    Автомобилизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, 24 часа на Льо Ман, повторение
  • 02:30
    Снукър: Световен шампионат в Шефилд, финал, повторение
  • 04:00
    Автомобилизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, 24 часа на Льо Ман, повторение
  • 06:00
    Снукър: Световен шампионат в Шефилд, финал, повторение
Пълна програма
  • 02:00
    Австралийски ловци на омари, сезон 3, еп. 2
  • 02:55
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 5
  • 03:40
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 6
  • 04:25
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 7
Пълна програма
  • 01:50
    Liquid Edge
  • 02:40
    Extreme Fighting Championship
  • 03:30
    Facing Waves
  • 03:55
    Drift Style
Пълна програма
  • 01:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 02:20
    Отчаяни съпруги, еп. 11
  • 03:05
    Това сме ние, еп. 5
  • 03:50
    Как се запознах с майка ви , еп. 10
  • 04:10
    Бон Апети, еп. 13
Пълна програма
  • 01:55
    От местопрестъплението, еп. 17
  • 02:45
    От местопрестъплението, еп. 18
  • 03:30
    Полицаите от Чикаго, еп. 17
  • 04:20
    Д-р Розууд, еп. 3
Пълна програма
  • 01:50
    "Злите мъртви (2013)", ужаси, САЩ, 2013; реж. Фейд Алварес, с Джейн Леви, Шайло Фернандес, Лу Тейлър Пучи, Джесика Лукас, Елизабет Блекмор, [18+]
  • 03:20
    "Милост", биографична драма, САЩ, 2019; реж. Дестин Даниъл Кретън, с Майкъл Б. Джордан, Джейми Фокс, Бри Ларсън, Роб Морган, Тим Блейк Нелсън, [12+]
  • 07:00
    "Американска туршия", комедийна драма, САЩ, 2020; реж. Брандън Трост, със Сет Роугън, Сара Снук, Шон Уейлън, Джорма Таконе, Джоана Адлър, [15+]
  • 08:25
    "Пиратите съседи", семейна комедия, Нидерландия, 2020; реж. Пим Ван Хоуве, с Мати Стоукър, Самюел Бо Реурекас, Селест Холсхаймер, Егберт-Ян Уибър, Тихо Хернанд, [7+]
Пълна програма
  • 02:00
    Личният живот на историческите личности, сезон 1
  • 02:55
    Мегаполис: Дневници на древния свят, сезон 1, еп. 3
  • 03:50
    Бездната: Възходът и падението на нацистите, сезон 1, еп. 7
  • 04:45
    Втората световна война: Фармацевтика в окопите, еп. 0
Пълна програма
  • 02:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Не стой близо до мен, когато наддаваш
  • 02:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Необикновена мечка
  • 03:10
    Надпревара за находки: Ню Йорк: Няколко добри оферти
  • 03:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Мятай смело въдицата
Пълна програма
  • 02:00
    Риболовни страсти - тв поредица
  • 03:20
    Туризъм
  • 04:00
    Риболовен филм
  • 06:00
    Истории от музея
Пълна програма
  • 02:15
    "Отряд "Чопм"
  • 02:30
    "Томас и приятели"
  • 02:55
    "Пожарникарят Сам"
  • 03:15
    "Герои на града"
Пълна програма
  • 01:45
    Тюбс
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
Пълна програма
  • 01:55
    "Мегапитон срещу Гатороид" - трилър/ужаси, 2011, С Деби Гибсън, Катрин Йостен и др.
  • 03:25
    "Злодеи на магистралата" - екшън, 2004, С Джим Кавизел, Рона Митра и др.
  • 04:40
    "Убиецът на шанса" - романтична драма, 2003, С Уилям Мейси, Мария Бело и др.
