ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 02:15
    БНТ на 60 /п/
  • 03:15
    По света и у нас /п от 20:00 часа/
  • 03:45
    Библиотеката /п/
  • 04:40
    Религията днес /п/
Пълна програма
  • 01:20
    "Страшни истории, разказани в мрака" - хорър, мистъри (САЩ, Канада, Мексико, 2019), режисьор Андре Йовредал, в ролите: Зоуи Маргарет Колети, Майкъл Гарза, Гейбриъл Ръш, Остин Ейбрамс, Дийн Норис и др. [16+]
  • 03:30
    "120 минути" /п./
  • 05:00
    "COOLt" /п./
  • 06:00
    "Джи Ай Джо: Ренегати" - анимация, сериал, еп.22, 23
Пълна програма
  • 02:00
    "Любов зад кадър" - с уч. на Лора Мичъл, Денис Андрес, Кристъл Балинт , Клейтън Джеймс и др./п/
  • 04:20
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 19 /п/
  • 05:00
    "Шрек Трети" - анимационен филм /п/
  • 06:30
    "Иконостас"
Пълна програма
  • 02:00
    Колела - автомобилно предаване с Константин Томов /п./
  • 02:30
    Новините ON AIR /п./
  • 03:00
    Авиошоу с Александър Богоявленски /п./
  • 03:30
    Boec.BG - предаване за бойни спортове /п./
Пълна програма
  • 01:00
    Коментари на седмицата
  • 05:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
  • 05:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 06:00
    Колела - автомобилно предаване с Константин Томов /п./
Пълна програма
  • 01:45
    Последният убиец на дракони; приключенски, комедия, Великобритания, 2016
  • 03:30
    Заразно зло: Апокалипсис; екшън, ужаси, САЩ, 2004
  • 04:55
    Къща чудовище; анимация, комедия, САЩ, 2006
  • 05:00
    Новобранецът; сезон 2, епизод 20, криминален, драма, САЩ, 2019
Пълна програма
  • 01:40
    Д-р Дий: ветеринар в Аляска: Необичайна операция
  • 02:30
    Истории за големи котки: Епизод 3
  • 03:15
    Малките гиганти: Бодливото създание
  • 03:40
    Малките гиганти: Средновековен хищник
Пълна програма
  • 02:20
    Актуално
  • 03:00
    Новини
  • 03:20
    Архивите на АЛФА
  • 04:00
    "В окото на бурята" - (п)
Пълна програма
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
Пълна програма
  • 02:05
    №1 Туризмът: Владислав и битката на народите при Варна /БНТ 2 Варна/избрано/п/
  • 02:35
    Олтарите на България /БНТ София/избрано/п/
  • 02:50
    Едно Антарктическо лято документален филм /п/
  • 03:40
    По света и у нас /п/
Пълна програма
  • 02:10
    Mush-Mush And The Mushables - Season 1: Grasshopper Chep
  • 02:25
    Mush-Mush And The Mushables - Season 1: My Muddy Buddy
  • 02:40
    Mush-Mush And The Mushables - Season 1: Mushlers To The Rescue
  • 03:00
    Power Players - Season 1: Grin and Bear It
Пълна програма
  • 01:45
    "Убиецът в червено" - трилър (САЩ, 2018), режисьор Лиса Франс, в ролите: Тамин Сърсок, Алисън Пейдж, Робин Райкър, Дона Фелдман и др.
  • 03:30
    "Майчински инстинкт" - трилър (тв филм, САЩ, 2017), режисьор Фархад Ман, в ролите: Ейприл Боулби, Джени Габриел, Мат Пейдж, Алисън Харбърт и др.
  • 06:00
    Анимационен блок: "Трансформърс Прайм" - сериал, с.2 еп.1 - 4
  • 08:00
    "Готъм" - сериал, с.4 еп.22, с.5 еп.1, 2
Пълна програма
  • 01:30
    "Хелоуин" - хорър (САЩ, 2018), режисьор Дейвид Гордън Грийн, в ролите: Джейми Лий Къртис, Джуди Гриър, Майлс Робинс, Вирджиния Гарднър, Ник Касъл, Уил Патън, Тоби Хъс, Анди Матичак и др. [16+]
  • 03:45
    "3096 дни" - криминален, драма, биографичен (Германия, 2013), режисьор Шери Хорман, в ролите: Антония Кембъл-Хюз, Тур Линдхард, Амилия Пиджън, Трине Дирхолм и др. [16+]
  • 06:00
    "Зоуи" - фантастика, романтичен (САЩ, 2018), режисьор Дрейк Доремъс, в ролите: Юън Макгрегър, Леа Сейду, Тио Джеймс, Рашида Джоунс, Кристина Агилера, Миранда Ото, Матю Грей Гублър и др.
  • 08:00
    "Невидима нишка" - драма (САЩ, 2017), режисьор Пол Томас Андерсън, в ролите: Даниел Дей-Луис, Вики Крипс, Лесли Манвил, Камила Ръдърфорд, Рип Филипс, Ричард Греъм, Джейн Пери, Седрик Тилеман и др.
