ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 05:00
    Иде нашенската музика /п/
  • 06:00
    Златната ябълка детски анимационен филм /България, 2018г./, режисьор Димитър Петров
  • 06:25
    Сламено сираче детски тв филм /5, последна серия/
  • 06:55
    Пътеки
Пълна програма
  • 03:30
    "Майчински инстинкт" - трилър (тв филм, САЩ, 2017), режисьор Фархад Ман, в ролите: Ейприл Боулби, Джени Габриел, Мат Пейдж, Алисън Харбърт и др.
  • 06:00
    Анимационен блок: "Трансформърс Прайм" - сериал, с.2 еп.1 - 4
  • 08:00
    "Готъм" - сериал, с.4 еп.22, с.5 еп.1, 2
  • 11:00
    "Невероятният Хълк" - фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2008), режисьор Луи Летерие, в ролите: Едуард Нортън, Лив Тайлър, Тим Рот, Уилям Хърт, Тим Блейк Нелсън, Тай Бърел, Петър Менса и др.
Пълна програма
  • 02:10
    Еротичен телепазар
  • 06:45
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 4, 3 епизода
  • 10:00
    "Полицаите от Чикаго" - сериал, сезон 6
  • 11:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм
Пълна програма
  • 04:00
    Снукър: "Северна Ирландия оупън", финал, повторение
  • 06:00
    Автомобилизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, Бахрейн, повторение
  • 07:30
    Снукър: "Северна Ирландия оупън", финал, повторение
  • 09:30
    Минутката
Пълна програма
  • 04:00
    Автомобилизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, 6 часа на Бахрейн, повторение
  • 06:00
    Снукър: "Северна Ирландия оупън", финал, повторение
  • 07:30
    Автомобилизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, Бахрейн, повторение
  • 09:30
    Олимпийски игри: "Зала на славата: Пьонгчанг 2018"
Пълна програма
  • 05:10
    Liquid Edge
  • 06:00
    Blue World
  • 06:30
    Blue World
  • 07:00
    Fighting Fit
Пълна програма
  • 02:15
    Еротичен телепазар
  • 10:00
    Хокей на лед: Динамо Москва - СКА Континентална хокейна лига /п/
  • 12:00
    Футбол: Куинс Парк Рейнджърс - Нотингам Форест Чемпиъншип (2021-22) /п/
  • 14:00
    Футбол: Анже - Ница Лига 1 на Франция директно
Пълна програма
  • 05:00
    Дивата муха - екстремни спортове
  • 06:00
    Звездите на футбола - предаване за известните личности във футбола
  • 08:00
    Португалия, Примейра лига: Порто - Боавища, 10.кр
  • 10:00
    Португалия, Примейра лига: Ещорил - Бенфика, 10.кр
Пълна програма

Сериали

Viasat History 05:50
Митовете: Великите мистерии на човечеството, сезон 1, еп. 1
Kino Nova 05:50
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 6 /п/
bTV Action 06:00
Анимационен блок: "Трансформърс: Академия Рескю Ботс" - сериал, еп.9 - 16
bTV Cinema 06:00
"Революция Z" /п./ - сериал, с.2 еп.11, 12
bTV Comedy 06:00
"Супермаркет" - сериал, с.3 еп.21, 22

Всички предавания

Спорт

National Geographic HD 05:45
Строителна зона
Eurosport 06:00
Северна комбинация: Световна купа в Лилехамер, голяма шанца, мъже, повторение
Eurosport 2 06:00
Северна комбинация: Световна купа в Лилехамер, 10 км, мъже, повторение
Eurosport HD 06:00
Северна комбинация: Световна купа в Лилехамер, голяма шанца, мъже, повторение
National Geographic 06:20
Строителна зона

Всички предавания

Филми

Nostalgia 06:00
Лице в лице драма, фентъзи Швеция 1976
FilmBox Basic 06:05
Симарон Стрип Уестърн САЩ 1967
FilmBox Plus 06:20
Проклятието на Тутанкамон, част 2 Мини-сериал, Приключенски, Фентъзи, Ужаси САЩ 2005
Vivacom Arena 06:27
Гладиаторите на Рим Анимация, Приключенски, Комедия 2013
Cinemax 2 06:40
"Ганеф", късометражна драма, Великобритания, 2020; реж. Марк Розенблат, с Изабела Джеванска, Софи Макшера, Дани Шайнман, Лидия Уилсън, [12+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}