  • 07:20
    "Звездите отблизо"
Пълна програма
  • 02:00
    MTV World Stage: Jason Derulo
  • 02:45
    MTV Asks Little Mix
  • 03:05
    Mabel: I Want My MTV
  • 03:30
    MTV Rewind: 2014
Пълна програма
  • 01:45
    Най-дивото оцеляване, сезон 2, еп. 9
  • 02:35
    В зоопарк "Таронга", сезон 2, еп. 9
  • 03:20
    Спасяване на диви мечки, сезон 3, еп. 8
  • 03:45
    Доброволци в дивата природа, сезон 1, еп. 15
Пълна програма
  • 01:55
    Суперструктури: Чудеса на техниката
  • 02:40
    Сервиз SOS
  • 03:25
    Теория на глупостта
  • 03:50
    Как да спечелим
Пълна програма
  • 01:50
    Кървавата река на Африка
  • 02:40
    Долината на вълците
  • 03:25
    Най-странната жива птица
  • 04:10
    Кървави врагове: лъв срещу бивол
Пълна програма
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 09:30
    Хокей на лед: Металург - Барс Континентална хокейна лига /п/
  • 11:30
    Футбол: Стоук Сити - Брентфорд Карабао къп, осминафинал /п/
  • 13:30
    Футбол: Майнц - Арминия Билефелд Купа на Германия, 1/16-финали /п/
Пълна програма
  • 00:30
    "Затъмнение" - игрален филм
  • 03:15
    "Заедно с всички"
  • 03:45
    "Хайде да се оженим" - сериал
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 02:10
    "Планета Live" - музикална програма
  • 02:40
    "Show Time" - музикална програма
  • 03:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 03:10
    "Класика в жанра" - вечни хитове
Пълна програма
  • 02:00
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 02:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 02:40
    "Фолклорна китка" - музикална програма
  • 03:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 02:10
    "Планета Live" - музикална програма
  • 02:40
    "Show Time" - музикална програма
  • 03:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 03:10
    "Класика в жанра" - вечни хитове
Пълна програма
  • 01:15
    Горещите въпроси в спорта - предаване за любопитни истории около най-известните спортисти
  • 05:00
    Дивата муха - екстремни спортове
  • 06:00
    Звездите на футбола - предаване за известните личности във футбола
  • 08:00
    Съвършенството - най-великите моменти в спорта
Пълна програма
  • 01:30
    "Час по България" - с водещ проф. Пламен Павлов / повторение /
  • 02:30
    Калейдоскоп / повторение /
  • 03:00
    "Старият албум" - разказите на Михаил Топалов
  • 03:30
    Новини
Пълна програма
  • 00:30
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 06:00
    Фолклорна трапеза
  • 07:30
    Детски свят
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 02:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 02:00
    Краката ми ме убиват: Постоянни високи токчета
  • 03:00
    Краката ми не спират да растат
  • 03:50
    Д-р Пъпкотрепач: Джакпот с липом
  • 04:40
    Медиумът от Лонг Айлънд: Епизод 9: втора част
Пълна програма
  • 02:00
    Регионите на България - Сапарева баня: Овчарчески водопад
  • 02:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 03:00
    Искам да съм там: Разлог - Триединството на планините
  • 03:30
    Виж България - Козичино
Пълна програма
  • 02:00
    Загадки в музея (Series 10): Обирът на хилядолетието и още (Episode 10)
  • 03:00
    Посока "Страх" (Series 1): Психиатричната болница в Мичиган (Episode 7)
  • 04:00
