ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • Сега
    100% будни /най-доброто/ предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев/п/
  • 03:05
    Госпожо Държавен секретар 2 тв филм /8 епизод/п/(14)
  • 03:55
    Днес и утре
  • 04:20
    Още от деня коментарно предаване/п/
Пълна програма
  • Сега
    "Преди обед" /п./
  • 04:50
    "Опасни улици" /п./ - сериал
  • 05:40
    "Лице в лице" /п./
  • 06:00
    "Трансформърс: Рескю Ботс" - анимация, сериал, еп.14
Пълна програма
  • Сега
    "Ритъмът на мечтите" - сериен филм
  • 05:00
    "Добрата съпруга" - сериен филм, сезон 2 /п/
  • 06:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериен филм, сезон 23 /п/
  • 07:00
    "Здравей, България" - сутрешен блок
Пълна програма
  • Сега
    Новините ON AIR /п./
  • 03:00
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Гергана Венкова и Златимир Йочев /п./
  • 04:30
    Денят ON AIR - новините с коментар с Ганиела Ангелова /п./
  • 05:00
    Новините ON AIR /п./
Пълна програма
  • Сега
    Клуб Investor с Ивайло Лаков/п./
  • 03:00
    В развитие - с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 06:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Христо Николов
Пълна програма
  • Сега
    Морски детективи; сезон 12, епизод 6, криминален, екшън, САЩ, 2014
  • 03:20
    Пътешественици; сезон 2, епизод 1, драма, мистерия, САЩ, 2017
  • 04:05
    Пътешественици; сезон 2, епизод 2, драма, мистерия, САЩ, 2017
  • 04:50
    Скорпион; сезон 2, епизод 10, екшън, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • Сега
    Островът на акулите
  • 03:25
    Животът на ветеринарите: История за двете опашки
  • 04:15
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Смелото малко куче
  • 05:02
    Дивата Европа: Земя, скована в сняг и лед
Пълна програма
  • Сега
    "В окото на бурята" (п)
  • 03:00
    "Държавата днес" (п)
  • 03:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 04:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
Пълна програма
  • Сега
    "Vadder, Kutter, Sohn" - комедия, ФРГ, 2017
  • 03:45
    "Комисар Паша" - криминален филм, ФРГ, 2016
  • 05:35
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 06:00
    "Монитор"
Пълна програма
  • Сега
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
Пълна програма
  • Сега
    Библиотеката /п/
  • 03:40
    Откакто свят светува /избрано/ предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
  • 04:10
    В близък план /избрано/п/
  • 04:40
    Световно наследство Манастирът Жеронимуш /п/
Пълна програма
  • Сега
    Pat the Dog
  • 03:00
    Pat the Dog
  • 03:07
    Pat the Dog
  • 03:13
    Pat the Dog
Пълна програма
  • Сега
    "Монк" - сериал, с.8 еп.11
  • 03:15
    "Готъм" - сериал, с.3 еп.17
  • 04:15
    "Бягство от затвора" - сериал, с.2 еп.14
  • 05:15
    "Мъртва точка" - сериал, с.2 еп.4
Пълна програма
  • Сега
    "Бродуейска терапия" - комедия (САЩ, 2011), режисьор Питър Богданович, в ролите: Имъджен Путс, Оуен Уилсън, Дженифър Анистън, Рис Ифънс, Сибил Шепърд, Уил Форт, Дженифър Еспозито, Катрин Хан, Майкъл Шанън и др.
  • 03:30
    "Рога" - фентъзи, криминален (САЩ, 2013), режисьор Александр Ажа, в ролите: Даниел Радклиф, Джуно Темпъл, Макс Мингела, Джо Андерсън, Кели Гарнър, Джеймс Римар, Хедър Греъм, Дейвид Морс и др. [16+]
  • 06:00
    "Седем часа разлика" /п./ - сериал, с.3 еп.22
  • 08:00
    "Любов и милосърдие" - биографичен, драма, музикален (САЩ, 2014), режисьор Бил Полад, в ролите: Пол Дейно, Пол Джиамати, Джон Кюсак, Елизабет Банкс, Дий Уолас и др.