Пълна програма
  • 02:00
    "Модерно семейство" /п./ - сериал
  • 03:00
    "Преспав" /п./ - сериал
  • 04:00
    "Супермаркет" /п./ - сериал
  • 05:00
    "Модерно семейство" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 02:00
    "Горещи сърца" - сериал
  • 02:50
    "Всичко може да се случи" - сериал, с.3 еп.4
  • 03:30
    "Втори шанс" - сериал
  • 05:00
    "Втори шанс" - сериал
Пълна програма
  • 02:15
    Анджело е върхът: Фалшиви новини
  • 02:25
    Анджело е върхът: Заместниците
  • 02:35
    Анджело е върхът: Чудовище на прага
  • 02:45
    Анджело е върхът: По геймърски
Пълна програма
  • 02:05
    "Снайперист (2007)", трилът - екшън, САЩ, 2007; реж. Антоан Фукуа, с Марк Уолбърг, Майкъл Пеня, Дани Глоувър, Кейт Мара, Елиас Котеас, [18+]
  • 04:10
    "Вълци единаци", криминален трилър, Испания, 2019; реж. Серхи Арнау, с Йоел Минхет, Пао Баредо, Джоан Масотклайнер, Хосе Мария Бланко, Марти Пераферер, [18+]
  • 05:35
    "Една нощ в Роксбъри", комедия, САЩ, 1998; реж. Джон Фортънбъри, с Уил Феръл, Крис Катан, Моли Шанън, Дан Хедая, Ричард Грико, [12+]
  • 07:00
    "Алфи (2004)", романтична комедийна драма, Великобритания, 2004; реж. Чарлз Шайър, с Джуд Лоу, Мариса Томей, Омар Епс, Ниа Лонг, Джейн Краковски, [15+]
Пълна програма
  • 01:55
    "Ангел (2018)", романтична драма, Белгия, 2018; реж. Коен Мортие, с Венсан Ротие, Фату Н’Дайе, Пол Бартел, Айша Сисе, Рокхая Нианг, [18+]
  • 03:40
    "Черната мечка", психологическа драма, САЩ, 2020; реж. Лорънс Майкъл Ливайн , с Обри Плаза, Кристофър Абът, Сара Гадон, Паола Лазаро, Грантъм Колман , [12+]
  • 05:25
    "Мосад", шпионска комедия, Израел, 2019; реж. Алон Гур Арие, с Цахи Халеви, Ефрат Дор, Тал Фридман, Ади Химълблой, Двир Бенедек, [12+]
  • 07:00
    "Червеното комби", драма, Иран, 2019; реж. Ашкан Наджафи, с Али Зали, Растин Хайбабае, Фариба Талеби, Маджид Потки, [12+]
Пълна програма
  • 02:00
    CNN Newsroom Saturday: Saturday, October 30, 2021 8PM
  • 03:00
    TBD
  • 04:00
    Inside Africa
  • 04:30
    African Voices Changemakers: African Voices Changemakers LAVCM104
Пълна програма
  • 01:30
    Еротичен телепазар
  • 03:30
    "Моят Джордж" - романтичен филм с уч. на Сара Ланкастър, Кип Пардю, Вивика А. Фокс, Брандън Куин, Оскар Нунез и др. /п/
  • 06:00
    "Мерием" - сериен филм /п/
  • 07:00
    "Остани с мен" - сериен филм, 2 епизода
Пълна програма
  • 02:10
    Еротичен телепазар
  • 06:45
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 4, 3 епизода
  • 10:00
    "Полицаите от Чикаго" - сериал, сезон 6
  • 11:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм
Пълна програма
  • 02:00
    Голи и уплашени: Епизод 4
  • 03:00
    Експедиция: Завръщане в бъдещето: Почти няма време
  • 04:00
    Корабокрушението на "Естония": Епизод 3
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Камион Шевролет C10 от 1971 г.
Пълна програма
  • 02:10
    НАСА: Неразгадани архиви: Надигането на червената буря
  • 03:00
    НАСА: Неразгадани архиви: Атаката на мълниите
  • 03:48
    Как са го направили?: Епизод 6
  • 04:12
    Как са го направили?: Епизод 7
Пълна програма
  • 02:00
    Виолета
  • 02:40
    Бини и призракът
  • 03:05
    Сейди Спаркс
  • 03:25
    Сейди Спаркс
Пълна програма
  • 02:00
    "Храната на бъдещето"
  • 02:50
    "Футурис"
  • 02:55
    "Футурис"
  • 03:00
    "Знаеш ли как"
Пълна програма
  • 07:00
    Дивите скрийчъри - анимационен сериал
  • 08:00
    Инфинити Надо - анимационен сериал
  • 09:00
    Маша и Мечока - анимационен сериал
  • 09:30
    Супер самолети - анимационен сериал
Пълна програма
  • 00:30
    Шесто чувство
  • 02:30
    Вечните песни на България - с Владислав Славов
  • 04:30
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 05:00
    Памет без давност - с Горан Благоев
Пълна програма
  • 02:30
    Автомобилизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, 6 часа на Бахрейн, повторение
  • 04:00
    Снукър: "Северна Ирландия оупън", финал, повторение
  • 06:00
    Автомобилизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, Бахрейн, повторение
  • 07:30
    Снукър: "Северна Ирландия оупън", финал, повторение
Пълна програма
  • 02:30
    Снукър: "Северна Ирландия оупън", финал, повторение
  • 04:00
    Автомобилизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, 6 часа на Бахрейн, повторение
  • 06:00
    Снукър: "Северна Ирландия оупън", финал, повторение
  • 07:30
    Автомобилизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, Бахрейн, повторение
Пълна програма
  • 01:50
    Треска за нефрит, сезон 7, еп. 7
  • 02:45
    Австралийски ловци на омари, сезон 1, еп. 1
  • 03:35
    Австралийски ловци на омари, сезон 1, еп. 2
  • 04:20
    Австралийски ловци на омари, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 02:00
    Extreme Fighting Championship
  • 03:00
    Extreme Fighting Championship
  • 04:00
    Extreme Fighting Championship
  • 05:10
    Liquid Edge
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 02:05
    Уил и Грейс , еп. 2
  • 02:30
    Уитни, еп. 1
  • 02:55
    Уитни, еп. 2
  • 03:20
    Уитни, еп. 3
