ТВ Програма

ТВ програма

TLC

  • 05:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Най-добрата рокля
  • 06:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Сестрите
  • 06:30
    Кралят на кухнята: Бюфет с пица
  • 07:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Приятелите на булките
  • 07:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Разголени рокли
  • 08:00
    Моето 300-килограмово тяло: Епизод 7
  • 10:00
    Обичам мамино синче: Епизод 6
  • 11:00
    Дарси и Стейси: Сълзи и истерии
  • 12:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Властните майки
  • 13:00
    Кралят на кухнята: Сладко и пикантно
  • 13:30
    Кралят на тортите: Денят на мама, цветни аромати и клиника за торти
  • 14:00
    Д-р Пъпкотрепач: Американска опашка
  • 15:00
    Д-р Пъпкотрепач: Последният еднорог
  • 16:00
    Д-р Пъпкотрепач: Всяка розацея има своите бодли
  • 17:00
    Многоженецът: Епизод 8
  • 18:00
    Многоженецът: Епизод 9
  • 19:00
    Многоженецът: Епизод 10
  • 20:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Епизод 9: втора част
  • 21:00
    Краката ми ме убиват: Постоянни високи токчета
  • 22:00
    Краката ми не спират да растат
  • 23:00
    Д-р Пъпкотрепач: Джакпот с липом
  • 00:00
    Моят голям, пищен, фантастичен живот: Ориенталски танци
  • 01:00
    Чудовищата в мен: Мозъкът ми е под нападение
  • 02:00
    Краката ми ме убиват: Постоянни високи токчета
  • 03:00
    Краката ми не спират да растат
  • 03:50
    Д-р Пъпкотрепач: Джакпот с липом
  • 04:40
    Медиумът от Лонг Айлънд: Епизод 9: втора част

Сериали

EPIC Drama 18:00
Случаите на Франки Дрейк, сезон 4, еп. 2, Канада, криминален/мистерии, 2020
AXN 18:00
Профилиране; сезон 2, епизод 12, криминален, драма, Франция, 2010
bTV 18:00
Премиера: "Татковци" - сериал, еп.53
bTV Action 18:00
"Бягство от затвора" - сериал, с.4 еп.5
bTV Comedy 18:00
"Приятели" - сериал, с.8 еп.7, 8

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 17:50
ДИКИЙ-3 серия 18
MAX Sport 1 18:00
Волейбол - Шампионска лига: Динамо Москва - Проект Варшава Първа среща от груповата фаза
MAX Sport 2 18:00
Голф: Joburg Open, SA Обзор на турнира
Nova Sport 18:00
"Пета четвърт" обзорно предаване за испански баскетбол (2021-22)
BNT 3 18:30
Футбол: Белгия - Франция, полуфинална среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"

Всички предавания

Филми

HBO 2 17:45
"Уолъс и Громит: Гладко бръснене", анимация, Великобритания, 1995; реж. Ник Парк, [0+]
Cinemania 18:00
Москва не вярва на сълзи - 1 романтична драма Русия 1980
AXN 18:00
Профилиране; сезон 2, епизод 12, криминален, драма, Франция, 2010
Diema Family 18:00
"Вятърничав" - сериен филм /п/
DocuBox 18:00
Музикален пътешественик

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}