Пълна програма
  • Сега
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 03:00
    "Приятели" - сериал
  • 04:00
    "Кухня" - сериал
  • 05:00
    "Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • Сега
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 04:00
    "Великолепният век: Кьосем" - сериал, еп.40
  • 05:00
    "Истинска звезда" - сериал
  • 06:00
    "Лекар в планината" - сериал
Пълна програма
  • Сега
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 03:10
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 03:20
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 03:35
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • Сега
    "Братя Грим", фентъзи - комедия, САЩ, 2005; реж. Тери Джилиъм, с Мат Деймън, Хийт Леджър, Лина Хийди, Моника Белучи, Питър Стормър, [15+]
  • 04:35
    "В света на Даун", късометражна драма, Белгия, 2016; реж. Питър Гескиер, с Мило Хойгебиерт, Нико Щурм, Тинеке Ван Хауте, Петер Янсенс, Хелене Де Вос, [12+]
  • 04:50
    "Моси ван Вайк", романтична драма, ЮАР, 2016; реж. Даръл Рууд, с Таника Фури, Деанре Рейнърс, Девън Хофмиър, Киара Фури, Пол Дю Тоа, [12+]
  • 05:15
    "Ездачът", драма, САЩ, 2018; реж. Клои Жао, с Брейди Жандру, Лили Жандру, Тим Жандру, Кат Клифърд, Лейн Скот, [15+]
Пълна програма
  • Сега
    "Местни новини", романтична драма, САЩ, 2001; реж. Ласе Халстрьом, с Кевин Спейси, Джулиан Мур, Джуди Денч, Кейт Бланшет, ийт Постлетуейт, [15+]
  • 03:35
    "Кунгфу тупалки", екшън - комедия, Китай, 2004; реж. Стивън Чоу, със Стивън Чоу, Ксайоганг Фенг, Уа Юен, Дани Чан, Сиу-Лунг Люнг, Чи Линг Чу, [18+]
  • 05:00
    "Земни срещи", късометражен екшън, Великобритания, 2017; реж. Сам Джонсън, с Фион О’Шей, Джесика Бардън, Люк Баверсток, Питър Съливан, Джони Палмиро, [12+]
  • 05:30
    "Разполовен", научно-фантастична драма, Дания, 2017; реж. Макс Кестнер, с Карстен Бьорнлунд, София Хелин, Марияна Янкович, Стина Екбалд, Джоузеф Мауъл, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    Anderson Cooper 360
  • 03:00
    Cuomo Prime Time
  • 04:00
    CNN Tonight with Don Lemon
  • 05:00
    Amanpour
Пълна програма
  • Сега
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Прости ми" - сериен филм /п/
  • 07:00
    "Каменно цвете" - теленовела
  • 08:10
    "Подли камериерки" - сериaл, сезон 1 /п/
Пълна програма
  • Сега
    "Фрактура" - предаване за рок музика /п/
  • 03:30
    Еротичен телепазар
  • 05:50
    "Камиони по леда" - риалити, сезон 6
  • 06:50
    "Уокър - тексаският рейнджър" - сериал, сезон 1 /п/
Пълна програма
  • Сега
    Дивото семейство от Аляска: Епизод 14
  • 03:00
    Реставрации за бъдещето: Епизод 3
  • 04:00
    Домашен алкохол: Епизод 23
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Noble M12 GTO 2.5
Пълна програма
  • Сега
    Човекът срещу Вселената: Претърсване на Луната
  • 03:00
    НАСА: Неразгадани архиви: Извънземните срещу Сталин в "Зона 51"
  • 03:48
    Какво може да се обърка?: Игра на дронове
  • 04:36
    Строителни постижения: Стадион в Мелбърн
Пълна програма
  • Сега
    Бини и призракът
  • 03:05
    Бини и призракът
  • 03:30
    Лолирок
  • 03:55
    Лолирок
Пълна програма
  • Сега
    "Знаеш ли как… Клипове"
  • 03:00
    "Най-силното сияние"
  • 03:45
    "Знаеш ли как… Клипове"
  • 04:00
    "Изследователи: Чудесната планета"
Пълна програма
  • Сега
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 07:30
    Лъки и неговата команда - анимационен сериал
  • 08:00
    Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
  • 08:15
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • Сега
    Любовен облог - 30 еп. - Сериал
  • 03:30
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
  • 04:30
    Модна фиеста - с Мариана Аршева
  • 05:30
    Политика и спорт - с Иван Търпоманов
Пълна програма
  • Сега
    Седмицата на #Иво - с Иво Божков
  • 03:00
    Страници от живота - 114 еп. - Сериал
  • 04:00
    Изумрудената огърлица - 146 еп. - Сериал
  • 07:15
    Спорт
Пълна програма
  • Сега
    Фехтовка: Световно първенство в Будапеща
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, тринадесети етап
