ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 05:10
    Домът на вярата Пътят от душата до храма - Търговище /п/
  • 05:40
    Джоузеф иска да ходи детски тв филм /Ирландия, 2019г./
  • 06:00
    По следите на капитан Грант детски игрален филм /4 серия/
  • 07:10
    Книга на книгите анимационен филм
Пълна програма
  • 05:15
    "Чък" - сериал, с.3 еп.7
  • 06:00
    Анимационен блок: "Трансформърс Прайм" - сериал, еп.25, 26, с.2 еп.1,2
  • 08:00
    "Готъм" - сериал, с.4 еп.19 - 21
  • 11:00
    "Такси в Ню Йорк" - екшън, комедия (САЩ, Франция, 2004), режисьор Тим Стори, в ролите: Куин Латифа, Джими Фалън, Жизел Бюндхен, Дженифър Еспозито и др.
Пълна програма
  • 02:00
    "Професионална борба: "Разбиване", епизод 96 /п/
  • 06:10
    "Без багаж" - предаване за туризъм /п/
  • 06:45
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 3, 2 епизода
  • 08:45
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 4
Пълна програма
  • 04:00
    Снукър: "Северна Ирландия оупън", финал, повторение
  • 06:00
    Автомобилизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, 24 часа на Льо Ман, повторение
  • 07:30
    Снукър: Бритиш оупън, финал, повторение
  • 09:30
    Автомобилизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, 24 часа на Льо Ман, повторение
Пълна програма
  • 04:00
    Автомобилизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, Бахрейн, повторение
  • 06:00
    Снукър: Бритиш оупън, финал, повторение
  • 07:30
    Автомобилизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, 24 часа на Льо Ман, повторение
  • 09:30
    Олимпийски игри: "Зала на славата, Сочи 2014, обзор"
Пълна програма
  • 05:35
    Sports Adventure
  • 06:00
    Blue World
  • 06:30
    Blue World
  • 07:00
    Dumball: Dumbest Of The Dumb
Пълна програма
  • 02:25
    Еротичен телепазар
  • 10:00
    Хокей на лед: Адмирал - Йокерит Континентална хокейна лига директно
  • 12:30
    "Пета четвърт" обзорно предаване за испански баскетбол (2021-22) /п/
  • 13:00
    Купа на Азиатската футболна конфедерация: Обзор предаване за азиатски футбол (2021-22) /п/
Пълна програма
  • 05:00
    Дивата муха - екстремни спортове
  • 06:00
    Звездите на футбола - предаване за известните личности във футбола
  • 08:00
    Национални икони - предаване за известни личности от света на спорта
  • 10:00
    Италия, Серия А: Сампдория - Аталанта, 10.кр.
Пълна програма

Сериали

AXN 05:40
Профилиране; сезон 3, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2011
Viasat History 05:50
Митовете: Великите мистерии на човечеството, сезон 1, еп. 1
Kino Nova 05:50
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 6 /п/
bTV Action 06:00
Анимационен блок: "Трансформърс: Академия Рескю Ботс" - сериал, еп.9 - 16
bTV Cinema 06:00
"Революция Z" /п./ - сериал, с.2 еп.11, 12

Всички предавания

Спорт

National Geographic HD 05:45
Строителна зона
Eurosport 06:00
Северна комбинация: Световна купа в Лилехамер, голяма шанца, мъже, повторение
Eurosport 2 06:00
Северна комбинация: Световна купа в Лилехамер, 10 км, мъже, повторение
Eurosport HD 06:00
Северна комбинация: Световна купа в Лилехамер, голяма шанца, мъже, повторение
National Geographic 06:20
Строителна зона

Всички предавания

Филми

AXN 05:40
Профилиране; сезон 3, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2011
Nostalgia 06:00
Лице в лице драма, фентъзи Швеция 1976
FilmBox Basic 06:05
Симарон Стрип Уестърн САЩ 1967
FilmBox Plus 06:20
Проклятието на Тутанкамон, част 2 Мини-сериал, Приключенски, Фентъзи, Ужаси САЩ 2005
Vivacom Arena 06:27
Гладиаторите на Рим Анимация, Приключенски, Комедия 2013

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}