ТВ Програма

ТВ програма

Skat

  • 05:30
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение /
  • 06:30
    Всички на мегдана - поздравителен концерт / повторение /
  • 07:30
    Новини
  • 08:00
    Дискусионно студио / повторение/
  • 09:00
    Ранни вести
  • 10:00
    Документална поредица на Дискавъри
  • 11:15
    Старият албум - разказите на Михаил Топалов
  • 12:00
    Край Босфора с водещ Любомир Желев - 1 част /повторение/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия
  • 12:40
    Край Босфора с водещ Любомир Желев - 2 част / повторение/
  • 13:00
    Дискусионно студио"/ повторение/
  • 14:00
    "Студио 18" с водещ Венцислав Тоцев / повторение /
  • 15:30
    "Политиката на прицел" с водещ Ивелин Николов / повторение/
  • 17:00
    Всички на мегдана - поздравителен концерт
  • 18:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ"
  • 19:00
    Край Босфора с Любомир Желев / повторение /
  • 19:45
    Документална поредица на Дискавъри
  • 20:30
    Дискусионно студио" - публицистично предаване с водещ Стоян Иванов
  • 21:30
    "Прокудени от бащин край" с водещ Стоян Райчевски
  • 22:30
    Късна емисия Новини
  • 23:00
    "Нови хоризонти" - с Петър Петров / повторение /
  • 00:00
    Късни Новини. Прогноза за времето
  • 00:30
    Дискусионно студио" /повторение/
  • 01:30
    "Политиката на прицел" с водещ Ивелин Николов / повторение /
  • 03:00
    "Старият албум" разказите на Михаил Топалов / архив /
  • 03:30
    Новини
  • 04:00
    "Студио 18" с водещ Венцислав Тоцев /повторение /

Сериали

Viasat Explorer 05:45
Треска за нефрит, сезон 4, еп. 9
EPIC Drama 05:30
Мистериите на Мис Фишър, сезон 3, еп. 4, Австралия, криминален/мистерии, 2015
AXN 05:35
Новобранецът; сезон 1, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2018
Kino Nova 05:50
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 6 /п/

Всички предавания

Спорт

National Geographic HD 05:45
Строителна зона
НТВ Сериал 05:45
ДИКИЙ-3 серия 11
Eurosport 06:00
Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, индивидуално, жени, повторение
Eurosport 2 06:00
Ски бягане: Световна купа в Рука, преследване на 10 км, жени, повторение
Eurosport HD 06:00
Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, индивидуално, жени, повторение

Всички предавания

Филми

HBO3 05:25
"Новите мутанти", екшън - фентъзи, САЩ, 2020; реж. Джош Буун, с Блу Хънт, Хенри Зага, Мейзи Уилямс, Аня Тейлър-Джой, Чарли Хийтън, [15+]
AXN 05:35
Новобранецът; сезон 1, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2018
TV1000 05:45
Голямото замръзване, САЩ, комедия/драма, 1983
Cinemania 06:00
Фарът драма, романтика Франция 2004
Vivacom Arena 06:27
Гладиаторите на Рим Анимация, Приключенски, Комедия 2013

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}