Пълна програма
  • 02:00
    Ризоли и Айлс: Криминални досиета, еп. 16
  • 02:40
    Ризоли и Айлс: Криминални досиета, еп. 17
  • 03:25
    Загадките на Лора, еп. 6
  • 04:10
    Убийства в Рая, еп. 1
Пълна програма
  • 01:25
    "Хемингуей и Гелхорн ", романтична драма, САЩ, 2012; реж. Филип Кауфман, с Никол Кидман, Клайв Оуен, Родриго Санторо, Робърт Дювал, Кони Нийлсън, [18+]
  • 04:00
    "Наследници ІІІ, 3 еп.", драма, САЩ, 2021; реж. Кати Ян, с Брайън Кокс, Джеръми Стронг, Сара Снук, Кийран Кълкин, Алан Рък, [15+]
  • 06:00
    "Баскетболните "Tроянки" от Калифорния", документален, САЩ, 2020; реж. Алисън Елууд, [15+]
  • 07:00
    "Пълна промяна", комедия, Германия, 2020; реж. Флориан Рос, с Роман Лохман, Хайко Лохман, Луна Мари Максайнер, Лиза-Мари Корол, Александра Нелдел, [12+]
Пълна програма
  • 02:00
    Изгубените кралства на Южна Америка, сезон 1
  • 03:00
    Изгубените кралства на Южна Америка, сезон 1
  • 04:00
    Изгубените кралства на Южна Америка, сезон 1
  • 05:00
    Втората световна война от дрон - Сканиране на доказателствата, сезон 1
Пълна програма
  • 02:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Опуши ги, ако ги намериш
  • 02:40
    Изковани в огъня: Ножове от еленов рог
  • 03:35
    Прокълнатото злато от Гражданската война: Аферата Причард
  • 04:20
    Спецове в заложната къща: Рокзвезди и състезателни коли
Пълна програма
  • 05:20
    През планини и морета - тв поредица
  • 06:40
    АКТУАЛНО - тв поредица, пети сезон, 25 еп.
  • 08:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 09:20
    Киноложка изложба
Пълна програма
  • 02:15
    "Отряд "Чопм"
  • 02:30
    "Томас и приятели"
  • 02:55
    "Пожарникарят Сам"
  • 03:15
    "Герои на града"
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 02:05
    "Звездите отблизо"
  • 03:00
    "Пази се от живите мъртви" - сериал, 7 сезон, 3 еп.
  • 04:00
    "Кървавата Рейн 3: Третият райх" - трилър/ужаси, 2011, С Настася Малте, Майкъл Пар и др.
  • 05:25
    "Мегапитон срещу Гатороид" - трилър/ужаси, 2011, С Деби Гибсън, Катрин Йостен и др.
Пълна програма
  • 01:00
    Joel Corry's Top 20 Dance Anthems
  • 02:30
    Hot Right Now!
  • 03:00
    MTV Unplugged Presents: BTS
  • 03:20
    Dua Lipa: MTV Live Stage
Пълна програма
  • 02:10
    Доброволци в дивата природа, сезон 1, еп. 17
  • 03:00
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 2, еп. 3
  • 03:25
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 2, еп. 4
  • 03:50
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 2, еп. 5
Пълна програма
  • 01:55
    Европа отвисоко
  • 02:40
    Сервиз SOS
  • 03:25
    Теория на глупостта
  • 03:50
    Как да спечелим
Пълна програма
  • 01:50
    Провалите на хищниците
  • 02:40
    Провалите на хищниците
  • 03:25
    Провалите на хищниците
  • 04:10
    Тайните на зоопарка
Пълна програма
  • 02:15
    Еротичен телепазар
  • 10:00
    Хокей на лед: Динамо Москва - СКА Континентална хокейна лига /п/
  • 12:00
    Футбол: Куинс Парк Рейнджърс - Нотингам Форест Чемпиъншип (2021-22) /п/
  • 14:00
    Футбол: Анже - Ница Лига 1 на Франция директно
Пълна програма
  • 00:40
    "Дом под звездното небе" - игрален филм
  • 02:40
    "Модна присъда
  • 03:30
    "Хайде да се оженим" - сериал
  • 04:10
    "Мъжко / Женско"
Пълна програма
  • 02:10
    "Планета Live" - музикална програма
  • 02:40
    "Show Time" - музикална програма
  • 03:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 03:10
    "Класика в жанра" - вечни хитове
Пълна програма
  • 02:00
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 02:30
    "Фолк хит" - вечни песни
  • 02:40
    "Фолклорна китка" - музикална програма
  • 03:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 02:10
    "Планета Live" - музикална програма
  • 02:40
    "Show Time" - музикална програма
  • 03:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 03:10
    "Класика в жанра" - вечни хитове
Пълна програма
  • 01:30
    Горещите въпроси в спорта - предаване за любопитни истории около най-известните спортисти
  • 05:00
    Дивата муха - екстремни спортове
  • 06:00
    Звездите на футбола - предаване за известните личности във футбола
  • 08:00
    Португалия, Примейра лига: Порто - Боавища, 10.кр
Пълна програма
  • 01:00
    От българско, по -българско - с Галя Асенова - повторение
  • 03:00
    Църквата на мълчанието" с водещ Венцеслав Илиев /повторение/
  • 04:00
    Документална поредица на Дискавъри
  • 05:00
    Паралакс - публицистично предаване с водещ Теодор Ангелов /повторение/
Пълна програма
  • 00:30
    Избрано от архива на Телемедиа
  • 06:00
    Фолклорна трапеза
  • 07:00
    Детски свят
  • 08:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 02:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Ланкашър: Кристално ясен избор
  • 03:00
    90 дни до сватбата: Наобратно: Епизод 4
  • 04:40
    Добре дошли в Платвил: Епизод 4
  • 05:00
    90 дни до сватбата: животът ни като необвързани: Откровени разговори: В търсене на виновника
Пълна програма
  • 02:00
    Спорт и приключения - Лавинни серии на БАССЕС 1 еп.
