ТВ Програма

ТВ програма

TVPlus

  • Сега
    Тенис: Петра Квитова - Хариет Дарт (Rothesay International Eastbourne, Истборн; WTA 500 - II четвъртфинал, повторение)
  • 15:00
    Тенис: Елена Остапенко - Камила Джорджи (Rothesay International Eastbourne, Истборн; WTA 500 - II полуфинал, повторение)
  • 16:30
    "Моето куче: Киноложки изложби - Шампионат на български породи кучета - Вършец 2014" - документална поредица
  • 17:00
    "Видимо и Невидимо - Диалози за вярата с архиепископ Христо Писаров" - предаване за вярата (повторение от 01.06)
  • 17:30
    "Меджиди табия" - II част, документален филм
  • 18:00
    Тенис: Екатерина Александрова - Вероника Кудерметова (Libema Open, Хертегенбош; WTA - I полуфинал, повторение)
  • 19:30
    Тенис: Екатерина Александрова - Арина Соболенко (Libema Open, Хертегенбош; WTA - финал, повторение)
  • 21:00
    "Риболовни страсти: Шарани на див водоем" - риболовно предаване
  • 22:00
    "Риболовен филм: С бомбарда край Резово" - риболовно предаване
  • 23:00
    "На лов: Излет за хищници в село Караджово" - предаване за лов
  • 23:30
    "Авто-мото хоби" - 54 еп., предаване за автомобили
  • 00:00
    "Наслука: Алтернативи по време на забраната" - риболовно предаване
  • 01:00
    "Фестивал "Средновековна България" - оръжие и снаряжения" - историческа възстановка
  • 02:00
    "Истории от Етъра: Занаяти и традиции от близо и далеч" - документален филм
  • 03:30
    "Български надежди" - 8 еп., документална поредица за талантливите деца в България
  • 04:00
    "Истории от музея: Митологеми на героичното" - 7 еп., документална поредица
  • 04:30
    "Изкуството - тогава, сега и завинаги: Момчил Мирчев" - 13 еп., предаване за изкуство

Сериали

Viasat Nature 13:55
Речни чудовища, сезон 3, еп. 4
AXN Black 14:00
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 5, спорт, риалити, САЩ, 2012
Boomerang 14:00
Мистър Бийн: Анимационният сериал
bTV Comedy 14:00
"Новите съседи" /п./ - сериал
Diema 14:00
"Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 23, 2 епизода

Всички предавания

Спорт

Eurosport 13:45
Колоездене: Обиколка на Ен, първи етап, повторение
Eurosport HD 13:45
Колоездене: Обиколка на Ен, първи етап, повторение
AXN Black 14:00
Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 5, спорт, риалити, САЩ, 2012
BNT 3 14:00
Футбол: Испания - Норвегия, финал на европейското първенство за девойки до 19 г.
Diema Sport 3 14:00
Футбол: Борусия Дортмунд - Байер Леверкузен Бундеслига (2022-23) /п/

Всички предавания

Филми

HBO 2 13:45
"Жените са загубенячки", драма, САЩ, 2021; реж. Лизет Фелисиано, с Лонеса Изо, Брайън Крейг, Криси Фит, Симу Лиу, Лиза Вейл, [15+]
Cinemax 2 13:50
"Името й е Джо", драма, САЩ, 2020; реж. Джо Дюка, с Мери Кейт Уилямс, Илайза Дюка, Джим Констабъл, Робърт Хардин, Даниел Дюка, [15+]
Vivacom Arena 13:58
Пяната на времето Фентъзи, Романтичен, Приключенски 2013
Blomberg Bulgaria 14:00
Пътешественик - док. филм на Bloomberg
Cinemania 14:00
БУРНИ ВРЪЗКИ драма Франция 2019

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}