  • 06:00
    Фехтовка: Световно първенство в Будапеща
  • 07:30
    Колоездене: Обиколка на Франция, дванадесети етап, обзор
Пълна програма
  • Сега
    Колоездене: Обиколка на Франция, тринадесети етап
  • 04:00
    Фехтовка: Световно първенство в Будапеща
  • 06:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, дванадесети етап
  • 07:30
    Лека атлетика: Европейско първенство до 20 години в Швеция, първи ден
Пълна програма
  • Сега
    Речни Чудовища, сезон 7, еп. 2
  • 03:45
    Риболовът невъзможен, сезон 1, еп. 5
  • 04:35
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 4, еп. 5
  • 05:25
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 4, еп. 5
Пълна програма
  • Сега
    Strongman Champions League
  • 03:00
    Strongman Champions League
  • 03:50
    Red Bull Global Rallycross Highlights
  • 04:40
    Sports Adventure
Пълна програма
  • Сега
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • Сега
    Мега бърлоги (Series 1): Хол с късмет (Episode 2)
  • 03:12
    Мега бърлоги (Series 1): Вдън земя (Episode 3)
  • 03:35
    Малки къщи, свободен живот (Series 1): Двойка търси първа къща на плажа (Episode 1)
  • 03:57
    Малки къщи, свободен живот (Series 1): Самотен баща търси дом за децата (Episode 2)
Пълна програма
  • Сега
    Д-р Зоуи Харт, еп. 10
  • 03:35
    Д-р Хаус - пети сезон, еп. 20
  • 04:20
    Вкусът на Истанбул с Том - кулинарно предаване, еп. 1
  • 04:45
    Вкусът на Истанбул с Том - кулинарно предаване, еп. 2
Пълна програма
  • Сега
    Военни престъпления - седми сезон, еп. 22
  • 03:25
    Безследно изчезнали - пети сезон, еп. 12
  • 04:10
    Загадъчни убийства по Агата Кристи, еп. 2
  • 06:00
    От местопрестъплението - втори сезон, еп. 14
Пълна програма
  • Сега
    "Червената шапчица", фентъзи, САЩ, 2011; реж. Катрин Хардуик, с Аманда Сайфред, Гари Олдман, Били Бърк, Шайло Фернандес, Макс Айрънс, [15+]
  • 03:55
    "Без последна спирка", крими - екшън - трилър, Франция, 2018; реж. Жом Колет-Сера, с Лиъм Нийсън, Вера Фармига, Патрик Уилсън, Джонатан Банкс, Сам Нийл, [15+]
  • 05:00
    "Битката на половете", биографична комедия, Великобритания, 2017; реж. Джонатън Дейтън, Валери Фарис, с Емма Стоун, Стив Керъл, Андреа Райзбъроу, Сара Силвърман, Бил Пулман, [12+]
  • 07:00
    "Соло: История от Междузвездни войни", фантастика - драма, САЩ, 2018; реж. Рон Хауърд, с Олдън Ерънрайх, Джунас Суотамо, Уди Харелсън, Емилия Кларк, Доналд Глоувър, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    Ловци на нацисти, сезон 1, еп. 1
  • 03:05
    Забранена история, сезон 1, еп. 2
  • 04:10
    Американски принцеси за милиони долари, сезон 1, еп. 2
  • 05:00
    География на убийствата, сезон 3, еп. 1
Пълна програма
  • Сега
    Изковани в огъня: Килич
  • 03:35
    Спецове в заложната къща: Печати
  • 03:55
    Спецове в заложната къща: Най-страхотната находка на света
  • 04:20
    Американски антиквари: "Узрели" за антики
Пълна програма
  • Сега
    МОЕТО ХОБИ
  • 03:00
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, шести сезон, 18 еп.
  • 03:30
    Риболовен филм
  • 04:30
    Истории от музея
Пълна програма
  • Сега
    "Яя и Зук"
  • 03:00
    "Кит и Кейт"
  • 03:15
    "Бери и Доли"
  • 03:25
    "Бож"
Пълна програма
  • Сега
    07:00 - Повторения
  • 06:00
    "Социална мрежа" - /п/
  • 07:00
    "Всяка сутрин" - новинарски блок
  • 09:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • Сега
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • Сега
    "Носферату 1.07" - сериал
  • 03:05
    "Тя" - фантастичен филм със Сандал Бергман, Дейвид Гос.
  • 04:45
    "Блекджек" - черна комедия с Бет Мидлър, Кен Уол.
  • 06:30
    "Звездите отблизо": Джеки Чан
Пълна програма
  • Сега
    MTV Флорибама Шор
  • 03:00
    М е за Музика
  • 04:00
    М е за Музика
  • 07:00
    Клуб "MTV Закуска"
Пълна програма
  • Сега
    Hot Right Now!
  • 03:00
    a-ha: MTV Unplugged
  • 03:45
    George Ezra Live @ V Festival 2017
  • 04:05
    James Arthur Live @ V Festival...
Пълна програма
  • Сега
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    100% Anthems!