  • 02:30
    Зелен свят - Българско дружество за защита на птиците, програма "Живот"
  • 03:00
    Зелен свят - Кампания за египетски лешояд
  • 03:30
    Пътеводител на пътешественика: Италия - Наследството
Пълна програма
  • 02:00
    Призрачна нация (Series 2): Събиране в ада (Episode 7)
  • 04:00
    Призраци на Морган Сити (Series 1): Призраци в централата (Episode 7)
  • 05:00
    Загадки в музея (Series 21): Пекарят на "Титаник" и други загадки (Episode 7)
  • 06:00
    По стъпките на Голямата Стъпка (Series 2): На лунна светлина (Episode 7)
Пълна програма
  • 02:00
    Призрачна нация (Series 2): Събиране в ада (Episode 7)
  • 04:00
    Призраци на Морган Сити (Series 1): Призраци в централата (Episode 7)
  • 05:00
    Загадки в музея (Series 21): Пекарят на "Титаник" и други загадки (Episode 7)
  • 06:00
    По стъпките на Голямата Стъпка (Series 2): На лунна светлина (Episode 7)
Пълна програма
  • 01:15
    Сирак, Канада, Франция, Германия, САЩ, 2009
  • 03:50
    Пурпурен дъжд, САЩ, драма/музикален/романтичен, 1984
  • 05:20
    Баба, САЩ, комедия/драма, 2015
  • 06:45
    90 минути в рая, САЩ, драма, 2015
Пълна програма
  • 02:00
    "Непознатото лице на... Дария Симеонова" - документална поредица
  • 02:30
    "Какво е да си...? Най-доброто" - 2 еп., забавно-информационно предаване
  • 03:00
    "Килимарството - една съхранена българска традиция" - II част, документален филм
  • 03:30
    "Български надежди" - 39 еп., документална поредица за талантливите деца в България
Пълна програма
  • 01:50
    Изкуството да живееш, еп. 5
  • 02:40
    Изкуството да живееш, еп. 6
  • 03:35
    Ала Шерифе, еп. 10
  • 04:00
    Ала Шерифе, еп. 11
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Nostalgia
  • 06:00
    Non-Stop Nostalgia
  • 07:00
    Non-Stop Nostalgia
  • 11:00
    Class Of 2000!
Пълна програма
  • 02:02
    Айрънклад 2: Смъртоносна битка Екшън, Приключенски, Драма 2014
  • 03:49
    Шотландска мида Комедия 2015
  • 06:36
    Две опашчици Анимация, Приключенски 2018
  • 07:51
    Снежната Кралица 2 Анимация, Приключенски, Комедия 2014
Пълна програма
  • 02:05
    Хелстрьом, еп. 10
  • 02:55
    Черният списък, еп. 9
  • 03:40
    Черният списък, еп. 10
  • 04:25
    Кости, еп. 3
Пълна програма
  • 02:00
    SWIMWEAR
  • 02:30
    SWIMWEAR
  • 02:55
    F-PARTIES
  • 03:00
    FASHION FILMS
Пълна програма
  • 06:00
    MTV Euro Top 20
  • 07:00
    Non-Stop Hits
  • 10:00
    10s Stars Of MTV
  • 11:00
    Weekend Hitlist
Пълна програма
  • 01:20
    "Хладнокръвно" - 12 и 13 еп.
  • 03:00
    "Съдия Джуди" - 71 еп.
  • 03:25
    "Прелюбодейци" - 13 и 14 еп.
  • 04:00
    "Прословути вражди" - 10 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    кратки новини
  • 10:15
    Спорт и Времето
Пълна програма
  • 02:00
    Сомы Европы
  • 02:35
    Рыболовная школа для взрослых
  • 03:00
    Карпфишеры
  • 03:25
    Спиннинг сегодня
Пълна програма
  • 00:30
    Хелоуин: "Свърталище" (премиера) - ужаси с уч. на Катрин Мари Стивънс, Уил Бритейн, Лорин Маклейн, Андрю Колдуел и др.
  • 06:00
    "Кралско Корги" - анимационен филм /п/
  • 08:00
    "Моето момиче 2" - семеен филм с уч. на Дан Акройд, Джейми Лий Къртис, Ана Клъмски, Остин О'Брайън, Ричард Мазур и др.
