ТВ Програма

ТВ програма

BNT2

  • Сега
    Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Пловдив/
  • 10:00
    Часът на зрителите /п/
  • 10:30
    Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /4 епизод/
  • 10:55
    Красотата на природата /п/
  • 11:10
    Сагуа - сиамската котка анимационен филм /49 епизод/
  • 11:25
    Завещанието на китайското културно наследство документален филм
  • 11:55
    Информация за времето - по градове
  • 12:00
    Местно време /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 12:30
    България 12.30 кратки новини
  • 12:45
    Потребителската кошница /п/
  • 12:55
    Информация за времето - по градове
  • 13:00
    Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
  • 14:35
    Световно наследство Порто
  • 15:00
    Днес и утре /п/
  • 15:25
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 15:55
    Информация за времето - по градове
  • 16:00
    България днес информационен блок
  • 17:30
    Местно време /БНТ 2 Варна/
  • 18:00
    Северните стражи на Егея документален филм /БНТ 2 Благоевград/
  • 18:25
    Пътешествия документална поредица /п/
  • 18:55
    Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/п/
  • 19:25
    Потребителската кошница
  • 19:30
    България новини
  • 20:00
    Евроновини: Бизнеспланета
  • 20:10
    Бежанците сериен тв филм /8, последен епизод/
  • 21:00
    Регионални новини
  • 21:45
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 22:15
    Натрапчиви ритми игрален филм /Франция, Португалия, 2013 г./, режисьор Фани Ардан, в ролите: Азия Ардженто, Франко Неро, Нуно Лопес, Жерар Депардийо и др.
  • 23:55
    Потребителската кошница /п/
  • 00:00
    България новини /п/
  • 00:30
    Бежанците сериен тв филм /8, последен епизод/п/
  • 01:20
    Регионални новини /п/
  • 02:05
    Добро утро с БНТ 2 /п/
  • 03:05
    Америка днес /п/
  • 03:55
    Часът на зрителите /п/
  • 04:25
    Северните стражи на Егея документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 04:50
    Местно време /БНТ 2 Варна/п/

Сериали

AXN Black 10:00
Щура надпревара; сезон 1, епизод 2, риалити, Унгария, 2016
Хоби ТВ 10:00
Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон, 24 еп.
bTV Action 10:00
"Извън играта" - сериал, с.7, еп. 1
bTV Lady 10:00
"Дамата с воала" - сериал
Diema 10:00
"В.И.П." - сериал, сезон 4, /п/

Всички предавания

Спорт

Nova Sport 10:00
Футбол: Хъл Сити - Съндърланд, мач от Чемпиъншип, повторение
Diema Sport 10:00
Футбол: Лудогорец - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
Diema Sport 2 10:00
Футбол: Арсенал - Донакстър Роувърс, мач от трети кръг на Карабао къп, повторение
Ring.BG 10:00
Италия, Серия А: Ювентус - Фиорентина
Film Plus 11:00
Пряко: Тенис: Guangzhou International Women's Open, Гуанджоу - четвъртфинали (WTA International)

Всички предавания

Филми

Planeta Folk 10:00
"Звездите на България" - музикален гост
TVT 10:00
Потопът в Черно море (образователен филм за познавателен туризъм)
bTV Comedy 10:00
"Високосна година" -  комедия, романтичен (САЩ, Ирландия, 2010), режисьор - Ананд Тъкър, актьори - Ейми Адамс, Матю Гууд, Кейтлин Олсън, Адам Скот, Мартин Шърман, Брайън Милигън, Джон Бърк, Джон Литгоу и др.
Cinemax 2 10:10
"Театърът представя ІV - Три вида глупост", късометражна комедия, Великобритания, 2015; реж. Мустафа Ксейбати, с Шон Уолш, Марек Ларууд, Джослин Джи Есиън, Вик Рийвс, Винсънт Джером, [12+]
AXN 10:15
Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 20, криминален, драма, САЩ, 2016

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}