ТВ Програма

ТВ програма

Telekabel

  • 06:00
    Фолклорна трапеза
  • 07:00
    Детски свят
  • 08:00
    На Фокус - предаване на Телемедиа
  • 08:20
    Детски свят
  • 09:00
    Телевизионен шампионат по фолклор
  • 10:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 10:20
    Годишен концерт на Vocal Academy
  • 12:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 12:20
    Маркировка край Цепина - документален филм
  • 13:00
    Игрален филм
  • 14:30
    50 нюанса любов /ИЗБРАНО/ - предаване на Телемедиа /сезон 1, епизод 6/
  • 15:00
    България от вчера до днес
  • 15:30
    Детски свят
  • 16:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 16:30
    През Тодорка в Пирин - документален филм
  • 17:30
    Из дебрите на балкана - документален филм
  • 19:00
    Регионите отблизо - предаване на Телемедиа
  • 20:00
    Скорост - автомобилно предаване
  • 20:30
    Игрален филм
  • 22:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 22:30
    Акценти - предаване на Телемедиа
  • 23:10
    Песен за безсмъртната любов - театрална постановка
  • 00:10
    Час Пик - предаване на Телемедиа
  • 01:00
    Избрано от архива на Телемедиа

Сериали

AXN White 19:00
Профилиране; сезон 1, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2009
e-kids 19:00
Маша и Мечока - анимационен сериал
EPIC Drama 19:15
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 4, Австралия, криминален/мистерии, 2013
Viasat Explorer 19:15
Австралийски спасителен отряд, сезон 3, еп. 1
bTV Comedy 19:30
"Фитнес" /п./ - сериал

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 19:15
Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Килингтън, гигантски слалом, първи манш, жени, обзор
MAX Sport 4 19:15
Студио "Футбол" на живо
НТВ Сериал 19:20
ДИКИЙ-3 серия 6
Diema Sport 19:25
Студио "Футбол" директно
Diema Sport 2 19:30
Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Лийдс Юнайтед Висша лига директно

Всички предавания

Филми

AXN White 19:00
Профилиране; сезон 1, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2009
FilmBox Extra 19:00
На границата на смъртта трилър, романтичен Обединено Кралство, Австралия  2007
BNT4 19:00
Аварийно кацане тв филм /2010 г./, режисьори: Кристина Грозева и Петър Вълчанов, в ролите: Тодор Танчев, Стефан Денолюбов, Елен Колева, Христофор Недков и др.
FilmBox Basic 19:10
Рудниците на цар Соломон, част 1 Екшън САЩ 2004
HBO3 19:15
"Ел връзки: Поколение отвъд етикета ІІ, 8 еп.", драма, САЩ, 2020; реж. Хайфаа Ал-Мансур, с Дженифър Бийлс, Катрин Мониг, Лейша Хейли, Ариен Манди, Сепидех Моафи, [15+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}