ТВ Програма

ТВ програма

Travel Channel HD

  • 05:00
    Загадки в музея (Series 21): Сандвич в космоса и други загадки (Episode 3)
  • 06:00
    Експедиция в непознатото (Series 3): Изчезналите кралски бижута на Англия (Episode 13)
  • 07:00
    Загадки в музея (Series 8): Заговорът на Аарън Бър (Episode 9)
  • 08:00
    На края на Аляска (Series 1): Гладуваща страна (Episode 10)
  • 09:00
    Най-добрите мотоциклетни маршрути (Series 15): Начало на приключенията на Балканския полуостров (Episode 1)
  • 10:00
    Най-добрите мотоциклетни маршрути (Series 15): Феерични приключения на хърватските острови (Episode 2)
  • 11:00
    Загадки в музея (Series 10): Костите на Бенджамин Франклин и още (Episode 9)
  • 12:00
    Експедиция в непознатото (Series 3): Нацисткото съкровище в Корсика (Episode 14)
  • 13:00
    Загадки в музея (Series 8): Алигатори в канализацията (Episode 10)
  • 14:00
    Най-добрите мотоциклетни маршрути (Series 14): Австралийските Бедлендс - от Брум до Холс Крийк (Episode 4)
  • 15:00
    Най-добрите мотоциклетни маршрути (Series 14): Австралийските Бедлендс - от Холс Крийк до Дарвин (Episode 5)
  • 16:00
    На края на Аляска (Series 1): Опазване на границата (Episode 11)
  • 17:00
    Загадки в музея (Series 10): Обирът на хилядолетието и още (Episode 10)
  • 18:00
    Загадки в музея (Series 8): Да разпознаеш фалшификат (Episode 11)
  • 19:00
    По стъпките на Голямата Стъпка (Series 2): Най-убедителното доказателство (Episode 35)
  • 20:00
    Експедиция в непознатото (Series 3): Италианските варварски придобивки (Episode 15)
  • 21:00
    Посока "Страх" (Series 1): Къщата на ужасите в Охайо (Episode 6)
  • 22:00
    Портали към ада (Series 1): Музикалният свят на Боби Маки (Episode 2)
  • 23:00
    Портали към ада (Series 1): Затворът във Филаделфия (Episode 3)
  • 00:00
    Експедиция "Голямата Стъпка" (Series 2): Страховити места (Episode 3)
  • 01:00
    В търсене на чудовища (Series 1): Чудовището от Лох Нес (Episode 2)
  • 02:00
    Загадки в музея (Series 10): Смъртта на Майкъл Рокфелер и още (Episode 8)
  • 03:00
    Посока "Страх" (Series 1): Затворът в Западна Вирджиния (Episode 5)
  • 04:00
    Призраци на Морган Сити (Series 1): Синята риза (Episode 3)

Сериали

Viasat Explorer 05:45
Треска за нефрит, сезон 4, еп. 9
EPIC Drama 05:30
Мистериите на Мис Фишър, сезон 3, еп. 4, Австралия, криминален/мистерии, 2015
AXN 05:35
Новобранецът; сезон 1, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2018
Kino Nova 05:50
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 6 /п/

Всички предавания

Спорт

National Geographic HD 05:45
Строителна зона
НТВ Сериал 05:45
ДИКИЙ-3 серия 11
Eurosport 06:00
Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, индивидуално, жени, повторение
Eurosport 2 06:00
Ски бягане: Световна купа в Рука, преследване на 10 км, жени, повторение
Eurosport HD 06:00
Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, индивидуално, жени, повторение

Всички предавания

Филми

HBO3 05:25
"Новите мутанти", екшън - фентъзи, САЩ, 2020; реж. Джош Буун, с Блу Хънт, Хенри Зага, Мейзи Уилямс, Аня Тейлър-Джой, Чарли Хийтън, [15+]
AXN 05:35
Новобранецът; сезон 1, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2018
TV1000 05:45
Голямото замръзване, САЩ, комедия/драма, 1983
Cinemania 06:00
Фарът драма, романтика Франция 2004
Vivacom Arena 06:27
Гладиаторите на Рим Анимация, Приключенски, Комедия 2013

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}