    Призраци на Морган Сити (Series 1): Ирландският войник (Episode 5)
  • 05:00
    Загадки в музея (Series 21): Ужасяващи следи и други загадки (Episode 5)
Пълна програма
  • 02:00
    Загадки в музея (Series 10): Обирът на хилядолетието и още (Episode 10)
  • 03:00
    Посока "Страх" (Series 1): Психиатричната болница в Мичиган (Episode 7)
  • 04:00
    Призраци на Морган Сити (Series 1): Ирландският войник (Episode 5)
  • 05:00
    Загадки в музея (Series 21): Ужасяващи следи и други загадки (Episode 5)
Пълна програма
  • 01:00
    Играта на Рипли, Италия, Великобритания,САЩ, криминален/драма/мистерии, 2002
  • 03:25
    Улични крале, САЩ, екшън/криминален/драма/трилър, 2008
  • 05:10
    Голямото замръзване, САЩ, комедия/драма, 1983
  • 06:55
    Пурпурен дъжд, САЩ, драма/музикален/романтичен, 1984
Пълна програма
  • 02:05
    Вкусът на Мелбърн с Рейчъл Ку, еп. 7
  • 02:25
    Курсът по готварство на Гордън Рамзи, еп. 13
  • 02:45
    Изкуството да живееш, еп. 6
  • 03:30
    Печивата на Милушка, еп. 20
Пълна програма
  • 02:00
    Non-Stop Nostalgia
  • 06:00
    Non-Stop Nostalgia
  • 07:00
    Non-Stop Nostalgia
  • 11:00
    Class Of 2009
Пълна програма
  • 01:33
    Чърчил Биографичен, Драма, Исторически 2017
  • 03:18
    ГАЛ Драма, Трилър 2006
  • 05:28
    Нико 2 Малко братче големи проблеми Анимация, Приключенски, Комедия 2012
  • 06:42
    Щъркелчето Ричард Анимация, Приключенски, Комедия 2017
Пълна програма
  • 01:40
    Кости, еп. 7
  • 02:30
    Кости, еп. 8
  • 03:15
    Престъпления от класа, еп. 7
  • 04:00
    Касъл, еп. 10
Пълна програма
  • 02:00
    SWIMWEAR
  • 02:30
    SWIMWEAR
  • 02:55
    F-PARTIES
  • 03:00
    FASHION FILMS
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Hits
  • 05:00
    Non-Stop Hits
  • 08:00
    MTV Euro Top 20
  • 09:00
    Totally 10s!
Пълна програма
  • 02:15
    "Съдия Джуди" - 61 еп.
  • 02:40
    "Прелюбодейци" - 7 еп.
  • 03:30
    "Слава чрез убийство" - 3 eп.
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 123-125 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:00
    Сутрешен информационен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Темите - публицистика
Пълна програма
  • 02:20
    Охотничье оружие. Вопросы эксперту
  • 02:35
    Особенности охоты на Руси
  • 03:00
    На охотничьей тропе
  • 03:25
    Как охотились наши деды
Пълна програма
  • 01:00
    "Борг срещу Макенроу" - биографичен филм с уч. на Шая Лебьоф, Сверир Гуднасон, Стелън Скарсгард, Тува Новотни и др.
  • 06:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 12
  • 06:45
    "Детектив по Коледа" - романтичен филм с уч. на Емили Алатало, Франко Ло Прести, Андрю Бушел, Лорън Холи, Дженел Уилямс и др.
  • 08:40
    "Ловци на духове 2" - комедия с уч. на Бил Мъри, Дан Акройд, Сигорни Уивър, Харолд Рамис, Рик Моранис и др. /п/
Пълна програма
  • 02:00
    Надпревара в супермаркета (Series 13): Съревнование в супера (Episode 1)
  • 02:40
    Хелоуински войни (Series 9): Страшни приказки II (Episode 5)
  • 03:20
    Гражданка в ранчото (Series 12): Четири нюанса шоколадово (Episode 11)
  • 03:40
    Гражданка в ранчото (Series 12): Специален ден (Episode 12)
Пълна програма
  • 02:10
    Геймърки
  • 02:35
    Геймърки
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 01:00
    Снукър: Световен шампионат в Шефилд, финал, повторение.
