ТВ Програма

ТВ програма

TV1

  • 05:30
    "Петолиния" - музикални фрагменти
  • 06:00
    "Viva la Musica!"
  • 07:00
    "Хармония и здраве" - гимнастика за духа и тялото
  • 07:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 08:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 08:30
    "Събуди се с усмивка"
  • 09:00
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1 (от архива)
  • 10:00
    "Галерия" - в света на изкуството с ТВ1 (от архива)
  • 10:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 11:00
    Българска популярна музика
  • 11:30
    Документална поредица
  • 12:00
    "Петолиния" - музикален микс
  • 13:00
    Документална поредица
  • 13:30
    "Viva la Musica!"
  • 15:00
    Българско документално кино
  • 15:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 16:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 16:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 17:00
    "ДЕМОКРАЦИЯТА"- повторение
  • 18:00
    "Въпросите" - публицистично предаване на живо от студиото на ТВ1
  • 19:00
    "Ключ сол" - час за класика
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
  • 21:00
    "Viva la Musica!"
  • 22:00
    "Анфас" - най-доброто от изминалия сезон (п)
  • 23:00
    Документална поредица (п.)
  • 23:30
    "Серенада" - музика за лека нощ
  • 00:00
    "Въпросите" - повторение
  • 01:00
    "Viva la Musica!"
  • 03:00
    "Въпросите" - повторение
  • 04:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 04:30
    "Моята улица" - поредица на ТВ1 (п.)

Сериали

EPIC Drama 04:20
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 6, еп. 10, Великобритания, криминален/мистерии, 2012
Viasat Nature 04:20
Кучешки отряд - Училище за кученца, сезон 1, еп. 3
bTV Lady 04:20
"Кой кой е" - сериал
Viasat Explorer 04:25
Речни Чудовища, сезон 7, еп. 3
БНТ 04:25
Когато сърцето зове тв филм /5 сезон, 9 епизод/п/

Всички предавания

Спорт

Film Plus HD 04:45
Тенис: Юлия Путинцева - Анастасия Гасанова (Astana Open, Нур-Султан; WTA 250 - III четвъртфинал, повторение)
НТВ Сериал 04:55
ЧУЖОЙ РАЙОН-3 серия 1
ТВ Европа 05:00
Новини, спорт и времето
Eurosport 05:00
Туристически автомобили: Световна купа на Арагон, второ състезание, повторение
Eurosport 2 05:00
Ски бягане: Световна купа в Рука, 10 км, жени, повторение

Всички предавания

Филми

FilmBox Plus 04:20
Луд за връзване Комедия САЩ 2008
БНТ 04:25
Когато сърцето зове тв филм /5 сезон, 9 епизод/п/
Nova TV 04:30
"Черно-бяла любов" - сериен филм /п/
AXN 04:35
Новобранецът; сезон 1, епизод 19, криминален, драма, САЩ, 2018
BNT2 04:40
Вангелия сериен тв филм /4 епизод/п/

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}