ТВ Програма

ТВ програма

TVPlus

  • 05:00
    "Срещи в работилницата: Фантазии върху стъкло" - 9 еп., документална поредица
  • 06:00
    "Екатерина" - сезон 1, еп. 6, сериен филм, историческа драма, Русия, 2014 г., Режисьор: Александър Баранов, Рамил Сабитов, В ролите: Марина Александрова, Юлия Ауг, Александър Яценко, Владимир Меншов, Александър Лазарев мл., Павел Табаков, Сергей Марин, Вл
  • 07:00
    "Работно време: Най-доброто" - 3 еп., забавно-информационно предаване
  • 07:30
    "Българска царска династия Шишмановци" - II част, документален филм
  • 08:00
    "Жената на капитана" - 12 еп., сериен филм, военен, драма, Русия, 2013 г., Режисьор: Сергей Басин, В ролите: Валерия Ланская, Иван Стебунов, Ярослав Бойко, Владимир Литвинов, Павел Гончаров (12)
  • 09:00
    "Добре дошъл у дома" - романтичен, САЩ, 2015 г. Режисьор: Джеймс Хед В ролите: Люк Пери, Камил Съливан, Ерика Сера, Сюзън Хоугън, Кейдън Магнусон и др.
  • 10:30
    "Изпитанията на Кейт Маккол" - криминален, драма, САЩ, 2013 г., Режисьор: Карън Конкрийф, В ролите: Кейт Бекинсейл, Дебора Ван Валкенбург, Дейв Вескио, Дейл Дики, Марк Пелегрино, Исая Уошингтън, Джеймс Кромуел, Ник Нолти, Тай Дигс, Дейвид Лайънс, Аманда П
  • 12:00
    Тенис: Transylvania Open, Клуж-Напока - финал (WTA 250 - повторение)
  • 14:30
    Тенис: Courmayeur Ladies Open, Кормайор - финал (WTA 250 - повторение)
  • 17:00
    "Духът на думите: Яворов - домът и поетът" - III част, документална поредица
  • 17:30
    "Епископска базилика в ранновизантийската крепост Палматис" - II част, документален филм
  • 18:00
    "Алтернативата" - публицистично предаване
  • 19:00
    "Жената на капитана" - 13 еп., сериен филм, военен, драма, Русия, 2013 г., Режисьор: Сергей Басин, В ролите: Валерия Ланская, Иван Стебунов, Ярослав Бойко, Владимир Литвинов, Павел Гончаров (12)
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 21:00
    "Кралица на красотата" - 5 еп., сериен филм, драма, Русия, 2015 г. Режисьор: Карен Оганесян В ролите: Карина Андоленко, Павел Прилучний, Владимир Жеребцов, Александър Тютин и др.
  • 21:45
    "Легенда" - биографичен, криминален, трилър, САЩ, Великобритания, 2015 г., Режисьор: Брайън Хелгеленд, В ролите: Том Харди, Тара Фицджералд, Чаз Палминтери, Анайрин Барнард, Пол Андерсън, Кристофър Екълстън, Дейвид Тюлис, Емили Браунинг, Тейрън Еджертън (
  • 00:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми (повторение)
  • 01:00
    "Алтернативата" - публицистично предаване (повторение)
  • 02:00
    "Писма до утре: Валя Балканска" - 1 еп., документална поредица
  • 03:30
    "Български надежди" - 7 еп., документална поредица за талантливите деца в България
  • 04:00
    "Усещане за България: Непознатият Северозапад" - 3 еп., документална поредица
  • 04:30
    "Изкуството - тогава, сега и завинаги: Абстракция" - XV част, предаване за изкуство

Сериали

AXN White 01:25
Закрилникът; сезон 3, епизод 9, драма, криминален, САЩ, 2003
EPIC Drama 01:30
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 13, еп. 13, Великобритания, криминален/мистерии, 2019
Nova TV 01:30
"Специален отряд: Хамбург" - сериал, сезон 1
AXN Black 01:40
Щитът; сезон 4, епизод 6, криминален, драма, САЩ, 2005
Viasat Explorer 01:45
Ледени викинги, сезон 1, еп. 5

Всички предавания

Спорт

Eurosport 01:30
Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, щафета, жени, повторение
Eurosport HD 01:30
Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, щафета, жени, повторение
НТВ Сериал 02:20
МЕЧ-2 серия 18
BNT 3 02:00
Най-доброто от Олимпийските игри Токио 2020: Спортна гимнастика /отборно, жени/

Всички предавания

Филми

FilmBox Extra 01:20
Червени светлини Трилър Испания, САЩ 2012
Alfa 01:20
Документален филм
AXN White 01:25
Закрилникът; сезон 3, епизод 9, драма, криминален, САЩ, 2003
Fen TV 01:30
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
bTV Cinema 01:30
"Училищни танци" - документален (САЩ, 2017), режисьор Аманда Липиц

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}