ТВ Програма

ТВ програма

ТВ Европа

  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:00
    Сутрешен информационен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Темите - публицистика
  • 09:30
    кратки новини
  • 09:40
    Темите - продължение
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Бизнес дейли
  • 10:30
    Новини
  • 10:40
    Бизнес дейли- продължение
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    Дойче велле представя
  • 11:30
    Новини, спорт и времето
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Топ шоп
  • 12:30
    кратки новини
  • 12:35
    Прогноза за времето
  • 12:45
    Телепазар
  • 13:00
    Новини
  • 13:25
    Прогноза за времето
  • 13:30
    кратки новини
  • 13:35
    Спорт
  • 13:45
    Телестар
  • 14:00
    Новини
  • 14:15
    Телепазар
  • 14:30
    кратки новини
  • 14:45
    Топ шоп
  • 15:00
    Новини
  • 15:15
    Телепазар
  • 15:30
    кратки новини
  • 15:45
    Телепазар
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Бизнес дейли
  • 17:00
    Новини
  • 17:15
    Бизнес дейли-продължение
  • 17:30
    кратки новини
  • 17:35
    Темите - публицистика
  • 18:00
    кратки новини
  • 18:10
    Темите - публицистика
  • 18:30
    Новини
  • 19:10
    Бизнес дейли
  • 19:30
    кратки новини
  • 19:40
    Бизнес дейли
  • 20:00
    Новини
  • 20:10
    Темите - публицистика
  • 20:30
    кратки новини
  • 20:40
    Темите - публицистика
  • 21:00
    Новини
  • 21:20
    Спорт
  • 21:30
    кратки новини
  • 21:40
    Реакция /п/
  • 22:00
    Новини
  • 22:05
    Дойче велле представя
  • 23:00
    05.00 Нощен информационен блок

Сериали

EPIC Drama 20:10
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 5, Австралия, криминален/мистерии, 2013
AXN White 20:10
Профилиране; сезон 2, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2010
Viasat Explorer 20:10
Австралийски търсачи на злато, сезон 6, еп. 15
AXN Black 20:40
Щитът; сезон 4, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2005
Viasat Nature 20:40
Странните чудеса на света, сезон 2, еп. 7

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 20:20
Спорт
Diema Sport 20:30
"Головете на кръга" предаване за български футбол (2021-22) /п/
MAX Sport 1 20:30
"ATP WT Uncovered" Магазинно предаване за Световната тенис асоциация при мъжете
НТВ Сериал 20:55
ДИКИЙ-3 серия 8
Eurosport 2 21:00
Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Лейк Луис, спускане, , мъже, директно

Всички предавания

Филми

FilmBox Plus 20:15
Горчиво и сладко Романтичен, Комедия Тайланд 2009
HBO3 20:15
"Старгърл ІІ, 7 еп.", екшън - драма - фентъзи, САЩ, 2021; реж. Шийлин Чокси, с Брек Басинджър, Ивет Монреал, Анджелика Уошингтън, Трей Романо, Камерън Гелман, [12+]
Vivacom Arena 20:19
Непобедимите 2 Екшън, Приключенски, Трилър 2012
DocuBox 20:30
Музикален пътешественик
bTV Comedy 20:30
"Пан" - фентъзи, приключенски, комедия (САЩ, Великобритания, Австралия, 2015), режисьор Джо Райт, в ролите: Леви Милър, Хю Джакман, Аманда Сайфред, Руни Мара, Гарет Хедлънд, Нонсо Аноузи, Кара Делавин, Пол Кей и др.

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}