ТВ Програма

ТВ програма

Skat

  • 05:30
    Църквата на мълчанието - повторение
  • 06:30
    Всички на мегдана - поздравителен концерт /повторение /
  • 07:30
    Новини
  • 08:00
    Дискусионно студио / повторение/
  • 09:00
    Ранни вести
  • 10:00
    Здравословно с водещ Христо Деянов / избрани предавания/
  • 11:15
    Старият албум - разказите на Михаил Топалов
  • 12:00
    Гледна точка - 1 част - с Александрина Димитрова /повторение/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия
  • 12:40
    Гледна точка 2 част - с Александрина Димитрова /повторение/
  • 13:00
    Дискусионно студио" /повторение /
  • 14:00
    Директно за младите / повторение /
  • 14:30
    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони Милчева / повторение/
  • 16:00
    Час по България с водещ проф.Пламен Павлов / повторение/
  • 17:00
    Всички на мегдана - поздравителен концерт
  • 18:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ"
  • 19:00
    "Гледна точка" - с водещ Александрина Димитрова / повторение/
  • 19:45
    Документална поредица на Дискавъри
  • 20:30
    "Дискусионно студио" - публицистично предаване с водещ Стоян Иванов
  • 21:30
    "Разбулване" с водещ Николай Панков
  • 22:30
    Късна емисия Новини
  • 23:00
    Алтернативи - с водещ Георги Колев / повторение/
  • 00:00
    Новини. Прогноза за времето / повторение/
  • 00:30
    Дискусионно студио - публицистично предаване / повторение /
  • 01:30
    Край Босфора с Любомир Желев / повторение /
  • 02:30
    "Джон Лоутън представя Община ..." - поредица на Скат
  • 03:00
    Старият албум" разказите на Михаил Топалов
  • 03:30
    Новини
  • 04:00
    Политиката на прицел / повторение/

Сериали

AXN Black 01:40
Щитът; сезон 4, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2005
Viasat Explorer 01:45
Ледени викинги, сезон 1, еп. 5
FilmBox Basic 01:50
Картелът, еп.5 ТВ сериал, Криминален, Трилър Колумбия 2008
Viasat Nature 01:55
Йоркширският ветеринар, сезон 2, еп. 1
bTV Action 02:00
"Легендите на утрешния ден" - сериал, с.4 еп.5

Всички предавания

Спорт

BNT 3 02:00
Най-доброто от Олимпийските игри Токио 2020: Спортна гимнастика /отборно, жени/
НТВ Сериал 02:20
МЕЧ-2 серия 18
Eurosport 02:30
Ски скокове: Световна купа в Висла, голяма шанца, мъже, повторение
Eurosport HD 02:30
Ски скокове: Световна купа в Висла, голяма шанца, мъже, повторение
Film Plus HD 02:30
Тенис: Елина Свитолина - Елена Габриела Русе (Chicago Fall Tennis Classic, Чикаго; WTA 500 - повторение)

Всички предавания

Филми

AXN Black 01:40
Щитът; сезон 4, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2005
Cinemax 01:45
"Върба (2019)", драма, Македония, 2019; реж. Милчо Манчевски, със Сара Климоска, Наталия Теодосиева, Камка Тоциновски, Ненад Нацев, Никола Ристески , [15+]
FilmBox Basic 01:50
Картелът, еп.5 ТВ сериал, Криминален, Трилър Колумбия 2008
Planeta Folk 02:00
"Музикален пъзел" - избрани песни
Cinemania 02:00
Испанска афера романтична комедия Испания 2014

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}