ТВ Програма

ТВ програма

Trace Sports

  • 05:20
    Fight Stars: Wladimir Klitschko
  • 05:50
    The Truth About: Sports Siblings
  • 06:15
    National Icons: Family Special
  • 06:45
    The Truth About: Sporting Dynasties
  • 07:10
    Top: Family Scandals
  • 07:40
    Courtside: Family
  • 08:05
    Top: Sibling Rivalries
  • 08:35
    Football Stars: Harry Kane
  • 09:00
    Sport Stars Uncovered: Thomas Pages
  • 09:30
    Fight Stars: Chris Eubank Jr.
  • 09:55
    Clubland: Shaktar Donetsk
  • 10:25
    The Burning Issue: Motorsport
  • 10:50
    Football Stars: Mesut ?zil
  • 11:20
    Fight Stars: Wladimir Klitschko
  • 11:45
    Sport Stars Uncovered: Kay Lenny
  • 12:15
    The Truth About: Sports Trailblazers
  • 12:40
    The Truth About: First Impressions
  • 13:10
    The Immortals: Niki Lauda
  • 13:35
    The Truth About: Women in Sport
  • 14:05
    National Icons: Kerber Muguruza
  • 14:30
    Fast Lane: Sebastian Vettel
  • 15:00
    Fight Stars: Deontay Wilder
  • 15:25
    Clubland: Olympique Marseille
  • 15:55
    The Burning Issue: Football
  • 16:20
    Football Stars: Schweinsteiger
  • 16:50
    Heroes: Jose Mourinho
  • 17:15
    The Immortals: Arsene Wenger
  • 17:45
    Homage: Football
  • 18:10
    The Truth About: Coaches
  • 18:40
    The Immortals: Sir Alex Ferguson
  • 19:05
    Heroes: Sir Alex Ferguson
  • 19:35
    Fight Stars: Chris Eubank Jr.
  • 20:00
    Sport Stars Uncovered: Mark Mathews
  • 20:30
    Clubland: Shaktar Donetsk
  • 20:55
    The Burning Issue: Motorsport
  • 21:25
    Football Stars: Harry Kane
  • 21:50
    Heroes: Jose Mourinho
  • 22:20
    The Immortals: Arsene Wenger
  • 22:45
    Homage: Football
  • 23:15
    The Truth About: Coaches
  • 23:40
    The Immortals: Sir Alex Ferguson
  • 00:10
    Heroes: Sir Alex Ferguson
  • 00:35
    Fight Stars: Deontay Wilder
  • 01:05
    Clubland: Olympique Marseille
  • 01:30
    Football Stars: Schweinsteiger
  • 02:00
    The Burning Issue: Football
  • 02:30
    Fight Stars: Chris Eubank Jr.
  • 03:02
    Sport Stars Uncovered: Thomas Pages
  • 03:30
    Football Stars: Mesut ?zil
  • 04:00
    Sport Stars Uncovered: Thomas Pages
  • 04:25
    The Burning Issue: Motorsport
  • 04:55
    Clubland: Shaktar Donetsk

Сериали

AXN Black 17:10
Стартъп; сезон 3, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2018
AXN White 17:10
Незабравимо; сезон 1, епизод 5, драма, САЩ, 2011
Viasat Explorer 17:10
Лъскави трошки, сезон 2, еп. 13
Viasat Nature 17:15
Скритата Индия, сезон 1, еп. 3
EPIC Drama 17:20
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 11, еп. 6, Великобритания, криминален/мистерии, 2017

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 17:30
Футбол: Царско село - Левски efbet Лига (2021-22) директно
Eurosport 2 17:30
Колоездене на писта: Шампионска лига в Паневежис, , повторение
Film Plus HD 17:30
Тенис: Паола Бадоса - Анет Контавейт (J&T Banka Ostrava Open, Острава; WTA 500 - повторение)
Ring.BG 17:30
Италия, Серия А: Салернитана - Ювентус, 15.кр.
НТВ Сериал 17:50
ДИКИЙ-3 серия 18

Всички предавания

Филми

AXN Black 17:10
Стартъп; сезон 3, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2018
AXN White 17:10
Незабравимо; сезон 1, епизод 5, драма, САЩ, 2011
HBO 17:10
"Тигър и Дракон", приключенски, Китай, 2000; реж. Анг Лий , с Юн-Фат Чоу, Мишел Йео, Зии Джанг, Чън Чанг, Пей-Пей Ченг, [12+]
HBO HD 17:10
"Тигър и Дракон", приключенски, Китай, 2000; реж. Анг Лий , с Юн-Фат Чоу, Мишел Йео, Зии Джанг, Чън Чанг, Пей-Пей Ченг, [12+]
BNT 3 17:15
Дивия Франк в Австралия документален филм /2 епизод/

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}