ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 00:30
    100% будни /п/
  • 02:20
    Култура.БГ /п/
  • 03:15
    По света и у нас /п от 20:00 часа/
  • 03:45
    Бързо, лесно, вкусно /п/
Пълна програма
  • 01:10
    "Фамилията" - сериал, с.3 еп.12
  • 02:20
    "Преди обед" /п./ - токшоу
  • 04:30
    "Търговски център" - сериал, с.14
  • 05:30
    "Лице в лице" /п./
Пълна програма
  • 00:30
    "Скорпион" - сериал, сезон 4
  • 01:30
    "Нюанси синьо" - сериал, сезон 2
  • 02:30
    "Сияйна луна" - сериал
  • 03:30
    "Намери ме" - сериал /п/
Пълна програма
  • 01:10
    По следите на храната - филм /п./
  • 01:40
    Ези-тура: Шопинг - поредица за пътешествия и лайфстайл /п./
  • 02:30
    Новините ON AIR /п./
  • 03:15
    Одисей - исторически сериал /п./
Пълна програма
  • 01:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п/
  • 01:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 02:00
    Колела - автомобилно предаване с Константин Томов /п/
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
Пълна програма
  • 00:30
    Воини на небето и земята; екшън, приключенски, Китай, 2004
  • 02:30
    Като рицарите; екшън, приключенски, САЩ, 2000
  • 04:35
    Плачът на слънцето; екшън, драма, САЩ, 2003
  • 05:30
    Гепи; сезон 2, епизод 4, комедия, криминален, Великобритания, 2018
Пълна програма
  • 00:45
    Ние правим невиждани басейни: Епизод 1
  • 01:40
    Ние правим невиждани басейни: Епизод 2
  • 02:30
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Мисия в Южна Дакота
  • 03:15
    Жилища за животни: Модерни жилища
Пълна програма
  • 01:00
    Новини
  • 01:30
    "Голямата игра" (п)
  • 02:00
    Новини
  • 02:20
    Документален филм
Пълна програма
  • 01:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
Пълна програма
  • 01:15
    Линия Култура информационно предаване за култура /БНТ 2 Варна/п/
  • 01:45
    Знание.БГ образователно предаване /БНТ 2 Русе/п/
  • 02:15
    Туризъм.бг /п/
  • 02:45
    Джинс /п/
Пълна програма
  • 01:10
    Pat the Dog - Season 2: Sit, Stand, Heel
  • 01:25
    Pat the Dog - Season 2: Kung-fu Hamster
  • 01:30
    Pat the Dog - Season 2: The Flying Page
  • 01:40
    Pat the Dog - Season 2: The Ferret Sitter
Пълна програма
  • 01:00
    УЕФА Шампионска лига, групова фаза 4 кр. /запис/: Шериф - Интер
  • 03:00
    "Бягство от затвора" - сериал, с.2 еп.20
  • 04:00
    "Червената линия" - сериал, еп.5
  • 05:00
    "Чък" - сериал, с.3 еп.9
Пълна програма
  • 01:45
    "Случаите на Поаро" /п./ - сериал, с.11 еп.1
  • 03:45
    "Истина или предизвикателство" - трилър, хорър (САЩ, 2018), режисьор Джеф Уодлоу, в ролите: Тайлър Поузи, Луси Хейл, Лендън Либърон, Аурора Перино, Сам Лърнър и др. [14+]
  • 05:30
    "Най-добрите холивудски режисьори" - рубрика
  • 06:00
    "Случаите на Поаро" /п./ - сериал, с.10 еп.4
Пълна програма
  • 00:00
    "Да разлаем съседите още веднъж" - комедия (САЩ, 2016), режисьор Никълъс Столър, в ролите: Сет Роугън, Роуз Бърн, Зак Ефрон, Клоуи Грейс Морец, Айк Баринхолц, Акуафина, Селена Гомес, Елис Варгас, Лиса Кудроу, Кристофър Минц-Плас и др. [14+]
  • 02:00
    "Модерно семейство" /п./ - сериал
  • 03:00
    "Шоуто на Николаос Цитиридис" /п./
  • 03:30
    "Комиците и приятели" /п./
Пълна програма
  • 00:00
    "Обещание" - сериал, с.2 еп.255, 256
  • 02:00
    "Имението Даунтън" - сериал
  • 02:50
    "Шест сестри" - сериал
  • 03:30
    "Силата на желанията" - сериал
Пълна програма
  • 01:15
    Невероятният свят на Гъмбол: Оценките
  • 01:25
    Невероятният свят на Гъмбол: Диетата
  • 01:40
    Невероятният свят на Гъмбол: Бившият враг
  • 01:50
    Невероятният свят на Гъмбол: Чудачката
Пълна програма
  • 00:15
    "Ябълки", комедийна драма, Гърция, 2020; реж. Христос Нику, с Арис Серветалис, София Георговасили, Анна Калайциду, Аргирис Вакирцис, Костас Ласкос, [12+]
  • 01:50
