ТВ Програма

ТВ програма

Travel TV

  • 05:00
    Професия турист - Истанбул, филм1, еп.2
  • 05:30
    Магията на Китай - Древните китайски съкровища
  • 06:00
    Импресии - Парад на ветрилата
  • 06:30
    Пътеводител на пътешественика - Азербайджан
  • 07:00
    Виж България - Берковица
  • 07:30
    Импресии - Пещерата
  • 08:00
    Виж България - Велико Търново: Kрепост на българщината
  • 08:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 09:00
    Българската история - Кой е Панчо Владигеров?
  • 09:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 10:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 11:00
    Балкан фолк
  • 11:30
    Балкан фолк
  • 12:30
    Изкуство и култура - Моят Чирпан
  • 13:00
    За България - Българска кухня и напитки
  • 13:30
    Пътеводител на пътешественика - Караконджули в Хималаите
  • 14:00
    Българската история - 10 български учени, за които може би не знаете
  • 14:30
    Зелен свят - 120 години Български туристически съюз
  • 15:00
    Импресии - Вода
  • 15:30
    Магията на Китай - Песента на Монголия
  • 16:00
    Регионите на България - Сапарева баня: Вековен дъб при параклис "Св.Георги"
  • 16:30
    За България - Български занаяти
  • 17:00
    Произведено в Япония
  • 17:30
    Искам да съм там - Витоша: Зимна приказка
  • 18:00
    Импресии - Габър
  • 18:30
    Професия турист - Кушадъсъ, част 2
  • 19:00
    Пътеводител на пътешественика - Йордания, мистично кралство в пустинята
  • 19:30
    Пътеводител на пътешественика: Турция - приказка без край
  • 20:00
    Българската история - Кратък филм за възстановяването на музея на Кольо Фичето в Дряново 2 част
  • 20:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 21:00
    За България - Варна
  • 21:30
    Произведено в Япония
  • 22:00
    За България - Български занаяти
  • 22:30
    Регионите на България - Сапарева баня: Екопътека "Валявица"
  • 23:00
    Легендите оживяват - Новоселски манастир, с.3 еп.3
  • 23:30
    Магията на Китай - На възрастта на императорският дворец
  • 00:00
    Българската история - Оживели картини
  • 00:30
    Час за култура: Поети в кадър - еп.9
  • 01:00
    Легендите оживяват - с. Сенник, с.3 еп.1
  • 01:30
    Виж България - Каварна, синята рок столица
  • 02:00
    Спорт и приключения - Лавинни серии на БАССЕС 1 еп.
  • 02:30
    Зелен свят - Българско дружество за защита на птиците, програма "Живот"
  • 03:00
    Зелен свят - Кампания за египетски лешояд
  • 03:30
    Пътеводител на пътешественика: Италия - Наследството
  • 04:00
    Произведено в Япония
  • 04:30
    Пътеществия из райската земя - Елена

Сериали

EPIC Drama 20:10
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 5, Австралия, криминален/мистерии, 2013
AXN White 20:10
Профилиране; сезон 2, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2010
Viasat Explorer 20:10
Австралийски търсачи на злато, сезон 6, еп. 15
AXN Black 20:40
Щитът; сезон 4, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2005
Viasat Nature 20:40
Странните чудеса на света, сезон 2, еп. 7

Всички предавания

Спорт

НТВ Сериал 20:55
ДИКИЙ-3 серия 8
ТВ Европа 20:20
Спорт
Diema Sport 20:30
"Головете на кръга" предаване за български футбол (2021-22) /п/
MAX Sport 1 20:30
"ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете

Всички предавания

Филми

AXN White 20:10
Профилиране; сезон 2, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2010
FilmBox Plus 20:15
Горчиво и сладко Романтичен, Комедия Тайланд 2009
HBO3 20:15
"Старгърл ІІ, 7 еп.", екшън - драма - фентъзи, САЩ, 2021; реж. Шийлин Чокси, с Брек Басинджър, Ивет Монреал, Анджелика Уошингтън, Трей Романо, Камерън Гелман, [12+]
Vivacom Arena 20:19
Непобедимите 2 Екшън, Приключенски, Трилър 2012
DocuBox 20:30
Музикален пътешественик

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}