ТВ Програма

ТВ програма

Viasat History

  • 05:40
    Жертвите на викингите
  • 06:35
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 15
  • 07:00
    Забранена история, сезон 6, еп. 8
  • 07:45
    Топ 10 военни истории, сезон 1, еп. 3
  • 08:50
    Топ 10 военни истории, сезон 1, еп. 4
  • 09:50
    Топ 10 военни истории, сезон 1, еп. 5
  • 10:55
    Топ 10 военни истории, сезон 1, еп. 6
  • 12:00
    Топ 10 военни истории, сезон 1, еп. 7
  • 13:00
    Топ 10 военни истории, сезон 1, еп. 8
  • 14:05
    Топ 10 военни истории, сезон 1, еп. 9
  • 15:05
    Топ 10 военни истории, сезон 1, еп. 10
  • 16:05
    Втората световна война от дрон - Сканиране на доказателствата, сезон 1, еп. 4
  • 17:05
    Машините на войната, сезон 1, еп. 2
  • 18:05
    Нощ на дългите ножове: Възходът на Хитлер, сезон 1, еп. 2
  • 19:05
    Разгадани мистерии, сезон 1, еп. 8
  • 19:55
    Личният живот на историческите личности, сезон 1, еп. 4
  • 20:55
    Замъците - Бастиони на властта, сезон 1, еп. 1
  • 22:00
    Последното пътуване на викингите, сезон 1, еп. 1
  • 23:00
    Митични зверове, сезон 1, еп. 10
  • 23:55
    Бездната: Възходът и падението на нацистите, сезон 1, еп. 9
  • 01:00
    Оръжейният инженер на Хитлер
  • 02:05
    Личният живот на историческите личности, сезон 1, еп. 4
  • 03:00
    Замъците - Бастиони на властта, сезон 1, еп. 1
  • 03:55
    Бездната: Възходът и падението на нацистите, сезон 1, еп. 9
  • 04:50
    Оръжейният инженер на Хитлер

Сериали

AXN Black 19:40
Щитът; сезон 4, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2005
Viasat History 19:50
Тайните на изчезналия кивот, сезон 1, еп. 1
bTV Lady 20:00
"Ягодова любов" - сериал, еп.40 - 42
Kino Nova 20:00
"От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 5
Nova TV 20:00
"Маскираният певец" (премиера) - музикално шоу, сезон 3

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 20:30
"Головете на кръга" предаване за български футбол (2021-22) /п/
Eurosport 2 20:00
Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Килингтън, гигантски слалом, втори манш, жени, директно
НТВ Сериал 20:10
ДИКИЙ-3 серия 7
ТВ Европа 20:20
Спорт

Всички предавания

Филми

AXN Black 19:40
Щитът; сезон 4, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2005
Cinemax 2 19:40
"Антигона (2019)", драма, Канада, 2019; реж. Софи Дераспе, с Нахема Ричи, Нур Белхирия, Равед Ел-Зийн, Рашида Усаада, Антоан Десрошер, [12+]
MGM 19:40
"Несправедливо обвинен" - комедия, САЩ, 1998, С Лесли Нилсен, Кели Леброк, Майкъл Йорк
AXN 20:00
Добре дошли в джунглата; екшън, приключенски, САЩ, 2003
Cinemania 20:00
Калинка драма, криминален Франция 2015

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}