    "Хуморист", историческа драма, Русия, 2019; реж. Михаил Идов, с Алексей Агранович, Юрий Колоколников, Алиса Хазанова, Павел Илин, Артьом Волобуев, [12+]
  • 03:35
    "Дългият ден преди да умреш", военна драма, Великобритания, 1968; реж. Питър Колинсън, с Дейвид Хемингс, Тони Бекли, Том Бел, Алан Добей, [15+]
  • 05:10
    "Ще умреш на 20", драма, Судан, 2019; реж. Амджад Абу Алала, с Мустафа Шехата, Ислам Мубарак, Махмуд Елсарадж, Бунна Халид, Талал Афифи, [12+]
Пълна програма
  • 02:00
    "Безлики очи", хорър - трилър, САЩ, 2020; реж. Рамин Ниами, Тара Виолет Ниами , с Дакота Шапиро, Люк Кук, Влада Веревко, Ребека Бърг, Ашли Елис Роджърс, [18+]
  • 03:40
    "Щастливи времена", комедия - хорър, Израел, 2019; реж. Майкъл Мейър, с Майкъл Алони, Лираз Чамами, Ирис Бар, Алон Пдут, Стефи Селма, [18+]
  • 06:25
    "Зимнич", късометражна драма, Румъния, 2020; реж. Богдан Наумовичи , с Михай Калин, Дан Астилян, Гаврил Патру, Даниел Станчу, Дана Тапалага , [12+]
  • 07:00
    "В сватбено настроение", романтична комедийна драма, Израел, 2020; реж. Талия Леви, с Авигейл Харари, Ран Данкър, Орли Силберзац, Елиша Банай, Ана Дубровицки, [12+]
Пълна програма
  • 01:00
    Erin Burnett OutFront
  • 02:00
    Anderson Cooper 360
  • 03:00
    Cuomo Prime Time
  • 04:00
    Don Lemon Tonight
Пълна програма
  • 01:00
    "Черна роза" - сериен филм /п/
  • 02:00
    "Да сготвим с Марта Стюарт" - кулинарно предаване
  • 02:30
    Еротичен телепазар
  • 06:40
    "Прости ми" - сериен филм /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Еротичен телепазар
  • 03:00
    "Професионална борба: "Първична сила", 97 епизод /п/
  • 06:15
    "Военни престъпления: Лос Анджелис" - сериал, сезон 4 /п/
  • 07:15
    "Да се посмеем" /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Експедиция в непознатото: По следите на тасманийския вълк
  • 02:00
    Ант Анстед - механик мечта: Възход и оплаквания
  • 02:30
    Ант Анстед - механик мечта: Кола и бебе
  • 03:00
    Да продадеш колата си: Епизод 8
Пълна програма
  • 01:20
    Човекът срещу Вселената: Как да убиеш астероид
  • 02:10
    Човекът срещу Вселената: Марс е наш
  • 03:00
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Как мислят извънземните?
  • 03:48
    Историята под лупа: Изгубеният свят на Колизеума
Пълна програма
  • 01:00
    Хрониките на Евърмур
  • 01:30
    Хрониките на Евърмур
  • 02:00
    Виолета
  • 02:40
    Бини и призракът
Пълна програма
  • 01:20
    "Футурис"
  • 01:25
    "Иновации"
  • 01:30
    "Знаеш ли как?"
  • 02:00
    "Климатичните промени в числа"
Пълна програма
  • 07:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:50
    Маша и Мечока - анимационен сериал
  • 08:20
    Супер самолети - анимационен сериал
  • 08:50
    Лексиконче с песнички - детско музикално предаване
Пълна програма
  • 01:30
    EuroTV Shop
  • 03:30
    Балотаж - с Мария Мусорлиева
  • 04:30
    Честно казано - с Люба Кулезич
  • 05:30
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
Пълна програма
  • 01:00
    Голф: "Голф ТВ"
  • 01:30
    Лека атлетика: Маратон на Амстердам, повторение
  • 02:30
    Колоездене на писта: Световен шампионат в Рубе, трети ден, повторение
  • 04:00
    Снукър: Инглиш оупън, втори кръг, повторение
Пълна програма
  • 00:00
    Колоездене на писта: Световен шампионат в Рубе, трети ден, повторение
  • 02:00
    Снукър: Инглиш оупън, втори кръг, повторение
  • 04:00
    Автомобилизъм, състезание за издръжливост: Световен шампионат, 6 часа на Монца, повторение
  • 05:00
    Колоездене на писта: Световен шампионат в Рубе, втори ден, повторение
Пълна програма
  • 00:55
    Австралийски търсачи на злато, сезон 4, еп. 4
  • 01:50
    Ледени викинги, сезон 1, еп. 3
  • 02:50
    Огромни инженерни грешки, сезон 2, еп. 7
  • 03:35
    Огромни инженерни грешки, сезон 2, еп. 8
Пълна програма
  • 01:00
    Liquid Edge
  • 02:00
    Nitro Circus Live
