ТВ Програма

ТВ програма

Telekabel

  • 06:00
    Фолклорна трапеза
  • 07:00
    Детски свят
  • 08:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 08:20
    Детски свят
  • 09:00
    Телевизионен шампионат по фолклор - музикално предаване
  • 10:00
    Скорост - автомобилно предаване
  • 10:30
    Дубай - светът на мечтите - документален филм
  • 12:00
    Регионите отблизо - обзорно предаване
  • 13:00
    Игрален филм
  • 14:30
    50 нюанса любов /ИЗБРАНО/ - предаване на Телемедиа /сезон 1, епизод 7/
  • 15:30
    Детски свят
  • 16:00
    На Фокус - предаване на Телемедиа
  • 17:00
    На поход и лов край Елшица - документален филм
  • 18:00
    Приключението Пелопонес - документален филм
  • 19:00
    Час пик - предаване на Телмедиа
  • 19:20
    Акценти - предаване на Телемедиа
  • 20:00
    Игрален филм
  • 22:00
    Регионите отблизо - обзорно предаване
  • 22:50
    Драгиновски реализъм - Дива реалност - театрална постановка
  • 00:00
    Час пик - предаване на Телмедиа
  • 00:30
    Избрано от архива на Телемедиа

Сериали

bTV Lady 20:00
"Ягодова любов" - сериал, еп.40 - 42
Kino Nova 20:00
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 5
Nova TV 20:00
"Маскираният певец" (премиера) - музикално шоу, сезон 3
EPIC Drama 20:10
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 5, Австралия, криминален/мистерии, 2013
AXN White 20:10
Профилиране; сезон 2, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2010

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 20:30
"Головете на кръга" предаване за български футбол (2021-22) /п/
Eurosport 2 20:00
Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Килингтън, гигантски слалом, втори манш, жени, директно
НТВ Сериал 20:10
ДИКИЙ-3 серия 7
ТВ Европа 20:20
Спорт

Всички предавания

Филми

AXN 20:00
Добре дошли в джунглата; екшън, приключенски, САЩ, 2003
Cinemania 20:00
Калинка драма, криминален Франция 2015
HBO 2 20:00
"Хари Потър и Даровете на смъртта, 2 част", приключенски - фенъзи, Великобритания, 2011; реж. Дейвид Йейтс, с Даниъл Радклиф, Рупърт Гринт, Ема Уотсън, Хелена Бонам Картър, Ралф Файнс, [12+]
Diema Family 20:00
"Неизпратено писмо" - романтичен филм с уч. на Калърд Харис, Ева Лару, Шерилин Уилсън, Холи Уеб и др.
Diema 20:00
"Професионалната бейзболна лига 2" - комедия с уч. на Чарли Шийн, Том Беринджър, Корбин Бърнсен, Денис Хейсбърт, Джеймс Гамон, Омар Епс и др.

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}