ТВ Програма

ТВ програма

Alfa

  • Сега
    Новини
  • 10:10
    Народна музика
  • 10:30
    Публицистично предаване на телевизия RT
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    Избрано от "Капиталът" - публицистично предаване
  • 11:40
    "Войната срещу православието" - интервю с проф. Валерий Алексеев
  • 12:00
    "Новините в 12" - обедна емисия
  • 12:30
    Народна музика
  • 13:00
    Новини
  • 13:10
    "На жълтите павета" - публицистично предаване /п/
  • 13:40
    АТАКА в действие
  • 14:00
    Новини
  • 14:10
    "Извънредно включване" - публицистично предаване /п/
  • 14:40
    Народна музика
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    "Баба Тинка - разказ за една истинска българка" - документален филм
  • 15:30
    АТАКА в действие
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Избрано от "Неделник с Волен Сидеров" - обзорно предаване
  • 17:00
    Новини
  • 17:10
    Избрано от "Неделник с Волен Сидеров" - обзорно предаване
  • 18:00
    "Държавата днес" - информационно - публицистичен блок
  • 18:30
    "На жълтите павета" - публицистично предаване
  • 19:00
    Новини
  • 19:30
    Публицистично предаване на телевизия RT
  • 20:00
    Новини
  • 20:10
    "Хрътката" - сериен филм, Русия, 8 еп.
  • 21:00
    "Държавата днес" - информационно-публицистичен блок /п/
  • 21:30
    "На жълтите павета" - публицистично предаване /п/
  • 22:00
    Избрано от "Неделник с Волен Сидеров" - обзорно предаване
  • 23:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
  • 01:00
    Избрано от "Неделник с Волен Сидеров
  • 03:00
    Извънредно включване" - публицистично предаване
  • 03:30
    Интервютата на Алфа Тв
  • 04:00
    Повторения

Сериали

AXN Black 10:00
Щура надпревара; сезон 1, епизод 2, риалити, Унгария, 2016
Хоби ТВ 10:00
Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон, 24 еп.
bTV Action 10:00
"Извън играта" - сериал, с.7, еп. 1
bTV Lady 10:00
"Дамата с воала" - сериал
Diema 10:00
"В.И.П." - сериал, сезон 4, /п/

Всички предавания

Спорт

Nova Sport 10:00
Футбол: Хъл Сити - Съндърланд, мач от Чемпиъншип, повторение
Diema Sport 10:00
Футбол: Лудогорец - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
Diema Sport 2 10:00
Футбол: Арсенал - Донакстър Роувърс, мач от трети кръг на Карабао къп, повторение
Ring.BG 10:00
Италия, Серия А: Ювентус - Фиорентина
Film Plus 11:00
Пряко: Тенис: Guangzhou International Women's Open, Гуанджоу - четвъртфинали (WTA International)

Всички предавания

Филми

Planeta Folk 10:00
"Звездите на България" - музикален гост
TVT 10:00
Потопът в Черно море (образователен филм за познавателен туризъм)
bTV Comedy 10:00
"Високосна година" -  комедия, романтичен (САЩ, Ирландия, 2010), режисьор - Ананд Тъкър, актьори - Ейми Адамс, Матю Гууд, Кейтлин Олсън, Адам Скот, Мартин Шърман, Брайън Милигън, Джон Бърк, Джон Литгоу и др.
Cinemax 2 10:10
"Театърът представя ІV - Три вида глупост", късометражна комедия, Великобритания, 2015; реж. Мустафа Ксейбати, с Шон Уолш, Марек Ларууд, Джослин Джи Есиън, Вик Рийвс, Винсънт Джером, [12+]
AXN 10:15
Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 20, криминален, драма, САЩ, 2016

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}