  • 02:30
    Nitro Circus Live
  • 03:00
    Facing Waves
Пълна програма
  • 00:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 10:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 00:55
    Отчаяни съпруги, еп. 16
  • 01:50
    Отчаяни съпруги, еп. 17
  • 02:40
    Това сме ние, еп. 8
  • 03:25
    Как се запознах с майка ви , еп. 15
Пълна програма
  • 00:55
    Бул, еп. 11
  • 01:55
    От местопрестъплението, еп. 23
  • 02:45
    От местопрестъплението, еп. 24
  • 03:30
    Полицаите от Чикаго, еп. 20
Пълна програма
  • 00:55
    "Кухият човек", хорър - мистерия, САЩ, 2020; реж. Дейвид Прайър, с Джеймс Бадж Дейл, Марин Айрланд, Стивън Рут, Рон Канада, Робърт Арамейо, [15+]
  • 03:10
    "Новите мутанти", екшън - фентъзи, САЩ, 2020; реж. Джош Буун, с Блу Хънт, Хенри Зага, Мейзи Уилямс, Аня Тейлър-Джой, Чарли Хийтън, [15+]
  • 04:40
    "Жената чудо (2017)", екшън - фентъзи, Великобритания, 2017; реж. Пати Дженкинс, с Гал Гадот, Крис Пайн, Робин Райт, Дани Хюстън, Дейвид Тюлис, [12+]
  • 05:10
    "451 градуса по Фаренхайт (2018)", фантастична драма, САЩ, 2018; реж. Рамин Бахрани, с Майкъл Б. Джордан, Майкъл Шанън, София Бутела, Лили Сингх, Лора Хариър, [15+]
Пълна програма
  • 01:00
    Свръхестествени нацисти, сезон 1, еп. 1
  • 01:55
    Личният живот на историческите личности, сезон 1, еп. 5
  • 02:55
    Замъците - Бастиони на властта, сезон 1, еп. 2
  • 03:50
    Бездната: Възходът и падението на нацистите, сезон 1, еп. 10
Пълна програма
  • 00:55
    Изковани в огъня: Зъбите на Тега
  • 01:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Проверка за алкохол
  • 02:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Големия срещу Бореца
  • 02:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Готвачът, шефът, синът му и неговите братя
Пълна програма
  • 01:20
    Моето хоби: Моделите
  • 02:40
    АКТУАЛНО - тв поредица, пети сезон, 26 еп.
  • 04:00
    Риболовен филм
  • 05:20
    Риболов с Върхара - тв поредица, трети сезон
Пълна програма
  • 01:20
    "Дот"
  • 01:40
    "Дейзи и Оли"
  • 02:00
    "Узли и Пип"
  • 02:15
    "Отряд "Чопм"
Пълна програма
  • 01:00
    Драконова топка Z (анимация)
  • 01:30
    CAUETivi
  • 01:45
    Тюбс
  • 02:45
    JDM
Пълна програма
  • 00:10
    "Воини на светлината" - трилър/ужаси, 2009, С Итън Хоук, Уилям Дефо и др.
  • 01:40
    "Русалката" - ужаси, 2001, С Карла Гугино, Руфъс Сюъл и др.
  • 03:10
    "Туристи" - трилър/ужаси, 2006, С Джош Духамел, Оливия Уайлд и др.
  • 04:35
    "Споон" - фентъзи/екшън, 1997, С Мартин Шийн, Бетси Палмър, Майкъл Уайт и др.
Пълна програма
  • 01:00
    Joel Corry's Top 20 Dance Anthems
  • 02:30
    MTV EMA 2021: Nominees
  • 03:00
    MTV Unplugged Presents: BTS
  • 03:20
    Dua Lipa: MTV Live Stage
Пълна програма
  • 00:45
    Най-дивото оцеляване, сезон 2, еп. 4
  • 01:35
    В зоопарк "Таронга", сезон 2, еп. 14
  • 02:20
    Спасяване на диви мечки, сезон 3, еп. 12
  • 02:45
    Доброволци в дивата природа, сезон 1, еп. 20
Пълна програма
  • 01:00
    Истината за…
  • 01:55
    Екстремни спасителни операции: Опасно време
  • 02:40
    Сервиз SOS
  • 03:25
    Теория на глупостта
Пълна програма
  • 01:05
    Дивата природа на Африка
  • 01:50
    Дивата природа на Африка
  • 02:40
    Малък гигант
  • 03:25
    Възходът на черния вълк
Пълна програма
  • 01:00
    Купа на Германия: Обзор предаване за германски футбол (2021-22) /п/
  • 01:30
    Еротичен телепазар
  • 09:00
    Баскетбол: Енисей - Зенит ВТБ лига /п/
  • 11:00
    Баскетбол: Калев - ЦСКА Москва ВТБ лига /п/
Пълна програма
  • 00:10
    "Времето ще покаже"
  • 01:50
    "Мъжко / Женско"
  • 03:15
    "Хайде да се оженим" - сериал
  • 04:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:10
    "Звездите на България" - любими песни
  • 01:40
    "Show Time" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 02:10