  • 02:30
    Автомобилизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, 6 часа на Монца, повторение
  • 04:00
    Снукър: Бритиш оупън, финал, повторение
  • 06:00
    Автомобилизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, 6 часа на Монца, повторение
Пълна програма
  • 01:50
    "Злите мъртви (2013)", ужаси, САЩ, 2013; реж. Фейд Алварес, с Джейн Леви, Шайло Фернандес, Лу Тейлър Пучи, Джесика Лукас, Елизабет Блекмор, [18+]
  • 03:20
    "Милост", биографична драма, САЩ, 2019; реж. Дестин Даниъл Кретън, с Майкъл Б. Джордан, Джейми Фокс, Бри Ларсън, Роб Морган, Тим Блейк Нелсън, [12+]
  • 07:00
    "Американска туршия", комедийна драма, САЩ, 2020; реж. Брандън Трост, със Сет Роугън, Сара Снук, Шон Уейлън, Джорма Таконе, Джоана Адлър, [15+]
  • 08:25
    "Пиратите съседи", семейна комедия, Нидерландия, 2020; реж. Пим Ван Хоуве, с Мати Стоукър, Самюел Бо Реурекас, Селест Холсхаймер, Егберт-Ян Уибър, Тихо Хернанд, [7+]
Пълна програма
  • 01:00
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 02:15
    Henry Hugglemonster
  • 02:40
    Henry Hugglemonster
  • 03:05
    Henry Hugglemonster
  • 03:30
    Henry Hugglemonster
Пълна програма
  • 02:10
    Геймърки
  • 02:35
    Геймърки
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 02:00
    Памела Смарт: най-мистериозното убийство на Америка: Черната вдовица
  • 03:00
    Отхвърлени: престъпления от страст: Суинг и съпруга
  • 04:00
    Предсмъртни обаждания: Слендърмен
  • 05:00
    Кошмарни съседи: Вкусът на убийството
Пълна програма
  • 02:00
    The Burning Issue: Football
  • 02:30
    Fight Stars: Chris Eubank Jr.
  • 03:02
    Sport Stars Uncovered: Thomas Pages
  • 03:30
    Football Stars: Mesut ?zil
Пълна програма
  • 02:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Не стой близо до мен, когато наддаваш
  • 02:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Необикновена мечка
  • 03:10
    Надпревара за находки: Ню Йорк: Няколко добри оферти
  • 03:35
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Мятай смело въдицата
Пълна програма
  • 01:40
    Сервиз SOS
  • 02:25
    Теория на глупостта
  • 02:50
    Как да спечелим
  • 03:10
    Сервиз SOS
Пълна програма
  • 02:20
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:30
    "Търговски център" - сериал, с.14
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
  • 06:00
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова
Пълна програма
  • 01:30
    Ултравиолет; сезон 2, епизод 4, криминален, Полша, 2019
  • 02:35
    Лед; сезон 2, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2018
  • 03:15
    Лед; сезон 2, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2018
  • 04:00
    Ултравиолет; сезон 2, епизод 1, криминален, Полша, 2019
Пълна програма
  • 02:05
    Картър; сезон 2, епизод 9, криминален, комедия, Канада, 2019
  • 02:55
    Гранд хотел; сезон 2, епизод 7, драма, романтичен, Испания, 2012
  • 04:10
    Светът на невероятния Спайдърмен; сезон 1, епизод 1, САЩ, 2014
  • 05:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 01:40
    Убийства в студа: Коледен кошмар
  • 02:35
    Престъпен ум: Убийство в Уисконсин
  • 03:30
    Неразрешени случаи: Секс, лъжи и убийство
  • 04:25
    Първите 48 часа: Разбити стъкла
Пълна програма
  • 01:05
    Отрова
  • 02:50
    Нощна смяна
  • 04:50
    Змия
  • 05:40
    Скрити белези
Пълна програма
  • 02:10
    Stand Up and More
  • 02:35
    Jackass
  • 03:00
    Instant Mom
  • 03:25
    Instant Mom
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 02:00
    Сафари в Гаронга: Един чилиец в саваната
  • 02:30
    Да възстановим околната среда
  • 03:00
    Да възстановим околната среда
  • 04:00
    Островитяни - Хайнан
Пълна програма
  • 07:30
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
  • 07:45
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
  • 08:00
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
Пълна програма
  • 02:20
    La Poma
  • 02:40
    CPH Open 2019
  • 03:00
    Thrillbillies
  • 03:30
    Thrillbillies
Пълна програма
  • 02:10
    Ancient Apocalypse (Series 1): Akkadian Empire (Episode 4)
  • 03:05
    Museum Secrets (Series 2): Inside the American Museum of Natural History (Episode 1)
  • 03:50
    Mysteries at the Museum (Series 10): World's Greatest Slot Cheat (Episode 6)
  • 04:30
    Treasures Decoded (Series 3): King Tut's Tomb: The Hidden Chambers (Episode 4)
Пълна програма
  • 01:00
    "Viva la Musica!"
