ТВ Програма

ТВ програма

Travel Channel HD

  • 05:00
    Загадки в музея (Series 21): Убиецът на дракони и други загадки (Episode 6)
  • 06:00
    Експедиция в непознатото (Series 3): Индийската Атлантида (Episode 16)
  • 07:00
    Най-великите приключения с мотоциклет в света - последното предизвикателство (Series 13): Обратното броене започва (Episode 2)
  • 08:00
    Най-великите приключения с мотоциклет в света - последното предизвикателство (Series 13): Юта - няма връщане назад (Episode 3)
  • 09:00
    Най-добрите мотоциклетни маршрути (Series 14): Австралийските Бедлендс - от Пърт до стопанство Мелауа (Episode 1)
  • 10:00
    Извънземни в Аляска (Series 1): Те се разхождат сред нас (Episode 5)
  • 11:00
    Извънземни в Аляска (Series 1): Заснето (Episode 6)
  • 12:00
    Експедиция в непознатото (Series 4): Произходът на Стоунхендж (Episode 2)
  • 13:00
    Експедиция в непознатото (Series 4): Легендарната пирамида (Episode 3)
  • 14:00
    Експедиция в непознатото (Series 4): Изгубената плячка на Бъч Касиди (Episode 4)
  • 15:00
    Експедиция в непознатото (Series 4): Тайните на викингите (Episode 5)
  • 16:00
    Експедиция в непознатото (Series 4): Викинги в Америка (Episode 6)
  • 17:00
    Експедиция в непознатото (Series 4): По следите на металната библиотека (Episode 7)
  • 18:00
    Призрачна нация (Series 2): Събиране в ада (Episode 7)
  • 20:00
    Загадки в музея (Series 7): Катастрофа с влак (Episode 11)
  • 21:00
    НАСА: Неразгадани архиви (Series 2): Смъртоносни оръжия (Episode 3)
  • 22:00
    Сродни души или духове? (Series 4): Символи в приюта (Episode 8)
  • 23:00
    Сродни души или духове? (Series 4): Къщата на ада (Episode 9)
  • 00:00
    Портали към ада (Series 2): Увеселителен парк "Лейк Шоуни" (Episode 17)
  • 01:00
    НАСА: Неразгадани архиви (Series 2): Топ секретен ужас (Episode 2)
  • 02:00
    Призрачна нация (Series 2): Зловещо мастило (Episode 8)
  • 03:00
    Най-зловещите места в Америка: Обитавани от духове пътища
  • 04:00
    Призраци на Морган Сити (Series 1): Кървавата четворка (Episode 6)

Сериали

AXN Black 20:40
Щитът; сезон 4, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2005
Viasat Nature 20:40
Странните чудеса на света, сезон 2, еп. 7
Viasat History 20:55
Тайните на изчезналия кивот, сезон 1, еп. 2
EPIC Drama 21:05
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 6, Австралия, криминален/мистерии, 2013
Viasat Explorer 21:05
Лъскави трошки, сезон 1, еп. 4

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 20:30
"Головете на кръга" предаване за български футбол (2021-22) /п/
MAX Sport 1 20:30
"ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
НТВ Сериал 20:55
ДИКИЙ-3 серия 8
Eurosport 2 21:00
Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Лейк Луис, спускане, , мъже, директно
MAX Sport 3 21:00
Студио "Футбол" на живо

Всички предавания

Филми

DocuBox 20:30
Музикален пътешественик
bTV Comedy 20:30
"Пан" - фентъзи, приключенски, комедия (САЩ, Великобритания, Австралия, 2015), режисьор Джо Райт, в ролите: Леви Милър, Хю Джакман, Аманда Сайфред, Руни Мара, Гарет Хедлънд, Нонсо Аноузи, Кара Делавин, Пол Кей и др.
Bulgaria ON AIR 20:30
Свидетелят по обвинението - криминална драма
Telekabel 20:30
Игрален филм
FilmBox Basic 20:35
Рудниците на цар Соломон, част 1 Екшън САЩ 2004

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}