ТВ Програма

ТВ програма

TVPlus

  • 05:00
    "Случаят Хадес" - криминален, екшън, трилър, Канада, 2013 г., Режисьор: Филип Ганьон, В ролите: Сара Джейн Морис, Майкъл Райли, Дилън Брус (12)
  • 06:35
    "Добрата сестра" - драма, мистерия, трилър, Канада, 2013 г. Режисьор: Филипе Ганьон, В ролите: Соня Уолгър, Бен Бас, Боби Филипс, Ашли Харингтън и др. (12)
  • 08:00
    "На Шейсет" - комедия, Германия, 2014 г. Режисьор: Сигрид Хернер В ролите: Айрис Бербен, Едгар Зелге, Йордис Рихтер, Михаел Гвисдек, Кърстен Блок и др. (12)
  • 10:00
    "Видимо и Невидимо - За забавноразвиващи се" - предаване за психология на развитието
  • 10:30
    Тенис: Transylvania Open, Клуж-Напока - четвъртфинали (WTA 250 - повторение)
  • 15:00
    Пряко: Тенис: Transylvania Open, Клуж-Напока - полуфинали (WTA 250)
  • 17:00
    Пряко: Тенис: Courmayeur Ladies Open, Кормайор - полуфинали (WTA 250)
  • 21:30
    Тенис: Transylvania Open, Клуж-Напока - полуфинали (WTA 250 - запис)
  • 00:00
    "Един дъждовен ден в Ню Йорк" - комедия, романтичен, САЩ, 2019 г. Режисьор: Уди Алън В ролите: Джуд Лоу, Диего Луна, Лив Шрайбер, Ел Фанинг, Селена Гомез, Суки Уотърхаус, Ребека Хол, Кели Рорбах и др. (12)
  • 01:30
    "Думи от дома" - I част, документална поредица
  • 02:00
    "Непознатото лице на... Ириней Константинов" - документална поредица
  • 02:30
    "Какво е да си...? Най-доброто" - 6 еп., забавно-информационно предаване
  • 03:00
    "Вкамененият свят" - V част, документален филм
  • 03:30
    "Български надежди" - 42 еп., документална поредица за талантливите деца в България
  • 04:00
    "Истории от музея: Авиационна фамилия Стаменкови" - 5 еп., документална поредица
  • 04:30
    "На Шейсет" - комедия, Германия, 2014 г. Режисьор: Сигрид Хернер В ролите: Айрис Бербен, Едгар Зелге, Йордис Рихтер, Михаел Гвисдек, Кърстен Блок и др. (12)

Сериали

FilmBox Basic 01:05
Картелът, еп.4 ТВ сериал, Криминален, Трилър Колумбия 2008
Viasat Nature 01:05
Най-дивото оцеляване, сезон 2, еп. 7
AXN 01:10
Определен да оцелее; сезон 3, епизод 10, екшън, драма, САЩ, 2019
bTV 01:10
"Столичани в повече" - сериал, еп.23
bTV HD 01:10
"Столичани в повече" - сериал, еп.23

Всички предавания

Спорт

HBO3 01:05
"Приятелски игри", комедия, САЩ, 2019; реж. Джош Дюамел, с Джош Дюамел, Оливия Мън, Дакс Шепърд, Кевин Дилън, Дан Бакедал, [18+]
Eurosport 01:30
Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, щафета, жени, повторение
Eurosport HD 01:30
Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, щафета, жени, повторение
НТВ Сериал 01:35
МЕЧ-2 серия 17
BNT 3 02:00
Най-доброто от Олимпийските игри Токио 2020: Спортна гимнастика /отборно, жени/

Всички предавания

Филми

FilmBox Basic 01:05
Картелът, еп.4 ТВ сериал, Криминален, Трилър Колумбия 2008
HBO3 01:05
"Приятелски игри", комедия, САЩ, 2019; реж. Джош Дюамел, с Джош Дюамел, Оливия Мън, Дакс Шепърд, Кевин Дилън, Дан Бакедал, [18+]
AXN 01:10
Определен да оцелее; сезон 3, епизод 10, екшън, драма, САЩ, 2019
FilmBox Plus 01:10
Багажник Ужаси, Трилър САЩ 2009
Bulgaria ON AIR 01:10
По следите на храната - филм /п./

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}