  • 03:00
    "Въпросите" - повторение
  • 04:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 04:30
    "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
Пълна програма
  • 05:02
    3 Cohen sextet - Jazz ? la Villette
  • 06:02
    Portico Quartet - Jazz ? la Villette
  • 07:05
    InterMezzo
  • 10:00
    Le Parc by Angelin Preljocaj at the Op?ra national de Paris
Пълна програма
  • 01:55
    Програмна пауза
  • 08:00
    Футбол: Левски - Пирин efbet Лига (2021-22) /п/
  • 10:00
    "Дневник НБА" предаване за НБА (2021-22) /п/
  • 10:30
    Студио "Формула 1" /п/
Пълна програма
  • 00:45
    Волейбол: Нефтохимик - Дея Спорт Национална Волейболна Суперлига (2021-22) /п/
  • 02:45
    Програмна пауза
  • 08:00
    Футбол: Лестър Сити - Брайтън & Хоув Албиън Карабао къп /п/
  • 10:00
    Футбол: Уест Хям Юнайтед - Манчестър Сити Карабао къп /п/
Пълна програма
  • 02:00
    Памела Смарт: най-мистериозното убийство на Америка: Черната вдовица
  • 03:00
    Отхвърлени: престъпления от страст: Суинг и съпруга
  • 04:00
    Предсмъртни обаждания: Слендърмен
  • 05:00
    Кошмарни съседи: Вкусът на убийството
Пълна програма
  • 00:55
    "Американски снайперист", биографична драма, САЩ, 2014; реж. Клинт Истууд, с Брадли Купър, Сиена Милър, Джейк МакДорман, Люк Граймс, Киър О’Донъл, [15+]
  • 03:05
    "Роди се звезда", музикална драма, САЩ, 2018; реж. Брадли Купър, с Брадли Купър, Лейди Гага, Андрю Дайс Клей, Дейв Чапел, Сам Елиът, [12+]
  • 05:35
    "Спускане (2020)", комедийна драма, САЩ, 2020; реж. Нат Факсън, Джим Раш, с Джулия Луис-Драйфус, Уил Ферел, Зак Уудс, Зоуи Чао, Миранда Ото, [12+]
  • 07:00
    "Уолъс и Громит: Прекрасен излет", анимация, Великобритания, 1989; реж. Ник Парк, [0+]
Пълна програма
  • 01:45
    "Нощен живот", романтична комедия, Германия, 2020; реж. Симон Верховен, с Елиас М’Барек, Палина Рожински, Фредерик Лау, Леон Улрих, Грит Бьотхер, [15+]
  • 03:40
    "Праведните Джемстоун І, 7 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Джоди Хил, с Дани МакБрайд, Джон Гудман, Иди Патерсън, Касиди Фриймън, Адам Дивайн, [15+]
  • 04:20
    "Какво правим в сенките ІІ, 9 еп.", хорър - комедия, САЩ, 2020; реж. Кайл Нюъчек, с Кейвън Новак, Мат Бери, Натейзия Димитриу, Харви Гилен, Марк Прокш, [18+]
  • 04:40
    "Какво правим в сенките ІІ, 10 еп.", хорър - комедия, САЩ, 2020; реж. Кайл Нюъчек, с Кейвън Новак, Мат Бери, Натейзия Димитриу, Харви Гилен, Марк Прокш, [18+]
Пълна програма
  • 02:15
    Рогат отряд
  • 02:45
    Рогат отряд
  • 03:15
    Пес патрул
  • 03:45
    Пес патрул
Пълна програма
  • 01:50
    Проект Синя книга, сезон 2, еп. 9, Канада,САЩ, 2020
  • 02:30
    Проект Синя книга, сезон 2, еп. 10, Канада,САЩ, 2020
  • 03:15
    Ендевър, сезон 5, еп. 5, Великобритания, криминален/мистерии, 2016
  • 04:45
    Ендевър, сезон 5, еп. 6, Великобритания, криминален/мистерии, 2016
Пълна програма
  • 00:55
    Сляпа лудост Трилър САЩ 2001
