ТВ Програма

ТВ програма

Trace Sports

  • 08:00
    Clubland: Tottenham Hotspur
  • 08:30
    Clubland: Real Madrid
  • 08:55
    Fight Stars: Joseph Parker
  • 10:20
    Fight Stars: Tony Bellew
  • 10:45
    Sport Stars Uncovered: Neymar Jr
  • 11:15
    The Truth About: Inspiring Moments
  • 11:40
    The Short List: World Cup Moments
  • 12:10
    The Truth About: Greatest Moments
  • 12:35
    The Road to Tokyo: Olympic Inspiration
  • 13:05
    The Truth About: Winning Streaks
  • 13:30
    The Short List: Transcendant Athlete
  • 14:00
    Fight Stars: Badou Jack
  • 14:25
    Clubland: Manchester United
  • 14:55
    The Burning Issue: Football
  • 15:20
    Football Stars: Julian Draxler
  • 15:50
    The Short List: Cheats
  • 16:15
    The Truth About: Bending the Rules
  • 16:45
    The Short List: Sporting Falls from Grace
  • 17:10
    Top: Champs Behind Bars
  • 17:40
    Top: Cheaters
  • 18:05
    Star Rated: Sporting Cheats
  • 18:35
    Fight Stars: Joseph Parker
  • 19:00
    Sport Stars Uncovered: Rory Mcilroy
  • 19:30
    Clubland: Real Madrid
  • 19:55
    The Burning Issue: Tennis
  • 20:25
    Sport Stars Uncovered: Felipe Massa
  • 20:50
    Fight Stars: Badou Jack
  • 21:20
    Football Stars: Stephan El Shaarawy
  • 21:45
    The Short List: Cheats
  • 22:15
    The Truth About: Bending the Rules
  • 22:40
    The Short List: Sporting Falls from Grace
  • 23:10
    Top: Champs Behind Bars
  • 23:35
    Top: Cheaters
  • 00:05
    Star Rated: Sporting Cheats
  • 00:30
    Clubland: Manchester United
  • 01:00
    Football Stars: Julian Draxler
  • 01:30
    The Burning Issue: Football
  • 02:00
    Fight Stars: Joseph Parker
  • 02:30
    Football Stars: Ross Barkley
  • 03:00
    Sport Stars Uncovered: Felipe Massa
  • 03:25
    The Burning Issue: Tennis
  • 03:55
    Clubland: Real Madrid
  • 04:20
    Sport Stars Uncovered: Rory Mcilroy
  • 04:50
    Fight Stars: Joseph Parker

Сериали

e-kids 17:30
Инфинити Надо - анимационен сериал
EPIC Drama 18:00
Случаите на Франки Дрейк, сезон 4, еп. 2, Канада, криминален/мистерии, 2020
AXN 18:00
Профилиране; сезон 2, епизод 12, криминален, драма, Франция, 2010
bTV 18:00
Премиера: "Татковци" - сериал, еп.53
bTV Action 18:00
"Бягство от затвора" - сериал, с.4 еп.5

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 17:30
Футбол: Царско село - Левски efbet Лига (2021-22) директно
Eurosport 2 17:30
Колоездене на писта: Шампионска лига в Паневежис, , повторение
Film Plus HD 17:30
Тенис: Паола Бадоса - Анет Контавейт (J&T Banka Ostrava Open, Острава; WTA 500 - повторение)
Ring.BG 17:30
Италия, Серия А: Салернитана - Ювентус, 15.кр.
НТВ Сериал 17:50
ДИКИЙ-3 серия 18

Всички предавания

Филми

FilmBox Basic 17:25
Рудниците на цар Соломон, част 1 Екшън САЩ 2004
TVPlus 17:30
"Провадия Солницата - най-старият праисторически град в Европа" - III част, документален филм
MGM 17:35
"Коледа на лед" - романтична драма, 2020, С Раян Купър, Абигейл Клайн и др.
Planeta Folk 17:40
"Музикален пъзел" - избрани песни
HBO 2 17:45
"Уолъс и Громит: Гладко бръснене", анимация, Великобритания, 1995; реж. Ник Парк, [0+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}