ТВ Програма

ТВ програма

Viasat Nature

  • 05:05
    Кучешки отряд - Училище за кученца, сезон 1, еп. 1
  • 05:30
    Природният свят: Лобо - вълкът, който промени Америка
  • 06:25
    Дивата граница на Америка: Северно изложение
  • 07:15
    Американска Арктика: Застрашено убежище
  • 08:05
    Голямото американско топене на ледовете, сезон 1, еп. 1
  • 09:10
    Голямото американско топене на ледовете, сезон 1, еп. 2
  • 10:10
    Голямото американско топене на ледовете, сезон 1, еп. 3
  • 11:15
    Диво канадско време, сезон 1, еп. 1
  • 12:10
    Диво канадско време, сезон 1, еп. 2
  • 13:05
    Диво канадско време, сезон 1, еп. 3
  • 14:00
    Диво канадско време, сезон 1, еп. 4
  • 14:55
    Америка: Сезони в дивата природа, сезон 1, еп. 1
  • 15:45
    Америка: Сезони в дивата природа, сезон 1, еп. 2
  • 16:35
    Америка: Сезони в дивата природа, сезон 1, еп. 3
  • 17:30
    Америка: Сезони в дивата природа, сезон 1, еп. 4
  • 18:20
    Речни Чудовища, сезон 3, еп. 1
  • 19:10
    Речни Чудовища, сезон 3, еп. 2
  • 20:05
    Речни Чудовища, сезон 3, еп. 3
  • 20:55
    Речни Чудовища, сезон 3, еп. 4
  • 21:45
    Речни Чудовища, сезон 3, еп. 5
  • 22:40
    Странна Земя, сезон 1, еп. 1
  • 23:25
    Незабравими бури, сезон 1, еп. 6
  • 00:10
    Най-дивото оцеляване, сезон 2, еп. 1
  • 01:00
    В зоопарк "Таронга", сезон 2, еп. 11
  • 01:45
    Спасяване на диви мечки, сезон 3, еп. 10
  • 02:10
    Доброволци в дивата природа, сезон 1, еп. 17
  • 03:00
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 2, еп. 3
  • 03:25
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 2, еп. 4
  • 03:50
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 2, еп. 5
  • 04:15
    Йоркширският ветеринар, сезон 3, еп. 12

Сериали

Viasat Explorer 05:45
Треска за нефрит, сезон 4, еп. 9
Kino Nova 05:50
"От местопрестъплението" - сериал, сезон 6 /п/
Viasat History 05:55
Пирамидите: Разгадаване на мистерията, сезон 1, еп. 5
bTV Action 06:00
Анимационен блок: "Трансформърс: Кибер-вселена" - сериал, с.3 еп.7 - 14
bTV Comedy 06:00
"Супермаркет" - сериал, с.3 еп.7, 8

Всички предавания

Спорт

National Geographic HD 05:45
Строителна зона
НТВ Сериал 05:45
ДИКИЙ-3 серия 11
Eurosport 06:00
Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, индивидуално, жени, повторение
Eurosport 2 06:00
Ски бягане: Световна купа в Рука, преследване на 10 км, жени, повторение
Eurosport HD 06:00
Биатлон: Световна купа в Йостерсунд, индивидуално, жени, повторение

Всички предавания

Филми

AXN 05:35
Новобранецът; сезон 1, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2018
TV1000 05:45
Голямото замръзване, САЩ, комедия/драма, 1983
Cinemania 06:00
Фарът драма, романтика Франция 2004
Vivacom Arena 06:27
Гладиаторите на Рим Анимация, Приключенски, Комедия 2013
FilmBox Extra 06:30
Философия на вкуса Документален, Пътуване Полша 2017

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}