ТВ Програма

ТВ програма

Viasat History

  • 05:40
    Последното пътуване на викингите, сезон 1, еп. 1
  • 06:35
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 17
  • 07:00
    Забранена история, сезон 6, еп. 9
  • 07:45
    Кралски особи на война, сезон 1, еп. 1
  • 08:50
    Кралски особи на война, сезон 1, еп. 2
  • 09:55
    Изгубените писма на кралските особи, сезон 1, еп. 1
  • 10:55
    Изгубените писма на кралските особи, сезон 1, еп. 2
  • 11:50
    Изгубените писма на кралските особи, сезон 1, еп. 3
  • 12:50
    Кралското семейство, британската аристокрация и нацистите
  • 13:55
    Историческата истина, сезон 1, еп. 4
  • 15:00
    Историческата истина, сезон 1, еп. 1
  • 16:00
    Втората световна война от дрон - Сканиране на доказателствата, сезон 1, еп. 5
  • 17:00
    Машините на войната, сезон 1, еп. 3
  • 18:00
    Островът на Адолф
  • 19:05
    Разгадани мистерии, сезон 1, еп. 9
  • 19:55
    Личният живот на историческите личности, сезон 1, еп. 5
  • 20:55
    Замъците - Бастиони на властта, сезон 1, еп. 2
  • 22:00
    Последното пътуване на викингите, сезон 1, еп. 2
  • 23:00
    Салемските вещици, сезон 1, еп. 1
  • 00:00
    Бездната: Възходът и падението на нацистите, сезон 1, еп. 10
  • 01:00
    Свръхестествени нацисти, сезон 1, еп. 1
  • 01:55
    Личният живот на историческите личности, сезон 1, еп. 5
  • 02:55
    Замъците - Бастиони на властта, сезон 1, еп. 2
  • 03:50
    Бездната: Възходът и падението на нацистите, сезон 1, еп. 10
  • 04:40
    Свръхестествени нацисти, сезон 1, еп. 1

Сериали

e-kids 18:30
Маша и Мечока - анимационен сериал
Охота и рыбалка 18:35
Сезон охоты
EPIC Drama 18:45
Случаите на Франки Дрейк, сезон 4, еп. 3, Канада, криминален/мистерии, 2020
AXN White 19:00
Закрилникът; сезон 3, епизод 1, драма, криминален, САЩ, 2003
bTV Action 19:00
Часът на супергероите (премиера): "Супергърл" - сериал, с.6 еп.9

Всички предавания

Спорт

BNT 3 18:30
Футбол: Белгия - Франция, полуфинална среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
Diema Sport 2 18:30
Футбол: Лийдс Юнайтед - Кристъл Палас Висша лига /п/
Nova Sport 18:30
Хокей на лед: Витяз - Йокерит Континентална хокейна лига директно
Travel TV 18:30
Регионите на България - Алфатар: Стари детски игри - "Чилик"
НТВ Сериал 18:40
ВОЗВРАЩЕНИЕ МУХТАРА-2 серия 691

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 18:20
"Татко (2019)", драма, Канада, 2019; реж. Владимир Биленки, с Маша Лиздек, Бриана Д’Агуано, [15+]
FilmBox Extra 18:20
Детегледачът-футболист Комедия, Семеен САЩ 2010
HBO 2 18:20
"Замръзналото кралство", анимация, САЩ, 2013; реж. Крис Бък, Дженифър Лий, [0+]
Vivacom Arena 18:27
Вечната Аделайн Драма, Фентъзи, Романтичен 2015
DocuBox 18:30
Музикален пътешественик

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}