Пълна програма
  • Сега
    Патрулиращи кучета, сезон 8, еп. 10
  • 03:00
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 14
  • 03:50
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 4
  • 04:15
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • Сега
    Голям, по-голям, най-голям, еп. 7
  • 03:25
    Строителна зона, еп. 18
  • 03:50
    Мигове от катастрофата, еп. 18
  • 04:10
    Голям, по-голям, най-голям, еп. 7
Пълна програма
  • Сега
    Диви острови, еп. 2
  • 03:20
    Диви острови, еп. 6
  • 04:10
    Езерни убийци, еп. 1
  • 04:55
    Невероятни животни компилации, еп. 7
Пълна програма
  • Сега
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Норич Сити - Суонси Сити, мач от Чемпиъншип /п/
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Бордо - Монпелие, мач от френската Лига 1 /п/
Пълна програма
  • Сега
    Филм
  • 03:40
    "За любовта"
  • 04:35
    "Насаме с всички"
  • 05:00
    Новини
Пълна програма
  • Сега
    "Планета Live" - музикална програма
  • 03:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 03:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 03:40
    "Звездите празнуват" - музикална програма
Пълна програма
  • Сега
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 03:00
    "Пъстра броеница" - музикална програма
  • 03:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:40
    "Фолкмагия" - избрани песни
Пълна програма
  • Сега
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 03:00
    "Промо" - новите хитове
  • 03:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 03:40
    "Златните хитове на Пайнер" - най-доброто през годините
Пълна програма
  • Сега
    "Пирамидата" - ужаси, U, 2014
  • 03:50
    "Онг бак 2" - екшън филм, Т, 2008
  • 05:35
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 05:55
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • Сега
    Футбол, Купа на африканските нации:
  • 04:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Фитнес серии
  • 08:00
    Горещите въпроси в спорта
Пълна програма
  • Сега
    "Ултимативното чарт шоу: Най-успешните хитове през 40-те годни" - музикално шоу
  • 05:00
    "Супер търговци - 4 стаи, 1 сделка" - битпазар / шоу
  • 05:40
    "Моята история - моят живот" - доку-поредица
  • 06:25
    "Експлозивно" - журнал
Пълна програма
  • Сега
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 03:35
    Вести-Москва
  • 04:00
    Вести
  • 05:00
    Сериал: "Обикновен живот"
Пълна програма
  • Сега
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 03:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 04:00
    "Така е"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
Пълна програма
  • Сега
    "Шестимата" - комедиен сериал
  • 03:25
    "Дръзката тройка" - комедийно шоу
  • 04:30
    "Switch Reloaded" - комедийно шоу
  • 05:35
    "Патрулна обиколка" - доку-поредица
Пълна програма
  • Сега
    "Прокудени от бащин край" /повторение/
  • 03:00
    "Директно за култура " с водещ Любомир Захариев /повторение/
  • 05:00
    "Всички на мегдана" - поздравителен концерт /повторение /
  • 05:45
    Дискусионно студио"/повторение/
Пълна програма
  • Сега
    Крикет: специално издание
  • 03:30
    Футболна сутрин
  • 04:30
    Висшата лига в аванс
  • 05:00
    Мастърс Мундиал
Пълна програма
  • Сега
    Infomercials
  • 06:45
    Der kleine Tiger Daniel
  • 06:55
    Die Oktonauten
  • 07:05
    Die Oktonauten
Пълна програма
  • Сега
    Кухня - игрален филм
  • 04:30
    Балканфолк 2019
  • 06:30
    Исторически календар
  • 06:35
    Музикален блок
Пълна програма
  • Сега
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
Пълна програма
  • Сега
    Чудовищата в мен: Лакоми за плът
  • 03:36
    Д-р Пъпкотрепач: Епизод 7
  • 04:24
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Анджела
  • 06:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Най-незабравимите клиентки на Ранди
Пълна програма
  • Сега
    Бъди там в музика и картини!
  • 03:00
    Поморие - Полетът на мечтите
  • 03:30
    Виж България - Велинград
  • 04:00
    Произведено в Япония
Пълна програма
  • Сега
    Строителство в Аляска (Series 9): Форт в гората (Episode 6)
  • 03:00
    Ловци на духове по света (Series 2): Светият дух (Episode 6)
  • 03:45
    Кралете на басейните (Series 4): Този басейн се издига нагоре (Episode 5)
  • 04:05
    Кралете на басейните (Series 4): Райско кътче в Тексас (Episode 6)
Пълна програма
  • Сега
    Строителство в Аляска (Series 9): Форт в гората (Episode 6)
  • 03:00
    Ловци на духове по света (Series 2): Светият дух (Episode 6)
  • 03:45
    Кралете на басейните (Series 4): Този басейн се издига нагоре (Episode 5)
  • 04:05
    Кралете на басейните (Series 4): Райско кътче в Тексас (Episode 6)
Пълна програма
  • Сега
    Среднощно препускане, САЩ, екшън/комедия/криминален, 1988
  • 03:40
    Психо, САЩ, ужаси/мистерии/трилър, 1960
  • 06:30
    Върхът на Данте, САЩ, екшън/приключенски/трилър, 1997