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 01:00
    "Пъстра броеница" - музикална програма
  • 01:30
    "Планета Фолк представя" - новите хитове
  • 01:40
    "Пъстра броеница" - музикална програма
  • 02:00
    "Музикален пъзел" - избрани песни
Пълна програма
  • 01:10
    "Звездите на България" - любими песни
  • 01:40
    "Show Time" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от света" - музикална импресия
  • 02:10
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 00:00
    УЕФА Шампионска лига: Борусия Дортмунд - Аякс
  • 02:00
    УЕФА Шампионска лига: Ливърпул - Атлетико Мадрид
  • 04:00
    УЕФА Шампионска лига: Милан - Порто
  • 05:00
    Дивата муха - екстремни спортове
Пълна програма
  • 00:30
    "Дискусионно студио" / повторение /
  • 01:30
    Гледна точка" - с водещ Александрина Димитрова / повторение /
  • 02:30
    Новини
  • 02:40
    Калейдоскоп / повторение/
Пълна програма
  • 01:00
    Избрано от архива на Телемедиа
  • 06:00
    Фолклорна трапеза
  • 07:30
    Детски свят
  • 08:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • 01:00
    Бутик за булки с извивки: Сара Джи
  • 02:00
    Бутик за булки с извивки: Кейти Ел
  • 03:00
    Бутик за булки с извивки: Мишел Пи
  • 03:50
    Бутик за булки с извивки: Бетани Пи
Пълна програма
  • 01:00
    Зелен свят - Защитени видове: тис в Странджа
  • 01:30
    Час за култура: Поети в кадър - еп.12
  • 02:00
    Регионите на България - Сапарева баня: Песни
  • 02:30
    Бъди там в музика и картини!
Пълна програма
  • 01:00
    Граничен контрол: Испания (Series 1): Епизод 17 (Episode 17)
  • 01:30
    Граничен контрол: Испания (Series 1): Епизод 18 (Episode 18)
  • 02:00
    Граничен контрол: Испания (Series 1): Епизод 19 (Episode 19)
  • 02:30
    Граничен контрол: Испания (Series 1): Епизод 20 (Episode 20)
Пълна програма
  • 01:00
    Граничен контрол: Испания (Series 1): Епизод 17 (Episode 17)
  • 01:30
    Граничен контрол: Испания (Series 1): Епизод 18 (Episode 18)
  • 02:00
    Граничен контрол: Испания (Series 1): Епизод 19 (Episode 19)
  • 02:30
    Граничен контрол: Испания (Series 1): Епизод 20 (Episode 20)
Пълна програма
  • 00:15
    Имало едно време в Америка, САЩ, криминален/драма, 1984
  • 04:40
    Булката труп, Великобритания,САЩ, анимационен/фентъзи/детски, 2005
  • 07:45
    Клиентът, САЩ, 1994
  • 09:40
    Терминатор: Генезис, Канада,САЩ, екшън/приключенски/фантастика, 2015
Пълна програма
  • 01:00
    "Алтернативата" - публицистично предаване (повторение)
  • 02:00
    "Да изпееш Пирин" - документален филм
  • 03:15
    "Не се предавай" - кратък документален филм, III награда на Portsmouth Shorts:Cut Film Festival 2020
  • 03:30
    "Български надежди" - 27 еп., документална поредица за талантливите деца в България
Пълна програма
  • 01:00
    Моята кухня е най-добрата - Австралия, еп. 44
  • 02:05
    Вкусове от света с Рейчъл Ку, еп. 2
  • 02:30
    Курсът по готварство на Гордън Рамзи, еп. 16
  • 02:50
    В ритъма на Антъни Бурдейн, еп. 3
Пълна програма
  • 00:00
    Non-Stop Nostalgia
  • 06:00
    Non-Stop Nostalgia
  • 07:00
    Non-Stop Nostalgia
  • 11:00
    2 4 1 Hits!
Пълна програма
  • 00:15
    Черната кутия Мистерия, Трилър 2005
  • 01:49
    Пленникът Трилър 2014
  • 03:37
    Сбогом, моя кралице Исторически 2012
  • 05:08
    Рицарят Ръждивко Еп. 09 Анимация, Семеен 2013
Пълна програма
  • 01:10
    Теория за Големия взрив, еп. 4
  • 01:40
    Кости, еп. 13
  • 02:30
    Кости, еп. 14
  • 03:15
    Престъпления от класа, еп. 10
Пълна програма
  • 01:00
    MIDNITE HAUTE
  • 01:30
    MIDNITE HAUTE
  • 01:55
    F-PARTIES
  • 02:00
    SWIMWEAR
Пълна програма
  • 01:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Non-Stop Hits
  • 10:00
    MTV Euro Top 20
  • 11:00
    Totally 10s!
Пълна програма
  • 00:30
    "Хладнокръвно" - 7 еп.
  • 01:25
    "Най-злите убийци в света" - 8 еп.
