ТВ Програма

ТВ програма

TVPlus

  • 05:00
    "Непознатото лице: Най-доброто" - 3 еп., документална поредица
  • 05:30
    "Писма до утре: Петър Янев" - 2 еп., документална поредица
  • 07:00
    "Видимо и Невидимо - Бизнес клуб" - икономическо предаване (повторение)
  • 07:30
    "Малтепе - археологически проучвания сезон 2019" - документален филм
  • 08:00
    "Жената на капитана" - 14 еп., сериен филм, военен, драма, Русия, 2013 г., Режисьор: Сергей Басин, В ролите: Валерия Ланская, Иван Стебунов, Ярослав Бойко, Владимир Литвинов, Павел Гончаров (12)
  • 09:00
    "Вещица" - 5 еп., сериен филм, фентъзи, драма, романтичен, Русия, Украйна, 2018 г., Режисьор: Сергей Борчуков, В ролите: Иля Акинтиев , Анастасия Стежко, Елена Дробишева, Мария Тарасова, Екатерина Дурова, Елена Махова (12)
  • 10:00
    "Дива мишена" - екшън, комедия, Великобритания, Франция, 2010 г., Режисьор: Джонатан Лин, В ролите: Бил Най, Емили Блънт, Рупърт Гринт, Рупърт Еверет, Айлийн Аткинс, Мартин Фрийман, Грегър Фишър и др. (12)
  • 11:45
    Тенис: Дариа Касаткина - Даниеле Роуз Колинс (Mubadala Silicon Valley Classic, Сан Хосе; WTA 500 - финал, повторение)
  • 14:35
    Тенис: Онс Жабур - Гарбине Мугуруса (Chicago Fall Tennis Classic, Чикаго; WTA 500 - финал, повторение)
  • 16:30
    "Изкуството - тогава, сега и завинаги: Първи стъпки в изкуството" - 20 еп., предаване за изкуство
  • 17:00
    "Видимо и Невидимо - Диалози за вярата с архиепископ Христо Писаров" - предаване за вярата
  • 17:30
    "Залдапа" - III еп., документален филм
  • 18:00
    "Алтернативата" - публицистично предаване
  • 19:00
    "Жената на капитана" - 15 еп., сериен филм, военен, драма, Русия, 2013 г., Режисьор: Сергей Басин, В ролите: Валерия Ланская, Иван Стебунов, Ярослав Бойко, Владимир Литвинов, Павел Гончаров (12)
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 21:00
    "Живот и съдба" - 3 еп., сериен филм, драма, Русия, 2012 г. Режисьор: Сергей Урсуляк В ролите: Сергей Маковецки, Александър Балуев, Евгени Дятлов, Сергей Пускепалис, Лика Нифонтова и др. (12)
  • 22:30
    "Авантаджии" - комедия, САЩ, 2011 г. Режисьор: Дан Росен В ролите: Клифтън Колинс - мл., Дейв Фоули, Оливия Мън, Джейн Сиймур, Натали Моралес, Зоуи Бойл и др. (16)
  • 00:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми (повторение)
  • 01:00
    "Алтернативата" - публицистично предаване (повторение)
  • 02:00
    "Да изпееш Пирин" - документален филм
  • 03:15
    "Не се предавай" - кратък документален филм, III награда на Portsmouth Shorts:Cut Film Festival 2020
  • 03:30
    "Български надежди" - 27 еп., документална поредица за талантливите деца в България
  • 04:00
    "Да нарисуваш вярата: Паметта" - III част, документален филм
  • 04:30
    "Изкуството - тогава, сега и завинаги: Първи стъпки в изкуството" - 20 еп., предаване за изкуство

Сериали

FilmBox Basic 01:50
Картелът, еп.5 ТВ сериал, Криминален, Трилър Колумбия 2008
Viasat Nature 01:55
Йоркширският ветеринар, сезон 2, еп. 1
bTV Action 02:00
"Легендите на утрешния ден" - сериал, с.4 еп.5
bTV Comedy 02:00
"Супермаркет" /п./ - сериал
Хоби ТВ 02:00
НАСЛУКА - тв поредица, девети сезон, 28 еп.

Всички предавания

Спорт

BNT 3 02:00
Най-доброто от Олимпийските игри Токио 2020: Спортна гимнастика /отборно, жени/
НТВ Сериал 02:20
МЕЧ-2 серия 18
Eurosport 02:30
Ски скокове: Световна купа в Висла, голяма шанца, мъже, повторение
Eurosport HD 02:30
Ски скокове: Световна купа в Висла, голяма шанца, мъже, повторение
Film Plus HD 02:30
Тенис: Елина Свитолина - Елена Габриела Русе (Chicago Fall Tennis Classic, Чикаго; WTA 500 - повторение)

Всички предавания

Филми

FilmBox Basic 01:50
Картелът, еп.5 ТВ сериал, Криминален, Трилър Колумбия 2008
Planeta Folk 02:00
"Музикален пъзел" - избрани песни
Cinemania 02:00
Испанска афера романтична комедия Испания 2014
Nostalgia 02:00
Златната петорка драма Северна Македония 2017
TVPlus 02:00
"Дива мишена" - екшън, комедия, Великобритания, Франция, 2010 г., Режисьор: Джонатан Лин, В ролите: Бил Най, Емили Блънт, Рупърт Гринт, Рупърт Еверет, Айлийн Аткинс, Мартин Фрийман, Грегър Фишър и др. (12)

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}