  • 08:15
    Моят замък, Великобритания, драма/романтичен, 2003
Пълна програма
  • Сега
    "Какво е да си музикален?" - забавно-информационно предаване
  • 03:00
    "България вчера, днес и утре" - документална поредица
  • 03:30
    "Български надежди" - 2 еп., документална поредица за талантливите деца в България
  • 04:00
    "Изкуството - тогава, сега и завинаги: Станимир Божилов" - 54 еп., предаване за изкуство
Пълна програма
  • Сега
    В ритъма на Антъни Бурдейн - първи сезон, еп. 3
  • 03:40
    Рецептите за хляб на Пол Холивуд, еп. 3
  • 04:00
    Рецептите за хляб на Пол Холивуд, еп. 4
  • 04:25
    Бойният клуб на Джейми и Джими - трети сезон, еп. 6
Пълна програма
  • Сега
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 10:00
    Познайте годината!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • Сега
    Чърчил Биографичен, Драма, Исторически 2017
  • 03:18
    ГАЛ Драма, Трилър 2006
  • 05:28
    Нико 2 Малко братче големи проблеми Анимация, Приключенски, Комедия 2012
  • 06:42
    Щъркелчето Ричард Анимация, Приключенски, Комедия 2017
Пълна програма
  • Сега
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:20
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:00
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:55
    "CSI: По следите на извършителите" - криминален сериал
Пълна програма
  • Сега
    Агентите на ЩИТ - четвърти сезон, еп. 15
  • 03:10
    Мистър Бийн - първи сезон, еп. 9
  • 03:35
    Мистър Бийн - първи сезон, еп. 10
  • 04:00
    Отдел "Разследване", еп. 5
Пълна програма
  • Сега
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 10:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    Club Classics
Пълна програма
  • Сега
    F-PARTIES
  • 03:00
    FESTIVALS
  • 03:30
    FESTIVALS
  • 03:55
    F-PARTIES
Пълна програма
  • Сега
    Welcome To The Weekend!
  • 06:00
    Nothing But Hits
  • 12:00
    Non-Stop Pop!
  • 18:00
    Fresh Vidz & Hot Hits!
Пълна програма
  • Сега
    "Хладнокръвно" - 1 eп.
  • 03:30
    "Слава чрез убийство" - 5 еп.
  • 04:20
    "Съдия Джуди" - 170, 171 и 172 еп.
  • 05:25
    "Кошмарни съседи" - 5 еп.
Пълна програма
  • Сега
    05.00 Нощен информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Свободна зона с Георги Коритаров 1"
Пълна програма
  • Сега
    Привет, Малек!
  • 03:05
    Сезон охоты
  • 03:30
    Подводная охота
  • 03:55
    Охота в Камеруне
Пълна програма
  • Сега
    "Бъгси" - биографична драма с уч. на Уорън Бийти, Анет Бенинг, Харви Кайтел, Бен Кингсли, Елиът Гулд, Джо Мантеня и др.
  • 06:00
    "От местопрестъплението: Кибер атаки" - сериал, сезон 2 /п/
  • 07:00
    "След толкова години" - романтична драма с уч. на Симон Томала, Свен Мартинек, Юта Уачовяк, Лукас Шуст и др.
  • 08:50
    "Да се превърнеш в мачо" - романтична комедия с уч. на Кристиан Улман, Айлин Тезел, Дар Салим, Аксел Щайн, Петер Прагер и др.
Пълна програма
  • Сега
    Dirty Jobs: Mule Logger
  • 03:15
    Cuff Me If You Can: Hooker on the Run
  • 04:00
    Finding Bigfoot: Turtleman's Bigfoot
  • 04:45
    Extreme Engineering: Panama Canal
Пълна програма
  • Сега
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета (Series 24): Унаследени рецепти (Episode 2)
  • 03:15
    Печено във Върмонт (Series 1): Вкусни хапки (Episode 4)
  • 03:37
    Печено във Върмонт (Series 1): Печива за фестивала (Episode 5)
  • 04:00
    Подставени клиенти (Series 2): Любовта боли (Episode 12)
Пълна програма
  • Сега
    Кръстници вълшебници
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:45
    Като Вещиците
Пълна програма
  • Сега
    Фехтовка: Световно първенство в Будапеща
  • 04:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, тринадесети етап
  • 06:00
    Фехтовка: Световно първенство в Будапеща
  • 07:30
    Колоездене: Обиколка на Франция, дванадесети етап, обзор
Пълна програма
  • Сега
    "Червената шапчица", фентъзи, САЩ, 2011; реж. Катрин Хардуик, с Аманда Сайфред, Гари Олдман, Били Бърк, Шайло Фернандес, Макс Айрънс, [15+]
  • 03:55
    "Без последна спирка", крими - екшън - трилър, Франция, 2018; реж. Жом Колет-Сера, с Лиъм Нийсън, Вера Фармига, Патрик Уилсън, Джонатан Банкс, Сам Нийл, [15+]
  • 05:00
    "Битката на половете", биографична комедия, Великобритания, 2017; реж. Джонатън Дейтън, Валери Фарис, с Емма Стоун, Стив Керъл, Андреа Райзбъроу, Сара Силвърман, Бил Пулман, [12+]
  • 07:00
    "Соло: История от Междузвездни войни", фантастика - драма, САЩ, 2018; реж. Рон Хауърд, с Олдън Ерънрайх, Джунас Суотамо, Уди Харелсън, Емилия Кларк, Доналд Глоувър, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    Music of BG
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • Сега
    The Hive
  • 03:00
    Zou
  • 03:15
    Zou
  • 03:30
    Henry Hugglemonster
Пълна програма
  • Сега
    Кръстници вълшебници
  • 03:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 03:45
    Като Вещиците
Пълна програма
  • Сега
    Welcome To The Weekend!