  • 02:15
    "Съдия Джуди" - 64 еп.
  • 02:40
    "Прелюбодейци" - 10 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:00
    Сутрешен информационен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Темите - публицистика
Пълна програма
  • 01:20
    Кодекс охотника
  • 01:35
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья
  • 02:05
    Охота в Белоруссии
  • 02:35
    Экстремальный фидер
Пълна програма
  • 00:20
    "Уинчестър: Домът, който призраците построиха" - ужаси с уч. на Хелън Мирън, Сара Снук, Джейсън Кларк, Брус Спенс и др. /п/
  • 06:10
    "В кадър"
  • 06:45
    "Шанс за Ема" - семеен филм с уч. на Гриър Грамър, Джоуи Лоурънс, Миси Пайл и др. /п/
  • 08:45
    "Рики и Флаш" - комедия с уч. на Мерил Стрийп, Рик Спрингфийлд, Мейми Гъмър, Бен Плат и др. /п/
Пълна програма
  • 01:20
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Източният бряг, Западният бряг (Episode 12)
  • 01:40
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 28): Италиански, хавайски и колумбийски блюда (Episode 13)
  • 02:00
    Надпревара в супермаркета (Series 13): Идеалната майка (Episode 4)
  • 02:40
    Хелоуински войни (Series 6): Двуличие (Episode 3)
Пълна програма
  • 01:15
    Мистерии на Хънтър стрийт
  • 01:40
    Мистерии на Хънтър стрийт
  • 02:10
    Геймърки
  • 02:35
    Геймърки
Пълна програма
  • 00:30
    Колоездене: Световно първенство в Имола за 2020, жени, повторение
  • 01:30
    Колоездене: Обиколка на Люксембург, втори етап, повторение
  • 02:30
    Мотоциклетизъм: Световен шампионат за издръжливост, Сепанг, повторение
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Люксембург, втори етап, повторение
Пълна програма
  • 00:55
    "Кухият човек", хорър - мистерия, САЩ, 2020; реж. Дейвид Прайър, с Джеймс Бадж Дейл, Марин Айрланд, Стивън Рут, Рон Канада, Робърт Арамейо, [15+]
  • 03:10
    "Новите мутанти", екшън - фентъзи, САЩ, 2020; реж. Джош Буун, с Блу Хънт, Хенри Зага, Мейзи Уилямс, Аня Тейлър-Джой, Чарли Хийтън, [15+]
  • 04:40
    "Жената чудо (2017)", екшън - фентъзи, Великобритания, 2017; реж. Пати Дженкинс, с Гал Гадот, Крис Пайн, Робин Райт, Дани Хюстън, Дейвид Тюлис, [12+]
  • 05:10
    "451 градуса по Фаренхайт (2018)", фантастична драма, САЩ, 2018; реж. Рамин Бахрани, с Майкъл Б. Джордан, Майкъл Шанън, София Бутела, Лили Сингх, Лора Хариър, [15+]
Пълна програма
  • 01:00
    Soft Music
  • 02:00
    Playlist
  • 05:00
    Urban TV
  • 05:30
    Fresh morning :)
Пълна програма
  • 01:15
    Zou
  • 01:30
    Zou
  • 01:45
    Zou
  • 02:00
    Zou
Пълна програма
  • 01:15
    Мистерии на Хънтър стрийт
  • 01:40
    Мистерии на Хънтър стрийт
  • 02:10
    Геймърки
  • 02:35
    Геймърки
Пълна програма
  • 00:00
    Убиецът на щастливите лица: в главата на едно чудовище
  • 02:00
    Тъмни води: Убийство в дълбините: Прокълнатият рай
  • 03:00
    Американски детектив с лейтенант Джо Кенда: Какво е видяла
  • 04:00
    Смъртоносна зима: Кошмар в Северна Дакота
Пълна програма
  • 01:00
    Football Stars: Julian Draxler
  • 01:30
    The Burning Issue: Football
  • 02:00
    Fight Stars: Joseph Parker
  • 02:30
    Football Stars: Ross Barkley
Пълна програма
  • 00:55
    Изковани в огъня: Зъбите на Тега
  • 01:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Проверка за алкохол
  • 02:15
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Големия срещу Бореца
  • 02:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Готвачът, шефът, синът му и неговите братя
Пълна програма
  • 00:55
    Екстремни спасителни операции: Опасно време
  • 01:40
    Сервиз SOS
  • 02:25
    Теория на глупостта
  • 02:50
    Как да спечелим
Пълна програма
  • 00:25
    Закрилникът; сезон 1, епизод 6, драма, САЩ, 2001
  • 01:25
    Забравена; сезон 2, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2019
  • 02:20
    Забравена; сезон 2, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2019
  • 03:05
    Гранд хотел; сезон 2, епизод 10, драма, романтичен, Испания, 2012
Пълна програма
  • 00:25
    Закрилникът; сезон 1, епизод 6, драма, САЩ, 2001
  • 01:25
    Забравена; сезон 2, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2019
  • 02:20
    Забравена; сезон 2, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2019
  • 03:05
    Гранд хотел; сезон 2, епизод 10, драма, романтичен, Испания, 2012
Пълна програма
  • 01:15
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 1
  • 01:40
    Убийства в студа: Овца сред вълци
  • 02:35
    Убийци на круизни кораби: Сандра
  • 03:30
    Неразрешени случаи: Кладенецът/Бившият съпруг убиец
Пълна програма
  • 01:10
    Разделителната линия
  • 03:20
    Съдният ден
  • 05:45
    Американско оръжие
  • 07:35
    Емил
Пълна програма
  • 01:20
    Ridiculousness
  • 01:45
    Stand Up and More
  • 02:10
    Stand Up and More
  • 02:35
    Jackass
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Говори България - повторение
  • 06:55
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 01:20
    Looking Thru The B-Sides
  • 01:30
    Brilliant Corners
  • 02:00
    On Surfari
  • 02:30
    Bowlzilla Gold Coast 2020
Пълна програма
  • 00:50
    The Last Journey of the Vikings (Series 1): The Emigrants (Episode 1)
  • 01:40
    Top Ten Warfare (Series 1): Battles (Episode 2)
  • 02:35
    The Secret File of Marco Polo
  • 03:25
    Museum Secrets (Series 2): Inside the Topkapi Palace Museum, Istanbul (Episode 6)
Пълна програма
  • 01:00
    "Viva la Musica!"
