ТВ Програма

ТВ програма

ТВ Европа

  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:00
    Сутрешен информационен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Темите - публицистика
  • 09:30
    кратки новини
  • 09:40
    Темите - продължение
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Бизнес дейли
  • 10:30
    Новини
  • 10:40
    Бизнес дейли- продължение
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    Дойче велле представя
  • 11:30
    Новини, спорт и времето
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Топ шоп
  • 12:30
    кратки новини
  • 12:35
    Спорт
  • 12:45
    Телепазар
  • 13:00
    Новини
  • 13:25
    Прогноза за времето
  • 13:30
    кратки новини
  • 13:35
    Спорт
  • 13:45
    Телестар
  • 14:00
    Новини
  • 14:15
    Телепазар
  • 14:30
    кратки новини
  • 14:45
    Топ шоп
  • 15:00
    Новини
  • 15:15
    Телепазар
  • 15:30
    кратки новини
  • 15:35
    Спорт
  • 15:45
    Телепазар
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Бизнес дейли
  • 17:00
    Новини
  • 17:15
    Бизнес дейли-продължение
  • 17:30
    кратки новини
  • 17:35
    Темите - публицистика
  • 18:00
    кратки новини
  • 18:10
    Темите - публицистика
  • 18:30
    Новини
  • 19:15
    Бизнес дейли
  • 19:30
    кратки новини
  • 19:40
    Бизнес дейли
  • 20:00
    Новини
  • 20:10
    Темите - публицистика
  • 20:30
    кратки новини
  • 20:40
    Темите - публицистика
  • 21:00
    Новини
  • 21:20
    кратки Спорт
  • 21:30
    кратки новини
  • 21:40
    Реакция /п/
  • 22:00
    Новини
  • 22:05
    Дойче велле представя
  • 23:00
    05.00 Нощен информационен блок

Сериали

Viasat Nature 18:10
Речни Чудовища, сезон 3, еп. 5
e-kids 18:30
Маша и Мечока - анимационен сериал
Охота и рыбалка 18:35
Сезон охоты
EPIC Drama 18:45
Случаите на Франки Дрейк, сезон 4, еп. 3, Канада, криминален/мистерии, 2020
AXN White 19:00
Закрилникът; сезон 3, епизод 1, драма, криминален, САЩ, 2003

Всички предавания

Спорт

BNT 3 18:30
Футбол: Белгия - Франция, полуфинална среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
Diema Sport 2 18:30
Футбол: Лийдс Юнайтед - Кристъл Палас Висша лига /п/
Nova Sport 18:30
Хокей на лед: Витяз - Йокерит Континентална хокейна лига директно
Travel TV 18:30
Регионите на България - Алфатар: Стари детски игри - "Чилик"
НТВ Сериал 18:40
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 691

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 18:20
"Татко (2019)", драма, Канада, 2019; реж. Владимир Биленки, с Маша Лиздек, Бриана Д’Агуано, [15+]
FilmBox Extra 18:20
Детегледачът-футболист Комедия, Семеен САЩ 2010
HBO 2 18:20
"Замръзналото кралство", анимация, САЩ, 2013; реж. Крис Бък, Дженифър Лий, [0+]
Vivacom Arena 18:27
Вечната Аделайн Драма, Фентъзи, Романтичен 2015
DocuBox 18:30
Музикален пътешественик

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}