  • 10:00
    Хелоуин: "Хотел Трансилвания 2" - анимационен филм
Пълна програма
  • 02:20
    Пребори Боби Флей (Series 14): Тъжно настроение (Episode 1)
  • 02:40
    Пребори Боби Флей (Series 14): Модерна азиатска кухня (Episode 2)
  • 03:00
    Пребори Боби Флей (Series 14): Джентълменски двубои (Episode 3)
  • 03:20
    Пребори Боби Флей (Series 14): Свършено е с пуйката (Episode 4)
Пълна програма
  • 02:05
    Геймърки
  • 02:35
    Геймърки
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 02:20
    Тенис: Открито първенство на САЩ, финал, повторение
  • 04:00
    Колоездене: Европейско първенство в Трентино, общ старт, мъже
  • 06:00
    Автомобилизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, Бахрейн, повторение
  • 07:30
    Снукър: "Северна Ирландия оупън", финал, повторение
Пълна програма
  • 01:25
    "Хемингуей и Гелхорн ", романтична драма, САЩ, 2012; реж. Филип Кауфман, с Никол Кидман, Клайв Оуен, Родриго Санторо, Робърт Дювал, Кони Нийлсън, [18+]
  • 04:00
    "Наследници ІІІ, 3 еп.", драма, САЩ, 2021; реж. Кати Ян, с Брайън Кокс, Джеръми Стронг, Сара Снук, Кийран Кълкин, Алан Рък, [15+]
  • 06:00
    "Баскетболните "Tроянки" от Калифорния", документален, САЩ, 2020; реж. Алисън Елууд, [15+]
  • 07:00
    "Пълна промяна", комедия, Германия, 2020; реж. Флориан Рос, с Роман Лохман, Хайко Лохман, Луна Мари Максайнер, Лиза-Мари Корол, Александра Нелдел, [12+]
Пълна програма
  • 02:00
    Playlist
  • 05:00
    Urban TV
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 03:20
    Henry Hugglemonster
  • 03:45
    Gigantosaurus S1 Shorts
  • 03:50
    Gigantosaurus S1 Shorts
  • 03:55
    Paprika
Пълна програма
  • 02:05
    Геймърки
  • 02:35
    Геймърки
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 02:00
    Убиецът на щастливите лица: в главата на едно чудовище
  • 04:00
    Неразгадана мистерия: Епизод 4
  • 05:00
    Инстинкт на убиец с Крис Хансън: Изчезнали завинаги
  • 06:00
    Неразгадана мистерия: Надолу по хълма
Пълна програма
  • 02:00
    Sport Stars Uncovered: Kevin Durant
  • 02:30
    Football Stars: Schweinsteiger
  • 03:00
    Sport Stars Uncovered: Kevin Durant
  • 03:27
    The Burning Issue: Extreme Sport
Пълна програма
  • 02:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Опуши ги, ако ги намериш
  • 02:40
    Изковани в огъня: Ножове от еленов рог
  • 03:35
    Прокълнатото злато от Гражданската война: Аферата Причард
  • 04:20
    Спецове в заложната къща: Рокзвезди и състезателни коли
Пълна програма
  • 01:40
    Сервиз SOS
  • 02:25
    Теория на глупостта
  • 02:50
    Как да спечелим
  • 03:10
    Сервиз SOS
Пълна програма
  • 00:50
    "Страшни истории, разказани в мрака" - хорър, мистъри (САЩ, Канада, Мексико, 2019), режисьор Андре Йовредал, в ролите: Зоуи Маргарет Колети, Майкъл Гарза, Гейбриъл Ръш, Остин Ейбрамс, Дийн Норис и др. [16+]
  • 03:00
    "Приятели" /п./ - сериал, с.8 еп.13
  • 03:30
    "120 минути" /п./
  • 05:00
    "COOLt" /п./
Пълна програма
  • 02:20
    Щитът; сезон 3, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2004
  • 03:15
    Щитът; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2004
  • 04:00
    Щитът; сезон 3, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2004
  • 05:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 00:50
    В тъмното: Пука се завръща; ужаси, трилър, САЩ, 2020
  • 02:35
    Бреговете на Чесапийк; сезон 1, епизод 3, драма, семеен, САЩ, 2016
  • 03:20
    Бреговете на Чесапийк; сезон 1, епизод 4, драма, семеен, САЩ, 2016
  • 04:00
    Провокатор; сезон 1, епизод 15, драма, Русия, 2019
Пълна програма
  • 01:40
    Британски убийства с Дърмът Мърнаган: Марк Фелоус
  • 02:30
    Автомобилизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, 6 часа на Бахрейн, повторение
  • 04:00
    Снукър: "Северна Ирландия оупън", финал, повторение
  • 05:10
    Какво е нужно за убийство: Убиецът с прякор "Пчелата"
Пълна програма
  • 02:20
    Ужасът в Амитивил
  • 04:10
    Черни небеса
  • 05:10
    Легендата за Люси Кийс
  • 07:05
    Страшни приказки за лека нощ
Пълна програма
  • 01:05
    Полина Максимова, Любовь Аксёнова, Риналь Мухаметов, Кирилл Плетнёв в фильме "Без меня" (16+)
  • 02:40
    Инга Оболдина, Виктория Исакова, Владимир Ильин в фильме "Жги!" (12+)
  • 04:20
    "Наедине со всеми" (16+)
  • 05:00
    "Мужское / Женское" (16+)
Пълна програма
  • 01:20
    Путь к сердцу мужчины
  • 03:00
    Вам и не снилось...
  • 04:35
    Когда все дома с Тимуром Кизяковым
  • 05:45
    По секрету всему свету
Пълна програма
  • 02:10
    Instant Mom
  • 02:35
    Stand Up and More
  • 03:00
    Stand Up and More
  • 03:25
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 00:00
    Земята на номадите
  • 05:00
    Номади
  • 05:30
    Световната медицина
  • 06:00
    Световната медицина
Пълна програма
  • 06:15
    Hard Knocks Fighting, Ep. 16
  • 07:00
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
  • 07:15
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
  • 07:30
    Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
Пълна програма
  • 02:00
    Rad Season
  • 03:00
    Rad Season
  • 04:00
    Travis Matthew 'Life on Tour' Surf and Golf Special
  • 05:00
    Thrillbillies
Пълна програма
  • 03:05
    Mysteries at the Museum (Series 10): Muhammad Ali Saves The Day (Episode 7)
  • 03:45
    Treasures Decoded (Series 3): The Search For Atlantis (Episode 6)
  • 04:30
    The Secret Story of the Knights Templar (Series 1): The Rise and Fall of a Knightly Order (Episode 1)
Пълна програма
  • 00:00
    "Viva la Musica!"
