ТВ Програма

ТВ програма

Travel TV

  • 05:00
    Пътешествия из райската земя - Огън в Родопите
  • 05:30
    Магията на Китай - Черните елфи
  • 06:00
    Пътеводител на пътешественика: Италия - Наследството
  • 06:30
    Изкуство и култура - Светлин Стоев, художникът - войвода
  • 07:00
    Искам да съм там: Бургас - Градът, в който се връщаш
  • 07:30
    Импресии - Вода в Рила
  • 08:00
    Война на похабяването - с.1, еп.5
  • 08:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 09:00
    Спорт и приключения - Лавинни серии на БАССЕС 10 еп.
  • 09:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 10:00
    Зелен свят - Образование и опазване на природата
  • 10:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 11:00
    Час за култура: Института Франклин - Филаделфия
  • 11:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 12:00
    Искам да съм там: Костинброд - Гостоприемен и незабравим
  • 12:30
    Виж България - Трън
  • 13:00
    За България - Конгресен туризъм
  • 13:30
    Спорт и приключения - Академия за офицери
  • 14:00
    Българската история - 10 български учени, за които може би не знаете
  • 14:30
    Зелен свят - Крайречни гори в Персина
  • 15:00
    Пътешествия из райската земя - Белият Пирин, част 1
  • 15:30
    Магията на Китай - Големият потапник в планината Чанбай
  • 16:00
    Виж България - Трън
  • 16:30
    Виж България - Козичино
  • 17:00
    Пътеводител на пътешественика: Хърватски перли
  • 17:30
    Пътеводител на пътешественика - Дълг, чест и храброст
  • 18:00
    За България - Българска кухня и напитки
  • 18:30
    Регионите на България - Сапарева баня: Туристическа пътека с.Сапарево - Паничище
  • 19:30
    Наблюдения от Травъл ТВ - Историческият музей на Панагюрище
  • 19:40
    Зелен свят - Натура 2000
  • 20:00
    Българската история - 10 силни жени в българската история
  • 20:30
    Изкуство и култура - Самоков: Бялата порта на Рила
  • 21:00
    Искам да съм там: Варна - Мъдростта на историята, част 1
  • 21:30
    Магията на Китай - Човекът и чайките
  • 22:00
    Приключения из райската земя - Белият Пирин, част 2
  • 22:30
    Пъстра трапеза - Малка мома двори мете
  • 23:00
    Война на похабяването - с.2, еп.1
  • 23:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 00:00
    Спорт и приключения - Лавинни серии на БАССЕС 10 еп.
  • 00:30
    Професия турист - Дубай, филм 1, еп. 2
  • 01:00
    Зелен свят - Защитени видове: тис в Странджа
  • 01:30
    Час за култура: Поети в кадър - еп.12
  • 02:00
    Регионите на България - Сапарева баня: Песни
  • 02:30
    Бъди там в музика и картини!
  • 03:00
    Искам да съм там: Чепеларе - Смисълът на живота
  • 03:30
    Виж България - Боянската църква, Ренесансов извор
  • 04:00
    Произведено в Япония
  • 04:30
    Професия турист - Дубай, филм 2

Сериали

e-kids 18:30
Маша и Мечока - анимационен сериал
Охота и рыбалка 18:35
Сезон охоты
EPIC Drama 18:45
Случаите на Франки Дрейк, сезон 4, еп. 3, Канада, криминален/мистерии, 2020
AXN White 19:00
Закрилникът; сезон 3, епизод 1, драма, криминален, САЩ, 2003
bTV Action 19:00
Часът на супергероите (премиера): "Супергърл" - сериал, с.6 еп.9

Всички предавания

Спорт

BNT 3 18:30
Футбол: Белгия - Франция, полуфинална среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
Diema Sport 2 18:30
Футбол: Лийдс Юнайтед - Кристъл Палас Висша лига /п/
Nova Sport 18:30
Хокей на лед: Витяз - Йокерит Континентална хокейна лига директно
Travel TV 18:30
Регионите на България - Алфатар: Стари детски игри - "Чилик"
НТВ Сериал 18:40
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 691

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 18:20
"Татко (2019)", драма, Канада, 2019; реж. Владимир Биленки, с Маша Лиздек, Бриана Д’Агуано, [15+]
FilmBox Extra 18:20
Детегледачът-футболист Комедия, Семеен САЩ 2010
HBO 2 18:20
"Замръзналото кралство", анимация, САЩ, 2013; реж. Крис Бък, Дженифър Лий, [0+]
Vivacom Arena 18:27
Вечната Аделайн Драма, Фентъзи, Романтичен 2015
DocuBox 18:30
Музикален пътешественик

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}