  • 02:25
    Екзекуторът Драма Дания 2013
  • 04:05
    Объркването на половете Романтичен, Комедия Франция 2000
  • 06:10
    Винсент и аз Семеен Канада, Франция 1990
Пълна програма
  • 02:05
    ДЖУЛИЯ биография, трилър Белгия, Франция, Мексико, САЩ 2008
  • 04:25
    Регресия Комедия, Романтичен Мексико, Испания 2010
  • 06:00
    Нова Година Драма Великобритания 1989
  • 07:25
    Архитектът Драма САЩ 2006
Пълна програма
  • 01:15
    Стан Хелсинг Комедия САЩ 2009
  • 02:45
    Перлите в короната Драма Швеция 2011
  • 06:30
    Джак Хънтър и изгубеното съкровище на Угарит Екшън, Приключенски САЩ 2008
  • 08:05
    Променливи басни: Три прасенца и едно бебе Анимация, Семеен САЩ 2008
Пълна програма
  • 02:15
    Live Recap Red Bull Moto GP Rookies Cup 2021
  • 03:30
    Live Recap FIM Super Enduro 2019
  • 06:00
    FIM X-Trial World Championship 2020
  • 07:05
    UCI BMX Supercross World Cup Series 2019
Пълна програма
  • 02:20
    Баскетбол: Рилски спортист - Киев баскет, среща от турнира за Купата на ФИБА Европа
  • 04:10
    Зала на славата: Николай Петков II част
  • 04:30
    Световно първенство по художествена гимнастика /многобой, ансамбли/
  • 06:00
    Футбол: България - Северна Ирландия, квалификационна среща за световно първенство
Пълна програма
  • 02:20
    Панорама с Бойко Василев /п/
  • 03:20
    Даровете на Стряма научнопопулярен филм
  • 03:45
    Бързо, лесно, вкусно
  • 04:15
    Малки истории /избрано/п/
Пълна програма
  • 02:00
    Световен рали шампионат: Испания SS17 Riudecanyes 2 - Wolf PS, Бонус етап повторение
  • 03:30
    Волейбол - Шампионска лига: Олимпиакос - Комарно повторение
  • 05:30
    Trans World Sport повторение
  • 06:00
    ATP 500: Турнир във Виена повторение
Пълна програма
  • 01:00
    Moto GP: Състезание за Голямата награда на Италия Състезание за Голямата награда на Италия повторение
  • 02:30
    Nascar Cup Series: Състезание в Канзас Състезание в Канзас повторение
  • 05:30
    NHL: Сан Хосе - Монреал Сан Хосе Шаркс - Монреал Канейдиънс на живо
  • 08:30
    Голф: Mallorca Golf Open Обзор на турнира повторение
Пълна програма
  • 01:00
    Серия А: Удинезе - Верона повторение
  • 03:00
    Серия А: Обзор 10 кръг повторение
  • 04:00
    Лига на конференциите: ЦСКА София - Зоря Луганск Трета среща от груповата фаза повторение
  • 06:00
    Лига Европа: Спартак Москва - Лестър Трета среща от груповата фаза повторение
Пълна програма
  • 02:00
    "Пред Стадиона" - спортно шоу "Пред Стадиона" - спортно шоу повторение
  • 03:00
    Ла Лига: Обзор 11 кръг Обзор повторение
  • 04:00
    Мейджър Лийг Сокър: Атланта Юнайтед - Интер Маями Атланта Юнайтед - Интер Маями повторение
  • 06:15
    Ла Лига: Барселона - Реал Мадрид повторение
Пълна програма
  • 02:15
    Максим Фомин, Алексей Титков, Эмилия Спивак, Борис Хвощнянский В Остросюжетном Сериале "Гончие-3". "Полёт Бумеранга" (Заключительная)
  • 05:20
    "Кто В Доме Хозяин?"
