ТВ Програма

ТВ програма

Travel Channel SD

  • 05:00
    Загадки в музея (Series 21): Убиецът на дракони и други загадки (Episode 6)
  • 06:00
    Експедиция в непознатото (Series 3): Индийската Атлантида (Episode 16)
  • 07:00
    Най-великите приключения с мотоциклет в света - последното предизвикателство (Series 13): Обратното броене започва (Episode 2)
  • 08:00
    Най-великите приключения с мотоциклет в света - последното предизвикателство (Series 13): Юта - няма връщане назад (Episode 3)
  • 09:00
    Най-добрите мотоциклетни маршрути (Series 14): Австралийските Бедлендс - от Пърт до стопанство Мелауа (Episode 1)
  • 10:00
    Извънземни в Аляска (Series 1): Те се разхождат сред нас (Episode 5)
  • 11:00
    Извънземни в Аляска (Series 1): Заснето (Episode 6)
  • 12:00
    Експедиция в непознатото (Series 4): Произходът на Стоунхендж (Episode 2)
  • 13:00
    Експедиция в непознатото (Series 4): Легендарната пирамида (Episode 3)
  • 14:00
    Експедиция в непознатото (Series 4): Изгубената плячка на Бъч Касиди (Episode 4)
  • 15:00
    Експедиция в непознатото (Series 4): Тайните на викингите (Episode 5)
  • 16:00
    Експедиция в непознатото (Series 4): Викинги в Америка (Episode 6)
  • 17:00
    Експедиция в непознатото (Series 4): По следите на металната библиотека (Episode 7)
  • 18:00
    Призрачна нация (Series 2): Събиране в ада (Episode 7)
  • 20:00
    Загадки в музея (Series 7): Катастрофа с влак (Episode 11)
  • 21:00
    НАСА: Неразгадани архиви (Series 2): Смъртоносни оръжия (Episode 3)
  • 22:00
    Сродни души или духове? (Series 4): Символи в приюта (Episode 8)
  • 23:00
    Сродни души или духове? (Series 4): Къщата на ада (Episode 9)
  • 00:00
    Портали към ада (Series 2): Увеселителен парк "Лейк Шоуни" (Episode 17)
  • 01:00
    НАСА: Неразгадани архиви (Series 2): Топ секретен ужас (Episode 2)
  • 02:00
    Призрачна нация (Series 2): Зловещо мастило (Episode 8)
  • 03:00
    Най-зловещите места в Америка: Обитавани от духове пътища
  • 04:00
    Призраци на Морган Сити (Series 1): Кървавата четворка (Episode 6)

Сериали

Viasat Explorer 04:40
Редки коли и печалба, сезон 3, еп. 4
Viasat Nature 04:40
Спасяване на диви мечки, сезон 3, еп. 5
Viasat History 04:45
Кралски особи на война, сезон 1, еп. 2
bTV Action 05:00
"Чък" - сериал, с.4 еп.16
bTV Comedy 05:00
"Супермаркет" /п./ - сериал

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 05:00
Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, преследване, жени, повторение
НТВ Сериал 04:50
ДИКИЙ-3 серия 27
ТВ Европа 05:00
Новини, спорт и времето
BNT 3 05:05
Автомобилизъм: Tour Auto Optic 2000 магазинно предаване

Всички предавания

Филми

FilmBox Extra 04:35
Кокаинови каубои Криминален, Документален САЩ 2006
HBO3 04:35
"Милост", биографична драма, САЩ, 2019; реж. Дестин Даниъл Кретън, с Майкъл Б. Джордан, Джейми Фокс, Бри Ларсън, Роб Морган, Тим Блейк Нелсън , [12+]
BNT2 04:40
Вангелия сериен тв филм /11 епизод/п/
FilmBox Plus 04:45
Матадорът документален САЩ 2008
MGM 04:45
"Турнирът" - трилър, 2009, С Кели Ху, Винг Джеймс и др.

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}