ТВ Програма

ТВ програма

bTV

  • 05:30
    "Лице в лице" /п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 06:00
    "Костенурките Нинджа " - анимация
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване с водещ Антон Хекимян
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 13:30
    "Незабравима" - сериал, с. 1, еп. 3
  • 14:30
    "Лекар в планината" - сериал, с.1, еп. 3
  • 15:30
    "Светлината на моя живот" - сериал, еп. 1417-1419
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 18:00
    "Мама готви по-добре" - семейно състезание
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    "Кварталът на богатите" - сериал, с.2 ,еп. 55
  • 21:00
    "Фермата" - риалити
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
  • 00:00
    "Стрелата"- сериал, с. 1, еп.3
  • 01:00
    "Последователите" - сериал, с.1, еп. 3
  • 02:00
    "Север юг" - сериал, с. 1, еп. 84
  • 03:00
    bTV Новините /п./
  • 03:30
    "Преди обед"/п./ - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев

Сериали

bTV Cinema 01:15
"Дневниците на вампира"/п./ - сериал, с. 7, еп. 14
AXN White 01:20
Родина; сезон 3, епизод 13, драма, семеен, Канада, 2010
RTL2 01:25
"Аутопсия: Мистериозни смъртни случаи" - крими сериал
Хоби ТВ 01:30
НАСЛУКА – пети сезон – 3 еп.
Fox Crime 01:40
Веществени доказателства: Рим - трети сезон, еп. 8

Всички предавания

Спорт

Eurosport 01:30
Автомобилизъм: "WTCC магазин"
Eurosport 2 01:30
Колоездене: Милано-Торино
Eurosport 2 No Bundesliga 01:30
Колоездене: Милано-Торино
Eurosport HD 01:30
Автомобилизъм: "WTCC магазин"
Ring.BG 01:30
УЕФА Шампионска Лига: Лудогорец - ПСЖ

Всички предавания

Филми

AXN White 01:20
Родина; сезон 3, епизод 13, драма, семеен, Канада, 2010
BiT 01:30
"Пътят на Халима", драма, Босна и Херцеговина, Хърватия, Словения; режисьор: Арсен Антон Остоич; в ролите: Алма Прица, Олга Пакалович, Мийо Юришич, Изудин Байрович и др.
Diema Family 01:30
"Моята карма"- сериен филм, 2 епизода, /п/
HBO 2 01:40
"Изключи", психологическа драма, САЩ, 2012; реж. Хенри-Алекс Рубин, с Джейсън Бейтман, Хоуп Дейвис, Франк Грило, Паула Патън, Александър Скарсгард, [15+]
HBO3 01:40
"Весело обслужване I, 2 еп.", комедия, САЩ, 2016; реж. Катя Бличфелд, Бен Синклер, с Бен Синклер, [18+]

Всички предавания

Рио-2016

BNT HD 11:15
Летни олимпийски игри: Кану-каяк - слалом

Всички предавания



{START_COUNTER}