  • 06:00
    "Утро. Самое Лучшее"
  • 07:25
    "Чрезвычайное Происшествие"
Пълна програма
  • 01:50
    Strike Force Season 4 Episode 10: Endgame
  • 02:40
    Indecency
  • 04:00
    Murder Town
  • 05:30
    Point-Blank
Пълна програма
  • 02:10
    Я РАБОТАЮ В СУДЕ 20
  • 02:55
    СУД ПРИСЯЖНЫХ 895
  • 03:50
    МЕДИЦИНСКИЕ ТАЙНЫ 33
  • 04:15
    СЛЕДСТВИЕ ВЕЛИ... 202
Пълна програма
  • 01:45
    ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 646
  • 02:35
    ДЕМОНЫ серия 11
  • 03:20
    ДЕМОНЫ серия 12
  • 04:10
    ЧУЖОЙ РАЙОН серия 13
Пълна програма
  • 02:00
    ПОЕДЕМ, ПОЕДИМ! (2020) - 17
  • 02:35
    ПОЕДЕМ, ПОЕДИМ! (2020) - 18
  • 03:05
    ПОЕДЕМ, ПОЕДИМ! 181
  • 03:45
    ПОЕДЕМ, ПОЕДИМ! 182
Пълна програма
  • 02:00
    Вечерното шоу на Слави Трифонов (П)
  • 03:00
    Музикална програма
  • 07:00
    Шоуто на сценаристите (П)
  • 07:30
    Крум Савов LIVE - токшоу (П)
Пълна програма
  • 01:55
    Санджей и Крейг
  • 02:25
    Пингвините от Мадагаскар
  • 02:55
    Пингвините от Мадагаскар
  • 03:15
    Костенурките Нинджа
Пълна програма
  • 01:00
    ... So 80s!
  • 05:00
    ... So 80s!
  • 07:00
    Non-Stop 80s Hits!
  • 11:00
    Gold! Greatest Hits Of The 80s
Пълна програма
  • 01:00
    Ultimate 90s Playlist!
  • 05:00
    Ultimate 90s Playlist!
  • 06:00
    Ultimate 90s Playlist!
  • 09:00
    Mmm Bop! Perfect 90s Pop
Пълна програма
  • 02:00
    Big Weekend Tunes!
  • 05:00
    Non-Stop Bangerz!
  • 10:00
    Reload! Club Classics
  • 11:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 02:15
    Нощен блок
  • 04:00
    Да пеем и свирим от сърце и душа /музикално-развлекателен блок с участие на самодейни състави от България/
  • 04:15
    Нощен блок
  • 05:15
    Етно фолк /музикално-развлекателен блок/
Пълна програма
  • 02:00
    "Showtime" - най-доброто през годините
  • 02:30
    "Desire" - музикално предизвикателство
  • 03:00
    "Showtime" - музикална мозайка
  • 03:30
    "Playlist" - музикална програма
Пълна програма
  • 02:00
    4 месеца, 3 седмици и 2 дни
  • 04:00
    "Вие сте полудели
  • 06:00
    Грехът на Микеланджело
  • 08:00
    Безумна любов
Пълна програма
  • 02:00
    Новините на NOVA /п/
  • 02:25
    Другото лице /п/
  • 03:00
    Новините на NOVA /п/
  • 03:30
    Социална мрежа /п/
Пълна програма
  • 02:20
    Номадите на Серенгети 1
  • 03:10
    Дивите пейзажи на Африка 2
  • 04:00
    Прайдлендс: Прераждане на дивата природа
  • 04:50
    Дивата граница на Америка: Северно изложение
Пълна програма
  • 02:00
    Последната любов на г-н Морган
  • 04:00
    Две жени
  • 06:00
    Зенит
  • 08:00
    Бялото слънце на пустинята
Пълна програма
  • 02:00
    Fresh Out The Box
  • 03:00
    Nite Sides
  • 04:00
    Nite Sides
  • 05:00
    Nite Sides
Пълна програма
  • 02:00
    SHIFTING GEARS
  • 02:30
    SHIFTING GEARS
  • 03:00
    WORLD OF FREESPORTS 2019, EP 39
  • 03:30
    WORLD OF FREESPORTS 2019, EP 40
Пълна програма
  • 02:00
    George Clinton - George Clinton: Live at Montreux
  • 03:47
    Pixies - Pixies Electric: Club Date live in Boston
  • 05:00
    The Struts - Main Square Festival 2016
  • 05:56
    Imagine Dragons - Live at the iTunes Festival
Пълна програма
  • 05:29
    InterMezzo
  • 07:00
    Semyon Bychkov and the Czech Philharmonic: Kabel??, Shostakovich
  • 08:40
    The CzechPhilharmonic and John Eliot Gardiner: Vo???ek, Jan??ek, Martin?