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 12:00
    Smells Like The 90s
  • 18:00
    Flashback Fridays
Пълна програма
  • Сега
    Kiss Of Death: Love Aflame
  • 03:00
    Diabolical: Deadly Love: Mother Of All Murders
  • 03:45
    Twisted Sisters: My Sister's Keeper
  • 04:30
    True Crime with Aphrodite Jones: Murder on Route 91
Пълна програма
  • Сега
    Fight Stars: Angela Lee
  • 03:00
    Sport Stars Uncovered: Serena Williams
  • 03:30
    Fast Lane: Lewis Hamilton
  • 04:00
    Sport Stars Uncovered: Serena Williams
Пълна програма
  • Сега
    Fight To Survive
  • 03:00
    Survival Science
  • 03:20
    Survival Science
  • 03:45
    Wardens
Пълна програма
  • Сега
    Изковани в огъня: Килич
  • 03:35
    Спецове в заложната къща: Печати
  • 03:55
    Спецове в заложната къща: Най-страхотната находка на света
  • 04:20
    Американски антиквари: "Узрели" за антики
Пълна програма
  • Сега
    Мигове от катастрофата, еп. 18
  • 03:10
    Голям, по-голям, най-голям, еп. 7
  • 03:55
    Строителна зона, еп. 18
  • 04:15
    Мигове от катастрофата, еп. 18
Пълна програма
  • Сега
    "Преди обед" /п./
  • 04:50
    "Опасни улици" /п./ - сериал
  • 05:40
    "Лице в лице" /п./
  • 06:00
    "Трансформърс: Рескю Ботс" - анимация, сериал, еп.14
Пълна програма
  • Сега
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 7, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 03:15
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 8, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 03:45
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 9, спорт, риалити, Финландия, 2012
  • 04:15
    Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 10, спорт, риалити, Финландия, 2012
Пълна програма
  • Сега
    Фронт; , 2010
  • 04:20
    Светът на невероятния Спайдърмен; САЩ, 2014
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
Пълна програма
  • Сега
    Какво е нужно за убийство: Масово убийство в Ню Орлиънс
  • 03:20
    Какво е нужно за убийство: Убиеца от веригата за бързо хранене
  • 03:45
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 3
  • 04:10
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 4
Пълна програма
  • Сега
    Плячката на ловеца
  • 03:15
    Аномалията
  • 06:00
    Рождество 2: Опасна спявка
  • 08:10
    Космически воини
Пълна програма
  • Сега
    Сквозной эфир
  • 03:00
    "Тайм-код" с Владимиром Ленским
  • 03:30
    Сквозной эфир
  • 04:50
    Сквозной эфир. Гость
Пълна програма
  • Сега
    Саут Парк
  • 03:10
    Саут Парк
  • 03:35
    Jackass
  • 04:00
    Instant Mom
Пълна програма
  • Сега
    Skinny Petite Escort Takes Fat Cock (18+)
  • 02:59
    A Big Load (18+)
  • 03:18
    The Butt Plug Burglar (18+)
  • 03:44
    Anal Queen Escort (18+)
Пълна програма
  • Сега
    Тенис: Bucharest Open, Букурещ - четвъртфинали (WTA International - повторение)
  • 06:25
    "Ла Лига Архивите" - документален филм
  • 07:00
    Футбол: Атлетико /М/ - Реал /Сосиедад/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 09:00
    Футбол: Ел Класико: Барселона - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
Пълна програма
  • Сега
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Новини
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • Сега
    Xtreme Fighting Championships
  • 05:40
    CFFC - Cage Fury Fighting Championships
  • 07:20
    Ultimate Taekwondo
  • 07:35
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • Сега
    Thrillbillies
  • 03:00
    Thrillbillies
  • 03:30
    The Kickback
  • 05:00
    The Adventures of Danny & The Dingo
Пълна програма
  • Сега
    Личният живот на средновековните крале (Series 1): Какво трябва да знае кралят? (Episode 2)
  • 03:35
    Невидимите градове на Италия (Series 1): Венеция (Episode 2)
  • 04:30
    Бойни кораби (Series 1): Могъщи дървени кораби (Episode 4)
  • 05:35
    Средновековните мъртъвци (Series 3): Галоуглас - истинската игра на тронове (Episode 4)
Пълна програма
  • Сега
