ТВ Програма

ТВ програма

Travel Channel HD

  • 05:00
    Загадки в музея (Series 21): Пекарят на "Титаник" и други загадки (Episode 7)
  • 06:00
    По стъпките на Голямата Стъпка (Series 2): На лунна светлина (Episode 7)
  • 07:00
    Странни храни в Америка (Series 1): Ню Орлийнс (Episode 1)
  • 08:00
    Странни храни в Америка (Series 1): Туин Ситис (Episode 2)
  • 09:00
    Странни храни в Америка (Series 1): Сиатъл (Episode 3)
  • 10:00
    НАСА: Неразгадани архиви (Series 1): Въздигането на черния рицар (Episode 3)
  • 11:00
    НАСА: Неразгадани архиви (Series 1): Междузвездна златна треска (Episode 4)
  • 12:00
    Загадки в музея (Series 8): Да разпознаеш фалшификат (Episode 11)
  • 13:00
    Загадки в музея (Series 8): Спасяването на лодката на Джон Кенеди (Episode 12)
  • 14:00
    Загадки в музея (Series 8): Розата на Токио (Episode 13)
  • 15:00
    Загадки в музея (Series 9): Бебешка надпревара и още (Episode 3)
  • 16:00
    Загадки в музея (Series 9): Мистерията на статуята и още (Episode 4)
  • 17:00
    Загадки в музея (Series 9): Странен хляб и още (Episode 5)
  • 18:00
    Извънземни в Аляска (Series 1): План за излитане на извънземните (Episode 3)
  • 19:00
    Призрачна нация (Series 2): Събиране в ада (Episode 7)
  • 21:00
    НАСА: Неразгадани архиви (Series 2): Чукът на Тор (Episode 4)
  • 22:00
    Градът на духовете
  • 23:00
    Най-зловещите места в Америка: Обитавани от духове пътища
  • 00:00
    Досиетата "Холцер" (Series 2): Последни думи (Episode 9)
  • 01:00
    НАСА: Неразгадани архиви (Series 2): Смъртоносни оръжия (Episode 3)
  • 02:00
    Призрачна нация (Series 2): Събиране в ада (Episode 7)
  • 04:00
    Призраци на Морган Сити (Series 1): Призраци в централата (Episode 7)

Сериали

Viasat Nature 02:40
Доброволци в дивата природа, сезон 1, еп. 16
EPIC Drama 02:50
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 11, еп. 7, Великобритания, криминален/мистерии, 2017
AXN White 02:50
Незабравимо; сезон 1, епизод 18, драма, САЩ, 2011
Viasat History 03:00
Древни суперструктури, сезон 1, еп. 1
bTV Cinema 03:00
"Революция Z" /п./ - сериал, с.3 еп.5

Всички предавания

Спорт

AXN Black 03:55
Добре дошли в групата; сезон 1, епизод 14, спорт, риалити, 2019
Film Plus HD 03:15
Тенис: Джесика Пегула - Онс Жабур (Chicago Fall Tennis Classic, Чикаго; WTA 500 - повторение)
НТВ Сериал 03:15
ЧУЖОЙ РАЙОН-3 серия 15
MAX Sport 3 03:30
"УЕФА Шампионска лига" Магазинно предаване повторение

Всички предавания

Филми

AXN 02:35
Кандис Реноар; сезон 3, епизод 7, комедия, криминален, Франция, 2015
Cinemax 02:40
"Нашите майки", драма, Гватемала, 2019; реж. Сезар Диас, с Армандо Еспития, Ема Диб, Аурелия Каал, Хулио Серано Ечеверия, Виктор Морейра, [15+]
HBO3 02:40
"Наследници ІІІ, 8 еп.", драма, САЩ, 2021, с Брайън Кокс, Джеръми Стронг, Сара Снук, Кийран Кълкин, Алан Рък, [15+]
HBO 2 02:40
"Неразделни", комедия, Франция, 2019; реж. Варанте Суджиян , с Ахмед Сила, Албан Иванов, Джудит Ел Зейн, Орнела Флеури, Амир Ел Касем, [15+]
AXN White 02:50
Незабравимо; сезон 1, епизод 18, драма, САЩ, 2011

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}