ТВ Програма

ТВ програма

Telekabel

  • 06:00
    Фолклорна трапеза
  • 07:30
    Детски свят
  • 08:00
    Новини
  • 08:15
    Детски свят
  • 09:00
    50 нюанса любов /ИЗБРАНО/ - предаване на Телемедиа /сезон 2, епизод 5/
  • 09:30
    Скорост - автомобилно предаване
  • 10:00
    Новини
  • 10:20
    Пирин - Василашки циркус - документален филм
  • 10:50
    Световното фолклорно изкуство
  • 12:00
    Новини
  • 12:30
    Акценти - предаване на Телемедиа
  • 13:30
    Читалището - вековна българска традиция - документален филм
  • 14:30
    България от вчера до днес
  • 15:30
    Детски свят
  • 16:30
    Новини
  • 17:00
    50 нюанса любов /ИЗБРАНО/ - предаване на Телемедиа /сезон 2, епизод 1/
  • 18:00
    На Фокус - предаване на Телемедиа
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Избори 2021
  • 20:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 20:30
    Риболов край делтата на Янтра - документален филм
  • 21:30
    България от вчера до днес
  • 22:00
    Новини
  • 22:30
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 22:50
    Мяра за мяра - театрална постановка
  • 00:00
    Новини
  • 00:30
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 01:00
    Избрано от архива на Телемедиа

Сериали

bTV Comedy 19:30
"Фитнес" /п./ - сериал
e-kids 19:30
Клуб Уинкс - анимационен сериал
AXN Black 19:40
Щитът; сезон 4, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2005
Viasat History 19:50
Тайните на изчезналия кивот, сезон 1, еп. 1
bTV Lady 20:00
"Ягодова любов" - сериал, еп.40 - 42

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 19:30
Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Лийдс Юнайтед Висша лига директно
Diema Sport 3 19:30
Футбол: Байерн Мюнхен - Арминия Билефелд Бундеслига (2021-22) директно
Film Plus HD 19:30
Тенис: Akron WTA Finals Guadalajara, Гуадалахара (WTA Finals - повторение)
Diema Sport 20:00
"Героите на кръга" предаване за български футбол (2021-22) /п/
Eurosport 2 20:00
Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Килингтън, гигантски слалом, втори манш, жени, директно

Всички предавания

Филми

TV1000 19:25
Социалната мрежа, САЩ, биографичен/драма, 2010
AXN Black 19:40
Щитът; сезон 4, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2005
Cinemax 2 19:40
"Антигона (2019)", драма, Канада, 2019; реж. Софи Дераспе, с Нахема Ричи, Нур Белхирия, Равед Ел-Зийн, Рашида Усаада, Антоан Десрошер, [12+]
MGM 19:40
"Несправедливо обвинен" - комедия, САЩ, 1998, С Лесли Нилсен, Кели Леброк, Майкъл Йорк
AXN 20:00
Добре дошли в джунглата; екшън, приключенски, САЩ, 2003

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}