ТВ Програма

ТВ програма

bTV

  • Сега
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п./
  • 13:30
    Премиера: "Втори шанс" - сериал, еп.30
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.5, еп.56
  • 16:00
    Премиера: "Сестра Бети" - сериал, с.3 еп.2
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:25
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 18:00
    Премиера: "Опасни улици" - сериал, с.13, еп.29
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Сълзи от Рая" - сериал, еп.24
  • 21:00
    Премиера: "Вътрешен човек" - сериал, еп.10
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
  • 00:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.6, еп.4
  • 01:00
    "Вечно твоя" - сериал, еп.191, 192
  • 02:00
    bTV Новините /п./
  • 02:30
    "Преди обед" /п./
  • 04:40
    "Опасни улици" /п./ - сериал

Сериали

Fox Life 07:45
Д-р Хаус - четвърти сезон, еп. 12
Diema 07:50
"Снайперисти" - сериал, сезон 4 /п/
VOX 07:50
"CSI: По следите на извършителите" - криминален сериал
Fox Crime 07:55
Убийства в Рая - шести сезон, еп. 3
Хоби ТВ 08:00
С въдица в ръка – тв поредица, трети сезон, 28 еп.

Всички предавания

Спорт

BNT 3 08:00
Световна купа по модерен петобой репортаж от Прага
Diema Sport 2 08:00
Футбол: Уимбълдън - Милуол, мач от пети кръг за Купата на Футболната асоциация /п/
Eurosport 08:00
Колоездене: Критериум Дуфине, осем етап
Eurosport HD 08:00
Колоездене: Критериум Дуфине, осем етап
Film Plus HD 08:00
Тенис: Nature Valley Open, Нотингам - четвъртфинали (WTA International - повторение)

Всички предавания

Филми

BNT2 07:55
Казаков Великият документален филм
Agro TV 08:00
Документален филм - повторение
bTV Action 08:00
"Монк" - сериал, с.7 еп.3
bTV Comedy 08:00
"Барби: Страната на сънищата: Празник на смеха" - анимация
Sky Sports 08:00
Приключенски спортове

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}