  • 03:00
    "Въпросите" - повторение
  • 04:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 04:30
    "Моята улица" - поредица на ТВ1 (п.)
Пълна програма
  • 00:06
    Lucas Debargue at the Vienna Konzerthaus: Chopin, Bach, Beethoven
  • 01:35
    Roberto Fonseca - Jazz in Marciac
  • 02:38
    Eric Legnini Trio - Jazz a la Villette
  • 03:28
    3 Cohen sextet - Jazz a la Villette
Пълна програма
  • 00:00
    Програмна пауза
  • 08:00
    Футбол: Славия - Пирин Купа на България, 1/8 финали /п/
  • 10:00
    "Дневник НБА" предаване за НБА (2021-22) /п/
  • 10:30
    Първа професионална лига: Обзор предаване за български футбол (2021-22) /п/
Пълна програма
  • 01:30
    Програмна пауза
  • 08:00
    Волейбол: Монтана - Добруджа efbet Супер Волей (2021-22) /п/
  • 10:00
    Футбол: Уотфорд - Саутхямптън Висша лига /п/
  • 12:00
    Футбол: Бърнли - Брентфорд Висша лига /п/
Пълна програма
  • 00:00
    Убиецът на щастливите лица: в главата на едно чудовище
  • 02:00
    Тъмни води: Убийство в дълбините: Прокълнатият рай
  • 03:00
    Американски детектив с лейтенант Джо Кенда: Какво е видяла
  • 04:00
    Смъртоносна зима: Кошмар в Северна Дакота
Пълна програма
  • 00:20
    "Преди полунощ", романтична драма, САЩ, 2013; реж. Ричард Линклейтър, с Итън Хоук, Джули Делпи, Шиймъс Дейвид-Фицпатрик, Дженифър Прайър, Шарлот Прайър, [15+]
  • 02:10
    "Фатални последици", психотрилър, САЩ, 2021; реж. Вон Стайн, с Кейси Афлек, Мишел Монаган, Сам Клафлин, Вероника Ферес, Индия Айсли, [15+]
  • 03:55
    "Приятелски игри", комедия, САЩ, 2019; реж. Джош Дюамел, с Джош Дюамел, Оливия Мън, Дакс Шепърд, Кевин Дилън, Дан Бакедал, [18+]
  • 06:00
    "Ние сме мечта: Децата на МЛК фестивала в Оукланд", документален, САЩ, 2020; реж. Ейми Шатц, [12+]
Пълна програма
  • 00:20
    "Казино "Роял"", шпионски трилър, Великобритания, 2006; реж. Мартин Кемпбъл, с Даниъл Крейг, Ева Грийн, Мадс Микелсен, [12+]
  • 02:40
    "Чудовищно", фантастика - хорър, САЩ, 2008; реж. Мат Рийвс, с Лизи Каплан, Джесика Лукас, Ти Джей Милър, Майкъл Щал-Дейвид, Майк Фогел, [18+]
  • 04:05
    "Розуел, Ню Мексико ІІІ, 8 еп.", романтична драма, САЩ, 2021; реж. Бен Ернандес Брей, с Джанин Мейсън, Нейтън Парсънс, Майкъл Вламис, Лили Каулс, Тайлър Блекбърн, [12+]
  • 04:45
    "Черно езеро: Дистопия III, 3 еп.", мистерия - хорър, Швеция, 2021; реж. Ричард Джарнхед, с Мадлен Мартин, Йоан Хафези, Хапи Янкел, Йоан Хенденберг, Лола Заков, [15+]
Пълна програма
  • 01:20
    Пес Патрул
  • 01:50
    Пес Патрул
  • 02:15
    Рогат отряд
  • 02:45
    Рогат отряд
Пълна програма
  • 01:20
    Криминалните случаи на Мърдок, сезон 13, еп. 6, Великобритания, криминален/мистерии, 2017
  • 02:05
    Записки на младия лекар, сезон 1, еп. 6, Великобритания, екранизация/драма, 2012
  • 02:25
    Записки на младия лекар, сезон 1, еп. 7, Великобритания, екранизация/драма, 2012
  • 02:50
    Криминалните случаи на г-ца Марпъл, сезон 1, еп. 1, Великобритания, криминален/мистерии, 2004
Пълна програма
  • 01:10
    Freeride World Tour 2021
  • 03:20
    Freeride World Tour 2021
  • 06:05
    Madrid Urban Series 2020