    "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1
  • 05:00
    Документална поредица
  • 05:30
    Българска поп музика
  • 06:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
  • Сега
    Becca Stevens - Nice Jazz Festival
  • 03:20
    The Bad Plus plays 'Science Fiction' by Ornette Coleman - Jazz a la Villette
  • 04:20
    Becca Stevens - MOODS
  • 05:05
    Marc Ducret Solo et Samuel Blaser Trio - Jazz Fest Sarajevo
Пълна програма
  • Сега
    Футбол: Локомотив Пловдив - Славия, мач от Първа професионална лига /п/
  • 04:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Лудогорец - Ференцварош, мач реванш от първия квалификационен кръг на Шампионската лига /п/
  • 10:00
    Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2018-19), 30-и епизод /п/
Пълна програма
  • Сега
    Футбол: Леванте - Жирона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 03:00
    Футбол: Алавес - Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 05:00
    Футбол: Реал /М/ - Реал /Сосиедад/ (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
  • 07:00
    Тенис: Петра Квитова - Кики Бертенс (Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт; WTA Premier - I полуфинал, повторение)
Пълна програма
  • Сега
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Уулвърхямптън Уондърърс, полуфинален мач за Азиатската купа на Висшата лига /п/
  • 10:00
    Футбол: Манчестър Сити - Уест Хям Юнайтед, полуфинален мач за Азиатската купа на Висшата лига /п/
  • 12:00
    "Сто във Висшата лига", предаване за английски футбол (2019), 7-и епизод /п/
Пълна програма
  • Сега
    Целувката на смъртта: Пламенна любов
  • 03:00
    Диаболично: Убийството на убийствата
  • 03:45
    Злите сестри: Епизод 4
  • 04:30
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Убийство на шосе 91
Пълна програма
  • Сега
    "Епизод", (п)
  • 03:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 04:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 05:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
Пълна програма
  • Сега
    "Лудият Макс: Пътят на яростта", екшън - фантастика, Австралия, 2015; реж. Джордж Милър, с Том Харди, Шарлийз Терон, Никълъс Холт, Хю Кейс-Бърн, Зоуи Кравиц, [18+]
  • 03:35
    "Ръжда и кости", драма, Франция, 2012; реж. Жак Одиар, с Марион Котийар, Матиас Шьонертс, Арман Вердюр, Селин Салет, Корин Масиеро, [12+]
  • 05:40
    "Щом настъпи войната", документален, Чехия, 2018; реж. Ян Геберт, [+]
  • 07:00
    "В небето", анимация, САЩ, 2009; реж. Пийт Доктър, Боб Питърсън, [0+]
Пълна програма
  • Сега
    "Роден син", драма, САЩ, 2019; реж. Рашид Джонсън, с Аштън Сандърс, Маргарет Куали, Ник Робинсън, Кики Лейн, Бил Камп, [18+]
  • 03:25
    "Черен понеделник I, 6 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Лесли Хедланд, с Дон Чийдъл, Андрю Ранълс, Реджина Хол, Пол Шиър, [18+]
  • 03:55
    "Президент карикатура II, 7 еп.", комедия - сатира, САЩ, 2019, [15+]
  • 04:30
    "Да преминеш границата", биографична драма, САЩ, 2005; реж. Джеймс Манголд, с Хоакин Финикс, Рийз Уидърспуун, Робърт Патрик, Робърт Патрик, Далас Робъртс, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Живи въглени: село Жребичко (образователен филм за селски туризъм)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • Сега
    Пес Патрул
  • 03:15
    Пламъчко и Машините
  • 03:35
    Пламъчко и Машините
  • 04:00
    Пес Патрул
Пълна програма
  • Сега
    Ендевър, сезон 4, еп. 4, Великобритания, криминален/мистерии, 2016
  • 03:35
    Ендевър, сезон 5, еп. 1, Великобритания, криминален/мистерии, 2016
  • 05:25
    Полдарк, сезон 2, еп. 8, Великобритания, исторически/драма, 2016
  • 06:25
    Полдарк, сезон 2, еп. 9, Великобритания, исторически/драма, 2016
Пълна програма
  • Сега
    Пиано, соло Биографичен, Драма Италия 2007
  • 03:00
    Танцьорката и крадецът Драма Испания 2009
  • 06:10
    Наръчник за майки и дъщери Романтичен Франция 2002
  • 07:40
    Пиу! Семеен Холандия 2010
Пълна програма
  • Сега
    Червени светлини Трилър Испания, САЩ 2012
