ТВ Програма

ТВ програма

Skat

  • 05:30
    Нови хоризонти / повторение /
  • 06:30
    Всички на мегдана - поздравителен концерт /повторение/
  • 07:30
    Новини
  • 08:00
    Дискусионно студио / повторение/
  • 09:00
    Ранни вести
  • 10:00
    Документална поредица на Дискавъри
  • 11:15
    Старият албум - разказите на Михаил Топалов
  • 12:00
    Прокудени от бащин край - 1 част / повторение/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия
  • 12:40
    Прокудени от бащин край - 2 част / повторение/
  • 13:00
    Дискусионно студио" /повторение/
  • 14:00
    "От българско, по-българско" / повторение/
  • 16:00
    "Паралакс" / повторение /
  • 17:00
    Всички на мегдана - поздравителен концерт
  • 18:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ"
  • 19:00
    "Прокудени от бащин край ..." с водещ Стоян Райчевски / повторение /
  • 19:45
    Документална поредица на Дискавъри
  • 20:30
    Дискусионно студио" - публицистично предаване с водещ Стоян Иванов
  • 21:30
    "Гледна точка" - с водещ Александрина Димитрова
  • 22:30
    Късна емисия Новини
  • 23:00
    "Край Босфора" с Лобомир Желев - /повторение /
  • 00:00
    Новини. Прогноза за времето. / повторение
  • 00:30
    "Дискусионно студио" / повторение /
  • 01:30
    Гледна точка" - с водещ Александрина Димитрова / повторение /
  • 02:30
    Новини
  • 02:40
    Калейдоскоп / повторение/
  • 03:00
    Старият албум" разказите на Михаил Топалов
  • 03:30
    Новини
  • 04:00
    Политиката на прицел - повторение

Сериали

AXN 05:40
Профилиране; сезон 3, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2011
Viasat History 05:50
Митовете: Великите мистерии на човечеството, сезон 1, еп. 1
Kino Nova 05:50
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 6 /п/
bTV Action 06:00
Анимационен блок: "Трансформърс: Академия Рескю Ботс" - сериал, еп.9 - 16
bTV Cinema 06:00
"Революция Z" /п./ - сериал, с.2 еп.11, 12

Всички предавания

Спорт

National Geographic HD 05:45
Строителна зона
Eurosport 06:00
Северна комбинация: Световна купа в Лилехамер, голяма шанца, мъже, повторение
Eurosport 2 06:00
Северна комбинация: Световна купа в Лилехамер, 10 км, мъже, повторение
Eurosport HD 06:00
Северна комбинация: Световна купа в Лилехамер, голяма шанца, мъже, повторение
National Geographic 06:20
Строителна зона

Всички предавания

Филми

AXN 05:40
Профилиране; сезон 3, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2011
Nostalgia 06:00
Лице в лице драма, фентъзи Швеция 1976
FilmBox Basic 06:05
Симарон Стрип Уестърн САЩ 1967
FilmBox Plus 06:20
Проклятието на Тутанкамон, част 2 Мини-сериал, Приключенски, Фентъзи, Ужаси САЩ 2005
Vivacom Arena 06:27
Гладиаторите на Рим Анимация, Приключенски, Комедия 2013

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}