ТВ Програма

ТВ програма

БНТ

  • 05:40
    Още от деня коментарно предаване/п/
  • 05:55
    Телепазарен прозорец
  • 06:10
    Търсачи на реликви 2 тв филм /2 епизод/п/
  • 07:00
    Сутрешен блок информационно предаване с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев
  • 08:30
    По света и у нас Информационна емисия
  • 08:45
    История.bg Йоан Владислав/п/
  • 09:45
    100% будни /най-доброто/ предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев/п/
  • 10:45
    Капри тв филм /24 епизод/п/
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 12:30
    Завръщане от Рим тв филм /5, последна серия/
  • 13:30
    Бързо, лесно, вкусно /п/
  • 14:00
    Малки истории /п/
  • 15:00
    Предаване за хора с увреден слух
  • 15:15
    Сафарито на Скаут тв филм
  • 15:40
    Телепазарен прозорец
  • 16:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 16:10
    Новини на турски език
  • 16:30
    Капри тв филм /25 епизод/
  • 17:30
    Бързо, лесно, вкусно /п/
  • 18:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 18:20
    Още от деня
  • 19:00
    Търсачи на реликви 2 тв филм /3 епизод/
  • 19:50
    Лека нощ, деца!
  • 20:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    Панорама с Бойко Василев седмично обзорно политическо предаване с водещ Бойко Василев
  • 22:00
    Госпожо Държавен секретар 2 тв филм /8 епизод/(14)
  • 23:00
    По света и у нас
  • 23:30
    Концерт на Омар Хаким Международен джаз фестивал - Банско 2018
  • 00:30
    В охранителния бизнес игрален филм /САЩ, 2013 г./ режисьор: Адам Биймър, Ивън Биймър, в ролите: Итън Ембри, Майкъл Гладис, Клия Дювал, Адам Аркин и др. (12)
  • 02:05
    100% будни /най-доброто/ предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев/п/
  • 03:05
    Госпожо Държавен секретар 2 тв филм /8 епизод/п/(14)
  • 03:55
    Днес и утре
  • 04:20
    Още от деня коментарно предаване/п/

Сериали

Fox Crime 03:25
Безследно изчезнали - пети сезон, еп. 12
Fox Life 03:35
Д-р Хаус - пети сезон, еп. 20
Fox Channel 03:35
Мистър Бийн - първи сезон, еп. 10
EPIC Drama 03:35
Ендевър, сезон 5, еп. 1, Великобритания, криминален/мистерии, 2016
AXN Black 03:45
Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 9, спорт, риалити, Финландия, 2012

Всички предавания

Спорт

National Geographic 03:25
Строителна зона, еп. 18
MAX Sport 4 03:40
Футбол: Испанска Ла Лига Виляреал - Хетафе
AXN Black 03:45
Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 9, спорт, риалити, Финландия, 2012
National Geographic HD 03:55
Строителна зона, еп. 18
MAX Sport 3 04:00
Футбол: Италианска Серия А Милан - Парма

Всички предавания

Филми

FilmBox Plus 03:25
Тюркоаз Биографичен, Исторически Белгия 2010
HBO3 03:25
"Черен понеделник I, 6 еп.", комедия, САЩ, 2019; реж. Лесли Хедланд, с Дон Чийдъл, Андрю Ранълс, Реджина Хол, Пол Шиър, [18+]
Хоби ТВ 03:30
Риболовен филм
Cinemax 2 03:35
"Кунгфу тупалки", екшън - комедия, Китай, 2004; реж. Стивън Чоу, със Стивън Чоу, Ксайоганг Фенг, Уа Юен, Дани Чан, Сиу-Лунг Люнг, Чи Линг Чу, [18+]
HBO 2 03:35
"Ръжда и кости", драма, Франция, 2012; реж. Жак Одиар, с Марион Котийар, Матиас Шьонертс, Арман Вердюр, Селин Салет, Корин Масиеро, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}