ТВ Програма

ТВ програма

Travel TV

  • 05:00
    Пътешествия из райската земя - Старите занаяти на Етъра
  • 05:30
    Магията на Китай - Чаят
  • 06:00
    Пътеводител на пътешественика - Азербайджан
  • 06:30
    Изкуство и култура - Витоша, моя любов
  • 07:00
    Искам да съм там: Пловдив - Градът с много лица
  • 07:30
    Импресии - Дяволски водопади
  • 08:00
    Война на похабяването - с.1, еп.4
  • 08:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 09:00
    Спорт и приключения - Лавинни серии на БАССЕС 12 еп.
  • 09:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 10:00
    Зелен свят - Водна детелина във Витоша
  • 10:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 11:00
    Час за култура - Музеят на изкуствата Метрополитън, част 2
  • 11:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 12:00
    Искам да съм там: Стралджа - Когато хората работят заедно
  • 12:30
    Виж България - Евксиноград, приказният морски град
  • 13:00
    За България - Екстремни спортове
  • 13:30
    Спорт и приключения - Лавинни серии на БАССЕС 8 еп.
  • 14:00
    Българската история - Десет уникални български рекорда
  • 14:30
    Зелен свят - Презастрояването
  • 15:00
    Пътешествия из райската земя - Песента на водопадите, част 1
  • 15:30
    Магията на Китай - Историята на Джинуичи
  • 16:00
    Виж България - Каварна, синята рок столица
  • 16:30
    Виж България - Велинград
  • 17:00
    Пътеводител на пътешественика - Хаити
  • 17:30
    Пътеводител на пътешественика - Абай Кунанбаев
  • 18:00
    За България - Голф
  • 18:30
    Регионите на България - Сапарева баня: Екопътека "Горица"
  • 19:30
    Наблюдения от Травъл ТВ - Мадара
  • 20:00
    Българската история - 10 български владетели, управлявали най-дълго
  • 20:30
    Изкуство и култура - Иван, талантът и децата
  • 21:00
    Искам да съм там: Прозорец към културно-историческото наследство на София
  • 21:30
    Магията на Китай - Модерното изкуство на Китай
  • 22:00
    Пътешествия из райската земя - Песента на водопадите, част 2
  • 22:30
    Пъстра трапеза - Бела съм бела, юначе
  • 23:00
    Война на похабяването - с.1, еп.10
  • 23:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 00:00
    Спорт и приключения - Луда надпревара
  • 00:30
    Професия турист - Прага, филм 2, еп.2
  • 01:00
    Зелен свят - Българско дружество за защита на птиците, програма "Живот"
  • 01:30
    Час за култура: Поети в кадър - еп.11
  • 02:00
    Регионите на България - Сапарева баня: Река Джерман
  • 02:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 03:00
    Искам да съм там - Приказка за нашия дом
  • 03:30
    Виж България - Евксиноград, приказният морски град
  • 04:00
    Произведено в Япония
  • 04:30
    Професия турист - Дубай, филм 1, част 1

Сериали

Kino Nova 05:50
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 6 /п/
Viasat History 05:55
Пирамидите: Разгадаване на мистерията, сезон 1, еп. 5
bTV Action 06:00
Анимационен блок: "Трансформърс: Кибер-вселена" - сериал, с.3 еп.7 - 14
bTV Comedy 06:00
"Супермаркет" - сериал, с.3 еп.7, 8
bTV Lady 06:00
"Лекар в планината" - сериал, с.14 еп.9

Всички предавания

Спорт

Eurosport 06:00
Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, индивидуално, жени, повторение
Eurosport 2 06:00
Ски бягане: Световна купа в Рука, преследване на 10 км, жени, повторение
Eurosport HD 06:00
Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, индивидуално, жени, повторение
BNT 3 06:10
Футбол: Италия - Швейцария, квалификационна среща за световно първенство
AXN 06:15
Тоталкар; сезон 6, епизод 10, риалити, спорт, Унгария, 2020

Всички предавания

Филми

Cinemania 06:00
Фарът драма, романтика Франция 2004
Vivacom Arena 06:27
Гладиаторите на Рим Анимация, Приключенски, Комедия 2013
FilmBox Extra 06:30
Философия на вкуса Документален, Пътуване Полша 2017
Diema Family 06:40
"Прости ми" - сериен филм /п/
FilmBox Plus 06:45
Ураган от категория 7: Краят на света, част 1 Мини-сериал, Екшън САЩ 2005

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}