ТВ Програма

ТВ програма

Utilisima

  • 05:05
    Супер храни с Джейми, еп. 2
  • 06:05
    Моята кухня е най-добрата - Австралия, еп. 40
  • 06:55
    Коледно пиршество с Гордън, Джино и Фред, еп. 1
  • 08:10
    Супер храни с Джейми, еп. 2
  • 09:00
    Печивата на Милушка, еп. 19
  • 09:30
    Сладкишите на Франсишко Морейра, еп. 21
  • 10:00
    Вкусът на Мелбърн с Рейчъл Ку, еп. 6
  • 10:30
    Курсът по готварство на Гордън Рамзи, еп. 12
  • 11:00
    Модерна турска кухня с Максут , еп. 23
  • 11:30
    Бон Апети, еп. 25
  • 12:00
    Рокери лакомници: Храна за щастие, еп. 15
  • 13:00
    Пиршество от Близкия Изток с Шейн Делия, еп. 7
  • 13:30
    Пиршество от Близкия Изток с Шейн Делия, еп. 8
  • 14:00
    Забележителни места за хранене, еп. 1
  • 15:00
    Супер храни с Джейми, еп. 3
  • 16:00
    Модерна турска кухня с Максут , еп. 24
  • 16:30
    Бон Апети, еп. 25
  • 17:00
    Печивата на Милушка, еп. 20
  • 17:30
    Сладкишите на Франсишко Морейра, еп. 22
  • 18:00
    Вкусът на Мелбърн с Рейчъл Ку, еп. 7
  • 18:30
    Курсът по готварство на Гордън Рамзи, еп. 13
  • 19:00
    Рокери лакомници: Храна за щастие, еп. 15
  • 20:00
    Изкуството да живееш, еп. 6
  • 21:00
    Супер храни с Джейми, еп. 3
  • 22:00
    Забележителни места за хранене, еп. 1
  • 23:00
    Пиршество от Близкия Изток с Шейн Делия, еп. 7
  • 23:30
    Пиршество от Близкия Изток с Шейн Делия, еп. 8
  • 00:00
    Бон Апети, еп. 25
  • 00:30
    Модерна турска кухня с Максут , еп. 24
  • 01:00
    Моята кухня е най-добрата - Австралия, еп. 41
  • 02:05
    Вкусът на Мелбърн с Рейчъл Ку, еп. 7
  • 02:25
    Курсът по готварство на Гордън Рамзи, еп. 13
  • 02:45
    Изкуството да живееш, еп. 6
  • 03:30
    Печивата на Милушка, еп. 20
  • 03:55
    Сладкишите на Франсишко Морейра, еп. 22
  • 04:20
    Рокери лакомници: Храна за щастие, еп. 15

Сериали

EPIC Drama 19:15
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 4, Австралия, криминален/мистерии, 2013
Viasat Explorer 19:15
Австралийски спасителен отряд, сезон 3, еп. 1
bTV Comedy 19:30
"Фитнес" /п./ - сериал
e-kids 19:30
Клуб Уинкс - анимационен сериал
AXN Black 19:40
Щитът; сезон 4, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2005

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 19:15
Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Килингтън, гигантски слалом, първи манш, жени, обзор
MAX Sport 4 19:15
Студио "Футбол" на живо
НТВ Сериал 19:20
ДИКИЙ-3 серия 6
Diema Sport 19:25
Студио "Футбол" директно
Diema Sport 2 19:30
Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Лийдс Юнайтед Висша лига директно

Всички предавания

Филми

FilmBox Basic 19:10
Рудниците на цар Соломон, част 1 Екшън САЩ 2004
HBO3 19:15
"Ел връзки: Поколение отвъд етикета ІІ, 8 еп.", драма, САЩ, 2020; реж. Хайфаа Ал-Мансур, с Дженифър Бийлс, Катрин Мониг, Лейша Хейли, Ариен Манди, Сепидех Моафи, [15+]
bTV Cinema 19:15
"Съли: Чудото на Хъдсън" - драма, биографичен (САЩ, 2016), режисьор Клинт Истууд, в ролите: Том Ханкс, Ерън Екхарт, Отъм Рийсър, Анна Гън, Лора Лини, Сам Хънтингтън, Джеф Коубър, Джери Ферара, Крис Бауър и др.
TV1000 19:25
Социалната мрежа, САЩ, биографичен/драма, 2010
AXN Black 19:40
Щитът; сезон 4, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2005

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}