  • 02:30
    Документална поредица
  • 03:00
    "Музикална академия"
  • 04:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
  • 02:00
    3 Cohen sextet - Jazz a la Villette
  • 03:00
    Eric Legnini Trio - Jazz a la Villette
  • 03:50
    Laurent de Wilde & Ray Lema - Jazz a la Villette
  • 04:34
    Dianne Reeves - Jazz a la Villette
Пълна програма
  • 00:45
    Програмна пауза
  • 08:00
    Футбол: ЦСКА - Арда Купа на България, 1/8 финали /п/
  • 10:00
    "Дневник НБА" предаване за НБА (2021-22) /п/
  • 10:30
    Футбол: Берое - Черно море Купа на България, 1/8 финали /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Баскетбол: Милуоки Бъкс - Юта Джаз НБА (2021-22) директно
  • 03:10
    Баскетбол: Барселона - Фуенлабрада Лига Ендеса /п/
  • 08:00
    Футбол: Ливърпул - Брайтън & Хоув Албиън Висша лига /п/
  • 10:00
    Футбол: Тотнъм Хотспър - Манчестър Юнайтед Висша лига /п/
Пълна програма
  • 02:00
    Убиецът на щастливите лица: в главата на едно чудовище
  • 04:00
    Неразгадана мистерия: Епизод 4
  • 05:00
    Инстинкт на убиец с Крис Хансън: Изчезнали завинаги
  • 06:00
    Неразгадана мистерия: Надолу по хълма
Пълна програма
  • 02:00
    "Праведните Джемстоун І, 7 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Джоди Хил, с Дани МакБрайд, Джон Гудман, Иди Патерсън, Касиди Фриймън, Адам Дивайн, [15+]
  • 02:35
    "Денят на независимостта", драма - фантастика, САЩ, 1996; реж. Роланд Емерих, с Уил Смит, Бил Пулман, Джеф Голдблум, Мери МакДонъл, Джъд Хърш, [12+]
  • 04:55
    "Аванпостът", военна драма, САЩ, 2019; реж. Род Лури, със Скот Истууд, Кейлъб Ландри Джоунс, Орландо Блум, Джак Кеси, Кори Хардрикт, [15+]
  • 05:00
    "Станфордският затворнически експеримент", психологическа драма, САЩ, 2015; реж. Кайл Патрик Алварес, с Били Кръдъп, Езра Милър, Майкъл Ангарано, Тай Шеридан, Джони Симънс, [15+]
Пълна програма
  • 02:00
    "Кошмарен хазяин", трилър, САЩ, 2020; реж. Дилан Вокс, с Каролайн Харис, Игнасио Матиния, Шинейд Д’Арси, Спенсър Белко, Андре Бойер, [15+]
  • 03:30
    "Старгърл ІІ, 4 еп.", екшън - драма - фентъзи, САЩ, 2021; реж. Леа Томпсън, с Брек Басинджър, Ивет Монреал, Анджелика Уошингтън, Трей Романо, Камерън Гелман, [12+]
  • 04:15
    "Другият I, 3 еп.", трилър, САЩ, 2020; реж. Андрю Бърнстийн, Ричард Прайс, с Бен Менделсън, Синтия Ериво, Бил Камп, Меър Уинингам, Джулиан Никълсън, [18+]
  • 05:30
    "Мистерии в "Дъ Кроникъл": Набеден", криминална драма, САЩ, 2019; реж. Тери Инграм, с Алисън Суини, Бенджамин Айрес, Дейв Колет, Оливия Стийл Фолкънър, Ребека Стааб, [12+]
Пълна програма
  • 02:15
    Рогат отряд
  • 02:45
    Рогат отряд
  • 03:15
    Пес патрул
  • 03:45
    Пес патрул
Пълна програма
  • 02:15
    Агата и проклятието на Ищар, Великобритания, 2019
  • 03:50
    Записки на младия лекар, сезон 1, еп. 3, Великобритания, екранизация/драма, 2012
  • 04:15
    Записки на младия лекар, сезон 1, еп. 4, Великобритания, екранизация/драма, 2012
  • 04:35
    Проект Синя книга, сезон 2, еп. 3, Канада,САЩ, 2020
Пълна програма
  • 01:05
    Господарят Харолд и момчетата Драма Южна Африка 2010
  • 02:30
    Кървава книга Ужаси Великобритания 2008
  • 04:10
    Скръб и радост Биографичен, Исторически Дания 2013
  • 06:15
    Даниел и суперкучетата Семеен Канада 2004
Пълна програма
  • 01:10
    Кървавата Рейн: Третият Райх екшън, приключенски, комедия САЩ, Канада, Германия 2010
  • 02:30
    Писател в сянка Мистерия, Трилър Франция, Германия, Великобритания 2010
  • 04:35
    Господарят Харолд и момчетата Драма Южна Африка 2010
  • 06:10
    Търсачът на съкровища Тимбър Семеен САЩ 2016
Пълна програма
  • 01:35
    Ужасът в Амитивил ужаси, драма, мистерия САЩ 2005
  • 03:05
    Екзорсистът 3 ужаси, драма САЩ 1990
  • 06:35
    Джак Хънтър и изгубеното съкровище на Угарит, III Екшън, Приключенски САЩ 2008
  • 08:10
