ТВ Програма

ТВ програма

Alfa

  • 05:25
    "С песните на..."
  • 05:45
    "На жълтите павета" (п)
  • 06:15
    Волен Сидеров пред обществеността
  • 06:25
    "Капиталът" (п)
  • 08:00
    "Добро утро, българи"
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "Неделник с Волен Сидеров" (п)
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    "Неделник с Волен Сидеров" (п)
  • 12:00
    Новини
  • 12:25
    "Неделник с Волен Сидеров" (п)
  • 13:00
    Новини
  • 13:10
    "Капиталът" (п)
  • 13:35
    Интервю
  • 14:00
    Новини
  • 14:10
    Събеседниците на "Добро утро, българи"
  • 15:00
    Новини
  • 15:10
    "Българска душа" (п)
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    "Остров Свети Иван" - документален филм
  • 16:35
    Волен Сидеров пред медиите
  • 17:00
    Новини
  • 17:10
    Избрано от "Неделник"
  • 18:00
    "Държавата днес" - информационна емисия
  • 18:30
    "На жълтите павета" - публицистично предаване
  • 19:00
    Новини
  • 19:25
    Интервю
  • 20:00
    Новини
  • 20:10
    Избрано от "Неделник"
  • 21:00
    "Държавата днес" (п)
  • 21:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 22:00
    Новини
  • 22:10
    "Безценна перла" (сериен филм)
  • 23:00
    "В окото на бурята" (п)
  • 00:25
    "Неделя - ден Господен" (п)
  • 02:05
    "По стъпките на свободата" - документален филм
  • 03:00
    "Държавата днес" (п)
  • 03:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 04:00
    Събеседниците на "Добро утро, българи"

Сериали

Viasat Nature 00:40
Хищни домашни любимци, сезон 1, еп. 3
Viasat History 00:40
В търсене на съкровището на нацистите, сезон 1, еп. 3
AXN 00:50
Шерлок Холмс; сезон 4, епизод 3, криминален, драма, Великобритания, 2016
Fox Channel 00:50
Макгайвър - втори сезон, еп. 17
Fox Life 00:55
Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 9

Всички предавания

Спорт

Eurosport 01:45
Колоездене: Световно първенство в Инсбрук, часовник, младежи
Eurosport HD 00:45
Колоездене: Еврометропол
Nova Sport 01:15
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Film Plus 01:30
Тенис: Toray Pan Pacific Open, Токио (WTA Premier - повторение)

Всички предавания

Филми

Cinemax 00:45
"Пет пръста за Марсилия", драма - уестърн, ЮАР, 2017; реж. Майкъл Матюс, с Вуйо Дабюла, Хамилтън Дламини, Жету Дломо, Кенет Нкози, Мдудузи Мабасо, [18+]
AXN 00:50
Шерлок Холмс; сезон 4, епизод 3, криминален, драма, Великобритания, 2016
AXN Black 01:00
Престъпления без граници; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2015
MCM 01:00
Драконова топка Z (анимация)
Diema 01:00
"Заразно зло: Изтребване" - екшън с уч. на Мила Йовович, Али Лартър, Иън Глен, Ашанти, Кристофър Игън, Спенсър Лок, Матю Марсдън, Майк Ейпс и др. /п/

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал
Eurosport HD 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал
Eurosport HD 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал

Всички предавания



{START_COUNTER}