ТВ Програма

ТВ програма

Travel Channel SD

  • 05:00
    Загадки в музея (Series 21): Ужасяващи следи и други загадки (Episode 5)
  • 06:00
    Експедиция в непознатото (Series 3): Италианските варварски придобивки (Episode 15)
  • 07:00
    Загадки в музея (Series 8): Да разпознаеш фалшификат (Episode 11)
  • 08:00
    На края на Аляска (Series 1): Последни зимни дни (Episode 12)
  • 09:00
    Най-добрите мотоциклетни маршрути (Series 15): Краят на пътуването: Сърбия и България (Episode 5)
  • 10:00
    Най-добрите мотоциклетни маршрути (Series 2): Най-дългата магистрала в Америка - от Бостън до Вашингтон (Episode 1)
  • 11:00
    Загадки в музея (Series 10): Полетът на камбаната и още (Episode 11)
  • 12:00
    Експедиция в непознатото (Series 3): Индийската Атлантида (Episode 16)
  • 13:00
    Загадки в музея (Series 8): Спасяването на лодката на Джон Кенеди (Episode 12)
  • 14:00
    Най-добрите мотоциклетни маршрути (Series 15): От Хърватия до Босна (Episode 3)
  • 15:00
    Най-добрите мотоциклетни маршрути (Series 15): Връщане в Сараево (Episode 4)
  • 16:00
    На края на Аляска (Series 1): Раздялата (Episode 13)
  • 17:00
    Загадки в музея (Series 10): Преплуване на Ламанша и още (Episode 12)
  • 18:00
    Загадки в музея (Series 8): Розата на Токио (Episode 13)
  • 19:00
    По стъпките на Голямата Стъпка (Series 2): Капан за Голямата Стъпка (Episode 37)
  • 20:00
    Експедиция в непознатото (Series 4): Тайната (Episode 1)
  • 21:00
    Посока "Страх" (Series 1): Семинарията в Мадисън (Episode 8)
  • 22:00
    Извънземни в Аляска (Series 1): Горе и надалеч (Episode 8)
  • 23:00
    Извънземни в Аляска (Series 1): Заснето (Episode 6)
  • 00:00
    Загадки в музея (Series 23): Древно извънземно и други загадки (Episode 2)
  • 01:00
    Загадки в хотела (Series 1): Скандалът с Дъвчащите от "Вълшебникът от Оз" (Episode 4)
  • 02:00
    Загадки в музея (Series 10): Обирът на хилядолетието и още (Episode 10)
  • 03:00
    Посока "Страх" (Series 1): Психиатричната болница в Мичиган (Episode 7)
  • 04:00
    Призраци на Морган Сити (Series 1): Ирландският войник (Episode 5)

Сериали

AXN Black 18:45
Специален отряд; сезон 3, епизод 11, екшън, приключенски, САЩ, 2019
AXN White 19:00
Профилиране; сезон 1, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2009
e-kids 19:00
Маша и Мечока - анимационен сериал
EPIC Drama 19:15
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 4, Австралия, криминален/мистерии, 2013
Viasat Explorer 19:15
Австралийски спасителен отряд, сезон 3, еп. 1

Всички предавания

Спорт

Fen TV 19:00
ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ /поздрави на живо/
Film Plus HD 19:00
"Светът на женския тенис" - 3 еп., документална поредица
MAX Sport 3 19:00
Серия А: Ювентус - Аталанта на живо
TVPlus 19:00
Тенис: Юлия Путинцева - Ребека Петерсон (Astana Open, Нур-Султан; WTA 250 - II полуфинал, повторение)
Eurosport 2 19:15
Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Килингтън, гигантски слалом, първи манш, жени, обзор

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 18:56
Правосъдието на Гуднайт : Мярка за човек Уестърн 2012
AXN Black 18:45
Специален отряд; сезон 3, епизод 11, екшън, приключенски, САЩ, 2019
bTV Action 18:45
"Унищожителят" - военен, екшън, трилър (САЩ, Китай, Великобритания, 2018), режисьор Донован Марш, в ролите: Джерард Бътлър, Гари Олдман, Лони Лин-Комън, Тоби Стивънс, Микаел Никвист, Каролайн Гудол, Христо Мицков, Стефан Иванов и др.
Cinemax 18:50
"Изглед към долината на смъртта", шпионски екшън, Великобритания, 1985; реж. Джон Глен, с Роджър Мур, Кристофър Уокън, Таня Робъртс, Грейс Джоунс, Патрик Макний, [12+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}