    Променливи басни: Шоуто на Златокоска и трите мечки Анимация САЩ 2009
Пълна програма
  • 01:20
    Freeride World Tour 2021
  • 03:20
    Boondock Nation 2019
  • 03:55
    Live Recap FISE Chengdu, China 2019
  • 06:05
    Racing The World 2021
Пълна програма
  • 01:15
    Футбол: България - Северна Ирландия, квалификационна среща за световно първенство
  • 03:05
    УЕФА Лига на нациите обзорно предаване
  • 04:00
    Световна купа по паркур
  • 06:00
    Зала на славата: Николай Петков II част
Пълна програма
  • 01:30
    БНТ на 60 /п/
  • 02:30
    101 портрета документален филм /п/
  • 03:30
    Арт стрийм /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 04:00
    Моят плейлист /п/
Пълна програма
  • 00:00
    ATP 250: Турнир в Санкт Петербург Финал на живо
  • 02:30
    Евролига: Анадолу Ефес - Жалгирис повторение
  • 04:15
    Еврокупа: Будучност - Валенсия повторение
  • 06:00
    Нидерландска Ередивизи: ПСВ Айндховен - Твенте повторение
Пълна програма
  • 02:30
    UFC 267: Блахович срещу Тейшейра Ян Блахович срещу Гловер Тейшейра повторение
  • 05:00
    UFC 267: Блахович срещу Тейшейра Ян Блахович срещу Гловер Тейшейра на живо
  • 08:00
    NHL: Нешвил - Ню Йорк Айлъндърс Нешвил Предатърс - Ню Йорк Айлъндърс повторение
  • 10:00
    Национална баскетболна лига: Рилски Спортист - Спартак Плевен повторение
Пълна програма
  • 02:00
    Серия А: Сасуоло - Емполи повторение
  • 04:00
    Серия А: Рома - Милан повторение
  • 05:00
    Серия А: Верона - Ювентус повторение
  • 07:00
    Барса ТВ: "Арчибалд" Документален филм повторение
Пълна програма
  • 00:30
    Мейджър Лийг Сокър: Орландо Сити - Нешвил Орландо Сити - Нешвил запис
  • 02:30
    Ла Лига: повторение
  • 04:15
    Ла Лига: повторение
  • 06:00
    Ла Лига: повторение
Пълна програма
  • 01:20
    "Звёзды Сошлись"
  • 02:50
    Максим Фомин, Алексей Титков, Роман Нечаев, Виталий Кононов В Остросюжетном Сериале "Гончие-4". "Осторожно, Дети!"
  • 05:20
    "Чудо Техники"
  • 06:05
    "У Нас Выигрывают!". Лотерейное Шоу
Пълна програма
  • 01:45
    Strike Force Season 4 Episode 10: Endgame
  • 02:35
    Stolen Innocence
  • 04:10
    Murder Town
  • 05:15
    The Money Trail
Пълна програма
  • 01:35
    ДНК 254
  • 02:25
    ЗВЕРОБОЙ 11
  • 03:15
    ЗВЕРОБОЙ 12
  • 04:05
    МЕДИЦИНСКИЕ ТАЙНЫ 35
Пълна програма
  • 01:50
    ДЕМОНЫ серия 8
  • 02:40
    ДЕМОНЫ серия 9
  • 03:30
    ДЕМОНЫ серия 10
  • 04:15
    ДЕМОНЫ серия 11
Пълна програма
  • 02:10
    КРУТАЯ ИСТОРИЯ С ТМ - 19
  • 02:50
    НАШПОТРЕБНАДЗОР - 174
  • 03:35
    НАШПОТРЕБНАДЗОР - 175
  • 04:15
    ЖИВАЯ ЕДА С СЕРГЕЕМ МАЛОЗЁМОВЫМ - 172
Пълна програма
  • 02:00
    Музикална програма
  • 07:00
    Шоуто на сценаристите (П)
  • 08:00
    Вечерта на Ку-Ку Бенд (П)
  • 09:00
    Вечерното шоу на Слави Трифонов (П)
Пълна програма
  • 02:05
    Аватар: Легенда За Анг
  • 02:35
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:20
    Санджей и Крейг
Пълна програма
  • 02:00
    Тенис: Анджелик Кербер - Петра Квитова (Western & Southern Open, Синсинати; WTA 1000 - II четвъртфинал, повторение)
  • 03:30
    Тенис: Белинда Бенчич - Жил Тайхман (Western & Southern Open, Синсинати; WTA 1000 - III четвъртфинал, повторение)
  • 05:15
    Тенис: Ашли Барти - Виктория Азаренка (Western & Southern Open, Синсинати; WTA 1000 - повторение)
  • 06:30
    Тенис: Елизе Мертенс - Даниел Колинс (Chicago Fall Tennis Classic, Чикаго; WTA 500 - повторение)
Пълна програма
  • 00:00
    ... So 80s!
  • 06:00
    ... So 80s!
  • 07:00
    Non-Stop 80s Hits!
  • 11:00
    Top 50 Best 80s Debuts!
Пълна програма
  • 01:00
    Ultimate 90s Playlist!
  • 06:00
    Ultimate 90s Playlist!
  • 09:00
    Mmm Bop! Perfect 90s Pop
  • 13:00
    Saved By The 90s!
Пълна програма
  • 01:00
    Big Tunes!
  • 06:00
    Non-Stop Bangerz!
  • 11:00
    Reload! Club Classics
  • 12:00
    Big Weekend Tunes!
