ТВ Програма

ТВ програма

Trace Sports

  • 05:20
    Fight Stars: Chris Eubank Jr.
  • 05:50
    Heroes: Jose Mourinho
  • 06:15
    The Immortals: Arsene Wenger
  • 06:45
    Homage: Football
  • 07:10
    The Truth About: Coaches
  • 07:40
    The Immortals: Sir Alex Ferguson
  • 08:05
    Heroes: Sir Alex Ferguson
  • 08:35
    Football Stars: Schweinsteiger
  • 09:00
    Sport Stars Uncovered: Mark Mathews
  • 09:30
    Fight Stars: Deontay Wilder
  • 09:55
    Clubland: Olympique Marseille
  • 10:25
    The Burning Issue: Football
  • 10:50
    Football Stars: Harry Kane
  • 11:20
    Fight Stars: Chris Eubank Jr.
  • 11:45
    Sport Stars Uncovered: Thomas Pages
  • 12:15
    The Truth About: Sports Siblings
  • 12:40
    National Icons: Family Special
  • 13:10
    The Truth About: Sporting Dynasties
  • 13:35
    Top: Family Scandals
  • 14:05
    Courtside: Family
  • 14:30
    Top: Sibling Rivalries
  • 15:00
    Fight Stars: Ronda Rousey
  • 15:25
    Clubland: Arsenal vs Tottenham
  • 15:55
    The Burning Issue: Extreme Sport
  • 16:20
    Football Stars: Andre Schurrle
  • 16:50
    Oktagon MMA: Underground
  • 19:35
    Fight Stars: Deontay Wilder
  • 20:04
    Sport Stars Uncovered: Kevin Durant
  • 20:30
    Clubland: Olympique Marseille
  • 20:55
    The Burning Issue: Football
  • 21:25
    Football Stars: Schweinsteiger
  • 21:50
    Oktagon MMA: Underground
  • 00:35
    Fight Stars: Ronda Rousey
  • 01:05
    Clubland: Arsenal vs Tottenham
  • 01:30
    Football Stars: Andre Schurrle
  • 02:00
    The Burning Issue: Extreme Sport
  • 02:30
    Fight Stars: Deontay Wilder
  • 03:00
    Sport Stars Uncovered: Mark Mathews
  • 03:30
    Football Stars: Harry Kane
  • 04:00
    Sport Stars Uncovered: Mark Mathews
  • 04:27
    The Burning Issue: Football
  • 04:55
    Clubland: Olympique Marseille

Сериали

EPIC Drama 19:15
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 4, Австралия, криминален/мистерии, 2013
Viasat Explorer 19:15
Австралийски спасителен отряд, сезон 3, еп. 1
bTV Comedy 19:30
"Фитнес" /п./ - сериал
e-kids 19:30
Клуб Уинкс - анимационен сериал
AXN Black 19:40
Щитът; сезон 4, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2005

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 19:15
Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Килингтън, гигантски слалом, първи манш, жени, обзор
MAX Sport 4 19:15
Студио "Футбол" на живо
НТВ Сериал 19:20
ДИКИЙ-3 серия 6
Diema Sport 19:25
Студио "Футбол" директно
Diema Sport 2 19:30
Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Лийдс Юнайтед Висша лига директно

Всички предавания

Филми

FilmBox Basic 19:10
Рудниците на цар Соломон, част 1 Екшън САЩ 2004
HBO3 19:15
"Ел връзки: Поколение отвъд етикета ІІ, 8 еп.", драма, САЩ, 2020; реж. Хайфаа Ал-Мансур, с Дженифър Бийлс, Катрин Мониг, Лейша Хейли, Ариен Манди, Сепидех Моафи, [15+]
bTV Cinema 19:15
"Съли: Чудото на Хъдсън" - драма, биографичен (САЩ, 2016), режисьор Клинт Истууд, в ролите: Том Ханкс, Ерън Екхарт, Отъм Рийсър, Анна Гън, Лора Лини, Сам Хънтингтън, Джеф Коубър, Джери Ферара, Крис Бауър и др.
TV1000 19:25
Социалната мрежа, САЩ, биографичен/драма, 2010
AXN Black 19:40
Щитът; сезон 4, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2005

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}