  • 06:55
    Live Recap FIM Super Enduro 2019
Пълна програма
  • 01:40
    Спортни новини
  • 01:45
    Световно първенство по художествена гимнастика /обръч, топка, финали/
  • 03:35
    Рали ТАРГА Големият бариерен риф обзор
  • 04:20
    Световно първенство по футзал: Бразилия - Казахстан, среща за 3-4 място
Пълна програма
  • 00:50
    Денят не си личи по заранта: "Сам ли сте, Майкъл" сериен тв филм /3 епизод/
  • 02:00
    Пътеки /п/
  • 02:45
    "№1 Туризмът: Владислав и битката на народите при
  • 03:15
    Извън играта /п/
Пълна програма
  • 00:30
    Суперкарс: Първо състезание в Сидни Първо състезание в Сидни повторение
  • 01:30
    Суперкарс: Второ състезание в Сидни Второ състезание в Сидни повторение
  • 02:30
    Суперкарс: Трето състезание в Сидни Трето състезание в Сидни повторение
  • 03:30
    Trans World Sport повторение
Пълна програма
  • 00:30
    "Спорна топка" Токшоу повторение
  • 01:30
    "Удар със стик" повторение
  • 02:30
    NHL: Лос Анджелис - Сейнт Луис Лос Анджелис Кингс - Сейнт Луис Блус на живо
  • 05:00
    NFL: Кливланд Браунс - Питсбърг Стийлърс повторение
Пълна програма
  • 01:30
    Серия А: Рома - Милан повторение
  • 03:15
    Серия А: Верона - Ювентус повторение
  • 05:00
    Серия А: Обзор 11 кръг повторение
  • 06:00
    Серия А: Сасуоло - Емполи повторение
Пълна програма
  • 00:15
    "LaLiga дневник" Токшоу повторение
  • 01:35
    Мейджър Лийг Сокър: Ню Йорк Ред Булс - Атланта Юнайтед Ню Йорк Ред Булс - Атланта Юнайтед на живо
  • 03:30
    Ла Лига: "Светът на Ла Лига" повторение
  • 04:00
    Ла Лига: Валенсия - Виляреал повторение
Пълна програма
  • 01:15
    Александр Дьяченко, Семён Стругачёв, Михаил Хмуров, Игорь Савочкин В Остросюжетном Сериале "Демоны" 13-14-Я С.
  • 03:15
    Максим Фомин, Алексей Титков, Роман Нечаев, Виталий Кононов В Остросюжетном Сериале "Гончие-4". "Подарок Для Генерала"
  • 06:00
    "Утро. Самое Лучшее"
  • 07:25
    "Чрезвычайное Происшествие"
Пълна програма
  • 01:15
    Heart to Heart - Episode 3
  • 02:05
    Heart to Heart - Episode 4
  • 02:55
    Shattered
  • 04:30
    Fallen Empire - Part 1
Пълна програма
  • 01:20
    ДНК 257
  • 02:10
    ДЕЛО ТЕМНОЕ 31
  • 02:55
    СУД ПРИСЯЖНЫХ 898
  • 03:50
    МЕДИЦИНСКИЕ ТАЙНЫ 36
Пълна програма
  • 01:00
    ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 651
  • 01:45
    ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 652
  • 02:35
    ОТДЕЛ серия 1
  • 03:20
    ОТДЕЛ серия 2
Пълна програма
  • 00:30
    ОКТЯБРЬ 1917. ПОЧЕМУ БОЛЬШЕВИКИ ВЗЯЛИ ВЛАСТЬ
  • 02:00
    ПЕРВАЯ ПЕРЕДАЧА (2020) - 03
  • 02:20
    ПЕРВАЯ ПЕРЕДАЧА (2020) - 04
  • 02:40
    ГЛАВНАЯ ДОРОГА - 413
Пълна програма
  • 01:00
    Крум Савов LIVE (П)
  • 02:00
    Вечерното шоу на Слави Трифонов (П)
  • 03:00
    Музикална програма
  • 07:00
    Шоуто на сценаристите (П)
Пълна програма
  • 01:00
    Играта на глада
  • 01:25
    Категорично НЕ-повръщащ / По следите на игратa
  • 01:55
    Един мрачен ден без бански / Смъртоносно бебе
  • 02:25
    Забранено пипането / Яйце бияч
Пълна програма
  • 00:00
    ... So 80s!