  • 04:15
    Тратория Комедия САЩ 2012
  • 07:05
    Том и Хък Криминален, Семеен Германия, Австрия 2012
  • 08:40
    Диско Комедия Франция 2008
Пълна програма
  • Сега
    Възкръсналата Мери Романтичен, Трилър САЩ 2007
  • 03:25
    Тюркоаз Биографичен, Исторически Белгия 2010
  • 06:15
    Единственият Комедия Дания 1999
  • 08:00
    Благодаря, татко, благодаря, мамо Комедия Франция 2010
Пълна програма
  • Сега
    Highway
  • 03:00
    Studs
  • 04:30
    The Fuzz
  • 05:20
    Bye Bye Blackbird
Пълна програма
  • Сега
    Live Recap FIM X-Trial 2019
  • 04:00
    Custom
  • 04:30
    World Kite Boarding Championships 2018
  • 05:00
    Live Recap Crankworx Whistler 2018
Пълна програма
  • Сега
    Тенис-турнир от сериите АТР 250, Бостад: Четвъртфинална среща
  • 03:25
    Лека атлетика: Турнир "Златен шпайк" - част от веригата IAAF World Chalange
  • 06:00
    Футбол: Португалия - Холандия - финал на "УЕФА Лига на нациите"
  • 08:00
    Автомобилизъм: Spa Classic магазинна програма
Пълна програма
  • Сега
    Панорама с Бойко Василев /п/
  • 03:45
    Езера край морския бряг научнопопулярен филм
  • 04:15
    Бързо, лесно, вкусно /п/
  • 04:45
    История.bg Йоан Владислав/п/
Пълна програма
  • Сега
    Волейбол: Лига на нациите - мъже България - Австралия
  • 04:40
    Волейбол: Лига на нациите - мъже България - Япония
  • 06:00
    Автомобилизъм: Суперкарс Второ състезание в Таунсвил
  • 08:00
    Волейбол: Лига на нациите - мъже България - САЩ
Пълна програма
  • Сега
    Професионален бокс: Франк Уорън: Галавечер от Лондон Джо Джойс срещу Браян Дженингс/ Даниел Дюбоа срещу Нейтън Горман
  • 04:30
    ММА: Класика от UFC Франки Едгар - Грей Мейнард
  • 06:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP Състезание за голямата награда на Германия
  • 08:00
    Голф: The Open 2019 "Тони Джаклин", филм
Пълна програма
  • Сега
    Футбол: Италианска Серия А Наполи - Киево
  • 04:00
    Футбол: Италианска Серия А Милан - Парма
  • 06:00
    Футбол: Италианска Серия А Торино - Дженоа
  • 08:00
    Футбол: Италианска Серия А Интер - Фрозиноне
Пълна програма
  • Сега
    Футбол: Испанска Ла Лига Реал Мадрид - Севиля
  • 03:40
    Футбол: Испанска Ла Лига Виляреал - Хетафе
  • 05:30
    Футбол: Испанска Ла Лига Най-добрият страж на Ла Лига
  • 06:00
    Футбол: Испанска Ла Лига Райо Валекано - Селта
Пълна програма
  • Сега
    "Лява политика" с водещ Александър Симов (п)
  • 03:00
    "Студио Икономика" с водещ Нора Стоичкова (п)
  • 04:00
    "Дискусионен клуб" с Велизар Енчев (п)
  • 05:00
    "Следобед с БСТВ" с Елена Пенчукова (п)
Пълна програма
  • Сега
    Остросюжетный сериал "ЛЕСНИК": "Утопленница"
  • 03:50
    Алексей Кравченко, Сергей Жарков, Вадим Цаллати в детективном сериале "БРАТЬЯ" 10-я с., 11-я с.
  • 05:35
    "Поедем, поедим!"
  • 06:00
    "СЕГОДНЯ"
Пълна програма

Сериали

bTV Comedy 03:00
"Приятели" - сериал
Viasat Nature 03:00
Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 14
Хоби ТВ 03:00
АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, шести сезон, 18 еп.
EuroNews 03:00
Страници от живота - 114 еп. - Сериал
Film Plus HD 03:00
Футбол: Алавес - Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)

Всички предавания

Спорт

Discovery Science 03:00
НАСА: Неразгадани архиви: Извънземните срещу Сталин в "Зона 51"
Film Plus HD 03:00
Футбол: Алавес - Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
AXN Black 03:15
Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 8, спорт, риалити, Финландия, 2012
National Geographic 03:25
Строителна зона, еп. 18
MAX Sport 4 03:40
Футбол: Испанска Ла Лига Виляреал - Хетафе

Всички предавания

Филми

FilmBox Basic 03:00
Танцьорката и крадецът Драма Испания 2009
БНТ 03:05
Госпожо Държавен секретар 2 тв филм /8 епизод/п/(14)
MGM 03:05
"Тя" - фантастичен филм със Сандал Бергман, Дейвид Гос.
Vivacom Arena 03:18
ГАЛ Драма, Трилър 2006
AXN 03:20
Пътешественици; сезон 2, епизод 1, драма, мистерия, САЩ, 2017

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}