ТВ Програма

ТВ програма

BNT2

  • 05:25
    Скалните манастири в България документална поредица /БНТ 2 Русе/2 част/п/
  • 06:00
    Танци от равнината фолклор
  • 06:30
    История.bg Градостроителите на млада София /п/
  • 07:30
    Култура.БГ /п/
  • 08:30
    По света и у нас
  • 08:45
    Афиш културно-информационно предаване /п/
  • 09:00
    Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Благоевград/
  • 10:00
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/
  • 10:30
    Часът на зрителите /избрано/
  • 11:00
    Български уроци - народни танци, песни и обичаи /избрано/п/
  • 11:30
    Пред олтара на операта /избрано/
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:30
    Култура.БГ
  • 13:30
    Пътеводител БГ /избрано/
  • 14:00
    Капри сериен тв филм /55 епизод/п/
  • 15:00
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
  • 16:00
    Магна Аура, изгубеният град - Двубоят тв сериен филм /9 серия/
  • 16:30
    Пътешествия документална поредица /п/
  • 17:00
    Южни хроники: Традиции и маршрути документална поредица /11, последен епизод/
  • 17:25
    5 минути София
  • 17:30
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/избрано/
  • 18:00
    По света и у нас
  • 18:20
    Капри сериен тв филм /56 епизод/
  • 19:15
    Ленти и документи: "Безработни" документален филм /1993 г./
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:30
    Туристически маршрути
  • 21:00
    Евроновини: В бъдещето
  • 21:10
    Стани богат тв игра /п/
  • 22:00
    История.bg Джентълменът на българската общественост /п/
  • 23:00
    Черно слънце игрален филм /Италия, Франция, 2007 г./, режисьор Кшищоф Зануси, в ролите: Валерия Голино, Каспар Капарони, Лоренцо Балдучи, Мариела Лозардо, Джузепе Сулфаро, Антонио Яниело и др. (12)
  • 00:45
    Южни хроники: Традиции и маршрути документална поредица /10 епизод/п/
  • 01:15
    Пред олтара на операта /избрано/п/
  • 01:45
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
  • 02:45
    Афиш културно-информационно предаване /п/
  • 03:00
    Добро утро с БНТ 2 /п/
  • 04:00
    Часът на зрителите /избрано/п/
  • 04:30
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/

Сериали

Viasat Nature 01:35
Операция "Човекоядец", сезон 1, еп. 3
VOX 01:35
"Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
Fox Channel 01:45
Светкавицата - четвърти сезон, еп. 5
Fox Life 01:50
Агнешко - четвърти сезон, еп. 8
EPIC Drama 01:55
Кръгът Блечли, сезон 1, еп. 4, Великобритания, 2014

Всички предавания

Спорт

Eurosport 01:45
Колоездене: Световно първенство в Инсбрук, часовник, младежи
Eurosport HD 01:45
Колоездене: Световно първенство в Инсбрук, часовник, младежи
Sky Sports 01:45
Футбол
BNT 3 01:50
Тенис, Лейвър къп: Отбор на Европа срещу Отбор на света - среща на сингъл
Mtel Sport 1 02:00
Футбол: Испанска Ла Лига 5 кръг

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 01:45
"Панчо Виля", биографична драма, САЩ, 2003; реж. Брус Бересфорд, с Антонио Бандерас, Айън Бейли, Алън Аркин, Джим Броудбенд, Мат Дей, [18+]
RTR 01:45
Игрален филм: "Лятна отпуска"
HBO3 01:55
"Нюйоркска комбина ІІ, 3 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Алекс Хол, с Джеймс Франко, Маги Джилънхол, [18+]
SAT 1 02:00
"МакГайвър" - екшън сериал
Skat+ 02:00
"Българите живеят под храма на небето" - документален филм /повторение/

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал
Eurosport HD 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал
Eurosport HD 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал

Всички предавания



{START_COUNTER}