  • 09:40
    InterMezzo
Пълна програма
  • 02:00
    Живот на Бахамите (Series 2): Епизод 14 (Episode 14)
  • 02:25
    Живот на Бахамите (Series 3): Време за мен (Episode 1)
  • 02:50
    Къща от лотарията (Series 11): Кралят и кралицата на М'Орландо (Episode 8)
  • 03:15
    Къща от лотарията (Series 11): Къща на мечтите за рибари (Episode 9)
Пълна програма
  • 02:15
    Obsession Italy 1942
  • 04:30
    Our Quarantine Italy 2015
  • 05:10
    Kingston Avenue France 2013
  • 05:55
    End of Program
Пълна програма
  • 00:45
    Stream Nation - Blair Witch
  • 02:35
    Stream Nation - Red Dead Redemption II
  • 04:45
    Stream Nation - Minecraft
  • 05:45
    Esports - Hearthstone
Пълна програма
  • 01:35
    Документальный фильм
  • 02:40
    Древо
  • 02:50
    Изменившие мир
  • 03:05
    Метро
Пълна програма
  • 01:40
    Програмна пауза
  • 08:00
    Футбол: Ница - Марсилия Лига 1 на Франция /п/
  • 10:00
    Футбол: Перуджа - Реджина Серия Б на Италия /п/
  • 12:00
    Футбол: Щутгарт - Кьолн Купа на Германия (2021-22) /п/
Пълна програма

Сериали

AXN White 02:25
Незабравимо; сезон 1, епизод 14, драма, САЩ, 2011
Viasat Explorer 02:30
Речни Чудовища, сезон 8, еп. 1
bTV Lady 02:30
"Шест сестри" - сериал
Nova TV 02:30
"Сияйна луна" - сериал
EPIC Drama 02:35
Записки на младия лекар, сезон 1, еп. 6, Великобритания, екранизация/драма, 2012

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 02:20
МЕЧ-2 серия 18
Eurosport 02:30
Ски скокове: Световна купа в Висла, голяма шанца, мъже, повторение
Eurosport HD 02:30
Ски скокове: Световна купа в Висла, голяма шанца, мъже, повторение
Film Plus HD 02:30
Тенис: Елина Свитолина - Елена Габриела Русе (Chicago Fall Tennis Classic, Чикаго; WTA 500 - повторение)
MAX Sport 1 02:30
ПРЯКО, Волейбол: Сада Крузейро - Сирян Световно клубно първенство 2021г.

Всички предавания

Филми

AXN White 02:25
Незабравимо; сезон 1, епизод 14, драма, САЩ, 2011
EPIC Drama 02:35
Записки на младия лекар, сезон 1, еп. 6, Великобритания, екранизация/драма, 2012
FilmBox Basic 02:35
Картелът, еп.6 ТВ сериал, Криминален, Трилър Колумбия 2008
HBO3 02:40
"Британия ІIІ, 8 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2021; реж. Макензи Крук, с Кели Райли, Дейвид Мориси, Зои Уонамейкър, Макензи Круук, Николай Лий Каас, [18+]
AXN 03:00
Профилиране; сезон 3, епизод 7, криминален, драма, Франция, 2011

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}