  • 05:00
    ... So 80s!
  • 07:00
    Non-Stop 80s Hits!
  • 11:00
    Gold! Greatest Hits Of The 80s
Пълна програма
  • 00:00
    Ultimate 90s Playlist!
  • 05:00
    Ultimate 90s Playlist!
  • 06:00
    Ultimate 90s Playlist!
  • 09:00
    Mmm Bop! Perfect 90s Pop
Пълна програма
  • 00:00
    Big Tunes!
  • 06:00
    Non-Stop Bangerz!
  • 11:00
    Reload! Club Classics
  • 12:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 01:15
    Нощен блок
  • 02:00
    Фолклорна магия /музикално-развлекателен блок с участие на самодейни състави от НФФ Фолклорна магия,Банско/
  • 02:15
    Нощен блок
  • 04:00
    Да пеем и свирим от сърце и душа /музикално-развлекателен блок с участие на самодейни състави от България/
Пълна програма
  • 01:00
    "Showtime" - музикална мозайка
  • 01:30
    "Hot" - новите хитове
  • 01:40
    "Collection" - музикална колекция
  • 02:00
    "Showtime" - най-доброто през годините
Пълна програма
  • 01:00
    Новините на NOVA /п/
  • 01:25
    Денят на живо /п/
  • 02:00
    Новините на NOVA /п/
  • 02:25
    Другото лице /п/
Пълна програма
  • 01:20
    Дивата граница на Америка: Северно изложение
  • 02:10
    Дивите пейзажи на Африка 2
  • 03:00
    Диви замъци 1
  • 03:50
    Голямата суша 1
Пълна програма
  • 01:00
    Angus and Julia Stone - Live at The Metro Theatre
  • 02:43
    Sam Feldt, Mr. White, YAX.X & Robin Schulz - Sensation
  • 03:27
    UB40 - Follies
  • 03:44
    Ed Kowalczyk - iConcerts Hits
Пълна програма
  • 01:00
    London Philharmonic Orchestra, Edward Gardner, Patricia Kopatchinskaja: Tippett, Enescu, Elgar
  • 03:00
    Philippe Jordan and the Orchestre de l'Opera National de Paris: Symphonies No.2 & 4 by Tchaikovsky
  • 04:25
    Gustavo Dudamel's Inaugural Concert at the Opera national de Paris
  • 05:42
    InterMezzo
Пълна програма
  • 01:00
    Ремонтирай и продай (Series 4): На тясно (Episode 10)
  • 01:30
    Ремонтирай и продай (Series 4): Продажба за милион долара (Episode 11)
  • 02:00
    Живот в Мексико (Series 1): Двойка от Колорадо търси слънце в Кабо (Episode 6)
  • 02:25
    Живот в Мексико (Series 1): По-малка къща в Саюлита (Episode 7)
Пълна програма
  • 00:40
    Documentary
  • 01:40
    Towns and Cities
  • 01:55
    World Changers
  • 02:10
    Virtual Museum Tour
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол: Арминия Билефелд - Майнц Бундеслига (2021-22) /п/
  • 02:00
    Програмна пауза
  • 08:00
    Футбол: Хофенхайм - Херта Берлин Бундеслига (2021-22) /п/
  • 10:00
    Футбол: Аугсбург - Щутгарт Бундеслига (2021-22) /п/
Пълна програма

Сериали

AXN White 01:25
Закрилникът; сезон 3, епизод 9, драма, криминален, САЩ, 2003
EPIC Drama 01:30
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 13, еп. 13, Великобритания, криминален/мистерии, 2019
Nova TV 01:30
"Специален отряд: Хамбург" - сериал, сезон 1
AXN Black 01:40
Щитът; сезон 4, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2005
Viasat Explorer 01:45
Ледени викинги, сезон 1, еп. 5

Всички предавания

Спорт

Eurosport 01:30
Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, щафета, жени, повторение
Eurosport HD 01:30
Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, щафета, жени, повторение
НТВ Сериал 02:20
МЕЧ-2 серия 18
BNT 3 02:00
Най-доброто от Олимпийските игри Токио 2020: Спортна гимнастика /отборно, жени/

Всички предавания

Филми

AXN White 01:25
Закрилникът; сезон 3, епизод 9, драма, криминален, САЩ, 2003
Fen TV 01:30
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
bTV Cinema 01:30
"Училищни танци" - документален (САЩ, 2017), режисьор Аманда Липиц
AXN Black 01:40
Щитът; сезон 4, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2005
Cinemax 01:45
"Върба (2019)", драма, Македония, 2019; реж. Милчо Манчевски, със Сара Климоска, Наталия Теодосиева, Камка Тоциновски, Ненад Нацев, Никола Ристески , [15+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}