ТВ Програма

ТВ програма

Skat

  • 05:00
    "Директно за младите" - / повторение
  • 05:30
    "Здравословно" с водещ Христо Деянов / повторение /
  • 06:30
    Всички на мегдана - поздравителен концерт / повторение/
  • 07:30
    Новини
  • 07:40
    "Дискусионно студио" /повторение/
  • 08:40
    Ранни вести
  • 10:00
    "Директно за младите" - водещ Росен Цветков
  • 10:30
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:40
    "Политиката на прицел" с водещ Ивелин Николов
  • 12:15
    Китка народни песни и поздрави
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия
  • 12:45
    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони Милчева
  • 14:00
    Гледна точка - с водещ Александрина Димитрова /повторение/
  • 15:00
    Калейдоскоп - телевизионна рубрика / повторение/
  • 16:00
    Документален филм на Скат
  • 17:00
    "Паралакс" - публицистично предаване с водещ Теодор Ангелов
  • 18:00
    "Студио 18" с водещ Венцислав Тоцев
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ"
  • 19:50
    Другата история
  • 20:00
    "От българско, по- българско" - с Галя Асенова
  • 22:00
    Късна емисия Новини, Другата история
  • 22:30
    "Политиката на прицел" с водещ Ивелин Николов /повторение/
  • 00:00
    Новини. Прогноза за времето /повторение/
  • 00:20
    Другата история
  • 00:30
    Час по България - с водещ проф.Пламен Павлов /повторение /
  • 01:30
    Ако зажалиш - стари градски песни с Бони Милчева / повторение/
  • 03:00
    Гледна точка - с Александрина Димитрова / повторение/
  • 04:00
    Документален филм на Скат

Сериали

AXN White 19:00
Профилиране; сезон 1, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2009
e-kids 19:00
Маша и Мечока - анимационен сериал
EPIC Drama 19:15
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 4, Австралия, криминален/мистерии, 2013
Viasat Explorer 19:15
Австралийски спасителен отряд, сезон 3, еп. 1
bTV Comedy 19:30
"Фитнес" /п./ - сериал

Всички предавания

Спорт

Fen TV 19:00
ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /поздрави на живо/
Film Plus HD 19:00
"Светът на женския тенис" - 3 еп., документална поредица
MAX Sport 3 19:00
Серия А: Ювентус - Аталанта на живо
TVPlus 19:00
Тенис: Юлия Путинцева - Ребека Петерсон (Astana Open, Нур-Султан; WTA 250 - II полуфинал, повторение)
Eurosport 2 19:15
Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Килингтън, гигантски слалом, първи манш, жени, обзор

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 18:56
Правосъдието на Гуднайт : Мярка за човек Уестърн 2012
AXN Black 18:45
Специален отряд; сезон 3, епизод 11, екшън, приключенски, САЩ, 2019
bTV Action 18:45
"Унищожителят" - военен, екшън, трилър (САЩ, Китай, Великобритания, 2018), режисьор Донован Марш, в ролите: Джерард Бътлър, Гари Олдман, Лони Лин-Комън, Тоби Стивънс, Микаел Никвист, Каролайн Гудол, Христо Мицков, Стефан Иванов и др.
Cinemax 18:50
"Изглед към долината на смъртта", шпионски екшън, Великобритания, 1985; реж. Джон Глен, с Роджър Мур, Кристофър Уокън, Таня Робъртс, Грейс Джоунс, Патрик Макний, [12+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}