Пълна програма
  • 02:15
    Нощен блок
  • 04:00
    Да пеем и свирим от сърце и душа /музикално-развлекателен блок с участие на самодейни състави от България/
  • 04:15
    Нощен блок
  • 05:15
    Етно фолк /музикално-развлекателен блок/
Пълна програма
  • 02:00
    "Showtime" - най-доброто през годините
  • 02:30
    "Temptation" - музикално изкушение
  • 03:00
    "Showtime" - музикална мозайка
  • 03:30
    "Playlist" - музикална програма
Пълна програма
  • 06:00
    Болшой
  • 08:00
    Отвъд разумното съмнение
  • 10:00
    Окончателен доклад
  • 12:00
    Ейприл, Мей и Джун
Пълна програма
  • 01:50
    Събуди се /п/
  • 04:20
    Ничия земя /п/
  • 05:30
    Шоубизнес
  • 06:00
    Пулс /п/
Пълна програма
  • 02:20
    Скритите царства на Африка 1
  • 03:10
    Дивите пейзажи на Африка 2
  • 03:50
    Животински империи 1
  • 04:40
    Дивата долина 1
Пълна програма
  • 06:00
    Синият войник
  • 08:00
    Тристана
  • 10:00
    Операция "И"
  • 12:00
    Жесток романс
Пълна програма
  • 00:00
    Fresh Out The Box
  • 05:00
    Nite Sides
  • 06:00
    Totally Indie
  • 07:00
    Morning Spin
Пълна програма
  • 02:00
    BOAT SHOW 4K - S6, EP 3
  • 02:30
    BOAT SHOW 4K - S6, EP 4
  • 03:00
    GP RACING 2019, EP 34
  • 03:30
    GP RACING 2019, EP 35
Пълна програма
  • 05:51
    Milky Chance - iConcerts Hits
  • 06:01
    Jamie Cullum - Jazz a? Vienne 2017
  • 07:03
    Brian May & Kerry Ellis - The Candlelight Concerts: Live at Montreux
  • 08:31
    Inner Circle - Follies
Пълна програма
  • 01:00
    The Czech Philharmonic and Semyon Bychkov: Smetana, Martinu, Dvorak
  • 03:00
    Tonhalle Orchestra, Paavo Jarvi: Mahler
  • 04:42
    Semyon Bychkov, Daniil Trifonov and the Czech Philharmonic: Shostakovich, Dvorak
  • 07:00
    Mark Guiliana's Beat Music - Bayfront Jazz Festival
Пълна програма
  • 02:00
    Живот на Бахамите (Series 3): Мечти на поколенията (Episode 4)
  • 02:25
    Живот на Бахамите (Series 3): В Ексума (Episode 5)
  • 02:50
    Къща от лотарията (Series 11): Епизод 12 (Episode 12)
  • 03:15
    Къща от лотарията (Series 11): Епизод 13 (Episode 13)
Пълна програма
  • 01:05
    Driller Killer USA 1979
  • 02:45
    Dead Men Walk USA 1943
  • 03:50
    All Flowers in Time USA, Canada 2010
  • 04:05
    Nosferatu Germany 1922
Пълна програма
  • 06:05
    Stream Nation - Spyro
  • 08:00
    Stream Nation - Guacamelee! 2
  • 09:50
    Stream Nation - Journey to the Savage Planet
  • 11:45
    Stream Nation - Ori and the Will of the Wisps
Пълна програма
  • 02:20
    Towns and Cities
  • 02:30
    Animation "Tales of the African Savannah"
  • 02:35
    Animation "My Pets"
  • 02:40
    Animation "The ABC of money"
Пълна програма
  • 02:20
    Футбол: Борусия Мьонхенгладбах - Бохум Бундеслига (2021-22) /п/
  • 04:20
    Програмна пауза
  • 08:00
    "Седмично в Бундеслигата" предаване за германски футбол (2021-22) /п/
  • 08:30
    Футбол: Унион Берлин - Байерн Мюнхен Бундеслига (2021-22) /п/
Пълна програма

Сериали

AXN White 02:25
Незабравимо; сезон 1, епизод 14, драма, САЩ, 2011
Viasat Explorer 02:30
Речни Чудовища, сезон 8, еп. 1
bTV Lady 02:30
"Шест сестри" - сериал
Nova TV 02:30
"Сияйна луна" - сериал
EPIC Drama 02:35
Записки на младия лекар, сезон 1, еп. 6, Великобритания, екранизация/драма, 2012

Всички предавания

Спорт

Eurosport 02:30
Ски скокове: Световна купа в Висла, голяма шанца, мъже, повторение
Eurosport HD 02:30
Ски скокове: Световна купа в Висла, голяма шанца, мъже, повторение
Film Plus HD 02:30
Тенис: Елина Свитолина - Елена Габриела Русе (Chicago Fall Tennis Classic, Чикаго; WTA 500 - повторение)
MAX Sport 1 02:30
ПРЯКО, Волейбол: Сада Крузейро - Сирян Световно клубно първенство 2021г.
AXN Black 02:40
Добре дошли в групата; сезон 1, епизод 9, спорт, риалити, 2019

Всички предавания

Филми

AXN White 02:25
Незабравимо; сезон 1, епизод 14, драма, САЩ, 2011
EPIC Drama 02:35
Записки на младия лекар, сезон 1, еп. 6, Великобритания, екранизация/драма, 2012
FilmBox Basic 02:35
Картелът, еп.6 ТВ сериал, Криминален, Трилър Колумбия 2008
HBO3 02:40
"Британия ІIІ, 8 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2021; реж. Макензи Крук, с Кели Райли, Дейвид Мориси, Зои Уонамейкър, Макензи Круук, Николай Лий Каас, [18+]
AXN 03:00
Профилиране; сезон 3, епизод 7, криминален, драма, Франция, 2011

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}